Autor Wątek: Fernando odpowiada na pytania uzytkownikow MYGNR  (Przeczytany 8632 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Fernando odpowiada na pytania uzytkownikow MYGNR
« dnia: Maja 18, 2018, 10:17:19 pm »
+5
Trwa obecnie czat z managerem GNR, Fernando Lebeis. Syn Bety odpowiada na pytania uzytkownikow forum MYGNR.



Najciekawsze watki ponizej.
http://www.mygnrforum.com/topic/220452-qa-discussion-with-guns-n-roses-manager-fernando/

Fernando: GNR bedzie koncertowac przez najblizsze lata. W tym roku oglosimy kolejne koncerty, ale nie w Europie.
Fernando przyznal, ze to on zarzadza calym zespolem projektantow, ktorzy przygotowuja oddziez z linii GNR, sprzedawana na koncertach. Jest w to bardzo zaangazowany.
Plakaty koncertowe znane z poprzednich odnow NITL tour powroca i tym razem (tzw. lithos).

-Czy na horyzoncie widac nowa muzyke?
F: Oto jest pytanie! Wlasnie wydalismy nowy singiel.
Tak, jestem pewny, ze bedzie.

-Czy zespol/management rozwazal wydanie podobnego, jak z AFD, boxu z niepublikowanym wczesniej materialem z albumow UYI czy ChD?
F: Nie. Czlonkowie zespolu sa naprawde zadowoleni z obecnego boxu i calej zawartosci. Czy to oznacza nowe mozliwosci na wypuszczenie wiecej materialu? Nie wiem, ale zawsze istnieje taka szansa.

-Czy historia o tym ze Izzy byl na probach do trasy NITL jest prawdziwa?
F: nie zamierzam komentowac spraw dotyczacych mojego przyjaciela, Izziego. Zignoruje pytania dotyczace jego osoby, ok?

-Czy Axl chcialby zeby Slash gromadzil swoje najlepsze riffy/pomysly na nowy album GNR?
F: Caly zespol sie bardzo nawzajem wspiera.

-Czy Axl wie jak wazne jest dla zagorzalych fanow zeby zobaczyc razem na scenie ponownie piatke z AFD?
F:Czyli waznosc jednego z nich przewaza nad innym? Probuje tylko zrozumiec te kwestie.

-Czy cos zostanie zrobione zeby koniki nie wykupowaly wszystkich plakatow koncertowych? Sa historie fanow czekajacych godziny w kolejce, nie mogacy kupic chocby jednego, bo koniki wykupuja caly naklad, a nawet nie ida na koncert.
F: Ograniczylismy ilosc mozliwa do kupienia przez jedna osobe. Nie wiedzialem o tej sprawie do czasow wystepow w Nowym Yorku (MSG)

-Czy nie uwazasz ze dezinformacja fanow GNR to czesciowo wina zespolu? W zasadzie znikacie az do momentu kiedy nie macie czegos nowego do sprzedania. Minelo 10 lat od ChD. Powrot Slasha byl swietny ale teraz przygotowuje on solowy album. Ludzie sa zdezorientowani. Niektorzy reaguja zloscia, inni troluja, a jeszcze inni nienawidza byc niepoinformowani.
F: Mozesz obwiniac, miec racje albo sie mylic, zalezy kogo spytasz albo jak duzo ta osoba wie. Nie uwazam za wlasciwe zebysmy sie odzywali tylko wtedy gdy mamy cos do sprzedania, staramy sie odzywac w przypadku pomyslnego zakonczenia projektow oraz przyszlych planow, czy to w sprawie koncertow czy nagrod, konkursow czy zabaw dla fanow.

-Kiedy wydacie koncert z Troubadour 2016 na DVD?
F: Niestety nie sadze zeby to kiedykolwiek ujrzalo swiatlo dzienne. Nasza wizja na ten wystep byla taka zeby zrobic powrot do przeszlosci, bez telefonow, tylko z czysta muzyka, jakby chwalac sie jak to dawniej bywalo.

-Przydalaby sie klarowna odpowiedz, zeby to wreszcie uciac i nie pozwalac spolecznosci fanow zatracac sie w zyczeniowym mysleniu i czekaniu na to co sie do cholery dzieje z GNR. Zespol stal sie marka do sprzedawania plakatow i koszulek, zamiast grupy tworzacej muzyke. Odpowiedzi ktore tu padaja tylko potwierdzaja ze klepiecie sie nawzajem po plecach.
F: Takie komentarze sa do dupy. Tylko dlatego ze nie dostajesz takiej odpowiedzi jakiej oczekiwales zebys mogl to latwo zrozumiec i byc w pelni zadowolony, to nie znaczy ze powinienes okreslac zespol czy marke jako maszynke do zarabiania kasy.
Prosisz o informacje, jakakolwiek, a ta ktora sie dziele wpada do tej kategorii. To ze zarzadzam zespolem nie znaczy ze decyduje kiedy i co oni robia jesli chodzi o proces tworzenia, moj kolego. To taki komentarz insajdera w przeciwienstwie do laika.

-Jak zareagowales jak Axl poprosil cie o numer Slasha?
F: Wtedy myslalem ze to test, a jednoczescie jakby wielki ciezar zostal zabrany z moich plecow.
Przy okazji, jedna rzecz mnie meczy, kiedy jeden z uzytkownikow pisal o wycieku ChD i jak to niby zrobilem. Jesli ktos moze mi znalezc ten idiotyczny post, chcialbym wyprostowac sprawe, bo wydaje mi sie ze wiele negatywow pochodzi wlasnie od tego posta.

-czy Shadow zostalo zremasterowane z oryginalnej tasmy z lat 80 czy niektore partie dograno niedawno? Steven Adler mowil ze to nie jego bebny slychac na nagraniu.
F: Z oryginalnych tasm.

-czy zalatwisz GNR nagranie nowej piosenki do filmu o Bondzie?
F: Powinienem uzyc moich wplywow?






« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2018, 12:23:15 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Fernando odpowiada na pytania uzytkownikow MYGNR
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 19, 2018, 09:18:10 am »
+2
Ten Fernando to straszny burak. Więcej klarownych odpowiedzi dostalibyśmy od ekipy, która rozkłada barierki na koncertach. Na pytanie o nową muzykę mówiąc o Shadow tylko to potwierdził  :facepalm:
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Fernando odpowiada na pytania uzytkownikow MYGNR
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 19, 2018, 10:25:45 am »
0
Przede wszystkim: należą się podziękowania za tłumaczenie. Dziękuję.  :)
Co do meritum... Właściwie jedyny konkret to nowe daty. Czyli nadal wiadomo tyle, ile było wiadomo już wcześniej...
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Fernando odpowiada na pytania uzytkownikow MYGNR
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 19, 2018, 11:38:36 am »
0
Dzięki za tłumaczenie.

Chcecie streszczenie w wersji polskiej?
! No longer available


"-Przydalaby sie klarowna odpowiedz, zeby to wreszcie uciac i nie pozwalac spolecznosci fanow zatracac sie w zyczeniowym mysleniu i czekaniu na to co sie do cholery dzieje z GNR. Zespol stal sie marka do sprzedawania plakatow i koszulek, zamiast grupy tworzacej muzyke. Odpowiedzi ktore tu padaja tylko potwierdzaja ze klepiecie sie nawzajem po plecach.
F: Takie komentarze sa do dupy. " Szóstka z public relations normalnie.

Takie odpowiedzi Fernando  - również.
Zero konkretów. Ale to nie dziwi w przypadku Gn'R od lat. Nawet jeśli był jakiś tam konkret - w stylu dawnych Ashbowych - mamy masę nowej muzyki, to i tak nic z tego nie wynikało, temat się kończył i tyle. Zresztą Ashba, czy inny Fortus to jedno - najważniejsze deklaracje padały ze strony Axla. Też wspominał wiele o nowym materiale i...
Czy oni naprawde nie potrafią komunikować się jak ludzie?...

Jedyne, co przykuło moją uwagę to to, czemu wywiad jest dla MYGNR, a nie htgth.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2018, 06:16:40 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Fernando odpowiada na pytania uzytkownikow MYGNR
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 19, 2018, 02:29:33 pm »
+3
Aaa pierdu pierdu

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Fernando odpowiada na pytania uzytkownikow MYGNR
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 19, 2018, 02:31:51 pm »
+2
p*****e o szopenie. Niech ktoś mu przetłumaczy i wyśle.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka


Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Fernando odpowiada na pytania uzytkownikow MYGNR
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 19, 2018, 02:41:37 pm »
0
I koncertówka z Troubadour umarła śmiercią nienaturalną. Jest mi ktoś w stanie podać jasny powód, czemu jej nie wydadzą? Bo Ferdek sie chyba zamotał we własnej odpowiedzi.

To Q&A tylko potwierdza, że Brasil Team to najgorsze co mogło się przytrafić zespołowi.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Fernando odpowiada na pytania uzytkownikow MYGNR
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 19, 2018, 03:29:32 pm »
+1
A czy w XXI wieku za innych menedżerów było lepiej jeśli chodzi o komunikacje z fanami? Za Mercuriadisa? Fefnascie wtorkow do końca roku, płytę możecie znaleźć w każdej chwili w sklepie muzycznym? Czy za Azoffa który chciał zmusić Axla do reunionu i wyrobić na kasę? (Panowie skończyli w sądzie) ?
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Fernando odpowiada na pytania uzytkownikow MYGNR
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 19, 2018, 04:25:21 pm »
+3
Idąc tym tropem możemy wypisywać grzeszki każdego menadżera. Tamci mimo wad mieli jakieś pojęcie. Teraz mamy gosposię, która wspięła się na szczyt, bo wspierała Axla w ciężkich chwilach i trafiła na dobry moment, po czym wkręciła do swojego teamu kogo mogła, w tym pożal się boże synalka, który jak widać nie umie rozmawiać z ludźmi, bo tylko on zna najprawdziwszą wersję wydarzeń i atmosferę, która panuje w zespole. Jedyny plus jest taki, że dzięki nim możemy pooglądać zespól zza kulis podczas koncertów na snapchatcie i instagramie

Zarzeka się, że nie dostaniemy reedycji UYI's i ChD, ale znając słowa rzucane na wiatr w obozie GN'R jak wszystko się posypie to dostaniemy nawet reedycję TSI. Możemy się spodziewać nowego materiału, ale póki co skupmy się na singlu wygrzebanym z 1986 roku. Przecież tego chcą fani. Co z tego, że PRAWDOPODOBNIE jest nowy materiał. W takim razie na co czeka, jeśli AFD wydano o rok za późno w odświeżonej wersji? I oczywiście nie ma to jak odpowiedzieć fanowi, że jego komentarz jest do dupy.

Niech przestanie udzielać wywiadów a zajmie się projektowaniem ciuchów do merczu i walką z konikami, którzy wykupują plakaty, bo jak widać na więcej go nie stać.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2018, 04:35:01 pm wysłana przez Bender »
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Fernando odpowiada na pytania uzytkownikow MYGNR
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 19, 2018, 06:59:36 pm »
+1
Ja chciałbym przypomnieć że GNR z czasów Douga (po94), Mercka to był zespół wirtualny raptem zagrał parę koncertów. Mimo narzekania na Azoffa należy pamiętać ze jego działania doprowadzily do wydania CHD a przynajmniej tak mozna domniemywac. Za czasow Team Brazil oprocz dobrze prosperujacej maszynki koncertowej doczekalismy sie lepszego PRu zespolu, wydania koncertowki a teraz wznowienia debiutu plytowego. I co z tego ze sa to zaufani ludzie Axla? to zle ze czuje sie przy nich bezpiecznie? Jakos nie widze zaslug pozostalych menago z lat poprzednich...
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Fernando odpowiada na pytania uzytkownikow MYGNR
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 19, 2018, 07:07:37 pm »
+1
Nie bronie ani Fernando ani GNR. Od kilku lat regularnie ich krytykuje. Mnie chodzi o to że polityka informacyjna zespołu, komunikacja z fanami etc praktycznie nie istnieje od połowy lat 90. I że nic się nie zmienia w tej kwestii od lat. Dlatego bez względu na to co mówią czy Axl czy Fernando to cenie to że mieli odwagę wejść na forum i odpowiadać na pytania także hejterow. Poza tym, jak ktoś się spodziewał konkretów o przyszłości to jest bardzo naiwny, mnie bardziej interesują smaczki odnośnie tego co się już wydarzyło. Czyli to co się dzieje za kulisami. I takie Fernando zdradza.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Axl odpowiada na pozwy

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10715
Ostatnia wiadomość Marca 07, 2006, 05:16:17 pm
wysłana przez gunska