Autor Wątek: Dlaczego nie ma video do Better?  (Przeczytany 10259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Dlaczego nie ma video do Better?
« dnia: Listopada 01, 2009, 02:10:36 pm »
0
przeniósł z innego wątku Zqyx
 
Loremaster napisał:

A co do Slash to nie wiem czemu moderatorzy nie zamieścili tej informacji, którą znalazłem i przesłałem więc tutaj ją umieszcza, sprawa dotyczny spraw pomiędzy Axlem a Slashem sądowych :

"The video for better will not air due to legal problems. Slash is in court with Axl due to GNR image problems. Cause of Guitar Hero and also Slash appearing on interviews as part of GNR and not as VR.

Aparently Axl detains the rights to the name but Slash and the other former members do detain some percent on GNR's image... which means that if it stays that way after court... ull never see a single video of GNR with the new band members!

The only possibility is a neutral video with none of the band or Axl. Or Axl himself alone... and thats why the Better video is on the shelves!"]A co do Slash to nie wiem czemu moderatorzy nie zamieścili tej informacji, którą znalazłem i przesłałem więc tutaj ją umieszcza, sprawa dotyczny spraw pomiędzy Axlem a Slashem sądowych :

"The video for better will not air due to legal problems. Slash is in court with Axl due to GNR image problems. Cause of Guitar Hero and also Slash appearing on interviews as part of GNR and not as VR.

Aparently Axl detains the rights to the name but Slash and the other former members do detain some percent on GNR's image... which means that if it stays that way after court... ull never see a single video of GNR with the new band members!

The only possibility is a neutral video with none of the band or Axl. Or Axl himself alone... and thats why the Better video is on the shelves!"[/url]

to jest info od dosyć wiarygodnego "insidera" z forum Gn'R. Wyjaśnia w sposób racjonalny wiele spraw.


Artur78 napisał:
Loremaster mam prośbę czy mógłbyś to przetłumaczyć? :D
« Ostatnia zmiana: Listopada 01, 2009, 04:32:18 pm wysłana przez Zqyx »

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Dlaczego nie ma video do Better?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 01, 2009, 03:28:34 pm »
0
" Video do "Better" nie będzie wyemitowane z powodów prawnych. Slash ma sprawę przeciwko Axlowi związaną z prawami dotyczącymi wizerunku Guns N' Roses. Z powodu "Guitar Hero" i także , z powodu udziału Slasha w wywiadach jako członka Guns N' Roses a nie Velvet Revolver.
 Oczywiście Axl posiada prawa do nazwy Guns N' Roses ale Slash i byli członkowie mają procent od wizerunku Guns N' Roses, co oznacza iż jeżeli po rozprawie zostanie to w takim samym stanie... nigdy nie zobaczymy video Guns N' Roses z nowymi członkami zespołu. Jedyną alternatywą jest neutralne video bez żadnego członka zespołu i bez Axla lub z samym Axlem... dlatego właśnie video do "Better" jest narazie schowane na półce.

Tłumaczy dużo spraw
- dlaczego nie ma teledysków
- dlaczego nie wspólnego zdjęcia Guns N' Roses jako zespołu
- dlaczego na wszystkich plakatach promocyjnych/filmach jest głównie lub tylko Axl.

czyli w skŸocie Slash się nie zgadza na to aby inni członkowie zostali przedstawianini jako Gn'R i wytacza procesy Axlowi. Co ma też swoje potiwerdzenie w czatach Axla , gdyż mówił że Slash pozywa go ciągle do sądu i to jest też powodem dla opóźnień z Chinede Democracy.

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Dlaczego nie ma video do Better?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 01, 2009, 03:55:36 pm »
0
jeśli to co piszesz jest prawdą (w co trudno mi uwierzyć) to komentarz jest zbędny.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Dlaczego nie ma video do Better?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 01, 2009, 04:14:52 pm »
0
"A co do Slash to nie wiem czemu moderatorzy nie zamieścili tej informacji, którą znalazłem i przesłałem więc tutaj ją umieszcza, sprawa dotyczny spraw pomiędzy Axlem a Slashem sądowych :
(...)
to jest info od dosyć wiarygodnego "insidera" z forum Gn'R. Wyjaśnia w sposób racjonalny wiele spraw."

W newsach zamieszczamy sprawdzone informacje,a na forum w dziale Gn'R każdy może wrzucić wszystko,nawet jeśli nie ma oparcia w faktach.
Informacje od "insidera" bywały bardzo różne,wielu jest ludzi,którzy po prostu szukają rozgłosu pod szyldem "insidera".
Wiarygodności tej informacji nie można potwierdzić,ani zaprzeczyć w 100 %,więc w tym wypadku łatwo być "insiderem".
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Co do samej informacji podanej przez insidera.
Nie wierzę. Dlaczego? Gdyby Slash zablokował video do Better Axl na pewno poinformowałby o tym fanów. Wg mnie video do Better było nakręcone z Finckiem,Finck odszedł = nie ma video.Dziwne milczenie w obozie Gn'R odnośnie tej sytuacji jedynie potwierdza moje zdanie,zwłaszcza,że jak pamiętamy odejście Fincka było dla Gunsów zaskoczeniem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 01, 2009, 04:39:33 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Springsteen

  • Gość
Odp: Dlaczego nie ma video do Better?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 01, 2009, 05:10:50 pm »
0
Jeżeli to prawda - to kolejny dowód że Slash nie dba o dobro muzyki rockowej (myślę że klip do Better spopularyzował by Gunsów - nowych ale także starych - bo ktoś by sięgnął po wcześniejsze dzieła )- ale widać że Slash woli promować wyłącznie swoje ego i pseudogwiazdki pop.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Dlaczego nie ma video do Better?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 01, 2009, 05:16:40 pm »
0
Jeśli prawda. Dla mnie słowa anonimowego gościa,którym nie da się zaprzeczyć,ani ich potwierdzić są ściemą. I nie widzę powodu,żeby traktować je inaczej,jeśli ma się choć cień obiektywizmu.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15173
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Dlaczego nie ma video do Better?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 01, 2009, 05:18:22 pm »
0
Dla mnie pomysł, że to Slash zablokował teledysk to jakaś paranoja. A niby dlaczego miałby to robić?

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Dlaczego nie ma video do Better?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 01, 2009, 05:21:39 pm »
0
A dlaczego nie? Jeśli to prawda, to lepiej nie komentować.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Dlaczego nie ma video do Better?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 01, 2009, 05:25:05 pm »
0
Kojarzy mi się kwestia pewnych słów Axla,które rzekomo wypowiedział. Też nie trza było dowodów,wystarczyło powtarzać.
Tym razem sprawa dotyczy ex Gunsów,ale mechanizm jest ten sam.
Anonimowy koleś osiągnął swój cel. Ludzie znów będą jechać (głównie) po Slashu,który pewnie nawet nie wie,że blokował cokolwiek.
No,ale obrzucić kogoś błotem jest łatwo,gorzej,gdy przyjdzie do udowadniania.

Nie mówię,że na 100 %  blokowania ze strony Slasha,czy innych ex Gunsów nie było,ale po prostu nie jestem na tyle łatwowierny,żeby zaufać komuś tylko dlatego,że mówi coś,co mi pasuje,albo nie. Skupiam się na tym,co realne,a nie spekulacjach,które często są wyssane z palca. Jako fani Gn'R wiemy,że o zespole zawsze krążyło wiele plotek. A ta jest "smakowita",więc pewnie wielu połknie haczyk i będzie powtarzać te informacje jako pewne. Niestety...
« Ostatnia zmiana: Listopada 01, 2009, 05:37:35 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Tynia

  • Zasłużeni
  • Right Next Door To Hell
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Respect: +5
Odp: Dlaczego nie ma video do Better?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 01, 2009, 05:44:42 pm »
0
A można prosić o źródło (link) i  kto jest niby tym wiarygodnym insider'em?  :P Mam gorączkę i nie mam siły szukać...

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Dlaczego nie ma video do Better?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 01, 2009, 05:45:41 pm »
0
W sumie też bym się chętnie dowiedział :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Springsteen

  • Gość
Odp: Dlaczego nie ma video do Better?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 01, 2009, 05:55:13 pm »
0
Jako fani Gn'R wiemy,że o zespole zawsze krążyło wiele plotek. A ta jest "smakowita",więc pewnie wielu połknie haczyk i będzie powtarzać te informacje jako pewne. Niestety...
Ja zawsze powtarzam tylko pozytywne informacje dotyczące  GN'R - niektórzy znajomi są święcie przekonani o przyjaźni Axla i Slasha a ja nie mam zamiaru zmieniać ich wyobrażeń:D

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Dlaczego nie ma video do Better?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 01, 2009, 06:03:04 pm »
0
nie wiadomo czy to prawda, wiec ja osobiscie sie od komentarza wstrzymam
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Dlaczego nie ma video do Better?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 01, 2009, 06:04:23 pm »
0
Springsteen: Jeśli Twoi przyjaciele są odcięci od netu,to są pewne szanse powodzenia :P  :D
Swoją drogą naprawdę jestem ciekaw,jakie źródło przekazało informację o teledysku i jaka jest jego wcześniejsza wiarygodność. Skoro jest wiarygodny niby,to na pewno jakieś wcześniej przekazane prze niego info się sprawdziło. No nic,poczekamy :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Springsteen

  • Gość
Odp: Dlaczego nie ma video do Better?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 01, 2009, 06:14:21 pm »
0
Niektórzy nawet nie wiedzą że Slash nie jest w zespole   :???: - a jeżeli chodzi o Internet to ja nie posiadam a mimo to niestety wiem , jak  jest na linii  Axl - Slash .

 

Gdyby Gunsi się nie rozpadli

Zaczęty przez maciusgalactico

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9487
Ostatnia wiadomość Września 10, 2007, 05:36:33 pm
wysłana przez Zqyx