Ankieta

Czy Gn'R szanuje fanów?

Tak
19 (76%)
Nie
6 (24%)

Głosów w sumie: 24

Autor Wątek: Czy Gn'R szanuje fanów?  (Przeczytany 25889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 30, 2006, 09:52:21 am »
0
Cytuj
Ja odnosze wrazenie ze chyba zaduzo wymagamy...
Za dużo ? Jedna płyta na kilkanaście lat to chyba jednak nie tak dużo ;)
Aczkolwiek to prawda,że to tylko ludzie i czasem nasze wymagania mogą być zbyt duże.
Nie wymagam od CHD,żeby była drugim Appetite for destruction. Po tych wszystkich latach chciałbym tylko mieć szansę wysłuchania płyty,zanim się zestarzeję na dobre :P
Z jednej strony to tak niewiele,z drugiej...sami widzicie.
Ale jeśli mam czekać to poczekam,bo wiem,że się doczekam,mając nadzieję,że czas przeznaczony na pracę nad płytą Gunsi przeznaczą na pracę nad płytą,a nie na imprezy w Malibu,czy gdzieś tam. Z drugiej strony ta płyta nie jest w centrum moich zainteresowań,wbrew wszystkiemu. Paradoksalnie wydaje mi się,że bardziej czekają na nią ci,którzy nie cierpią New Gn'R<jakie tam ono new ;) > ze swoich powodów.
Cóż all we need is just a little patience.

I na koniec - może mało istotna.ale w sumie ważna sprawa. Obecnie w Gn'R mamy dwie osoby,które w miarę często kontaktują się z fanami - Bumblefoot i Fortus. Pewien kontakt z fanami,również bezpośredni,ale "na swoich warunkach" ma Robin Finck.

Za "starych Gunsów" tego nie było,nie tylko ze względu na brak internetu ;) Dla porównania w VR za kontakty z fanami odpowiada w zasadzie chyba tylko Matt.
Owszem newsów z ich obozu jest więcej,bo o nowej płycie wypowiedzieli się już wszyscy z wyjątkiem Dave'a i to też jest wyrazem szacunku dla fanów. Z tym,że mi osobiście bardziej odpowiada bezpośredni kontakt :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2006, 05:53:23 pm wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 30, 2006, 05:49:15 pm »
0
Internet już był ;) Btw New GnR to mało precyzyjne wyrazenie lepiej dybysmy uzywać oznaczeń np. na obecny skład - Guns 'N' Roses Mark VI

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 31, 2006, 10:18:05 am »
0
Cytuj
Internet już był ;) Btw New GnR to mało precyzyjne wyrazenie lepiej dybysmy uzywać oznaczeń np. na obecny skład - Guns 'N' Roses Mark VI
Owszem internet był,ale nie odgrywał takiej roli,jak teraz :) Obecnie jeśli jest o Tobie cicho w sieci,znaczy,że nie istniejesz. Co do określenia New Gn'R no w sumie zwykle zastępuję je określeniem aktualny skład,albo po prostu Guns n' Roses  :P  <Pewnie zaraz się odezwią tacy,dla których to nie Gn'R teraz :D>
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #33 dnia: Października 08, 2011, 10:16:08 am »
0
Myślę, że jest dobra okazja do ponowienia dyskusji o "spóźnianiu" się zespołu.

Dziś w nocy GN'R na swoim profilu w serwisie Facebook oraz Twitter załączyło taki o to wpis wraz z linkiem do WTTJ z Chile.

"Love it Hate it Accept it Debate it - You want 8 o'clock shows go find F-R-I-E-N-D-S or hit a cinema somewhere.. or you wanna be informed go catch the 10 o'clock news.. this is Rock N' Roll! Treat yourself don't cheat yourself thinking you're gonna go to school or work or whatever you "normally" do the next day. Oh and remember before you get high and never want to come down. "you can have anything you want but you better not take it from me!" This is Guns N'Roses and when the time is right the stage will ignite. Looking forward to sharing that with rockers soon!"

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xEyCfbVdpCk" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=xEyCfbVdpCk</a>


Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #34 dnia: Października 08, 2011, 11:37:30 am »
0
Po pierwsze - this is not Guns N' Roses. This is W. Axl Rose & Friends.

Jak dla mnie takie oświadczenie to mogą sobie w dupę wsadzić. Ja rozumiem opóźnienie np. 10 minut, 15. Ale właśnie takie opóźnienia kilku godzinne to pokazanie fanom - wiernym fanom, którzy kupują płyty, bilety i mnóstwo niepotrzebnych bibelotów, żeby napchać wam portfele - mamy was w dupie, bo ile czasu byśmy się nie spóźnili to i tak zaczekacie. Więc czekajcie, aż Pan będzie w humorze i zstąpi na scenę dostojnym krokiem, aby pokazać plebsowi swoje oblicze.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #35 dnia: Października 08, 2011, 11:50:48 am »
0
Nie lubisz tej wersji GNR to nikt Ci nie karze isc na ich koncert. Czy jeśli Doda się spóźni na koncert to też piszesz na jej forum, jaka ona to jest nie dobra?

Ktoś kto nie lubi jakiegoś zespołu chyba nie powinien za bardzo narzekać na to ile minut po czasie ten zespół się pojawia na scenie. Może narzekać na muzyke itp. Ale organizacja koncertu raczej go nie dotyczy. Niech narzekają Ci którzy czekali na zespół.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #36 dnia: Października 08, 2011, 12:00:05 pm »
0
Czy ja napisałem, że nie poszedłbym na ich koncert? Nie, czytaj ze zrozumieniem.

Co do wypisywania postów na forum Dody, to gdybym był na nim zarejestrowany, może bym się wypowiedział. Ale szkoda mi czasu na rejestrację. Poza tym w drugiej części mojego posta nie powiedziałem ani słowa o GN'R. To się tyczy każdego zespołu, który olewa swoich fanów.

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #37 dnia: Października 08, 2011, 12:50:02 pm »
0
W Pradze czekaliśmy 2,5h, narzekałem, że bolą mnie nogi i byłem po blisko dwóch nieprzespanych nocach.
Mimo wszystko nie miałem żalu do Axla, bo mimo, iż się spóźnił to występem pokazał, że szanuje fanów, swoim show Gunsi wynagrodzili nam to czekanie. Więc najpierw radzę być na koncercie, a dopiero później krytykować. To tak samo jakbyś narzekał, że spóźnił się pociąg jednocześnie nie mając zamiaru nigdzie nim jechać.
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #38 dnia: Października 08, 2011, 01:02:27 pm »
0
Czy ja napisałem, że nie poszedłbym na ich koncert? Nie, czytaj ze zrozumieniem.

Co do wypisywania postów na forum Dody, to gdybym był na nim zarejestrowany, może bym się wypowiedział. Ale szkoda mi czasu na rejestrację. Poza tym w drugiej części mojego posta nie powiedziałem ani słowa o GN'R. To się tyczy każdego zespołu, który olewa swoich fanów.
Olewaniem można nazwać słabe, krótkie koncerty. Wole poczekać nawet i 3h aby potem mieć okazje oglądać 3h występ, bez słabych momentów niż obejrzeć 1h koncert który rozpoczyna się i kończy jak w zegarku.
Ciężko ocenić skąd te spóźnienia ale nie sądze, że to tylko lenistwo Axla.

A najwięcej narzekają Ci którzy koncerty sledzą na forach i youtube.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #39 dnia: Października 08, 2011, 01:10:17 pm »
0
Czy Ty nie rozumiesz, że tu nie chodzi o koncerty, tylko ogólnie o nieszanowanie fanów? :facepalm:
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12051
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #40 dnia: Października 08, 2011, 01:12:51 pm »
0
A najwięcej narzekają Ci którzy koncerty sledzą na forach i youtube.

Odezwał się ten co ogląda Gunsów live 20 razy rocznie :P

Ogólnie zgadzam się z Gnatkiem poza jednym:

Po pierwsze - this is not Guns N' Roses. This is W. Axl Rose & Friends.

To jest Guns N' Roses. Wszyscy byli członkowie zespołu (poza Adlerem) odeszli z zespołu podejmując w pełni świadomą decyzję, nie zgadzając się z wizją artystyczną Axla co do dalszej działalności. Ale nikt ich nie wylał z zespołu więc Axl miał pełne prawo doboru nowych muzyków zachowując nazwę Guns N' Roses.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #41 dnia: Października 08, 2011, 01:17:52 pm »
0
A najwięcej narzekają Ci którzy koncerty sledzą na forach i youtube.

Odezwał się ten co ogląda Gunsów live 20 razy rocznie :P

I dlatego nie widze powodu dlaczego miałbym narzekać, że Gunsi 'spoznili się' na koncert 1h lub 2h na drugim końcu świata.
Mógłbym narzekać, że w Pradze troche się opóźniło tak jak Pyra pisał. Lecz według mnie w granicach rozsadku takie oczekiwanie tylko dodaje dramaturgii i radosci gdy Ashba się pojawia na tym czerwonym tle ;)

A o ogolnym braku szacunku dla fanów napisałem już wyżej, najlepszym przykładem, że szanują fanów są 3h koncerty bo równie dobrze by odbebnili 1,5h i tyle samo pieniedzy by zdobyli. Ale im chyba zalezy też na czymś innym, nie tylko kasa.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #42 dnia: Października 08, 2011, 01:33:56 pm »
0
Jakby Axlowi nie zależało na kasie, to nie grałby pod nazwą Guns N' Roses, tylko "Axl Rose Band" ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #43 dnia: Października 08, 2011, 01:41:45 pm »
+1
Jakby Axlowi zależało na kasie to by się pogodził ze Slashem (wbrew sobie) i by zrobił reunion, za co by na pewno zgarnął jeszcze większą kasę niż ma teraz. A tego nie zrobi.  ;)


Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #44 dnia: Października 08, 2011, 01:47:37 pm »
+1
Oczywiscie, ze Axlowi chodzi o kase, każdemu o to chodzi. Tylko, że u niektórych na pieniadzach się kończy a niektórzy pragną zrobić coś jeszcze ponad to.

 

Axl Rose - Stay of Execution. Czy chodzi o nową płytę?

Zaczęty przez Canis_Luna

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 12146
Ostatnia wiadomość Lipca 29, 2015, 10:11:19 pm
wysłana przez Ivellios