Autor Wątek: Czy Axl ma zatwardzenie?  (Przeczytany 259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3786
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1404
Czy Axl ma zatwardzenie?
« dnia: Czerwca 11, 2024, 11:34:57 am »
+1

Czy Axl ma zatwardzenie? tak zapytam, gdyż przypuszczam, iż Axlowi brakuje motywacji... może nie jest w zadawalającym stanie psychicznym ? Albo potrzeba więcej pieniędzy jak na wydanie Chinese ?
Mieć tyle odrzutów z poprzednich sesji, wracać mentalnie do lat 80, grać wciąż ten sam materiał z Appetite jest wyrazem znużenia...
Czy odcina kupony? pewnie tak... ale zdaje sobie również chyba z tego sprawę, iż czas GNR się kończy...

"...próbujemy pracować nad nowym albumem..." - brzmi sarkastycznie w obecnym czasie...
tak można było mówić po Use Your Illusion, ale w obecnym świecie ?

Axl przestał pisać... chyba... nic nowego nie wykluło się od kilkunastu dobrych lat...

Nowy album jest gotowy:
Atlas Shrugged
Monsters
Nothing
Berlin
As It Began
Eye On You
Ides of March
Quick Song
Tonto
Thyme
Zodiac 13

ale chyba Axl odrzuca niektóre te kawałki i skupia się nad nowymi...
tylko zatwardzenie trwa, a czas ucieka....

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8597
  • 17000 postów
  • Respect: +4348
Odp: Czy Axl ma zatwardzenie?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 11, 2024, 11:58:14 am »
+2
tymczasem u Axla w domu

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3786
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1404
Odp: Czy Axl ma zatwardzenie?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 12, 2024, 06:28:29 am »
0
mimo fajnego papieru dalej nie zmieniam zdania...
zatwardzenie jak .......... (tekst niecenzuralny)

GNR wznawiają trasę koncertową w przyszłym roku, co zostało niedawno potwierdzone w wywiadzie dla Slasha, i powoli pracują nad nowym albumem - i znów zaskoczenia nie ma...same szlagiery...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Czy Axl ma zatwardzenie?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 12, 2024, 08:29:52 am »
+2
 Axl ma po prostu świadomość swoich obecnych możliwości wokalnych + jest leniem.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3786
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1404
Odp: Czy Axl ma zatwardzenie?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 12, 2024, 08:32:07 am »
0
oczywiście, tylko czas ucieka
ile jeszcze będą grać pod szyldem GNR ? 10 lat?
Raczej jak Rolling Stones nie będą grać... żyć mają z czego, nie to co niepłacący składek Cugowski czy Maryla...

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Czy Axl ma zatwardzenie?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 12, 2024, 10:12:03 am »
0
Axl ma po prostu świadomość swoich obecnych możliwości wokalnych + jest leniem.

Jon Bon Jovi ma większe problemy z głosem, a płytę nagrał. I uczciwie przyznał, że koncertów dawać nie będzie, bo nie jest w stanie śpiewać 3x w tygodniu po 2 h.

W studiu to można teraz zrobić cuda-wianki. Axlowi się najwidoczniej nie chce albo nie opłaca. A najpewniej jedno i drugie.

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3786
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1404
Odp: Czy Axl ma zatwardzenie?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 12, 2024, 10:14:52 am »
0
Czy Axl szykuje się na trasę pożegnalną ?
Chyba nie...
Choć widząc jego tempo, to za chwile z balkonikiem będzie śpiewał...

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4401
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2464
Odp: Czy Axl ma zatwardzenie?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 12, 2024, 11:29:06 am »
+1
Przecież Gunsi w obecnym składzie z dobre 20 lat będą koncertować bo to łatwa kasa. Co do nowej muzyki to my ultrafani czekamy na takową. Stonesi są w trasie promującej ostatnią płytę i ile grają z niej kawałków? Trzy. AC/DC również promują ostatnią płytę na trasie i grają całe zawrotne dwa numery. Wychodzi na to, że jak ktoś chce zobaczyć koncert "dinozaurów" to z setlistą greatest hits i to jest model, który obrało wiele zespołów.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Czy Axl ma zatwardzenie?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 12, 2024, 07:30:30 pm »
+1
Bo tego chce większość fanów. I nie mówię tu fanach, którzy śledzą wszystko o danym zespole. Większość przychodzi usłyszeć "Sweet Child O'Mine" czy "Welcome To The Jungle", a nie np. takie "Perfect Crime" (już pomijając czy Axl byłby w stanie to zaśpiewać) czy "Don't Damn Me".

Przypomnijcie sobie jak Metallica zrobiła trasę "By Request", gdzie można było głosować na utwory, które potem (chyba dwa lub trzy), grali na koncercie w danym mieście. Polscy fani zrobili akcje, aby glosować na te, których nigdy nie grali lub bardzo rzadko były grane, a i tak wszyscy (poza tymi hardkorowymi) głosowali na "Nothing Else Matters" czy "Master Of Puppets", które tak czy siak by się w setliście pewnie znalazły.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5021
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1693
Odp: Czy Axl ma zatwardzenie?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 13, 2024, 09:35:45 am »
+1
Bo tego chce większość fanów. I nie mówię tu fanach, którzy śledzą wszystko o danym zespole. Większość przychodzi usłyszeć "Sweet Child O'Mine" czy "Welcome To The Jungle", a nie np. takie "Perfect Crime" (już pomijając czy Axl byłby w stanie to zaśpiewać) czy "Don't Damn Me".

Przypomnijcie sobie jak Metallica zrobiła trasę "By Request", gdzie można było głosować na utwory, które potem (chyba dwa lub trzy), grali na koncercie w danym mieście. Polscy fani zrobili akcje, aby glosować na te, których nigdy nie grali lub bardzo rzadko były grane, a i tak wszyscy (poza tymi hardkorowymi) głosowali na "Nothing Else Matters" czy "Master Of Puppets", które tak czy siak by się w setliście pewnie znalazły.

Panie. Wg zasłyszanej informacji pochodzącej od jednej z osób zarządu eBilet na podcaście KoncertywPL nadal jest tak, ze uczestnicy koncertów w PL to są zwykle osoby które chodzą na duże wydarzenie muzyczne 1 w roku. Kurde, bele patrząc nawet po sobie...

Na pierwszym dużym koncercie w swoim życiu byłem w 2005 roku i od tamtego czasu nie było mi dane pójść na więcej niż 3/4 z czego było to już kilka lat temu bo teraz to zwykle średnia to 1/2 wydarzenia.

...ja dodatkowo staram się też chodzić na te zespołu, które  nie faktycznie interesują / które lubię a nie do wyżygu powtarzać to samo. Dlatego, z małym bólem serca muszę przyznać, że chęć zobaczenia czegoś innego / przeżycia czegoś innego staneła za faktem, ze ostatni raz GNR w PL widziałem w Gdańsku w 2017. Nie ujmując niczego koncertom w Chorzowie czy Warszawie miałem wrażenie, że jeszcze zbyt mało czasu minęło od poprzedniego wydarzenia abym się tym naprawdę jarał.

Na Metallice byłem właśnie w 2014 roku na koncercie z cyklu By Request i będą szczerym ja tam chciałem usłyszeć te największe szlagiery i rozpoznawalne kawałki. Jak na trasie pojawiają się takie perełki jak choćby "Don't Damn Me" to jest radość dla fanów, ale nie można odbierać chęci posłuchania szlagierów dla zdecydowanej większości słuchaczy.

Dlatego na następnym koncercie GNR na jaki się wybiorę będę sie też dobrze bawił przy SCOM.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3786
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1404
Odp: Czy Axl ma zatwardzenie?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 14, 2024, 12:30:04 pm »
0
Slash i Duff potwierdzają, że jest nowy materiał...
czekaj...czekaj...kiedyś ktoś też to mówił... DJ Ashba ? Richard ?

Offline W.A.R.

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Respect: 0
Odp: Czy Axl ma zatwardzenie?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 15, 2024, 11:46:49 pm »
0
Naprawdę myślicie, że może powstać coś co będzie trzymało poziom z lat 90'? Powiedzmy sobie szczerze ten czas już nie wróci, cieszmy się że koncertują, że możemy choć trochę cofnąć się w czasie. Ja już niczego nowego tak naprawdę nie oczekuję bo co to musiałoby być!!!? To była ta prawda czasu i prawda ekranu ;) i klimat tamtych czasów. Był tu taki wywiad z Axlem po tej trasie z 92 roku gdzie mówi o planach i ile ma pomysłów ale co było potem wszyscy wiemy. I też wspomina tam o This I Love, chyba ostatnim utworze dla mnie stworzonym nie na siłę. Ja nie chcę żeby wydawali coś nowego tylko dlatego, że takie są oczekiwania ;)
uda3o mi sie z tym nickiem! i to d3ugo po tym jak powsta3o forum... :)

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3786
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1404
Odp: Czy Axl ma zatwardzenie?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 16, 2024, 08:32:01 pm »
0
Oczywiście! Na nowej płycie znajdzie się Knockin’ On Heaven’s Door w wersji akustycznej… a także nowa wersja Sweet Child O’Mine
Być może znajdzie się Down By The Ocean.

 

Axl Rose prędzej umrze, niż pogodzi się ze Slashem

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3489
Ostatnia wiadomość Lutego 08, 2009, 09:50:59 pm
wysłana przez Hubik