Ankieta

Czy wciąż czekacie na Chinese Democracy?

tak
19 (70.4%)
nie
8 (29.6%)

Głosów w sumie: 26

Głosowanie skończone: Września 19, 2008, 03:41:11 pm

Autor Wątek: Czekam,nie czekam  (Przeczytany 7212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Czekam,nie czekam
« dnia: Sierpnia 19, 2008, 03:40:13 pm »
0
Przyjmijmy przez chwilę założenie,że płyta wyjdzie,że znamy termin jej wydania. Czy wciąż na nią czekacie? Ostatnie przecieki trochę "namieszały" nie tylko w świecie polskich fanów Gn'R. Czy namieszały tak,że Gunsi stracą,czy zyskają fanów? Oczywiście przy założeniu,że dane nam będzie usłyszeć studyjne wersje piosenek. Czekacie? Warto dodać z którego rocznika jesteście i jak długo słuchacie Gunsów/czekacie na płytę. Może to nam coś pokaże ;)

Ja czekam,uznałem,że niezależnie od wszystkiego chcę usłyszeć tę płytę i na pewno znajdę na niej coś dla siebie. Przypuszczam,że nie będzie tak,że spodoba mi się wszystko i od razu,ale chcę dać tej płycie szansę. To byłem ja Zqyx,rocznik 79,Gunsów słucham od 1992.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Czekam,nie czekam
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 19, 2008, 03:53:38 pm »
0
No to teraz ja :) Czekać to nie czekam bo w sumie po co? Będzie to będzie, nie to nie... a kiedy? To już nie od nas zależy... Ale jak już się ukaże to pobiegnę do sklepu, kupię i hmm no się okaże jakie będą moje reakcje... w tym momencie jestem nastawiony do tego raczej pozytywnie :)

Witek, rocznik 1986, Gunsów słucham od 4 - 5 lat :)

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Czekam,nie czekam
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 19, 2008, 03:59:59 pm »
0
Jasne, że czekam, choć już nie tak jak pare lat temu :P Dla mnie wyjdzie jak wyjdzie, a po przesłuchaniu przecieków wierze że będzie to dobra płyta :) A czy stracą fanów... nie. Ci fani nawet przy całej nienawiści do nowych piosenek i składu cały czas będą fanami starego, dobrego GNR. A mam nadzieje, że po wydaniu ChD pojawi się jakaś nowa generacja fanów  :>
slasherr, rocznik 1991, fan od 2001 :P

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Czekam,nie czekam
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 19, 2008, 04:04:25 pm »
0
Mój zapał co do odsłuchania płyty z roku na rok stygnie. Będzie to będzie, nie to nie. Kupię z ciekawości, ale nie polecę na łeb na szyję żeby dostać krążek.

katarynka, rocznik 1990, Gunsów słucham od 4 lat.

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Odp: Czekam,nie czekam
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 19, 2008, 04:11:13 pm »
0
Ja na płytę czekam, ale w tym sensie, że wierzę, że wyjdzie i na pewno ją kupię. Nie sprawdzam codziennie wiadomości w Internecie w poszukiwaniu informacji o możliwej dacie wyjścia płyty i nawet nie rusza mnie to, że tak długo jej nie ma. Będzie to będzie. I choćby zawierała wszystkie piosenki w stylu country to wydam na nią ostatni grosz. Bo to płyta GNR i tyle. Poza tym mam przeczucie, że będzie dobra, przynajmniej dla mnie.
Rocznik 83, Gunsów słucham tak od 1992/1993 (tata uczył córeczkę dobrej muzyki ;))
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2008, 04:49:41 pm wysłana przez lania »

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Czekam,nie czekam
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 19, 2008, 04:47:23 pm »
0
Czekam. Już się przyzwyczaiłam do tego czekania. Co do przyjęcia płyty przez fanów, to myślę że trudno to jednoznacznie określić. Nie sądzę, żeby to było jakieś arcydzieło, którego słuchałby cały swiat i szczerze mówiąc nawet nie chciałabym, żeby tak się stało z tej prostej przyczyny, ze nie lubię słuchac tego, co wszysycy :] Myślę, że mogą zyskać fanów wśród młodzieży, a co do starej gwardii no cóż... jedni pokochają nową płytę, inni będą jej słuchać z sentymentu do Axla, a jeszcze inni pozostaną przy starych płytach. Czas pokaże jak będzie.
Rocznik 82, fanka GN'R od 16 lat.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Czekam,nie czekam
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 19, 2008, 05:12:29 pm »
0
Ja na płytę czekam, ale w tym sensie, że wierzę, że wyjdzie i na pewno ją kupię. Nie sprawdzam codziennie wiadomości w Internecie w poszukiwaniu informacji o możliwej dacie wyjścia płyty i nawet nie rusza mnie to, że tak długo jej nie ma. Będzie to będzie. I choćby zawierała wszystkie piosenki w stylu country to wydam na nią ostatni grosz. Bo to płyta GNR i tyle. Poza tym mam przeczucie, że będzie dobra, przynajmniej dla mnie.

A ja się zastanawiałem jak mam uzasadnić swój wybór. Podpisuję się pod tym w 100%.

Offline duffy

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • and justice for all
  • Respect: 0
    • myspace.
Odp: Czekam,nie czekam
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 19, 2008, 05:33:11 pm »
0
Nie sądzę, żeby to było jakieś arcydzieło, którego słuchałby cały swiat i szczerze mówiąc nawet nie chciałabym, żeby tak się stało z tej prostej przyczyny, ze nie lubię słuchac tego, co wszysycy :]

Po prostu Cię uwielbiam  :radocha: mam to samo.


ja czekam, z racji tego nie odsłuchuję nawet przecieków! :)
chcę w bliskiej / dalekiej przyszłości usiąść w pokoju i odpalić płytkę,
poznać ją na spokojnie od początku do końca i wtedy stwierdzę czy było warto czekać.  ;]

Duffy, 1992, już prawie 4 lata ;]
now i see the stars alright
i wanna reach right up and grab one for you
when the lights went down in your house
yeah that made me happy...


Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Czekam,nie czekam
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 19, 2008, 05:37:06 pm »
0
czekam ale przestalem juz dawno wierzyc ze wyjdzie - jak niewierny Tomasz - jak nie zobacze jej w sklepie na polce
to nie uwierze

ale jesli wyjdzie to podpalam buty i zapierdalam po nia chocby byla za 200zl i musialbym biec po nia 10km

84, od 90 r
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Czekam,nie czekam
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 19, 2008, 06:48:51 pm »
0
ja czekam, z racji tego nie odsłuc**ję nawet przecieków! :)

Też kiedyś tak miałem przez jakiś czas,ale nie wytrzymałem :) Chociaż,kto wie,może przy następnym przecieku,jeśli jakiś będzie;oby nie; też poczekam... Zobaczymy.
Jeszcze w ramach uzupełnienia - prośba do tych,co zagłosowali/zagłosują,że nie czekają,aby w miarę możliwości podali powód,lub powody,mogą być przecież całkowicie różne :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2008, 07:23:27 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Czekam,nie czekam
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 19, 2008, 07:24:36 pm »
0
Nie czekam, wydaje mi się że ta płyta już nigdy nie wyjdzie, przynajmniej dobrze że nie podają teraz dat wydania tej nie realnej płyty :)
chevanton, rocznik 89', słucham z 5 lat

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Czekam,nie czekam
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 19, 2008, 08:32:44 pm »
0
Nie, już nie czekam :)
Jeśli ChD się ukaże - a szczerze mówiąc, mam chyba coraz mniejsze szanse tego dożyć ;) - będzie ok, ale już nie "hurra!!!" "super!!!", "zajebiście!!!", itp. Płytę owszem, kupię, ale chyba z czystego sentymentu :)
Jeśli się nigdy (przynajmniej za mojego życia :D) nie ukaże, na pewno nie będę płakała :sorcerer:
W czasie niekończącego się oczekiwania na tę płytę-widmo odkryłam kilka zespołów i wykonawców, których twórczość dostarcza mi równie silnych emocji, a przynajmniej z ich strony mogę bez porównania bardziej realnie liczyć na nowe krążki :)

Rocznik 1975, fanka - chociaż ostatnio chyba bardziej pseudofanka ;) - od prawie 20 lat :sorcerer:
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Czekam,nie czekam
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 19, 2008, 08:58:05 pm »
0
Czy ja wiem czy czekam?

Kiedyś czekałem bardziej, teraz też chyba odrobina tego wyczekiwania we mnie siedzi, przecieki fajne, jednak liczę, że na płycie znajdą się ciekawsze kompozycje :)




Pyra rocznik 1991, Gunsów słucham od 2,5 roku ;)
- Nice boys don't play rock and roll... -

Springsteen

  • Gość
Odp: Czekam,nie czekam
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 19, 2008, 09:57:41 pm »
0
Gdy ujrzy światło dzienne będę pierwszą osobą w moim mieście która ma Chinese Democracy . Myślę że znajdzie się na niej choć jedna, dwie piosenki nawiązujące do dawnego dobrego Guns N' Roses a płyta będzie dla fanów ciekawa i przyjemnie będzie się jej słuchało - choć zabraknie na niej niestety solówek Slasha . Mimo wszystko czuje że Axl coś wymyśli - przez te kilkanaście lat musiał stworzyć coś pięknego. Nie słuchałem jeszcze żadnych przecieków , wyznaje zasadę że nie słucham tego co nie pojawiło się na płycie , singlu ewentualnie soundtracku. Jedyne czego się obawiam to tego że płyta nie będzie mi odpowiadała - np. gdy będzie zawierała coś w stylu Linkin Park czy też będzie w niej za dużo efektów elektronicznych (oczywiście mogą się tam znajdować w odpowiedniej ilości i jakości  )  . Również tak jak kilka osób wyżej minusem tej płyty może być to że już nie będe tak oryginalny wśród rówieśników . Plusem będzie to że jeżeli płyta będzie dobra i dobre się sprzeda to na pewno wiele osób sięgnie po wcześniejsze - co spowoduje że będe mógł w końcu z kimś słuchać Gunsów (na razie uznaniem cieszą się wśród znajomych tylko Dont Cry , November Rain i Welcome To The Jungle - przyjemnie było by posłuchac Estranged, Mr.Brownstone , Civil War ) .
Ta płyta będzie dobra - gdyż jeżeli coś tworzy pan William Bailey jest to dzieło sztuki które będzie cenione za 200 lat - o ile świat będzie istniał i kultura , świat muzyczny nie zostaje zniszczona przez muzykę techno (nie mylić z muzyką elektroniczną).

rocznik 1990 (słucham od 18 miesięcy - ale kilka utworów np. KOHD , November Rain znałem już wcześniej gdyż  te utwory czesto leciały w radiu a ja jak słyszałem z relacji świadków w dzieciństwie nie odchodziłem od odbiornika - nawet wisiał plakat Axla w pokoju obok - choć zupełnie oczywiście nie wiedziałem kim jest ten pan w koszulce z  Jezusem - potem zostałem zniewolony przez muzykę zwaną hip-hopem i techno która niszczy mózg bardziej niż alkohol następnie trafiłem na teledysk Welcome To The Jungle i odkryłem prawdę.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2008, 10:22:59 pm wysłana przez Springsteen »

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Czekam,nie czekam
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 19, 2008, 10:05:55 pm »
0
Nie czekam, co nie oznacza w moim przypadku, że utraciłam wiarę w to, ze płyta się ukaże. Po prostu podchodzę do tego zupełnie na luzie, co eliminuje stan wyczekiwania, jaki towarzyszył mi jeszcze na długo po rozpadzie zespołu. Przecieki budzą we mnie mieszane uczucia, od skrajnie euforycznych po dołujące, zatem nie znieczuliłam się jak dotąd na muzykę Guns N'Roses i pełni ona w moim życiu nadal istotną rolę   ;). Podchodzę do ChD na zasadzie "co będzie, to będzie" i takie podejście gwarantuje mi spokój i duchową równowagę  ;] 8). Płytę oczywiście kupię, chociażby z tej prostej przyczyny, że Gunsi to mój ulubiony zespół, do którego w dodatku mam niesamowity sentyment.

rose84, rocznik jak widać, fanka od 1991/92

 

Gunsi - zespol nie do znudzenia?

Zaczęty przez Witek

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 17132
Ostatnia wiadomość Października 03, 2010, 11:58:21 pm
wysłana przez Witek