Autor Wątek: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?  (Przeczytany 10767 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34683
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Myśleliście o tym? Na ile wydanie tej płyty jest dla was ważne? Co jeśli płyta nigdy nie zostanie wydana? Czy coś się zmieni w waszym odbiorze zespołu?

Załóżmy optymistycznie,że płyta już ma datę wydania.
Czy myślicie,że po CHD doczekamy się wydania kolejnej ?

Czy to czekanie teraz na CHD,w przyszłości na CHD lub inną płytę ma dla Was sens?



Jak zareagowalibyście na komunikat,że Gn'R przestaje istnieć,a Axl kończy karierę muzyczną?

A może nie chodzi o "złapanie króliczka,tylko gonienie" ?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2007, 08:32:06 pm wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline lamf

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 23, 2007, 08:39:14 pm »
0
Za 10 lat pewnie dalej będziemy na nią czekać i tłumaczyć sobie wszystkie informacje od zespołu w taki sposób, by jak najbardziej ich usprawiedliwić. Może w gronie okrojonym z co bardziej niecierpliwych  ;), ale na pewno będą tacy, którzy również 2017 będą uważać za TEN ROK, w tym ja - jeśli dożyję.

ChD jest dla mnie cholernie ważna, ze względów również bardziej osobistych niż czysto muzycznych.

Gdyby GN'R zostało rozwiązane, a Axl zszedłby ze sceny, byłoby przykro, bo zostałaby tylko wybitna, ale już nagrana, twórczość. Chociaż, był już czas, kiedy nie mieliśmy o nim żadnych informacji, i jakoś się przetrwać udało, więc... Obyśmy nie musieli się o tym zbyt prędko przekonywać.

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 23, 2007, 09:13:54 pm »
0
Już się przyzwyczaiłam do tego czekania. Za każdym razem jak jest podany jakiś termin i później jak się okazuje, że to znowu nie ten dzień, to dostaję szewskiej pasji, ale po jakichś dwóch dniach mi przechodzi i znowu cierpliwie czekam. Myslę, że kiedy w końcu Chd zostanie wydana, bo zostanie, nie mam co do tego watpliwości, to na kolejna płyte nie będziemy musieli tak długo czekać.
Wydaje mi się, że czym dłużej człowiek coś przekłada w czasie, tym bardziej stresuje się, że coś nie wypali.To tak jak z egzaminem. Jak z marszu wejść do sali i odpowiedzieć, to jest wszystko ok, a czym dłużej się przekłada tym mniejszą ma się pewność co do swojej wiedzy.  Gdyby Axl wydał Chd już kilka lat temu, to miałby z głowy ten cały stres, ale on wybrał inna drogę. Widac chce stworzyć wiekopomne dzieło.
Komunikatu o zakończeniu działalności przed wydaniem Chd nie spodziewam się, ale po jej wydaniu może to nastąpić. Powód może być prozaiczny, po prostu Nasz Perfekcjonista nie będzie zadowolony z rezultatów pracy swojej i kolegów z zespołu, więc usunie się w cień.

Offline Kempes

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Respect: +12
Odp: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 23, 2007, 09:19:35 pm »
0
Ja szczerze mówiąc ... po tym co mieliśmy okazje przeżyć 15 czerwca 2006 roku - żyje nadzieją że on wciąż zawita do Polski ,że autentycznie mu sie podobało i właśnie to bardziej trzyma mnie w napięciu niż wyjście ChD do której już dawno zdąrzyłem sie zdystansować.

Jeśli miałbym postawiony czysto abstrakcyjną propozycje ''Zespół wciąż trwa , znów planuje koncerty z choćby mieszanym repertuarem i zawita do Polski a płyty jak nie ma , tak długo nie będzie'' to wybrałbym tą opcje bez wachania.

Oczywiście cały czas czekam z niecierpliwością na tą płyte i pewnie będe czekał tak długo dopuki zespół wciąż będzie ją zapowiadał ale naprawde...na obgryzanie paznokci już dawno przeszła mi ochota.

''Czy po wydaniu ChD Gunsi wciąż będą istnieć'' ?
Jest to zajebiście interesujące i dla mnie kluczowe pytanie.
Moje zdanie ? Mam ogromną nadzieje że ta płyta (jeśli już wyjdzie) kompletnie mnie zaskoczy choć nie mam pojęcia czym ma to zrobić gdyż ... jak przypuszczam większość materiału właściwie już znamy (w okrojonym czy oryginalnym brzmieniu) - i moim zdaniem nie jest to najlepszy materiał (narazie jedynie Better mnie elektryzuje)

Jestem przekonany na 100% że ta płyta poprzez owianą legende oraz fanatyzm (także i mój) fanów Gunsów lub stricte Axla - sprzeda sie znakomicie ale (tutaj już tylko przypuszczam) nie zdobędzie pochlebnych opinii.
Nie będe pieprzył frazesów o tym że ''to nie to co starzy itp'' bo też mnie to wkurza ale ... tak znaczne odejście od wspaniałego rocka jaki wciąż prezentują starzy członkowie w Velvecie czy wcześniej Slash's Snakepit (zajebiste granie) może okazać sie kompletną klapu dla bandu Axla.

Nie pisze tego jako stetryczały krytyk ale jako prawdziwie wciąż omamiony fan który kupiłby nawet rapową płyte wykonywaną przez rudego jegomością. Myśle że takich osób jak ja jest sporo więcej ale ... moim zdaniem może okazać sie za mało aby ChD odniosło sukces. A jeśli tego sukcesu nie będzie to ciężko mi sobie wyobrazić dalszą przyszłość tego zespołu.

Kończąc to wszystko - tak czy siak ... dalej jak głupol będe czytał newsy i kibicował aby wydali Chinke jak najszybciej i żeby pan  A.R tworzył dalej.
'' Nice Boys don't play Rock n' Roll ... ''

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 23, 2007, 11:02:37 pm »
0
Ja bym czekał cierpliwie na wycieki z nie wydanej ChD... proste...ja powiem tak...juz gdzies to pisałem...ja duzo bardziej wole być znów na ich koncercie nawet gdyby grali 10 taka sama setliste niż dostać "marne"(zawsze jest taka możliwość) ChD...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34683
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 24, 2007, 08:43:16 am »
0
Wydaje mi się, że czym dłużej człowiek coś przekłada w czasie, tym bardziej stresuje się, że coś nie wypali.To tak jak z egzaminem. Jak z marszu wejść do sali i odpowiedzieć, to jest wszystko ok, a czym dłużej się przekłada tym mniejszą ma się pewność co do swojej wiedzy.  Gdyby Axl wydał Chd już kilka lat temu, to miałby z głowy ten cały stres, ale on wybrał inna drogę. Widac chce stworzyć wiekopomne dzieło.

Tylko,czy Chd ma szansę zostać wiekopomnym dziełem ze względów czysto muzycznych? Pomijając 13 milionów dolarów,albo i więcej zainwestowanych w nagranie płyty,pomijając niesamowicie długi czas oczekiwania na płytę,czy wierzycie w to,że będą tam piosenki na tyle wybitne,żeby zapisać się w historii muzyki i to nie tylko wśród fanów;fani strawią wszystko...;ale wśród szerszego grona odbiorców. Przecież może być tak,że mimo tych wszystkich lat pracy płyta okaże się przeciętna. My fani zachwycamy się jednym,czy drugim kawałkiem live,jednym,czy drugim przeciekiem,ale czy wśród usłyszanych przez nas piosenek możecie wskazać jedną naprawdę wybitną? Może to czekanie nie ma sensu,może za kilka lat;może już; zdamy sobie sprawę,że w gruncie rzeczy zmarnowaliśmy ;zmarnujemy; sporo czasu czekając na płytę,określaną przez niektórych,jako płyta widmo?
Czy wyobrażacie sobie sześćdziesięcioletniego Axla na scenie śpiewającego nieśmiertelne Welcome to the jungle?
 
Jak ktoś tu już pisał fan kupi wszystko,ale jaki będzie odzew krytyki? Jakie będą komentarze sporej grupy ludzi,którzy nie znają Gn'R?
Przeczytałem kiedyś wypowiedź jednego z fanów Gn'R,że to,co było nagrane kilkanaście lat temu jest już historią zespołu i że w pewnym sensie ta osoba nie słucha starych nagrań,nie ma dla niej znaczenia,że zespół tworzyli Izzy,Duff,Slash,bo liczy się tylko tu i teraz.Liczy się obecny skład i aktualna muzyka. Przyznam,że byłem trochę w szoku. Byłem w szoku,bo dla mnie niezrozumiałym było,jak można cenić wyżej nie wydane kawałki,demówki, niż prawdziwe arcydzieła np. z AFD.
Ale może coś w tym jest.Może w momencie wydania płyty,może już teraz, część fanów odwraca się od Gn'R z racji zmiany stylu zespołu,może w tym samym czasie Gunsi zdobywają;właśnie przez tę zmianę stylu; nowych fanów na nowe czasy?
Sam już nie wiem...

Czy to czekanie na jedną,jedyną płytę ma sens? Jeśli tak,to dlaczego,jeśli nie,to z jakiego powodu?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 24, 2007, 08:51:21 am »
0
Ja bym czekała :P Jeszcze 10 lat? Szybko by mi zleciało, studia, początek kariery zawodowej ;) Na serio: nie miałabym innego wyjścia. Nie odwróciłabym się przecież plecami do zespołu, który kocham, nie mogłabym przestać słuchać ich piosenek, szukać informacji, oglądać zdjęcia...

Cytuj
Jak zareagowalibyście na komunikat,że Gn'R przestaje istnieć,a Axl kończy karierę muzyczną?

Byłoby mi niewyobrażalnie smutno. Pogodziłabym się z tym, ale chciałabym, żeby nadal istniali i nagrywali płyty (dobra, za dużo dobrego, żeby wydali ChD)... Ale jeśli z GNR zrobiłaby się totalna masakra itp, to może lepiej "spłonąć niż wyblaknąć" - jak kiedyś powiedział K. Cobain? Nie, nie, wolę, żeby byli, żeby nagrywali, żeby dawali koncerty... Ja sobie kiedyś wyobrażałam, co by było, gdyby Axl umarł (odpukuję) - co bym zrobiła, jak zareagowali by ludzie...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1483
Odp: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 24, 2007, 04:58:03 pm »
0
A ja bym się w momencie rozpadu zachowywał tak jak po 93. Czyli - na początku bym w to nie chciał wierzyć i było by mi jakoś tak smutno, potem bym się pogodził z tą myślą i się do niej przyzwyczaił. Zawsze przecież zostanie muzyka, no i nadzieja, że Axlowi znowu się odwidzi i zbierze zespól.  ;) Co do czekania na płytę... Nawet jak nie wyjdzie w tym roku, ani w następnym to na mnie to nie zrobi wrażenia. Mimo, iż czekam na płytę, to się nie emocjonuję tym aż tak bardzo. Dlatego nie emocjonuję się aż tak tymi wszystkimi przekładanym datami.

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 24, 2007, 06:02:16 pm »
0
Zqyx ja właśnie obawiam się, że to nie będzie wiekopomne dzieło i dlatego może być ostatnim. Mnie mogą się spodobać te nowe piosenki i wielu innym osobom również, ale znajdą się tez tacy, co nie zostawią na Axlu suchej nitki. Niby muzyk powinien być przyzwyczajony do krytyki, ale po tak długim czasie od poprzedniej płyty chyba trudniej będzie pozostać obojętnym na negatywne opinie dotyczące czegoś, w co włożyło się tak wiele pracy.

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Odp: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 24, 2007, 06:41:11 pm »
0
Tak , Roxy popieram Cię całkowicie, mnie tez takie mysli przychodza. :( I to moze byc wielki kubeł zimnej wody dla Axla, choc nam fanom ,moze sie podobac. :-\
A co do płyty to w tym roku wyjdzie na pewno, będzie wielka radośc ,fanfary potem światowa  trasa, a za dwa lata nowa płyta, wieńcząca dokonania Axla.
 A  my przestaniemy z niepokojem oczekiwac co dalej ;)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 24, 2007, 10:41:54 pm »
0
Pochmurno się tu zrobiło...  Ja sądze że jeśli nawet ChD miałoby być chłodno przyjęte to nie spowodowałoby to nie wydania  kolejnej płyty...

Offline Jaga

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 92
  • Respect: 0
    • http://
Odp: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 24, 2007, 10:48:48 pm »
0
mogłabym poczekać jescze 10 lat na wydanie ChD, jeśli G'n'R powróciło by w starym składzie

Offline Kempes

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Respect: +12
Odp: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 25, 2007, 08:46:31 am »
0
Patrząc na ewolucje głosu Axla od połowy lat 80' ... mam nadzieje że za 10 lat będzie mógł cokolwiek zamruczeć  ;)
'' Nice Boys don't play Rock n' Roll ... ''

Solid Shake

  • Gość
Odp: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 25, 2007, 04:11:02 pm »
0
wyjdzie to wyjdzie, nie to nie. Już od dość dawna wali mnie ta płyta, a jeśli przez kolejne 10 lat nie wyjdzie to tylko pokaże smutną kondycję zespołu

BARSIK

  • Gość
Odp: Co, jeśli za 10 lat będziemy nadal słyszeć "Chinese Democracy coming soon"?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 25, 2007, 08:22:38 pm »
0
Jak nie wyjdzie w tym roku to bedzie zal troche.

Nie samej plyty tylko tego ze jestem ciul i sie dalem tyle czasu zwodzic, oklamywać. I że dałem się nabrać na ten żarcik z Sorry :D

No i że to wszystko psu w dupe  >:(

Lipa ...

===========
Poza tym nie wiem czy przezyje te 10 lat - czerwiec mnie wykończy :D --- jak nie otrzymam promocji to sie wieszam ;)

 

Najważniejsze wydarzenia w GN'R w ciągu 10 lat istnienia NTS

Zaczęty przez Canis_Luna

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 45825
Ostatnia wiadomość Grudnia 23, 2016, 12:16:15 pm
wysłana przez Bender