Autor Wątek: Ciekawostki  (Przeczytany 790144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2670 dnia: Marca 13, 2019, 05:49:13 pm »
+2
A ja myślę że nie warto bo praktycznie nikogo, sądząc po ilości postów pod artykułami oraz liczba plusow, nie obchodzą takie artykuły na forum. Jedyne zainteresowanie na forum wzbudza survivor

Survivor wymaga mniej czasu, a tekst, zwłaszcza obszerny, trzeba przeczytać, przemyśleć, potem może skomentować. Jasne, można bezrefleksyjnie dać + i tyle, ale czy na pewno tylko o to chodzi? Nie zrozum mnie źle - jestem za docenianiem za newsy, za tłumaczenia, za to, że komukolwiek, cokolwiek się chce.  Tyle tylko , że grono aktywnych forumowiczów znacznie się uszczupliło, z różnych względów, więc wygląda to jak wygląda. NTS praktycznie nie przyciąga już nowych użytkowników, a już na pewno nie przyciąga nowych, aktywnych i to jest duży problem. Mam nawet wrażenie, że większość aktywnych jest tu zwykle już tylko z doskoku. Jeśli ktoś ma na głowie pracę, dzieciaki itd., to trudno wygospodarować sporo czasu na NTS. Tym bardziej doceniam Ciebie i naileę, oraz wszystkie osoby, którym wciąż się chce tu cokolwiek robić, jak i te, którym chciało się tu coś robić w przeszłości.
Dobra robota.
Serdecznie wszystkim dziękuję :)
 
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2019, 05:51:21 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2671 dnia: Marca 13, 2019, 07:17:57 pm »
+2
A ja zacytuję samego siebie
Ale w tym miejscu chciałbym jedną rzecz powiedzieć.
Gdy dokonałem małego comebacku w 2016 (co by nie mówić, na fali reunionu), zacząłem na nowo się jarać GNR (tak, na fali reunionu). Jak dzieciak. I znowu chciało mi się szukać po necie każdego fragmentu wywiadu, każdego małego napomknięcia, które mogłoby pomóc wejść w świat GNR. I zauważyłem, że brakuje tekstów w języku polskim - jest tyle do przekazania, a istnieje bariera językowa. A mało komu chce się czytać felietony po angielsku - lepiej dwa zdania streszczenia na terazrock (pozdrawiam serdecznie za każdym razem dziubaski!) i wystarczy.

Świetnie, że po dwóch latach mamy w miesiącu kilka lektur do przeczytania. Że możemy z tym docierać także poza NTS, za pośrednictwem FB (gdzie zasięgi idą w tysiące osób i przenosi się to na wejścia do danego artykułu). Dziękuję każdemu, kto przetłumaczył choćby zdanie - za to, że NTS staje się polską biblioteką GNR. Za to, że możemy czymś zaciekawić mniej zakręconych fanów. Dziękuję
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2672 dnia: Marca 13, 2019, 07:41:16 pm »
0
Mądrego to aż miło posłuchać :)
Inna sprawa, że na Fb też ludzie jakoś specjalnie wylewni w podziękowaniach za to, co tam wrzucacie nie są niestety. Pomijam incydentalne sytuacje typu - konkurs, czy jakiś koncert Ganzezrołzes w Polsce.

Ale chyba odbiegam od tematu, więc kończę, bo nie chcę bana dostać ;)

"Dajcie tu jakąś muzyczkę"
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qk92JsS3Ovg" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=qk92JsS3Ovg</a>
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2673 dnia: Marca 15, 2019, 10:01:06 am »
0
Życie zdecydowanie się przeniosło na fb, nie wiem czy nie jesteśmy fenomenem w skali internetu, że jeszcze trwamy na forum ;) ja myślę, że nie ma co się oburzać na brak komentarzy i plusów, bo to brzmi trochę jak fejsbukowe "Daj lajka, bo się obrażę i wyrzucę ze znajomych" ;) póki co trwamy, przetrwaliśmy naprawdę chude lata przed samym reunionem (w 2015 na forum faktycznie hulał wiatr, pojawiały się tylko Pike'y Bucketa), kto wie co nas czeka jak przetrwamy 2019 ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1246
  • Respect: +303
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2674 dnia: Marca 15, 2019, 12:17:30 pm »
+1
Moim zdaniem Zqyx żyje cały czas starymi czasami i narzeka na obecne bo kiedyś to było.
Canis ma rację, jak na obecne czasy to forum trzyma się naprawdę dobrze. Udzielam się na kilu innych forach muzycznych i są one w agonii, więcej niż 10 postów na tydzień tam nie uświadczysz, a na NTS jest ich w takim okresie pewnie kilkadziesiąt.
In Rock We Trust

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2677 dnia: Marca 19, 2019, 04:51:05 pm »
0
Tłumaczył bym więcej gdyby to kogoś poza kilkoma osobami obchodziło. Podam przykład, po co mam się narobić przez tydzień i wrzucić tekst którego 90% nawet nie zauważy. Ja naprawdę nikomu już nic nie muszę tu udowadniać. A najłatwiej napisac: niech ktoś zrobi. Poczekajcie tylko aż nailei się przestanie chcieć wrzucać teksty w próżnię to wtedy się okaże że w dziale news i artykuły będzie hulał wiatr.

Staram się komentować newsy czy artykuły tam gdzie mam coś do powiedzenia a jak nie to plusuje że komuś się chciało poświęcić swój czas i za darmo zrobić coś dla forum. No ale jak ktoś woli w tym czasie pisać co go w życiu wkurza albo  co leci z głośników to jego rzecz

A jakby ktoś nie zauważył to na forum są słownie dwie osoby które robią tłumaczenia.... Od cholery zatem

I skoro ja siedzę parę godzin nad tłumaczeniem to ktoś nie może poświęcić sekundy żeby kliknąć plusa przy poście? Serio?

 nie lajkuje kazdego posta, bo czesto czytam posty niezalogowanym, ale jesli o mnie chodzi to mozesz sobie wirtualnie pod kazdym swoim postem dodac plusa ode mnie +1
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2019, 10:31:09 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2679 dnia: Marca 26, 2019, 06:14:43 am »
+1
@sunsetstrip o takie forum walczymy  :heart:
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2680 dnia: Marca 29, 2019, 06:00:28 pm »
+1
Duff na koncercie w Montanie

Mike McCready będzie kuratorem dnia muzyki podczas Peak To Sky. Swój udzaił zapowiedzieli Chad Smith (Red Hot Chili Peppers), Duff McKagan (Guns N' Roses), Josh Klinghoffer (Red Hot Chili Peppers), Taylor Hawkins (Foo Fighters), Brandi Carlile.

Koncert odbędzie się 6 lipca w Big Sky w Montanie.



Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2681 dnia: Kwietnia 01, 2019, 08:46:07 pm »
+1
Nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu.
Kiedyś wyciekły alternatywne zdjęcia do książeczki w Chinese Democracy i wiele osób twierdziło, że fejk. Dzisiaj je znalazłem na dysku.

Jaszczurka w czaszce była puszczana jako wideoanimacja w trakcie Seekera


Szkielety w tej pozie były puszczone w wideoanimacji w trakcie Rocket Queen
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2682 dnia: Kwietnia 06, 2019, 10:23:55 am »
+1
Sezon grillowy za pasem, więc...
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Zmarł człowiek, który nazwał Saula Slashem
« Odpowiedź #2683 dnia: Kwietnia 09, 2019, 10:28:24 am »
0
   

 
7 kwietnia w wieku 84 lat zmarł aktor Seymour Cassel.

Cassel był znany przede wszystkim ze współpracy z reżyserem Johnem Cassavetesem.
W 1969 otrzymał nominację do Oscara za rolę w filmie „Twarze”.

W świecie rocka Cassel przeszedł do historii jako człowiek, który nadał gitarzyście Guns N’ Roses pseudonim Slash.

Mały Saul Hudson był przyjacielem syna Cassela, Matta.
Jako że jego matka obracała się w środowisku filmowym Los Angeles lat siedemdziesiątych, mały Saul spędzał czas z aktorami i muzykami.

„Ojciec mojego najlepszego przyjaciela nazywał się Seymour Cassel. Często wagarowaliśmy i zamiast do szkoły chodziliśmy do jego domu. Mówił na mnie Slash. Taki miał zwyczaj”, powiedział gitarzysta w wywiadzie udzielonym „Metal Hammer”, w roku 2012.

O tym, skąd wzięła się ksywka, Slash dowiedział się wiele lat później.

„Byłem w trasie w Europie. Spotkałem go i zjedliśmy razem kolację. Zapytałem o powody, dla których nazwał mnie Slashem, a on odparł, że stało się tak dlatego, że zawsze byłem w biegu, wszystko robiłem szybko i nigdy nie miałem chwili, żeby usiąść i pogadać. Właśnie dlatego tak mnie nazwał”.     





Źródło

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2019, 01:32:28 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2684 dnia: Kwietnia 09, 2019, 10:03:29 pm »
0
Czyli to takie Soul+Flash=Slash ;)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Ciekawostki zwiazane z Axlem

Zaczęty przez DrDrei

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 43968
Ostatnia wiadomość Lutego 11, 2017, 04:02:52 pm
wysłana przez sunsetstrip