Autor Wątek: Ciekawostki  (Przeczytany 789969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4394
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2460
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2640 dnia: Stycznia 22, 2019, 10:35:56 am »
0
Są lepsze :P
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2641 dnia: Stycznia 22, 2019, 05:39:28 pm »
0
@lewyism chcesz, to Ci sprzedam nową kasetę - mam zafoliowane "Łowcy głów" Lady Pank :P
Nie, dzięki  ;) Ja miałem kaset dwie szuflady, ze 300szt. Oryginalne i te stare pirackie ;) Wszystkie sprzedałem, albo rozdałem dawno temu. Zostawiłem sobie tylko jedną na pamiątkę, żeby pamiętać jak wygląda, no i kaseta dla mnie cenna, bo z autografem Jacka Kaczmarskiego.
Ciekawy byłem tylko czy jeszcze coś takiego jest w sklepach, bo ja nie widziałem od dawna :)
W sumie teraz nie ma nawet na czym słuchać, chociaż w tych starszych samochodach są jeszcze radia z kaseciakami :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2019, 05:50:14 pm wysłana przez lewyism »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2642 dnia: Stycznia 22, 2019, 06:57:21 pm »
0
Oooo miałem takie auto. Kasety są w piwnicy. Nie wrzucę i nie oddam.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2643 dnia: Stycznia 22, 2019, 08:20:20 pm »
0
W sumie teraz nie ma nawet na czym słuchać, chociaż w tych starszych samochodach są jeszcze radia z kaseciakami :D



Takie cuda są do nowszych aut z blutufami i innymi u es be ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2644 dnia: Stycznia 22, 2019, 09:43:49 pm »
0
Ktoś z moich znajomych nawet takiej używał, ale z tego co pamiętam szybko się zepsuła.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2645 dnia: Stycznia 23, 2019, 05:07:32 pm »
0
Znajomy miał taki adapter, tak to się chyba nazywa ;)
Z kasetami największy problem był z przewijaniem i jak taśmę wciągnęło ;)
Pamiętam jak dawniej były same pirackie kasety i kosztowały grosze, a potem jak zaczęły pojawiać się oryginalne kasety zagraniczne. Kosztowały kupę kasy i jak ja chodziłem jeszcze do szkoły to trzeba było jakiś czas składać forsę, żeby uzbierać i sobie pozwolić na kupno. Pamiętam, że jedną z pierwszych oryginalnych kaset jaką kupiłem było GN'R Lies. Obchodziłem się jak z jajkiem ;) Miałem taki stary magnetofon kasprzak i kiedyś mi wciągnęło kasetę, to myślałem, że umrę ;) Taśmę poskręcało, harmonijka się zrobiła, nie mogłem wyciągnąć z tej kieszeni. Potem przy Patience nigdy już dobrze nie grała ;)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2646 dnia: Stycznia 26, 2019, 05:51:36 pm »
0
Wspominki zza kulis różnych osób uczestniczących w The Freddie Mercury Tribute Concert. Wybrałem tylko te, które są związane z Guns N' Roses:

Wendy Laister (publicist): The biggest problem in the run-up was that a gay activist group, ACT-UP, stated that Guns N’ Roses shouldn’t be on the show because Axl had allegedly made some homophobic remarks. That was difficult to handle because Axl didn’t talk to the media, so we had to rely on the members of Queen speaking up about that issue.

Joe Elliott (vocalist, Def Leppard): Axl was in the next room to us. Elton told us he knocked on his door and Axl’s big security guy said: “Axl’s sleeping.” And Elton said: “Well I’m doing a duet with him in four hours!” And the guy shrugged his shoulders and shut the door in Elton’s face. So Elton comes into our dressing room and says to us: “What the fuck’s wrong with that guy?” Elton had a little rant and a cup of tea and then he took off.

Terry Giddings (Freddie Mercury’s personal minder and chauffeur):  Guns N’ Roses seemed to be genuinely in awe of everyone else. They seemed to me like humble, gentle people.

Mark Cox (audience member): There was a lot of controversy about Guns N’ Roses, but they got a great reception. Axl Rose wore a T-shirt that said ‘Kill Your Idols’. In the circumstances that seemed a bit tasteless.

Joe Elliott: Duff McKagan was FUBB. I stepped over him when he was lying on some stairs backstage. He was just a mess. That was after Guns N’ Roses had finished their set. I watched it, and Duff was flawless. He’s a brilliant bass player. But he was mullered.

Slash: I was about to go up with Queen, and I had my shirt off and something was wrong with my pants, so I had my pants down to my ankles. And I heard this voice, and someone was introducing me to Liz Taylor. I pulled my pants back up and just went: “Er, nice to meet you.”

Wendy Laister: Anybody who imagined Axl was homophobic obviously didn’t see him with his arm round Elton John during Bohemian Rhapsody. I know for a fact that a few days later Axl wrote a letter to Brian saying how proud he had been to be part of it all.


Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2647 dnia: Lutego 02, 2019, 12:44:42 pm »
+1
Chiropraktyk Stephen Thaxton był gościem „Appetite for Distortion”.
Opowiedział tam pewną anegdotkę w związku z koncertem Gunsów w Bogocie, w Kolumbii.

Gościem odcinka był również były menedżer GNR, Doug Goldstein.

Goldstein wyjaśnił, że początkowo w Bogocie miały się odbyć dwa koncerty, każdy przewidziany dla 80 000 fanów. Ostatecznie zapadła decyzja, żeby koncerty połączyć, a ponieważ obiekt nie był przygotowany na przyjęcie 160 000 osób, doszło do zamieszek.

Thaxton powiedział:
„Siostra Axla, Amy, jest świetną osobą. To pielęgniarka. Starała się pomagać, jak tylko mogła. Za kulisami pojawił się kolumbijski żołnierz. Miał ranę na głowie i obficie krwawił. Amy zapytała, czy mogę go zszyć. Jako chiropraktyk nie miałem odpowiedniego przygotowania, ale zdarzało mi się już zszywać kilka osób, w tym jednego z członków zespołu, dlatego zgodziłem się. Niestety, nie miałem lidokainy, dlatego nie mogłem chłopaka znieczulić.
Wtedy Amy zawołała: ‘Przecież jesteśmy w Kolumbii! Poszukajmy kokainy’. Pomysł był świetny. Po godzinie Amy wróciła w wyraźnie złym nastroju. Nie udało jej się znaleźć kokainy”.

Goldstein:
„Widać nie zwróciła się do właściwych członków zespołu”.

Thaxton:
„Właśnie, powinna była zwrócić się do pewnych członków zespołu. A tak to ten biedny żołnierz został zszyty bez znieczulenia”.





Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2648 dnia: Lutego 06, 2019, 11:02:28 am »
0



Poczynając od dzisiaj, w sieci sklepów Aldi będzie można nabyć nową linię serów, które są dedykowane przebojom lat osiemdziesiątych.
Wśród wybranych hitów znalazła się również piosenka Guns N’ Roses.

Oto przykładowe nazwy: "Sweet Cheddar of Mine", "Pour Some Gouda on Me", "Girls just wanna have Fontina", "Billie Goat Is My Lover", "Total Eclipse of Havarti" czy "Wake me up before the goat-goat".

Na etykietach pojawiają się wizerunki artystów w postaci… krów i kóz.

Sery kosztują po 3,49 dolara za sztukę.




Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2649 dnia: Lutego 06, 2019, 04:40:05 pm »
0
"Pour Some Gouda on Me" siadło idealnie...  :D
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2650 dnia: Lutego 06, 2019, 06:12:22 pm »
0
Ciekawe czy w Polsce w ich sklepach też będą dostępne.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2651 dnia: Lutego 07, 2019, 02:28:17 pm »
0
Powinno być "put some gouda on me" dla serowych fetyszystów :D

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2652 dnia: Lutego 07, 2019, 09:50:13 pm »
+3
Albo feta-szystów.  8)
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2653 dnia: Lutego 07, 2019, 10:38:32 pm »
+1
Camembert Democracy
Street of mozzarella
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2654 dnia: Lutego 08, 2019, 07:50:34 pm »
0
Płyty CD "Use Your Illusion I" oraz "Use Your Illusion II" będą od 11.02 w Biedronce za 19.99 zł.

 

Ciekawostki zwiazane z Axlem

Zaczęty przez DrDrei

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 43946
Ostatnia wiadomość Lutego 11, 2017, 04:02:52 pm
wysłana przez sunsetstrip