Autor Wątek: Axl Rant  (Przeczytany 3944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

knife

  • Gość
Axl Rant
« dnia: Maja 01, 2008, 11:07:01 pm »
0
Generalnie szukam kawałków mp3 z koncertów, na których Axl wyrzucał swoje żale :).
Kiedyś na Dead Rose Curac wrzucił tego trochę, może komuś się zachowało, a może ktoś ma ze swojej kolekcji. Chodzi mi głównie o te mniej polularne (czyli nie st. louis i nie Cobain). No i oczywista sprawa tylko ze starego GN'R. Właściwie najbardziej interesuje mnie wypowiedź z 1992 z Madison Square Garden (NY), ale z natury nie jestem wybredny więc za wszystko będę dźwięczny :).

A może macie jakieś ulubione wypowiedzi?

Ślijcie linki albo całe pliki (w dowolnej ilości)  na: m.czernichowski@wp.pl

Gracias amigos!

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Axl Rant
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 03, 2008, 08:22:38 pm »
0
Tu http://www.gnrsource.com/index2.htm sobie poszukaj, są chyba wszystkie wypowiedzi Axla z koncertów, które się zachowały na taśmach. A zresztą podobny temat już chyba był - o tu http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=4811.0 :)

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Axl Rant
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 13, 2008, 05:10:28 pm »
0
ja nie przepadam za tymi Rantami Axla
jeszcze pare lat temu jak sie było gówniarzem to robiło to wrażenie,  a tu człowiek myśli że jest zagubiony, a tu jakiś Axl mesjasz itd itp
dzisiaj jak tego słucham,  to w sumie zawsze taka lipa  ,  Axl na kazdym koncercie gada prawie to samo, i zeby jeszcze coś z sensem  :_:   ,  najwiecej gadał w 1991 i 1992  , a w wiekszosci z koncertow z 91 i tak jakość jest taka ze czesto ciezko  w ogole zrozumieć co on gada
no i szlag czlowieka trafia ze zamiast zagrać np takie Rocket Queen, które w sumie było  częściej omijane niż grane, to Axl woli bredzić że ktoś go skrytykował w gazecie i jeszcze robi im za darmo reklame ;/

a tego przemówienia przed Live and let die z Chicago 92 to juz nie moge sluchac po prostu  ,  znam ją już tak ze zupelnie jakby jakiś unreleased song ;/

no ale wracajac do pytania ,jak ktos naprawde sie interesuje, to ja moge polecic Rant o Warrenie Bettym z paryza 92     ( "a man who's like... a parasite...")
polecam jeszcze  rant z serii   " I wanna talk about standing up for what you believe in "
inglewood , bodajze 27 08 1991 , to ten na ktorym chlopaki grali 3 godziny , 46 minut i 19 sekund ;d   (Axl po paradise city podal wynik i powiedział że miezyli czas)
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

 

Axl Rose prędzej umrze, niż pogodzi się ze Slashem

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3492
Ostatnia wiadomość Lutego 08, 2009, 09:50:59 pm
wysłana przez Hubik