Autor Wątek: Axl i jego glos :]  (Przeczytany 80501 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 05, 2006, 04:01:47 pm »
0
Tak... wg mnie on cały czas oszczędza swój głos (jeszcze). Ale np. w Better ma głos zbliżony do tego jakimiał we wczesnych latach 90- tych. Wynika z tego fakt, że nie utracił (na szczęscie) swojego głosu!  

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 05, 2006, 08:24:15 pm »
0
Oj, brakuje mi tego "starego" głosu. Co prawda do nowego już się przyzwyczaiłem i nawet polubiłem... chyba przez reminiscencję. Jak mi sie może podobac głos który pierwszy raz słyszę. ;)
Na koncercie w Wawie to juz chyba nie słyszałem różnicy. Ale darliście tak ryje, że nie można było posłuchać. ;)

Obraza wszystkich forumowiczów hehe :P Masz talent :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2006, 08:53:49 am wysłana przez zqyx »

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 05, 2006, 09:08:19 pm »
0
No cóż, z wiekiem glos sie zmienia, bedziemy mieli pod czterdziestke, to sie sami przekonamy :P A co do axl'a to faktycznie, ma "przebłyski" starego glosu, ale sądze, że na to, kiedy one się pojawiają, on sam nie ma wiekszego wplywu :D  

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 06, 2006, 12:06:52 am »
0
U mnie nadal głos Axla wywołuje "ciary" na plecach, więc nie jest z nim tak źle  ;)  Ale rzeczywiście, słychać różnicę... ostatnio stwierdziłam, że kiedyś Axl był znacznie szczuplejszy, a głos miał potężniejszy - teraz on sam zmężniał, a głos wręcz odwrotnie  :lol:  
A tak mówiąc serio, to wydaje mi się, że o ile dawniej ta charakterystyczna chrypka w głosie Axla była zupełnie naturalna i bez najmniejszego wysiłku śpiewał każdy kawałek w taki sposób, że nie można go było pomylić z żadnym innym wokalem, o tyle teraz musi włożyć trochę pracy w to, żeby taki efekt (chrypy) uzyskać (np. śpiewa trochę wyżej).
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 06, 2006, 09:26:46 am »
0
Aktualnie,jego głos (przynajmniej jak dla mnie) jest świetny,niektórzy mówią,że skrzeczy itp,jednak dla mnie są to totalne bzdury,nie ma drugiego takiego wokalisty z tak charakterystycznym głosem  :)
Szczególnie wymiatają wyższe partie,jak Axl tak jakby piszczy,ehhh cudo  :)  

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 06, 2006, 09:39:17 am »
0
No właśnie ten wyższy głos, bo moim zdaniem śpiewa wyżej + ta chrypka daje momentami nieziemski efekt np. końcówka CD z Warszawy

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34682
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 06, 2006, 11:31:51 am »
0
Ma mocny,silny głos.W moim przekonaniu nie odbiega od tego,co zaprezentował wcześniej,tzn przed 2002 rokiem.Może nawet skala głosu się poszerzyła trochę.
Przynajmniej tak to było słychać z miejsca,w którym przebywałem na koncercie.Pod samą sceną pewnie głównie słyszeliście siebie nawzajem  :)
 
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 06, 2006, 12:54:57 pm »
0
Cytuj
Pod samą sceną pewnie głównie słyszeliście siebie nawzajem  :)
Hehe,zgadza się  :D  

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 06, 2006, 11:22:51 pm »
0
Cytuj
Oj, brakuje mi tego "starego" głosu. Co prawda do nowego już się przyzwyczaiłem i nawet polubiłem... chyba przez reminiscencję. Jak mi sie może podobac głos który pierwszy raz słyszę. ;)
Na koncercie w Wawie to juz chyba nie słyszałem różnicy. Ale darliście tak ryje, że nie można było posłuchać. ;)

Obraza wszystkich forumowiczów hehe :P Masz talent :D
Na pewno nie wszystkich. :P  No i to był komplement. :)

Niech będzie :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2006, 09:27:45 am wysłana przez zqyx »

Offline vinary

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Respect: 0
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 06, 2006, 11:30:38 pm »
0
:] serio, darliśmy się w niebogłosy! a w PC to ani razu nie usłyszałam Axl'a :lol:

cóż, szkoda, że skończyły się czasy jakiejś tam młodości dla Axl'a, wszystko się zmieniło łącznie z głosem... ale trudno, zobaczymy co pokaże na ChD...
[img]http://img59.imageshack.us/img59/5451/userbar103669hg7.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]


Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 06, 2006, 11:34:00 pm »
0
W latach 91 -93 Axl miał bardzo dobry głos według mnie. Teraz mi się też podoba jak śpiewa. Najgorzej było chyba w 2002 i mam nadzieję, że już nigdy nie doprowadzi do tkiego stanu swojego głosu.

A co do naszego darcia się na koncercie... Ja też w kilku utworach musiałem się mocno namęczyć aby usłyszeć Axla a nie ludzi obok.  :D
Jednak nie narzekam...  :D  :D  

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 07, 2006, 07:25:36 am »
0
Hmmm moim zdaniem szczytowa forma Axl'a na koncertach to rok 1988. Nie wiem ale na UYI Tour moim zdaniem śpiewał gorzej a koncerty z lat 80-tych moim zdaniem wychodziły genialnie... Z resztą lepiej brzmieli wtedy moim zdaniem niż na UYI Tour

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 07, 2006, 08:56:07 am »
0
Cytuj
Hmmm moim zdaniem szczytowa forma Axl'a na koncertach to rok 1988. Nie wiem ale na UYI Tour moim zdaniem śpiewał gorzej a koncerty z lat 80-tych moim zdaniem wychodziły genialnie... Z resztą lepiej brzmieli wtedy moim zdaniem niż na UYI Tour
Dokładnie, np. Ritz 88, fantastyczny koncert  :) Axl śpiewał wtedy zupełnie na luzie, bez żadnego wysiłku wychodził mu każdy dźwięk, jego głos brzmiał bez zarzutu.
Ale na UYI Tour też imo śpiewał fantastycznie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że znacznie więcej się ruszał - skakał, biegał po całej scenie (która mała nie była  ;)  ) - i spokojnie dawał radę bez zadyszki  :P  
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 07, 2006, 11:31:24 am »
0
Dokładnie, najlepszy głos miał wlasnie w latach 80-tych a potem już było gorzej. Zazwyczaj brał pózniej wszystko za bardzo na gardło i tak np. początek SCOM w Tokyo '92 brzmi fatalnie. Polecam koncert 6.28.1987 - Marquee - soundboard świetny głos i cały zespół brzmi genialnie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2006, 11:32:08 am wysłana przez Boski_Krzychu »

erin

  • Gość
Axl i jego glos :]
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 07, 2006, 12:50:24 pm »
0
to jest właśnie ciekawe, że jego głos ciągle się zmienia, każda płyta inna, na każdej Axl brzmi inaczej - któż inny tak potrafi, to samo kolejne trasy, ale to fajnie - fani się nie nudzą :lol: ale trzeba przyznać, że jeszcze kilka lat temu głos stracił, naprawdę sie wystraszyłam, ale teraz jest świetnie :P  

 

Axl Rose prędzej umrze, niż pogodzi się ze Slashem

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3471
Ostatnia wiadomość Lutego 08, 2009, 09:50:59 pm
wysłana przez Hubik