Autor Wątek: Axl aresztowany !  (Przeczytany 44312 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

erin

  • Gość
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #165 dnia: Lipca 02, 2006, 07:26:05 pm »
0
Cytuj
Ochroniarz powiedział iż Axl jest bardzo silny
hohoho  :D a gdzie on tak ostro ćwiczy?..

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #166 dnia: Lipca 02, 2006, 07:54:06 pm »
0
mial czas przeciez przeszlo 2 lata sie nie pojawial gorzej jak ufo ;)  wiec mial jak i kiedy przypakowac :)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #167 dnia: Lipca 02, 2006, 08:47:43 pm »
0
Czyli do trasy sie przygotował nie to co w 2001 roku...

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #168 dnia: Lipca 02, 2006, 10:17:14 pm »
0
taki niby niepozorny... taki rudzielec mały... ale moc jest w nim slina :]

Offline freekE

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #169 dnia: Lipca 02, 2006, 10:44:02 pm »
0
Cytuj
Cytuj
I bardzo dobrze bo zbytnio grzeczny Axl to nie Axl  :D
Nigdy , przenigdy nie nazwałabym jak ktoś na tym forum swojego idola ...starym bot.... cos w tym stylu!     nawet napisac tego nie mogę.PO  kiego pisze na forum  jak mu się az tak nie podoba , niech sobie tylko czyta , albo znajdzie inne jest tego od groma.....takie moje zdanie! :P
No skoro hubik wywolujesz mnie do tablicy ,to musze odpisac kontre :)

Po pierwsze Axl Rose nie jest moim idolem,nie obszczywam sie za nim,nie jest moja wyrocznia,nie jest moim kumplem,nie mam jego plakatow ani poscieli w gunzów ,ani nie jest moim Bogiem - AXL ROSE to dla mnie genialny muzyk i lider jednego z najgenialniejszych zespolow ktore znam.

Po drugie zwrot Axl Rose to stary botox - w moich postach to ironia...ale ja w przeciwienstwie do niektorych fanow (czyt.z innych for glownie) nie placze za dawnymi gunsami ,nie placze za dawnym axlem...Stary rudy botox odwala kawal dobrej roboty i zycze sobie i wszystkim fanom by "ChD" byla przynajmniej tak dobra ja "UYI"...

Po trzecie mi sie muzyka i image newG&R podoba !!! nie chce zadnego reuniona ,zednej naftalinowej trasy koncertowej i zadnego kolejnego smierdzacego starym smalcem 'grejtest hitsa'

Po czwarte pisze na forum Witka,bo na The Garden wpienial mnie ten popieprzony patos,tensknota za starym GnR i niewiara w nową reinkarnacje AXLowego GnR - wyglaszana przez tamtejszych bywalcow...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #170 dnia: Lipca 02, 2006, 10:55:52 pm »
0
Ja napisałem tylko to zdanie: I bardzo dobrze bo zbytnio grzeczny Axl to nie Axl , więc to nie ja Cię wywołałem do tablicy...  :P

Pozdr

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #171 dnia: Lipca 02, 2006, 11:53:07 pm »
0
Cytuj

Po pierwsze Axl Rose nie jest moim idolem,nie obszczywam sie za nim,nie jest moja wyrocznia,nie jest moim kumplem,nie mam jego plakatow ani poscieli w gunzów ,ani nie jest moim Bogiem - AXL ROSE to dla mnie genialny muzyk i lider jednego z najgenialniejszych zespolow ktore znam.


Hej, no to przepraszam Cie bardzo , żle Cie zrozumiałam, nie zauważyłam w tym ironii.Jestem tu niedługo i nie zanm wszystkich forumowiczów, dłatego pomyslałam sobie , wpadł sobie ktos przypadkiem , zeby obśmiac i ponarzekać, a to sformułowanie mnie źgnęło! <_<
Podpisuje sie pod Twoim cytatem  z tym , że: po pierwszeAxl Rose jest moim idolem , też nie mam plakatów, tylko w komp.nagrania zdjecia, i tez sie za nim nie obszczywam,a co do poscieli może i bym chciała ale tylko  w ,,axle"
Tylko gdzie taka dostac?! :rolleyes: to dobry pomysł jest , całkiem mi podpasował...
Co do reszty Twojej wypowiedzi ---rowniez sie zgadzam

Ty jestes facet , to nie dziwie się ze taka posciel Ci nie odpowiada <_<  

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #172 dnia: Lipca 03, 2006, 10:04:38 am »
0
Cytuj





,a co do poscieli może i bym chciała ale tylko  w ,,axle"
Tylko gdzie taka dostac?!
Po nocy w takiej pościeli moznaby powiedzieć:Spałam z Axl'em.....

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #173 dnia: Lipca 03, 2006, 10:13:33 am »
0
Posciel posciela a temat jest o czyms innym. Prosze nie kontynuowac offtopu

Offline annrose

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #174 dnia: Lipca 03, 2006, 11:21:41 am »
0
Teraz wersja ochroniarza
http://www.roadrun.com/blabbermouth.net/ne...ewsitemID=54431
kto przetłumaczy na ochotnika? :D  

Offline veni_f

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 827
  • Raz,2,Trzy...Kryjesz Ty!!
  • Respect: 0
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #175 dnia: Lipca 03, 2006, 12:02:52 pm »
0
ooo dzięki za linka
[size=3.75pt]Zaprawde powiadam ci,nie ogladaj sygnaturki Kali...[/size]

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #176 dnia: Lipca 03, 2006, 12:13:54 pm »
0
prosze:

Pascal Hakansson,25, który pracował czwarty dzień  jako ochroniarz w hotelu Berns kiedy to został zaatakowany przez Axla Rose, opisał dla szwedzkiej gazety Aftonblafdet o wydarzenia z wtorkowego poranka ( czerwiec 27)

„Axl przyszedł sam do hotelu i poszedł do swojego pokoju, wrócił w towarzystwie jakiejś koordynatorki, starszej kobiety. Był wściekły bo ludzie zostawili go samego na imprezie. Był pijany, w kiepskim nastroju i zaczął przeklinać na kobietę. Kiedy zaczął uderzać w ścianę podszedłem do niego i kazałem mu zachowywać się trochę ciszej.”

Kiedy Axl domówił, ochroniarz podszedł do asystentki.

„Wtedy Axl się obrócił i popchnął mnie”

„Jak mocno?”

„ Całkowicie straciłem równowagę. Nie byłem na to przygotowany i musiałem uklęknąć na moment, żeby móc ponownie wstać. Doskoczył do mnie i zaczął bić. Musiałem odparować kilka ciosów. Później złapałem go za kark i przyciągnąłem do ziemi. Siłowaliśmy się przez około minutę. Był bardzo silny.”

„ I wtedy Cię ugryzł?”

„ Tak ,ale wtedy tego nie poczułem. Kiedy dostajesz taką dawkę adrenaliny nie czujesz nic. Mógł mieć zapalenie wątroby typu B albo coś. To było bardzo nieprzyjemne. Ogólnie, to obrzydliwe gryźć ludzi”

„Kkiedy leżałeś na ziemi, byłeś w stanie złapać go za obie ręce?”

„Nie, to było niemożliwe. Zachowywał się jak szaleniec. Chciał mnie zabić. „Spieprzę Ci życie’ – krzyczał.”

W tym samym czasie przyszedł ochroniarz Axla  a recepcja wezwała policję.

„ Axl zachowywał się jak totalny szaleniec. Ochroniarz starał się go uspokoić, ale Axl groził, że go zwolni jeżeli tamten cokolwiek zrobi. Wtedy właśnie rzucił wazą w antyczne lustro. „

„ Jak Axl wyglądał?”

„Jak szaleniec”

„Był pod wpływem?”

„Tak, alkoholu albo czegoś innego”

O 7:45 rano, czterech policjantów wkroczyło do hotelu.

„ Wciąż się rzucał krzycząc, że uczyni z mojego życia piekło.”

„ Co się działo z Tobą kiedy policja zatrzymała Axla i odwiozła na posterunek policji?”

„ Byłem poruszony. Usiadłem i rozmawiałem z obsługą hotelową. Jedna z dziewczyn była bardzo smutna z powodu tego co się stało. Spisałem raport. Wtedy zadzwoniła policja i kazali mi jechać do szpitala”

„ Jakie badania zrobili Ci w szpitalu?”

„ Czy moja skóra jest cała, wszystko było w porządku. Rana była prawie powierzchowna”

„ czy miałeś czas żeby się bać? Według Ciebie Axl był całkowicie poza kontrolą.”

„ pracowałem wiele razy jako bramkarz w nocnych klubach więc jestem już w pewien sposób znieczulony. Nie miałem czasu, żeby się bać. Ale później zdałem sobie sprawę z tego, że on oszalał. Wszystko mogło się stać.”

„ Dlaczego milczałeś aż do teraz?”

„ Najpierw trzeba przemyśleć parę spraw zanim opowie się wszystko publicznie”

Axl Rose przyznał się do winy i zapłaci Ci 1.400 $ odszkodowania. Czy odzywał się od tego incydentu?”

„ Nikt do mnie nie dzwonił. Ani policja, ani prawnik, ani nikt z załogi Axla. Byłoby miło gdyby przeprosił”

„ Zamierzasz robić coś jeszcze w tej sprawie?”

„ Zamierzam skontaktować się z prawnikiem i omówić możliwe opcje. Gdyby to stało się w USA, pewnie byłbym już milionerem.”


Hakansson jest teraz na tygodniowym urlopie zanim powróci do pracy w hotelu.

„ To był mój czwarty dzień tam. Pracownicy hotelu powiedzieli, że nic się tam nigdy nie działo. I tak się to skończyło. Totalne szaleństwo”

Aftonbladet próbował skontaktować się z Axlem poprzez Eme Telstar, ale nie udało się.

„ Nie żywię do niego urazy. Po prostu wykonywałem swoje obowiązki i wykonywałem je dobrze. To nie było nic przeciwko mnie osobiście. To mogło przydarzy się każdemu. Całe szczęście, że nie przydarzyło się to żadnej z dziewczyn pracujących w recepcji.

Tłumaczenie pożyczyłem na stronę z newsami.Dzięki. Zły mod
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2006, 06:09:55 pm wysłana przez zqyx »

Offline Kakula

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Respect: +9
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #177 dnia: Lipca 03, 2006, 01:47:42 pm »
0
dzieki za tlumaczenie. ciekawe co by powiedziala Beta na ten temat

Solid Shake

  • Gość
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #178 dnia: Lipca 03, 2006, 01:58:59 pm »
0
Cytuj
dzieki za tlumaczenie. ciekawe co by powiedziala Beta na ten temat
kim ona jest? Jakimś przydupasem wyrocznią czy co?

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #179 dnia: Lipca 03, 2006, 03:17:18 pm »
0
Moze  nie wyrocznia ale w pewnyn sensie, powiernica ,przyjaciółka,mozna by powiedziec taka zastepczą matka , której Axl tak naprawde nie miał.
Za co Axl ją bardzo cenił i szanował , jest jego asystentka bez której nigdzie sie nie rusza.Bardzo wychwalała go jak codziennie biega  iles mil, cwiczy, nie pali ze wzg. na głos , nie pije , nie lubi przebywac w barach itp...
Jest b. miłym sympatycznym, inteligentnym ,  pelnym ciepła człowiekiem --- bardzo pracowitym.
Trasa i powrot do alkoholu zrobily swoje. :unsure:
Diabełek wystawił swoje różki.....  :P

 
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2006, 06:12:19 pm wysłana przez zqyx »

 

Axl Rose prędzej umrze, niż pogodzi się ze Slashem

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3530
Ostatnia wiadomość Lutego 08, 2009, 09:50:59 pm
wysłana przez Hubik