Autor Wątek: Axl aresztowany !  (Przeczytany 44313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #150 dnia: Lipca 01, 2006, 01:46:05 pm »
0
Kkiedy konkretnie? Sam Axl mówił cos na ten temat , jak był jeszcze młody , to np. w rodzinnym mieście , jak juz podpadł to zamykano go z byle powodu (miejscowy  rozrabiaka) wystarczało jak byl w srodku jakiegos zamieszania, (to już był widocznym sprawca ) , ponieważ nie stac go było na adwokata ani na kaucje to zacząl sie sam bronić i to z bardzo dobrym skutkiem. I wtedy po róznych badaniach lekarskich zalecono mu branie litu na uspokojenie.
Sam mówił  ze gdy ma atak to ma czrno przed oczami nic nie widzi, zachodzi w jego głowie jakaś reakcja chemiczna, która cos  z nim robi, kieruje nim ,  sam jest bezwolny w tej sytuacji ( to bylo w jakimś wywiadzie do ksiązki Najniebezpieczniejszy zespół świata).Podczas tych napadów  agresji  sam na sobie dokonywał samookaleczeń, po czasie doszedł do wniosku, ze lepiej wyżywać się na przedmiotach niz na sobie i innych.Zniszczył i zdemolował nie jedno wyposażenie swojego domu w drobny pył...powiedział, ze zniszczone przedmioty mozna odkupic ---to mój trzeci stolik,któres z kolei stereo , mówił...

Napisałam tyle co pamiętałam, to była ksiazka , wywiady i wypowiedzi innych członkow zespołu. :(  

Offline Lezaza

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Respect: 0
    • http://www.jamajka.ir.pl
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #151 dnia: Lipca 01, 2006, 01:56:12 pm »
0
Tak, pamietam tę książkę...
Chociaż wzmianki o aktach samookaleczania  mi umknęły...
 
No, a  potem dostał tę pierdząco-skrzeczącą piłkę, do ściskania w dłoni na uspokojenie w ramach terapii...  ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2006, 02:03:41 pm wysłana przez Lezaza »

erin

  • Gość
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #152 dnia: Lipca 01, 2006, 02:07:53 pm »
0
Cytuj
Tak, pamietam tę książkę...
Chociaż wzmianki o aktach samookaleczania  mi umknęły...
 
No, a  potem dostał tę pierdząco-skrzeczącą piłkę, do ściskania w dłoni na uspokojenie w ramach terapii...  ;)
hehe pamiętam, cały Axl :lol: , o tych samookaleczeniach było faktycznie, mam nadzieje, że teraz tak czy inaczej się uspokoił i jakoś sobie z tymi nerwami radzi..
najpierw była pierdząca, potem ta skrzecząca piłeczka :) tą pierdzącą jeszcze z Arkeenem jak żył to zwały wszędzie robili.

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #153 dnia: Lipca 01, 2006, 04:10:40 pm »
0
Niestety u niego to zdaje się, że kwestia psychiki + charakteru. Natomiast podawanie St Louis jako przykładu jego wybuchowego charakteru nie wydaje mi się do końca trafione  <_< po pierwsze Hell's Angels i ten ich "wódz" (bodajże Stump się wabił) i jego zachowanie, oraz jego kumpli którzy wyzywali zespół (np. scena z kartką) i czepiali się do publiki na tym koncercie. I moim zdaniem to, że Axl wtedy tego nie tolerował było jak najbardziej słuszne. Ot choćby z historii przypomnę takie wydarzenie jak festiwal w Alamont gdzie grali Rolling Stones. Poza tym wielokrotnie widziałem koncert z St Louis i zawsze mi się podobał. Po prostu kretyni z Hell's Angels zepsuli koncert i wywołali jeden z tych wybuchów wściekłości Axla. Tak więc są conajmniej 2 strony winne tamtej rozróby i na żadną nie powinno się zwalać całości winy.  
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #154 dnia: Lipca 01, 2006, 04:25:52 pm »
0
Popieram wypowiedz poprzednika , całkowicie sie z Toba zgadzam charakter Axla to jedno a banda aniołow to drugie . Podsycali sytuacje ile wlezie , zeby rozpętała sie burza. Gdy sie patrzy na koncert to wydaje sie , ze ludzie bawia sie dobrze i koncert b. dobry.Lecz reszta , pozostali ,zasiałi ferment no i wybuchło!!! :ph34r:  

Offline Rock_Fanka

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
    • http://
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #155 dnia: Lipca 01, 2006, 05:28:08 pm »
0
Wokalista Guns N' Roses "zatrzymany dla okupu"
Menedżer Guns N' Roses narzeka na działania szwedzkiej policji, która doskonale wiedziała, że Axl Rose jest w trasie koncertowej, porównując zatrzymanie wokalisty do porwania dla okupu.
"Jesteśmy w środku tournee" – żali się Merck Mercuriadis. "Szwedzkie władze doskonale o tym wiedziały, a mimo tego groziły Axlowi, że jeśli nie będzie współpracował to zatrzymają go na długo, od 5 dni do 3 tygodni, bez możliwości wpłacenia kaucji. A przecież mieli świadomość tego, że na szali położono miliony dolarów, nie mówiąc już o dziesiątkach tysięcy fanów, którzy zapłacili za bilety, by zobaczyć Guns N' Roses".

"Jeśli miałbym się wyrazić bez ogródek to tego rodzaju sytuacja jest równoznaczna z porwaniem dla okupu. W innej sytuacji Axl wolałby pewnie odsiedzieć swoje" - dodaje menedżer.

(onet.pl)

Onet.pl jak zwykle zabłysnął refleksem,bo przecież news pojawił się bodajże wczoraj,jeśli nie przedwczoraj,ale i tak dziękuję.Zły mod
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2006, 05:53:57 pm wysłana przez zqyx »

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #156 dnia: Lipca 01, 2006, 11:11:24 pm »
0
Wow,no to witamy Axl`a wśród żywych  :lol:  :P  B)  

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #157 dnia: Lipca 02, 2006, 09:05:56 am »
0
Cytuj
Na to konto przypisywano mu wiele z urzedu  czy był,  czy nie był, winny.... :(
A gdy ewidentnie jednak winny był, to i tak Axl tłumaczył sie tak perfekcyjnie , ze to on został napadniety , sprowokowany, i tylko musiał się bronic...
No i wyszło,że Ella miała rację.Biedny Axl,którego ciagle ktoś prowokuje i podsyca do złego.Obudźcie się!On już taki jest i wygląda na to,że to mu zostanie.Nie wierzę ,że to on jest ofiarą  

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34745
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #158 dnia: Lipca 02, 2006, 09:22:32 am »
0
Nie twierdzę,że Axl jest zawsze biedny i niewinny,a te wredne media i sądy się go zawsze czepiają :D
Myślę tylko,że prawda nie jest czarno-biała,a to,co my wiemy o tych wydarzeniach jest często obrazem tylko jednej ze stron,więc nie jest obiektywne.
A rzetelność wymaga sprawdzenia wszystkich dostępnych informacji,nawet jeśli nam nie odpowiadają z różnych względów.
Zachęcam do poznawania prawdy :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #159 dnia: Lipca 02, 2006, 11:37:17 am »
0
Zgadzam się z przedmówcą  :) tworzenie sobie obrazu tego zajścia, tylko poprzez przyjęcie relacji jednej ze stron jest zbytnim uproszczeniem  <_< i to nie tylko w tej sprawie ale w każdej
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #160 dnia: Lipca 02, 2006, 12:00:14 pm »
0
W sumie Axl sobie zasłużył na opinię rozrabiaki - wiadomo jak to kiedyś z nim bywało, ale zachowanie "władz" w tym wypadku było mocno przesadzone, chociaż wiadomo, że Axl też nie jest bez winy. Cóż Axl to Axl - teraz wiemy, że pozostało w nim wiele z lat młodości :D


nowy nr gg : 12071320

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #161 dnia: Lipca 02, 2006, 12:03:15 pm »
0
I bardzo dobrze bo zbytnio grzeczny Axl to nie Axl  :D  

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #162 dnia: Lipca 02, 2006, 02:26:43 pm »
0
Cytuj
I bardzo dobrze bo zbytnio grzeczny Axl to nie Axl  :D
  No i nie ma , to tamto .... ja przecież i tak go bardzo kocham , jak by nie było takich facetów jak Axl, to swiat byłby nudny. Wsród plejady wszystkich gwiazd rocka czy filmowych , naprawde nie widze nikogo godnego uwagi, nie podoba mi się nikt (kiedys j. Morrison) i paru  innych ale w mniejszym stopniu. :P Lecz Axla nikt nie przebije... (chodzi mi tez o muzykę a nie tylko o osobe)
Często waże jego złe i dobre strony, żeby sobie samej uzmysłowić co ja w NIM takiego widzę!
Nie nalatuję na niego , to tylko taki mój dylemat..... :rolleyes:


Nigdy , przenigdy nie nazwałabym jak ktoś na tym forum swojego idola ...starym bot.... cos w tym stylu!     nawet napisac tego nie mogę.PO  kiego pisze na forum  jak mu się az tak nie podoba , niech sobie tylko czyta , albo znajdzie inne jest tego od groma.....takie moje zdanie! :P  

Offline Lezaza

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Respect: 0
    • http://www.jamajka.ir.pl
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #163 dnia: Lipca 02, 2006, 03:52:34 pm »
0
Cytuj
ja przecież i tak go bardzo kocham , jak by nie było takich facetów jak Axl, to swiat byłby nudny. Wsród plejady wszystkich gwiazd rocka czy filmowych , naprawde nie widze nikogo godnego uwagi, nie podoba mi się nikt (kiedys j. Morrison) i paru  innych ale w mniejszym stopniu. :P Lecz Axla nikt nie przebije... (chodzi mi tez o muzykę a nie tylko o osobe)
Często waże jego złe i dobre strony, żeby sobie samej uzmysłowić co ja w NIM takiego widzę!
 
Dziękuję Ellu,

Przez ostatnie lata myslałam, że już tylko ja mam taki stosunek do Axla. Miło wiedzieć że ktoś jeszcze myśli podobnie.  :)
Podpisałabym się pod Twoim postem.
Tylko ja zamiast słowa Morrison musiałabym wstawić Davey, żeby się zgadzało.
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2006, 03:55:44 pm wysłana przez Lezaza »

Offline gunska

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1500
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #164 dnia: Lipca 02, 2006, 07:17:42 pm »
0
Cytuj
nie wiem co to jest, ale tego na pewno nie prztłumacze :lol: , wiecie co..każda strona inaczej to widzi
My Webpage

 W tym artykule jest o ochroniarzu który bił się z Axlem . Ponoć starcie trwało kilka minut . Ochroniarz powiedział iż Axl jest bardzo silny , reszty nie kumam :P
Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz...

 

Axl Rose prędzej umrze, niż pogodzi się ze Slashem

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3530
Ostatnia wiadomość Lutego 08, 2009, 09:50:59 pm
wysłana przez Hubik