Autor Wątek: Axl aresztowany !  (Przeczytany 44315 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwca 30, 2006, 11:32:37 am »
0
tłumaczenie. średnio po polsku bo jakoś z rana mi kiepsko idzie;). proszę:

Manager Guns n’ Roses Merck Mercuriadis złożył to oświadczenie po koncercie w Oslo zeszłego wieczoru. Pierwszego odkąd Axl Rose został wypuszczony z więzienia w Sztokholmie we wtorek.
„Jest nam bardzo przykro z powodu wydarzeń które miały miejsce we wtorek w Sztokholmie. Jesteśmy teraz w środku trasy, wczoraj koncert w Oslo, jutro w Kopenhadze, w sobotę w Zurychu kończący ten tydzień – a później dalej koncerty aż  do początku sierpnia.
Szwedzkie władze bardzo dobrze zdawały sobie z tego sprawę a mimo wszystko wciąż nam grozili zatrzymaniem Axla na okres od 5 dni do 3 tygodni jeżeli on nie będzie „współpracować”. Zdawali sobie sprawę z tego, że w grę wchodzą miliony doloarów, nie mówiąc już o nadziei dziesiątek tysięcy fanów, którzy zapłacili za bilety żeby zobaczyć Guns n’ Roses.
Chodzi o to, że policyjny raport nie powinien być brany na poważnie, i właściwie to doświadczenie było równoznaczne z przetrzymywaniem dla okupu. Jeżeli okoliczności byłby inne, Axl pewnie wolałby spędzić ten czas w więzieniu aby upewnić się, że  te wydarzenia trafią na światło dzienne.
W dodatku, nie jesteśmy zadowoleni ze sposobu w jaki Axl został potraktowany. Aresztowano go po tym jak został zaczepiony przez ochronę w hotelu, oficer policji który go aresztował „znęcał” się nad nim fizycznie, w czasie którego to procesu zniknęła drogocenna bransoletka i nie zwrócono jej do dziś. W czasie zatrzymania przytrzymywany był przez 5 oficerów policji podczas gdy lekarz próbował pobrać krew w celu zrobienia testu na obecność narkotyków aż 3 razy. To świadczy nie tylko o braku profesjonalizmu ale także o zwykłej złośliwości. Wyniki testu były negatywne, ale całe to zdarzenie było czystym przykładem despotycznego podejścia władz.To to samo drakońskie podejście, które zakłada, że przesłuchiwany ochroniarz  mówi prawdę tylko dlatego, że ma odznakę.
Jest to sytuacja w które władze naciągają informację, a media są od razu gotowe na szerzenie stronniczych osądów. Ja nie otrzymałem ani jednego  telefonu we wtorek aby wytłumaczyć czy skomentować żadnego z opisanych zdarzeń. Axl miał już niezliczone bezpodstawne pozwania do sądu, które nic sobą nie wniosły.
Nie krytykuję w ten sposób ludzi ze Sztokholmu. Te 15 tysięcy ludzi na poniedziałkowym koncercie było fantastyczne, i wszyscy  ci z którymi spotkaliśmy się przed lub po byli wspaniali, do momentu spotkania z nadpobudliwym ochroniarzem. W takich momentach kończą się spotkania z ludźmi a rozpoczynają próby przejęcia kontroli przez władze. Wielu ludzi potraktowało Axla właściwie, zachowanie niektórych  jest do zakwestionowania, natomiast zachowanie innych  – nie do przyjęcia. Mimo wszystko, Guns n’ Roses powrócą do Szwecji, gdzie zagrają raz jeszcze dla ludzi, nie dla władz.
Love him or hate him don't get it twisted."

Dziękuję za tłumaczenie.To już kolejne,które wylądowało dzięki Tobie na stronie głównej.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2006, 01:52:38 pm wysłana przez zqyx »

Offline Cyanide

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: 0
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwca 30, 2006, 11:51:26 am »
0
No i wszystko jasne ;) Od początku wiedziałam, że to wina władz i ochroniarzy.. Zrobili sobie z tego szum, a z Axl'a marionetkę do "współpracy" i niemiłego traktowania....  <_<  Poprostu, aż szkoda komentować......... :unsure:  
[img]http://img86.imageshack.us/img86/4797/userbar79157ac6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

erin

  • Gość
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwca 30, 2006, 12:13:53 pm »
0
nie wiem co to jest, ale tego na pewno nie prztłumacze :lol: , wiecie co..każda strona inaczej to widzi
My Webpage
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2006, 12:14:37 pm wysłana przez erin »

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwca 30, 2006, 12:52:05 pm »
0
Cytuj
nie wiem co to jest, ale tego na pewno nie prztłumacze :lol: , wiecie co..każda strona inaczej to widzi
My Webpage

 Też nie wiem co tam jest napisane, ale jeżeli ten ślad w czerwonym kółku to ślad pobicia albo tego niby ugryzienia to nie mogę ze śmiechu  :lol: poza tym wydaje mi się że rozdmuchane to zostało za bardzo, szczególnie przez brukowce typu norweski 'Fuckt'; btw... wyobrażacie sobie gdyby to się stało w Polsce? zaraz byłyby nagłówki w stylu: Pijany lider rasistowskiego zespołu katuje ochroniarzy!!!  :lol:  
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline motyl5150

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 194
  • Płeć: Kobieta
  • ree rre re
  • Respect: 0
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 30, 2006, 01:06:16 pm »
0
p******ć
...inspiracją umiesz być?

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 30, 2006, 01:52:38 pm »
0
Fakt zachowali się w stosunku do Axla nie w porzadku, ale musiała byc niezła szarpanina,( zaginiona bransoleta ) , az tylu do tzrymania go, aby pobiorać  krew?
Wiedzą , że Axl słynie ze skandali, wiec jeden mniej,  jeden wiecej,!?
Na to konto przypisywano mu wiele z urzedu  czy był,  czy nie był, winny.... :(
A gdy ewidentnie jednak winny był, to i tak Axl tłumaczył sie tak perfekcyjnie , ze to on został napadniety , sprowokowany, i tylko musiał się bronic... <_<
Jest bardzo dobrym swoim adwokatem :)
Chciałabym tak umieć! Ja do kazdej błachostki przyznaje się bez bicia.....głupia jestem :ph34r:  

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 30, 2006, 06:16:46 pm »
0
oficjalnie uznje wersje mangamentu... wydaje się najbardziej prawdopodobna, dodając kilka szczegółów...

erin

  • Gość
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 30, 2006, 08:47:59 pm »
0
Cytuj
oficjalnie uznje wersje mangamentu... wydaje się najbardziej prawdopodobna, dodając kilka szczegółów...
tzn że co, że Szwedzi przede wszystkim  zachowali się źle? No wiesz jaki jest Axl.. tak z niczego to nie wyszło. Poza tym ktoś jeszcze mówił, aha no ten ochroniarz pogryziony dał wywiad czy coś, że Axla nikt np nie łapał za włosy tylko został pociągnięty za ramie po prostu i wtedy zniżony do parteru..potem, że cała ta szamotanina trwała naprawdę niezbyt długo. Każdy inaczej..to wiemy. Myślę, że po pierwsze od początku mieli go na oku, kiedy balował i pił. Wystarczyło, że rozmawiał głośniej z Betą i wyszło na to, że się wykłóca a to trzeba przerwać - wiadomo, słyszy się w takiej sytuacji: przepraszam co tu się dzieje, nic pani nie jest? Rose nie słuchał, ten dalej im przerywał, to Axl się wściekł itd,no a potem to już wielka ochroniarska interwencja i potraktowali go jak pierwszego lepszego pijaka. No i faktycznie jedni i drudzy będą mili racje...bo Axl powie, że on nic nie zrobił tylko ten się do niego doczepił.. :rolleyes: hm

Offline Cyanide

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: 0
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 30, 2006, 09:30:28 pm »
0
Cytuj
oficjalnie uznje wersje mangamentu... wydaje się najbardziej prawdopodobna, dodając kilka szczegółów...
Zgodzę się i też najbardziej wierzę w tą wersję. Myśle, że Axla mieli na oku już od początku jego przyjazdu tam i wystarczyła mała sprzeczka by zrobić szum. Do tego jeszcze na korzyść władz, wiadomo, Axl kasę ma, to musiał "współpracować".. To trochę jak taki mały szantaż  <_<  
[img]http://img86.imageshack.us/img86/4797/userbar79157ac6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 30, 2006, 09:55:03 pm »
0
Cytuj
oficjalnie uznje wersje mangamentu... wydaje się najbardziej prawdopodobna, dodając kilka szczegółów...
Właśnie , tu chodzi o te małe szczegóły...... gdyby nasz idol się nie pienił , to by było wszystko ładnie i cacy, nikt by nawet nie smiał robic mu zarzutow , wsadzac do paki, i żądać odszkodowania, kaucji  i innych tym podobnych. Ponieważ Axl,  jest notorycznym rozrabiaka , wiec sie taka osoba nie przejmują, ładuja do paki i już.
 <_< Też się cieszę, ze nie zdarzyło się to u nas , bo kwarantanna na niego byłaby dozywotnia , a fani musieliby zejsć do podziemia....... :huh:
Chyba jestem pesymistka  :ph34r:  

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34745
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #145 dnia: Lipca 01, 2006, 09:26:48 am »
0
Cytuj

Na to konto przypisywano mu wiele z urzedu  czy był,  czy nie był, winny.... :(
A gdy ewidentnie jednak winny był, to i tak Axl tłumaczył sie tak perfekcyjnie , ze to on został napadniety , sprowokowany, i tylko musiał się bronic... <_<
 
Kiedy konkretnie?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 01, 2006, 09:55:28 am »
0
Cytuj

 <_< Też się cieszę, ze nie zdarzyło się to u nas , bo kwarantanna na niego byłaby dozywotnia , a fani musieliby zejsć do podziemia....... :huh:
Chyba jestem pesymistka  :ph34r:
Nie,nie jesteś pesymistką,tylko niestety masz rację.Gdyby to wydarzyło się u nas to musielibyśmy dwoić się i troić odpierając pewnie dziesiątki zarzutów.Wszystkie brudy z historii GN'R mielibyśmy podane na tacy

Offline Garfield

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 332
  • Respect: +12
    • http://
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #147 dnia: Lipca 01, 2006, 10:27:12 am »
0
Cytuj
Cytuj

 <_< Też się cieszę, ze nie zdarzyło się to u nas , bo kwarantanna na niego byłaby dozywotnia , a fani musieliby zejsć do podziemia....... :huh:
Chyba jestem pesymistka  :ph34r:
Nie,nie jesteś pesymistką,tylko niestety masz rację.Gdyby to wydarzyło się u nas to musielibyśmy dwoić się i troić odpierając pewnie dziesiątki zarzutów.Wszystkie brudy z historii GN'R mielibyśmy podane na tacy
ee tam gadacie, u nas to by go nikt nie zaczepil za picie XD u nas to wszyscy narabani chodza :D  

erin

  • Gość
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 01, 2006, 10:33:33 am »
0
Cytuj
Cytuj

Na to konto przypisywano mu wiele z urzedu  czy był,  czy nie był, winny.... :(
A gdy ewidentnie jednak winny był, to i tak Axl tłumaczył sie tak perfekcyjnie , ze to on został napadniety , sprowokowany, i tylko musiał się bronic... <_<
 
Kiedy konkretnie?
może ja odpowiem na początek, np wtedy kiedy był osądzony o przemoc domową nie przyznawał się do winy, potem mówił, że był sprowokowany, że zawsze się bronił, St. Louis to samo..zawsze zwala na kogoś, nigdy nic nie jest jego winą, rozpad zespołu też nie

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34745
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Axl aresztowany !
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 01, 2006, 12:33:29 pm »
0
O rozpadzie zespołu nie chciałbym tutaj dyskutować,bo było omawiane miliony razy i każdy ma inne zdanie,a to jest temat na tyle kontrowersyjny,że wolę go ominąć.
Zresztą mówimy o aresztowaniach,a o ile wiem za rozpad zespołu nie był aresztowany :P Całej prawdy pewnie już nie poznamy.
Co do reszty,w zasadzie zwykle znamy jedną część historii zwykle,bo mało kto wie,że np. w Saint Louis w stronę zespołu leciały ostre przedmioty,a sam Axl już na początku został poinformowany przez jednego typa,że ma zapamiętać,jak sie nazywa.Już nie wspomnę o tym,że ochrona była z Hell's Angels :D
Co do innych - zwykle znamy wersję mediów,a nie koniecznie wersje Axla,nie mówię,że wersja Axla jest zawsze tą prawdziwą,ale warto poznać wszystkie.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Axl Rose prędzej umrze, niż pogodzi się ze Slashem

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3530
Ostatnia wiadomość Lutego 08, 2009, 09:50:59 pm
wysłana przez Hubik