Autor Wątek: Axl ucieka ze sceny  (Przeczytany 6921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2208
    • As Koncertowy
Axl ucieka ze sceny
« dnia: Lipca 07, 2014, 09:39:01 am »
0
Jestem w trakcie czytania biografii Axla napisanej przez Micka Walla i tam kilkukrotnie przewija się wątek, że Axl przerywał koncert albo schodził ze sceny i reszta zespołu dawała akustyczny koncert. Tak mnie to trochę nurtuje bo czytałem o takich zachowaniach również w innych książkach, natomiast nikt nie sypnął datami (gdzie, kiedy), relacjami świadków itp. Można takie jakieś zestawienie gdzieś znaleźć ?

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Axl ucieka ze sceny
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 07, 2014, 09:54:32 am »
0
Myslisz, ze ktos zestawienie ucieczek ze scen zrobil?  :D
chociaz kto wie, sa rozni fanatycy. Ja wiem, ze ze akustyczne koncerty, kiedy Axl zbiegal ze sceny chlopaki dawali na poczatku kariery, a wiec 1987, 1988. Cos mi swita, ze podczas trasy z Alice Cooperem i z Ironami tez cos takiego mialo miejsce. Nie kojarze natomiast takich incydentow z trasy UYI, tam chlopaki albo nie wychodzili w ogole, albo przerywali koncert i schodzili ze sceny. Nie bawili sie w plumkanie bez Axla. kojarze, ze nieraz Axl schodzil ze sceny na 2, 3 piosenki pod koniec i wtedy to Duff wskakiwal na wokal, ale datami to ja cie teraz nie sypne  ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2014, 10:17:14 am wysłana przez Nata »

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4396
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2461
Odp: Axl ucieka ze sceny
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 07, 2014, 10:25:29 am »
0
Na UYI Tour też brzdąkali. Przykład? Rocket Quuen w St. Louis, kiedy Axl skoczył w publikę, później wrócił i rzucił mikrofonem. Chłopaki w tym czasie brzdąkali i przestali dopiero po chwili. Też czytałem wypociny Walla i wiem o czym piszesz mafi.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Axl ucieka ze sceny
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 07, 2014, 12:03:15 pm »
0
Na youtubie są składanki ucieczek ze sceny, ale zazwyczaj chłopaki zwijali się razem z nim. Nie widziałem nigdy żeby kończyli akustycznie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34683
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Axl ucieka ze sceny
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 07, 2014, 12:08:35 pm »
0
Na http://gnrontour.com/ pewnie znajdziesz sporo informacji o tym, jak np.


09.20.86 - L.A. Street Scene Festival, Los Angeles, CA
set: Welcome To The Jungle, Out Ta Get Me, Think About You, Mr. Brownstone
audio/video recording?: audio
notes: 9th Annual L.A. Street Scene Festival. During the show, Axl gets hit with a bottle. Surprisingly it didn't phase him and the show continued. From GNR's security man at the time: "The show was stopped when the crowd got too excited and dumped the barricades which were big industrial drums full of water. The water had run underneath the stage and the fire marshall insisted the show stop immediately because of the risk of electrical shock. The fire marshall came to me on stage, told me they had to shut it down or someone was going to get electrocuted. I ran out onstage after a song, told Axl to listen to me, whispered in his ear. He then told the crowd something to the effect of 'Because some of you got a little crazy with the water down there, the show's over!' I also recall him looking at some guy in the crowd on the way out and shooting him the bird and telling him on the mic, '...And you... FUCK YOU!' And then we left the stage. Slash and Izzy wanted to keep playing. Duff and Adler left after some prodding. Poison followed after the water had been mopped up."
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2014, 12:11:17 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Axl ucieka ze sceny
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 07, 2014, 02:32:37 pm »
0
Jestem w trakcie czytania biografii Axla napisanej przez Micka Walla i tam kilkukrotnie przewija się wątek, że Axl przerywał koncert albo schodził ze sceny i reszta zespołu dawała akustyczny koncert. Tak mnie to trochę nurtuje bo czytałem o takich zachowaniach również w innych książkach, natomiast nikt nie sypnął datami (gdzie, kiedy), relacjami świadków itp. Można takie jakieś zestawienie gdzieś znaleźć ?

jedyny raz kiedy zagrali akustycznie bez niego

01.31.88 - The Limelight, New York, NY
set: One In A Million, Patience, Cornshucker, Knockin' On Heaven's Door, Used To Love Her, Don't Cry, Welcome To The Jungle, It's So Easy, Not Fade Away / Mr. Brownstone, Patience, Instrumental Jam, Rocket Queen [Instrumental], You Shook Me, Rock And Roll, Instrumental Jam
audio/video recording?: audio
notes: Rare acoustic/electric show. The only known live performance of 'Cornshucker,' which was written by Duff & sung by Duff & Axl at this show. 'Welcome To The Jungle' starts the electric set. Axl sings a few lines of 'Not Fade Away' by The Rolling Stones during the beginning of 'Mr. Brownstone.' Axl temporarily leaves after the second performance of 'Patience,' which was an improv jam. He was pissed because GN'R wasn't supposed to play this show. The band then jams on some songs. During the 'Instrumental Jam' after 'Patience,' parts of 'Whole Lotta Rosie' & 'Born To Be Wild' are played, with Axl singing. A roadie comes on stage to sing 'You Shook Me' & 'Rock And Roll,' which were done by Led Zeppelin. 'Rock And Roll' features the 'Living Loving Maid' intro. Again Axl comes back during 'Rock And Roll' to help out on vocals.



dodac do tego, ze pewnie kazdy twierdzi, iz solowki slasha i soruma wynikaly z humorow axla. plus  takie gowna, jak np ze axl rozcial sobie reke i grali ze 3 piosenki bez niego , gdy dostawal opieke medyczna, itd. albo ze w chile 92 sie obrazil na publike, ze rzucali w reszte chlopakow i w niego butelkami, itd.tam tez chyba na kwadrans zszedl za kulisy, ale nikt nie gral bez niego . no i oczywiscie ritz 88, ktory sie teraz pojawi w kazdej ksiazce jako przyklad kazdego koncertu
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Axl ucieka ze sceny
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 07, 2014, 04:32:33 pm »
0
Na UYI Tour też brzdąkali. Przykład? Rocket Quuen w St. Louis, kiedy Axl skoczył w publikę, później wrócił i rzucił mikrofonem. Chłopaki w tym czasie brzdąkali i przestali dopiero po chwili.

Czytając tytuł "Axl ucieka ze sceny " właśnie mi też się przypomniał ten koncert.  :D
Axl Rose attacks fan, ST Louis 1991

 

Axl Rose prędzej umrze, niż pogodzi się ze Slashem

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3473
Ostatnia wiadomość Lutego 08, 2009, 09:50:59 pm
wysłana przez Hubik