Autor Wątek: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004  (Przeczytany 9078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeAd.HoRse

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • It's so easy when everybody's tryin' to please me!
  • Respect: -1
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 27, 2012, 11:28:38 pm »
0
Generalnie wszyscy macie rację. Każdy z was osobno i wszyscy razem. Peace.
Dyplomatyczne rozwiązanie problemu, wszyscy macie rację, peace and love people! :P
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę" W. Axl Rose

„Kiedy oglądam MTV, mam ochotę obrzucić telewizor gównem, bo jest to k******o nudne. Nawet zespoły z L.A., caly ten przemysł muzyczny…To wszystko jest dla mnie nowe i kiedy poznajemy różnych ludzi, oni ciągle powtarzają ’zrób to, zrób tamto’. A my na to:’ odpierdolcie się’. To dlatego, że oni nie są nami. My robimy to, na co mamy ochotę.”- Axl Rose

"My gitarzyści nie lubimy się kąpać. Fajnie, gdy brud zbiera się na palcach – wtedy płynniej się gra"- Izzy

“Gusni sa wciąż bliscy mojemu sercu, będę im lojalny póki umrę, tak myślę”-Slash

"Pewnego dnia wszyscy umrzemy na AIDS. To będzie prawdziwa Rock and Rollowa epidemia. Przecież my wszyscy pieprzymy te same panienki.- Slash

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 28, 2012, 10:35:03 pm »
0
No to ja się może jeszcze wypowiem  :P generalnie uważam, że ten składak jest słaby pomimo, że są na nim wszystkie utwory, których osobiście uważam sobie, żeby mogło zabraknąć. Na pewno lepiej by było, żeby najpierw została wydana Chińska Demokracja a dopiero później należałoby zrobić porządny dwu płytowy składak. Nie zgadzam się też z tym, że KOHD nie powinien się tam znaleźć bo to nie ich utwór... nie wiem jaką popularnością się cieszyła oryginalna wersja Dylana jednak faktem jest to, że to Gunsi nagrali najsłynniejszą wersję tego utworu i wielu osobom właśnie z tym zespołem kojarzy się ten utwór, gdybyśmy podobne kryteria przyjęli wobec innych artystów to na składance Elmora Jamesa nie powinien się znaleźć utwór  It Hurts Me Too - nie jest to jego utwór, ale żaden jego fan pewnie nie wyobraża sobie żeby na jego składance mogło zabraknąć tego utworu, w końcu to on go spopularyzował i to jego wersja była kowerowana setki tysięcy razy a nie Tampy Reda (przepraszam za off top ale chciałem pokazać to na jakimś przykładzie) inna sprawa, że jeżeli zespół nagrał tylko 5 płyt to wypadałoby, żeby z każdej płyty znalazł się tam chociaż jeden utwór, a więc również z TSPI gdzie są same covery. Zgodzę się natomiast jeśli o Symphaty for Devil ja raczej bym nie umieszczał go na składance - no chyba, że potraktujemy to jako ciekawostkę, która nie została wydana wcześniej na żadnym albumie, no ale w tej sytuacji nie wiem czy bardziej nie zasługuje na umieszczenie Oh My God. Ja gdybym miał zrobić składankę to bym zrobił ją dwu płytową. Główne kryterium to utwory, które zostały wydane na singlach i do których nakręcono teledyski (oczywiście to drugie kryterium nie jest dobre bo by musiały znaleźć się też utwory takie jak np. Mr. Brownstone, ale lepszego kryterium nie widzę) no i oczywiście tak żeby na każdej z dwóch części był przynajmniej jeden utwór ze wszystkich 6 studyjnych. No i na takiej składance wtedy też można uwzględnić Oh My God i Symphaty for Devil jako ciekawostki.
Ja bym Greatest Hits widział tak  :P

1cd

1.Welcome to the Jungle
2.Sweet Child o' Mine
3.Paradise City
4.Patience
5.Don't Cry
6.November Rain
7.Live and Let Die
8.You Could Be Mine
9.Knockin' on Heaven's Door
10.Civil War
11.Since I Don't Have You
12.Ain't It Fun
13.Better
14.Street of Dreams

2cd

1.It's So Easy
2.Nightrain
3.Mr. Brownstone
4.któryś akustyk z Lies
5.Garden of Eden
6.The Garden
7.Dead Horse
8.Yesterdays
9.Estranged
10.Don't Cry (Alternate lyrics)
11.Hair of the Dog
12.Sympathy for the Devil
13.Oh My God
14.Chinese Democracy

Offline DeAd.HoRse

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • It's so easy when everybody's tryin' to please me!
  • Respect: -1
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 28, 2012, 10:44:40 pm »
0
Gratuluję, hehe. Pierwszy raz ktoś odpowiedział tak jak to sobie wyobrażałem :P
Swoją drogą to by była zaje****a składanka, z naprawdę fajnym doborem utworów ;)
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę" W. Axl Rose

„Kiedy oglądam MTV, mam ochotę obrzucić telewizor gównem, bo jest to k******o nudne. Nawet zespoły z L.A., caly ten przemysł muzyczny…To wszystko jest dla mnie nowe i kiedy poznajemy różnych ludzi, oni ciągle powtarzają ’zrób to, zrób tamto’. A my na to:’ odpierdolcie się’. To dlatego, że oni nie są nami. My robimy to, na co mamy ochotę.”- Axl Rose

"My gitarzyści nie lubimy się kąpać. Fajnie, gdy brud zbiera się na palcach – wtedy płynniej się gra"- Izzy

“Gusni sa wciąż bliscy mojemu sercu, będę im lojalny póki umrę, tak myślę”-Slash

"Pewnego dnia wszyscy umrzemy na AIDS. To będzie prawdziwa Rock and Rollowa epidemia. Przecież my wszyscy pieprzymy te same panienki.- Slash

Offline bozenkamalutka3

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
  • Kocham Gunsów w starym i nowym składzie
  • Respect: +34
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 01, 2012, 07:48:49 pm »
0
Covery nie? Dlaczego?Dlatego,że uważam iż na Greatest Hits' powinny znajdować się wyłacznie kompozycje autorstwa danego zespołu.Nawet jeśli cover jest bardzo dobrze zaaranżowany i osiągnął wielką popularność ,i często jest lepiej wykonany niż oryginał - to nie jest własnością zespołu.I tak jest też w przpadku  niektórych kawałków na GH GNR. Wzięłam pod uwagę co mogło by znaleźć się na jednej płycie - to są tylko moje propozycje - inni oczywiście mogą się z tym nie zgadzać     ;)

 

guns / kid rock

Zaczęty przez krzysiekna

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4267
Ostatnia wiadomość Marca 04, 2010, 12:42:49 pm
wysłana przez krzysiekna