Autor Wątek: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004  (Przeczytany 9079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 26, 2012, 10:15:43 pm »
0
Knockin', Sympathy, LALD to są wielkie hity. Covery, owszem, ale znane przez większość ludzi jako tako osłuchanych z muzyką rockową (Heaven Doors to znaja niemal wszyscy). Podczas gdy Comę, Locomotive czy Nice Boys (!!!) zna tylko garstka fanów. A Wy chcielibyście wywalić te 3 bardzo znane utwory na rzecz 3 prawie w ogóle nieznanych i to na płycie, która nosi nazwę, uwaga: GREATEST HITS.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2012, 10:20:24 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline DeAd.HoRse

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • It's so easy when everybody's tryin' to please me!
  • Respect: -1
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 26, 2012, 10:31:13 pm »
0
Knockin', Sympathy, LALD to są wielkie hity. Covery, owszem, ale znane przez większość ludzi jako tako osłuchanych z muzyką rockową (Heaven Doors to znaja niemal wszyscy). Podczas gdy Comę, Locomotive czy Nice Boys (!!!) zna tylko garstka fanów. A Wy chcielibyście wywalić te 3 bardzo znane utwory na rzecz 3 prawie w ogóle nieznanych i to na płycie, która nosi nazwę, uwaga: GREATEST HITS.
Jak ktoś będzie chciał posłuchać Symphaty to kupi GH Stonsów, jak Knockin' to GH Boba Dylana.
Uwaga pełna nazwa brzmi; GREATEST HITS - GUNS N' ROSES.
Niech ludzie ich nie znający poznają ich twórczość a nie covery w ich wykonaniu.
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę" W. Axl Rose

„Kiedy oglądam MTV, mam ochotę obrzucić telewizor gównem, bo jest to k******o nudne. Nawet zespoły z L.A., caly ten przemysł muzyczny…To wszystko jest dla mnie nowe i kiedy poznajemy różnych ludzi, oni ciągle powtarzają ’zrób to, zrób tamto’. A my na to:’ odpierdolcie się’. To dlatego, że oni nie są nami. My robimy to, na co mamy ochotę.”- Axl Rose

"My gitarzyści nie lubimy się kąpać. Fajnie, gdy brud zbiera się na palcach – wtedy płynniej się gra"- Izzy

“Gusni sa wciąż bliscy mojemu sercu, będę im lojalny póki umrę, tak myślę”-Slash

"Pewnego dnia wszyscy umrzemy na AIDS. To będzie prawdziwa Rock and Rollowa epidemia. Przecież my wszyscy pieprzymy te same panienki.- Slash

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 26, 2012, 10:36:26 pm »
0
Zacznijmy od tego, że ta płyta by wogóle się nie ukazała, gdyby "Chinese Democracy" wyszła w pierwszym planowanym terminie.
Poza "Ain't It Fun" (swoją drogą świetny utwór) nie widzę tam kontrowersyjnych pozycji. "Sympathy ..." traktuję jako bonus dla zagorzałych fanów, żeby i oni wydali pieniądze dla utworu, który nie był wydany na żadnej z płyt Gunsowych.

Offline DeAd.HoRse

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • It's so easy when everybody's tryin' to please me!
  • Respect: -1
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 26, 2012, 10:41:32 pm »
0
Zacznijmy od tego, że ta płyta by wogóle się nie ukazała, gdyby "Chinese Democracy" wyszła w pierwszym planowanym terminie.
Poza "Ain't It Fun" (swoją drogą świetny utwór) nie widzę tam kontrowersyjnych pozycji. "Sympathy ..." traktuję jako bonus dla zagorzałych fanów, żeby i oni wydali pieniądze dla utworu, który nie był wydany na żadnej z płyt Gunsowych.
z tym mogę się zgodzić. skończmy już ten temat bo myśle, że każdy z nas ma w nim trochę racji. ;)
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę" W. Axl Rose

„Kiedy oglądam MTV, mam ochotę obrzucić telewizor gównem, bo jest to k******o nudne. Nawet zespoły z L.A., caly ten przemysł muzyczny…To wszystko jest dla mnie nowe i kiedy poznajemy różnych ludzi, oni ciągle powtarzają ’zrób to, zrób tamto’. A my na to:’ odpierdolcie się’. To dlatego, że oni nie są nami. My robimy to, na co mamy ochotę.”- Axl Rose

"My gitarzyści nie lubimy się kąpać. Fajnie, gdy brud zbiera się na palcach – wtedy płynniej się gra"- Izzy

“Gusni sa wciąż bliscy mojemu sercu, będę im lojalny póki umrę, tak myślę”-Slash

"Pewnego dnia wszyscy umrzemy na AIDS. To będzie prawdziwa Rock and Rollowa epidemia. Przecież my wszyscy pieprzymy te same panienki.- Slash

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 26, 2012, 10:43:42 pm »
0
Horse, zapytaj swoich znajomych (nie słuchających rocka) z kim kojarzą Knockin' i LALD (o SFTD nie pytaj, bo tego pewnie nie znają w ogóle). Jestem pewny, ze padnie odpowiedź GN'R. Prawda jest taka, ze to właśnie dzieki wykonaniom Gunsów te kawałki stały się hitami na całym świecie. Poza tym cover to też kawałek - jeśli wykonawca daje dużo od siebie w interpretacji, dlaczego tego nie wrzucić na płytę? A co np. z "Gangsta Paradise" Coolia? Na pewno to znasz. A wiedziałeś, że to cover "Pastime Paradise" Steviego Wondera? No właśnie, ten kawałek stał się znany dzięki Cooliowi, wiec dlaczego coolio nie miałby zamieścić go na swoim Greatest Hits (niewiele ich było, ale zawsze ma ten jeden).
Geoff Fuckin' Tate!


Offline DeAd.HoRse

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • It's so easy when everybody's tryin' to please me!
  • Respect: -1
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 26, 2012, 10:52:55 pm »
0
Horse, zapytaj swoich znajomych (nie słuchających rocka) z kim kojarzą Knockin' i LALD (o SFTD nie pytaj, bo tego pewnie nie znają w ogóle). Jestem pewny, ze padnie odpowiedź GN'R. Prawda jest taka, ze to właśnie dzieki wykonaniom Gunsów te kawałki stały się hitami na całym świecie. Poza tym cover to też kawałek - jeśli wykonawca daje dużo od siebie w interpretacji, dlaczego tego nie wrzucić na płytę? A co np. z "Gangsta Paradise" Coolia? Na pewno to znasz. A wiedziałeś, że to cover "Pastime Paradise" Steviego Wondera? No właśnie, ten kawałek stał się znany dzięki Cooliowi, wiec dlaczego coolio nie miałby zamieścić go na swoim Greatest Hits (niewiele ich było, ale zawsze ma ten jeden).
jestem w stanie się z tobą zgodzić kolego CC, pogadam ze znajomymi i dam znać ;)
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę" W. Axl Rose

„Kiedy oglądam MTV, mam ochotę obrzucić telewizor gównem, bo jest to k******o nudne. Nawet zespoły z L.A., caly ten przemysł muzyczny…To wszystko jest dla mnie nowe i kiedy poznajemy różnych ludzi, oni ciągle powtarzają ’zrób to, zrób tamto’. A my na to:’ odpierdolcie się’. To dlatego, że oni nie są nami. My robimy to, na co mamy ochotę.”- Axl Rose

"My gitarzyści nie lubimy się kąpać. Fajnie, gdy brud zbiera się na palcach – wtedy płynniej się gra"- Izzy

“Gusni sa wciąż bliscy mojemu sercu, będę im lojalny póki umrę, tak myślę”-Slash

"Pewnego dnia wszyscy umrzemy na AIDS. To będzie prawdziwa Rock and Rollowa epidemia. Przecież my wszyscy pieprzymy te same panienki.- Slash

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 26, 2012, 10:57:10 pm »
0
to jest greatest hits, nie songs. działa na zasadzie "a to ci od welcome to the jungle i knockin, ale nie kupie 3 płyt żeby mieć, nie ściągne bo to nie legalne - o oba kawałki na jednej płycie, kupuje". chodzi o znane na jednej płycie, żeby ci którzy chcą 5 piosenek z 5 płyt mieli je na jednej :P

Offline DeAd.HoRse

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • It's so easy when everybody's tryin' to please me!
  • Respect: -1
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 26, 2012, 11:00:53 pm »
0
to jest greatest hits, nie songs. działa na zasadzie "a to ci od welcome to the jungle i knockin, ale nie kupie 3 płyt żeby mieć, nie ściągne bo to nie legalne - o oba kawałki na jednej płycie, kupuje". chodzi o znane na jednej płycie, żeby ci którzy chcą 5 piosenek z 5 płyt mieli je na jednej :P
zauważyłem dzięki za przypomnienie :D
PS. ta dyskusja robi się coraz głupsza :P

13. Zasady użytkowania forum oraz serwisu:
§ 10. Zabrania się cytowania całych długich rozmów, jak również całych postów znajdujących się w bezpośrednim następstwie.

mafioso
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2012, 11:06:52 pm wysłana przez mafioso »
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę" W. Axl Rose

„Kiedy oglądam MTV, mam ochotę obrzucić telewizor gównem, bo jest to k******o nudne. Nawet zespoły z L.A., caly ten przemysł muzyczny…To wszystko jest dla mnie nowe i kiedy poznajemy różnych ludzi, oni ciągle powtarzają ’zrób to, zrób tamto’. A my na to:’ odpierdolcie się’. To dlatego, że oni nie są nami. My robimy to, na co mamy ochotę.”- Axl Rose

"My gitarzyści nie lubimy się kąpać. Fajnie, gdy brud zbiera się na palcach – wtedy płynniej się gra"- Izzy

“Gusni sa wciąż bliscy mojemu sercu, będę im lojalny póki umrę, tak myślę”-Slash

"Pewnego dnia wszyscy umrzemy na AIDS. To będzie prawdziwa Rock and Rollowa epidemia. Przecież my wszyscy pieprzymy te same panienki.- Slash

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 26, 2012, 11:05:30 pm »
0
to ty zadałeś pytanie 'dlaczego na płycie na której mają pojawić się hity są hity a nie najlepsze piosenki?'  :D

Offline DeAd.HoRse

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • It's so easy when everybody's tryin' to please me!
  • Respect: -1
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 27, 2012, 04:02:17 pm »
0
Tez racja mój błąd :) właściwie największy problem miałem do tych coverów ale już się dogadaliśmy ;)
Horse, zapytaj swoich znajomych (nie słuchających rocka) z kim kojarzą Knockin' i LALD (o SFTD nie pytaj, bo tego pewnie nie znają w ogóle). Jestem pewny, ze padnie odpowiedź GN'R.
Pogadałem dziś z największą hołotą społeczeństwa muzycznego i z żalem stwierdzam, że ci kretynie nawet nie znali Knockin'! :facepalm:
Myślałem, że im wp******e! :vampire:
Jak zapytałem o Live and let die to idioci się zapytali czy to ten motyw ze Shreka i Jamesa Bonda :/
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę" W. Axl Rose

„Kiedy oglądam MTV, mam ochotę obrzucić telewizor gównem, bo jest to k******o nudne. Nawet zespoły z L.A., caly ten przemysł muzyczny…To wszystko jest dla mnie nowe i kiedy poznajemy różnych ludzi, oni ciągle powtarzają ’zrób to, zrób tamto’. A my na to:’ odpierdolcie się’. To dlatego, że oni nie są nami. My robimy to, na co mamy ochotę.”- Axl Rose

"My gitarzyści nie lubimy się kąpać. Fajnie, gdy brud zbiera się na palcach – wtedy płynniej się gra"- Izzy

“Gusni sa wciąż bliscy mojemu sercu, będę im lojalny póki umrę, tak myślę”-Slash

"Pewnego dnia wszyscy umrzemy na AIDS. To będzie prawdziwa Rock and Rollowa epidemia. Przecież my wszyscy pieprzymy te same panienki.- Slash

body

  • Gość
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 27, 2012, 04:44:09 pm »
0
Nie każdy musi słuchać tego co ty. LALD wolę w oryginalnej wersji a KOHD jest nudne.

Offline DeAd.HoRse

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • It's so easy when everybody's tryin' to please me!
  • Respect: -1
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 27, 2012, 05:35:30 pm »
0
Nie chodzi o to czy ci sie to podoba czy nie ale uważam, że Knockin' i LALD sa znanymi slyszanymi przez wiekszosc osob motywami.
Przynajmniej refreny czy chociaz melodia
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę" W. Axl Rose

„Kiedy oglądam MTV, mam ochotę obrzucić telewizor gównem, bo jest to k******o nudne. Nawet zespoły z L.A., caly ten przemysł muzyczny…To wszystko jest dla mnie nowe i kiedy poznajemy różnych ludzi, oni ciągle powtarzają ’zrób to, zrób tamto’. A my na to:’ odpierdolcie się’. To dlatego, że oni nie są nami. My robimy to, na co mamy ochotę.”- Axl Rose

"My gitarzyści nie lubimy się kąpać. Fajnie, gdy brud zbiera się na palcach – wtedy płynniej się gra"- Izzy

“Gusni sa wciąż bliscy mojemu sercu, będę im lojalny póki umrę, tak myślę”-Slash

"Pewnego dnia wszyscy umrzemy na AIDS. To będzie prawdziwa Rock and Rollowa epidemia. Przecież my wszyscy pieprzymy te same panienki.- Slash

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 27, 2012, 07:09:58 pm »
0
nie ściągne bo to nie legalne*
* nie dotyczy Polski, bo tu nawet fani chwalili się piratami Gunsów ;)
Generalnie wszyscy macie rację. Każdy z was osobno i wszyscy razem. Peace.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 27, 2012, 09:38:49 pm »
0
tak btw to zrobiłem okropny błąd, powinno być nielegalne  :'(

Offline Kurczak

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +104
Odp: 'Guns N' Roses GREATEST HITS' - 2004
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 27, 2012, 10:25:40 pm »
0
Technicznie rzecz biorąc nadal popełniasz błąd, bo, według polskiego prawa, samo ściąganie nielegalne nie jest. Nie żebym popierał, tylko informuję :)
Patafiaństwo się szerzy...

 

guns / kid rock

Zaczęty przez krzysiekna

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4267
Ostatnia wiadomość Marca 04, 2010, 12:42:49 pm
wysłana przez krzysiekna