Autor Wątek: Oficjalne t-shirty w Empiku. Kolor czarny AFD i biały SHOT  (Przeczytany 3954 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

guest211

  • Gość
Oficjalne t-shirty w Empiku. Kolor czarny AFD i biały SHOT
« dnia: Września 18, 2008, 03:07:01 pm »
0
Nie dajcie się cwaniakom  - http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=5653.0 Cena w Empiku =  69,99 PLN

Kupiłem sobie biały SHOT. Zdjęcia:

W opakowaniu

Przód - nadruk z przodu jest robiony na vintage czyli efekt popękanej farby. ;PP  8)

Tył - to żółte "coś" z tyłu to "przebitka" nadruku z przodu, nie jest to w żadnym wypadku zabrudzenie!


Stoi jeden stand z t-shirtami gdzieś w pobliżu regałów z płytami. Koszulki GN'R wiszą w sąsiedztwie Iron Maiden, Korn i jeszcze kilku innych zespołów (nie pamiętam jakich). Przynajmniej tak to w Łodzi wygląda. Dostępne rozmiary M, L, XL ale L biała była tylko jedna, M była tylko czarna i też jedna a z reszty rozmiarówki (dla koloru białego i czarnego) po dwie sztuki tylko. :( Rozmiary są typowo amerykańskie także jak swoją L (to mój rozmiar) założę do rurek to mi się zrobi sukienka. xD Lepiej do jakichś luźniejszych spodni. ;)

A jak wygląda AFD? No cóż, po prostu logo płyty jest.

Pozdro

Marcin

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37

guest211

  • Gość
Odp: Oficjalne t-shirty w Empiku. Kolor czarny AFD i biały SHOT
« Odpowiedź #2 dnia: Września 18, 2008, 03:38:30 pm »
0
Zamawiając taką koszulke na ebay wyjdzie jeszcze taniej około 55 złotych.

No i git.  Ty to wiesz i ja to wiem. Ja prawie wszystko kupuję w necie ale tu akurat zrobiłem sobie wyjątek bo wpadło mi po prostu w oko, szukałem jakiejś płyty a wyszedłem z t-shirt. :P Guns N' Roses? Official t-shirt? W Empiku? Szok! xD

 

Sprzedam wszystkie single z "Chinese Democracy" - BIAŁY KRUK!

Zaczęty przez petanorech

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2502
Ostatnia wiadomość Sierpnia 19, 2010, 10:49:48 am
wysłana przez petanorech