Autor Wątek: Gunsowy kwejk  (Przeczytany 200854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #105 dnia: Lutego 03, 2012, 01:43:33 pm »
0
W ogóle, chyba dobrze, że takie zespoły są promowane? Im więcej ludzi zobaczy emblemat zespołu tym większa szansa, że więcej ludzi posłucha tego
Tak, to w sumie fakt, tylko, że niektórzy w ogóle Gunsów nie słuchają, tylko mówią, że lubią żeby być "trendy".  :facepalm: Mnie to denerwuje, jak ktoś się strasznie lansuje, że kogoś wielbi itd, A się okazuje, że nic nie wie. Jak np. ta sytuacja z tym kolesiem, bo chciał być modny.

Offline Lexi

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Płeć: Kobieta
  • Back Off Bitch!
  • Respect: +11
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #106 dnia: Lutego 03, 2012, 05:34:27 pm »
0

Tak, to w sumie fakt, tylko, że niektórzy w ogóle Gunsów nie słuchają, tylko mówią, że lubią żeby być "trendy".  :facepalm: Mnie to denerwuje, jak ktoś się strasznie lansuje, że kogoś wielbi itd, A się okazuje, że nic nie wie. Jak np. ta sytuacja z tym kolesiem, bo chciał być modny.


Nie tylko Ciebie to denerwuje. Ostatnio moja ''koleżanka' dodała na facebooka zdjęcia Slasha z podpisem : Slasch rządzi!  :rolleyes: Ona nawet nie wie kto to jest. Dodała pewnie tylko dlatego, bo ostatnio często gadam z jej przyjaciółką o muzyce i czasem też o Slashu.
A tak w ogóle to już od kilku dni nie widziałam GN'R na kwejku. :???:

Too bad you're fucked up.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #107 dnia: Lutego 03, 2012, 05:42:00 pm »
0

Tak, to w sumie fakt, tylko, że niektórzy w ogóle Gunsów nie słuchają, tylko mówią, że lubią żeby być "trendy".  :facepalm: Mnie to denerwuje, jak ktoś się strasznie lansuje, że kogoś wielbi itd, A się okazuje, że nic nie wie. Jak np. ta sytuacja z tym kolesiem, bo chciał być modny.


Nie tylko Ciebie to denerwuje. Ostatnio moja ''koleżanka' dodała na facebooka zdjęcia Slasha z podpisem : Slasch rządzi!  :rolleyes: Ona nawet nie wie kto to jest. Dodała pewnie tylko dlatego, bo ostatnio często gadam z jej przyjaciółką o muzyce i czasem też o Slashu.
A tak w ogóle to już od kilku dni nie widziałam GN'R na kwejku. :???:

Może się w końcu uspokoiło. Albo ludzie przestali się tym podniecać i GNR przestało być Cool.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #108 dnia: Lutego 03, 2012, 06:12:35 pm »
0
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/02/597348c279656a1cf88baeb07a37e7a3.png?1328287822

e tam, jak puszczali w radiu maroon 5 moves like jagger to wszyscy się jarali, a jak ucichło to te wszystkie panienki też się zamknęły i zajęły kimś innym...więc takie "mody" trzeba olewać i jakoś przetrwać.
Bo wierni fajni zawsze pozostaną ^^

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/02/597348c279656a1cf88baeb07a37e7a3.png?1328287822
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #109 dnia: Lutego 03, 2012, 07:33:44 pm »
0
to reunion? coś mnie ominęło? nie widze newsa o bogó gitary :\

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #110 dnia: Lutego 03, 2012, 08:13:45 pm »
0
Nie ma szans, Slash ma w dupie polskich fanów co już raz pokazał.

Offline Intruz

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 409
  • Respect: +4
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 03, 2012, 08:20:42 pm »
0
I powiedział że nie zagra dla cyganów i sodomitów

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 03, 2012, 08:31:48 pm »
0
Nie powiedział ale miał już zabookowany koncert w Polsce a zamiast niego wybrał dunski festiwal.

Offline Intruz

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 409
  • Respect: +4
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 03, 2012, 08:43:55 pm »
0
Wiem, wiem tylko tak musiałem napisać coś głupiego  :ph34r:

A z tym koncertem to niezła hryja wyszło bo rozumiem że można odwołać koncert z powodu wybuchnięcia trzustki, huraganu wywracającego scene czy innych takich historii  ale żeby tak po prostu przyjąć "lepszą ofertę" to już trzeba być niezłym ch***em. Swoją drogą ciekawe czemu tego zdarzenia media nie nagłośniły hmm, pewnie nie pasowało to do wizerunku "legend rocka " które odeszły z gnr bo zespół stał się zbyt komercyjny Queenowy wręcz  :facepalm:

Offline kaha

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 05, 2012, 07:21:17 pm »
0
A ja się wybiję i powiem, że mnie denerwuje takie wrzucanie wszystkich do jednego worka. To, że ktoś ma 13 lat i nosi koszulkę z logo GN'R, nie znaczy, że robi to żeby zaszpanować. Jest dużo osób, które są teraz w takim wieku a słuchają klasycznego rocka od dziecka. A zresztą, nawet jeżeli słuchają ich od roku, co to za problem? Z jednej strony wszyscy psioczą na młodzież, że słuchają jakiejś marnej muzyki typu Bieber, czy Pitbull, ale jak znajdzie się dwunastolatka w koszulce Gunsów to jest pozerem.
 Przyznam, denerwujące jest to, że GN'R wrzucają na kwejka, w radiu leci Moves like Jagger i wszędzie widać teksty typu "Slayer Ku*wa!". Z drugiej strony, chyba lepiej, żeby zespół miał coraz więcej młodych fanów, a nie jedynie tych, którzy słuchają ich już od początku istnienia, czyż nie ;)?
where do we go now ?

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 05, 2012, 11:33:31 pm »
0
Kaha, nie chodzi o to, że każdy małolat słuchający klasycznego rocka to pozer. Wiek tu nie ma nic do rzeczy w tym momencie. Chodzi o to, że sporo osób chwali się tym, jak to słucha danego zespołu, a tak naprawdę nie ma o nim zielonego pojęcia, albo zna raptem jedną czy dwie piosenki. Utarło się, że słuchanie niektórych wykonawców to obciach, natomiast inni są kultowi i dobrzy, bo lubi ich spora część społeczeństwa. Niestety, sporo jest takich ludzi, którzy regularnie śledzą co jest trendy i co jest lepiej przyjmowane przez otoczenie, a potem chwalą się, jacy to oni nie są super. I sporo kwejków czy demotów powstaje właśnie przez "modę".
Osobiście do gunsowych kwejków nie mam nic przeciwko, jeśli tylko zachowany jest umiar, nie powtarza się setny raz tego samego i jest w tym zachowany jakiś sens. Tym bardziej, że dzięki temu niektórzy poznają zespół, czy przekonują się do tego typu muzyki. Byle tylko nie chodziło o pokazanie "jaki jestem super, bo słucham GN'R!"
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2012, 11:38:08 pm wysłana przez Myszowata »

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52

Offline Cortez

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +20
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 12, 2012, 02:28:42 pm »
0

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 24, 2012, 12:15:02 pm »
0

Offline amfitryda

  • Patience
  • Wiadomości: 7
  • Respect: 0