Autor Wątek: Gunsowy kwejk  (Przeczytany 200862 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 02, 2012, 12:52:12 pm »
0
Coraz więcej gunsów na kwejka wrzucaja  :???: :)

I po co ?

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 02, 2012, 01:28:22 pm »
0

Bo sie trendy zrobily Te Ganzes Rozes. W H&M'ie za koszulke gunsow chca 60zl.  :P

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 02, 2012, 01:40:18 pm »
0
Myślę, że bardziej trendy teraz wśród głównie internetowej młodzieży goniącej za trendami jest próbowanie udowodniania ludziom, że słucha się starych, klasycznie rockowych zespołów. "Jestem cool, bo znam piosenkę zespołu który był cool dwadzieścia lat temu". Stąd te kolekcje w H&M, kiedyś w Colloseum. Ale to tylko moje zdanie. Ale ja w ogóle jestem sceptycznie nastawiona do dzisiejszej młodzieży (bez urazy of course, nie wrzucam wszystkich do jednego wora ;) )
A może na odwrót? np. H&M coś promuje, ludzie myślą, że to jest fajne i stąd popularność?
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 02, 2012, 01:57:24 pm »
0
Zgadzam się, dla mnie to wszystko kwestia lansu i bycia "vintage".

Offline gaudencja666

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 02, 2012, 02:46:55 pm »
0

Bo sie trendy zrobily Te Ganzes Rozes. W H&M'ie za koszulke gunsow chca 60zl.  :P

Za sukienkę z Nirvaną trochę więcej.. :facepalm:

W sumie trendy się zrobiły na bycie oryginalnym, w H&M widziałam ramoneskę skórzaną, skórzane spodnie i takie tam pierdolniki. A na kwejku roi się od Gunsów, Nirvany, Mansona i jeszcze mocniejszych zespołów.
To takie irytujące i nieszczere, no ale co poradzić?
"Pie*dol ten świat, bo to on jest właśnie piekłem..."

"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach."

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #95 dnia: Lutego 02, 2012, 05:07:25 pm »
0
Jakiś czas temu, kiedy na kwejku zobaczyłam obrazek/logo jakiegoś zespołu w stylu Guns n' Roses to był przebłysk, że fani wrzucają, teraz nawet cienia nadziei nie zostało... Cóż... Serduszka na obrazkach, czy przerabianie ich na mangę/anime mnie jakoś nie cieszy. Zespoły jak Gunsi, Nirvana, Iron Maiden, Kiss itd się zrobiły popularne, bo teraz bycie takim hipsterem jest fajne. "Aparat z nikona, rurki, trampki, grzywa na całą twarz i koszulka z logo zespołu, którego znam tylko jedną piosenkę.". :facepalm:

Troche mi smutaśno, że takie zespoły teraz zrobiły się popularne ze wzgledu na wizerunek a nie muzyke i przekaz :???: :_: :facepalm:

Offline gun20

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 02, 2012, 06:09:09 pm »
0
dokładnie Bricked, nic dodać nic ująć :)

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #97 dnia: Lutego 02, 2012, 06:33:34 pm »
0

Cytuj
W sumie trendy się zrobiły na bycie oryginalnym, w H&M widziałam ramoneskę skórzaną, skórzane spodnie i takie tam pierdolniki.



Rzeczywiście oryginalne to. Jeżeli w całej Polsce w tej sieci pojawiaja sie ciuchy i kupują je tysiące ludzi to naprawdę są strasznie oryginalni :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #98 dnia: Lutego 02, 2012, 06:38:50 pm »
0
Jakiś czas temu, kiedy na kwejku zobaczyłam obrazek/logo jakiegoś zespołu w stylu Guns n' Roses to był przebłysk, że fani wrzucają, teraz nawet cienia nadziei nie zostało... Cóż... Serduszka na obrazkach, czy przerabianie ich na mangę/anime mnie jakoś nie cieszy. Zespoły jak Gunsi, Nirvana, Iron Maiden, Kiss itd się zrobiły popularne, bo teraz bycie takim hipsterem jest fajne. "Aparat z nikona, rurki, trampki, grzywa na całą twarz i koszulka z logo zespołu, którego znam tylko jedną piosenkę.". :facepalm:

Troche mi smutaśno, że takie zespoły teraz zrobiły się popularne ze wzgledu na wizerunek a nie muzyke i przekaz :???: :_: :facepalm:
Wiesz, że ja się z tobą zawsze zgadzam. xdd  Fakt, kiedyś to było coś niesamowitego jak Gunsi byli na kwejku czy bestach, a teraz jakieś "słitttaśne" zdjęcia to codzienność.

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #99 dnia: Lutego 02, 2012, 07:54:37 pm »
0
Cytuj



Rzeczywiście oryginalne to. Jeżeli w całej Polsce w tej sieci pojawiaja sie ciuchy i kupują je tysiące ludzi to naprawdę są strasznie oryginalni :D

DOKŁADNIE! :facepalm: Zresztą H&M to ogólnoświatowa sieciówka więc jeszcze lepiej..
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2012, 07:59:41 pm wysłana przez mafioso »

Offline Esencial

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #100 dnia: Lutego 02, 2012, 09:44:18 pm »
0
Miło jest popatrzeć na obrazki z G'N'R, ale niekoniecznie na kwejku. A co do h&m i tych koszulek to wczoraj do szkoły przyszedł mój kolega właśnie w takiej koszulce, podeszłam i spytałam się czy zna ten zespół a on: Nie, nawet nie wiem co grają, ale podobno to teraz modne ... :facepalm: 
Jestem nastolatką i smuci mnie to ,że te różne "pokemony" psują opinię o normalnej młodzieży, która słucha rocka ze względu na brzmienie i przekaz a nie wizerunek.
[/img]

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #101 dnia: Lutego 02, 2012, 10:44:19 pm »
0
w sumie to glupio sie czuje bo zaczalem sluchac gunsow dlatego ze fajnie brzmieli, a nie ze wstaja o 7 albo ze chcieliby mieszkac w miescie gdzie sa ladnie dziewczyny, a tutaj widze ze wszyscy sie bawia w humanistow i odpowiadaja na pytanie "co autor mial na mysli" analizujac kazde zdanie :D

[nie mam polskich znakow :<]

Offline gun20

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #102 dnia: Lutego 02, 2012, 10:59:03 pm »
0
  nareszcie ktoś się przyznał :). no to ja też się przyznam :D. Gunsów uwielbiam bo jak ich słucham to mnie po prostu roznosi energia na szybkich kawałkach,  poza tym ballady są piekne :wub:. a co do tekstów no to czytam je sobie, ale żeby sie tak bardzo ,,zagłębiać'' to nie  ;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #103 dnia: Lutego 02, 2012, 11:14:43 pm »
0
No wiadomo. Jak ja zaczynalam sluchac Gunsow to nie znalam angielskiego na tyle zeby wiedziec o czym graja, to bylo hohohoho lat temu. Sluchalam ich tak samo jak masy innych zespolow rockowych, bo takiej wlasnie muzyki slucham i tyle. Pozniej zaczelam zapoznawac sie z tekstami.
Z mojej strony koniec offtopa.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsowy kwejk
« Odpowiedź #104 dnia: Lutego 03, 2012, 08:30:11 am »
0
W ogóle, chyba dobrze, że takie zespoły są promowane? Im więcej ludzi zobaczy emblemat zespołu tym większa szansa, że więcej ludzi posłucha tego ;> czy to na kwejku, czy na koszulce z H&M :P z resztą mam taką, tylko, że z Tchibo to co tu dużo mówić :D