Autor Wątek: DJ Ashba  (Przeczytany 374204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: DJ Ashba.
« Odpowiedź #360 dnia: Lipca 19, 2012, 03:20:27 pm »
0
Dlatego napisałam "większość", a nie "wszystkie" ;)

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: DJ Ashba.
« Odpowiedź #361 dnia: Lipca 19, 2012, 03:25:48 pm »
0
Emma ja jestem facetem i nie rozwodzę się na temat jaki to Ashba jest hot. Po prostu czasem coś tam napiszę.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: DJ Ashba.
« Odpowiedź #362 dnia: Lipca 19, 2012, 03:43:57 pm »
0
Mi nie chodzi o to, że każdy nowy fan DJa to zło i w ogóle na stos z nim ;) Chodziło mi raczej o nawiązanie do posta o tym, że głównie nagle zaczęły się udzielać tu dziewczyny. Nie napisałam, że wszystkie posty z nim związane to jaranie się jego oczami (btw. oczy MA świetne ;p), ani też, że wszyscy tutaj to dziewczyny. Fajnie, że coraz więcej ludzi dostrzega Ashbę jako Ashbę, a nie jako "tego co próbuje być jak Slash" i że coraz mniej osób potrzebuje wytłumaczenia skąd wzięło się "DJ". Zainteresowanie dziewczyn mnie nie dziwi, bo facet jest przystojny, a oczy ma hipnotyzujące, podobnie jak uśmiech czy mega seksowny głos. Chodzi mi bardziej o niektóre posty, które widzę na fb itp. od typowo sezonowych fanek. Nigdy nie lubię sezonowców, ani w sporcie, ani w muzyce, dlatego posty na fb od hot 13-stek planujących z nim przyszłość mnie rozwalają ;) To, że ten temat się nagle ruszył też mnie nie dziwi, na tt codziennie widzę setki zdjęć DJ'a, więc na bank jestem daleka od krytyki tego, że ktoś tu wrzuca foty. Nie doszukujcie się Bóg wie czego w moim poście ;)
Peace, love &rock n' roll ;)

http://postimage.org/image/g3bk360fr/

http://postimage.org/image/tbuyso7jj/

http://postimage.org/image/p91f0nej5/

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: DJ Ashba.
« Odpowiedź #363 dnia: Lipca 19, 2012, 03:54:22 pm »
0
i teraz mi głupio, bo się jaram Jego oczami  :'(
a tak serio to do czasu koncertu był dla mnie po prostu gitarzystą GNR, ale kiedy zobaczyłam go w akcji, na żywo i usłyszałam Mi Amor to jakoś tak z miejsca go polubiłam.  Facet ma fajny kontakt z fanami i daje z siebie dużo na koncertach  ;]
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/432052_240747156019144_2134464961_n.jpg
:)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: DJ Ashba.
« Odpowiedź #364 dnia: Lipca 19, 2012, 03:58:36 pm »
0
Jeju, no właśnie o tym mówię, że nie chodzi mi o to, że nie można się nim jarać, tylko o to, że są tacy, którzy nic innego w nim nie widzą...

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: DJ Ashba.
« Odpowiedź #365 dnia: Lipca 19, 2012, 04:09:06 pm »
0
wiem, wiem :D żartowałam tylko.
Dobrze gra, a że jeszcze przy okazji dobrze wygląda..  :rolleyes:

Offline destruction666

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 142
  • Płeć: Kobieta
  • "Nothin' lasts forever..."
  • Respect: +41
Odp: DJ Ashba.
« Odpowiedź #366 dnia: Lipca 19, 2012, 04:42:19 pm »
0
To jak wszyscy to ja rówinież sprostuję bo też mi głupio teraz :D Mój koment dotyczył jego uśmiechu bo to była 1sza rzecz jaka mnie przyciągnęła, a jak potem jeszcze usłyszałam jak gra to już wgl odlot :DD Weszliśmy trochę na temat jego wyglądu, co nie znaczy że zapomnieliśmy o tym jakim jest świetnym gitarzystą :D

--------------------------------------
Welcome to the JUNGLE!

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: DJ Ashba.
« Odpowiedź #367 dnia: Lipca 19, 2012, 04:52:46 pm »
+3
Czy ja tu czegoś nie rozumiem? Ten temat znajduje się w dziale... Galeria, dlatego skupiamy się tu o dziwo chyba na wyglądzie :D
Żeby nie było, że offtopuję tylko to powiem, że mi tam podoba się styl ubierania Ashby i czasem kusi mnie aby zrobić jakiś zakup w jego Ashba Swagu :D A, że ceny ma kosmiczne to raczej w najbliższej przyszłości to nie nastąpi. Chyba, że kupiłbym kostkę gitarową (JEDNĄ!) :D
To jeszcze napiszę na koniec hot, hot, hot, wtf, omg, jpg, pdf, itp. :D Oczywiście teraz mówię o jego (?) samochodzie:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/561399_444199765601759_1400339632_n.jpg
I może jeszcze o pani z tego zdjęcia:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/406119_441134089241660_1743133500_n.jpg  :D

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: DJ Ashba.
« Odpowiedź #368 dnia: Lipca 19, 2012, 05:09:17 pm »
0
Ashba Swag nie jest aż tak drogie, jeśli patrzymy na ceny w dolarach ;p Ale po przeliczeniu na złotówki, to wychodzi źle ;p
Auto jest jego *-* The Death Ride! Uwielbiam je! :D
A pani ze zdjęcia to Dorothy Valentine ;)

http://postimage.org/image/oi5xmwdef/

http://postimage.org/image/4jet7yskv/

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: DJ Ashba.
« Odpowiedź #369 dnia: Lipca 19, 2012, 07:53:13 pm »
0
Osobiście z jego byłych dziewczyn, które można zobaczyć z nim na fotografiach bardziej podoba mi się Nicky Whelan, to ta pani od świnki ;) na moje wygląda naturalniej i ma mniej agresywną urode od Dorothy. Razem wyglądali wprost uroczo.

Co do sezonowców ja też ich nie lubię i jeśli naprawdę zacznie mnie coś interesować to zwykle zostaje ze mną na zawsze. Nie można jednak zakładać, że wszyscy, którzy nagle zaczęli interesować się Ashbą są sezonowcami. Nawet dziewczynki na fb nie muszą takie być. To tak jak z tą nagłą mogą na GN'R i Nirvanę. A nuż sporo osób z tych, którzy nagle zaczęli pałać uczuciem do tych zespołów zostanie na dłużej przy nich? ;) Dlatego nie lubię rozmów typu: "Nie znoszę ludzi, którzy znają tylko NR czy DC i już są fanami Gunsow". Spójrzmy prawdzie w oczy. My też zaczynaliśmy od NR i DC (w większości), jeśli to przekona ich do sięgnięcia po inne piosenki tym lepiej. Resztą niewarto się przejmować. Szkoda nerwów. Liczy się to co my mamy w serduchu, nie oni. A zespołowi jako takiemu to nie zaszkodzi. Axl i reszta pewnie mają sezonowców gdzieś ;) Polecam brać przykład.
Zainteresowaniem DJem po koncercie wcale się nie dziwię. Tak jak napisałam. 17 tysięcy ludzi miało okazję zobaczyć, co chłopak potrafi. Wcale się nie dziwię, że udało mu się zyskać nowych fanów.
Z drugiej strony Cię rozumiem, bo sama potrafię się irytować tym, że np. kochałam jakiś zespół na długo przed resztą, a teraz wszyscy kwiczą jak go słuchają. Jasne, że to irytujące, bo kiedy nikt go nie znał to był tak jakby tylko mój, takie miałam przeczucie. Ale nie możemy zapomnieć, że artysta bez fanów nie istnieje. Więc tym lepiej, że Ashba zyskał (głównie) fanki. Jeśli zostaną z nim dłużej niż tylko dopóki nie zatrze się wspomnienie koncertu.

Wagon zwrócił uwagę na fajną rzecz. To temat galerii, gdzie wrzuca się zdjęcia. Ochy i achy oczami DJa są jak najbardziej na miejscu. Jak chcecie pogadać nie tylko o oczach czy ogólnym zajebistym wyglądzie załóżcie temat podobny do slashowego o pogawędkach ashbowych :)

Mam nadzieję, Emma, że nie odbierasz tego jak atak na siebie. Po prostu próbowałam przedstawić swój punkt widzenia.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2012, 07:57:13 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: DJ Ashba.
« Odpowiedź #370 dnia: Lipca 19, 2012, 08:17:38 pm »
0
Spoko, rozumiem. Też właśnie próbuję wytłumaczyć, że to nie miał być atak jakikolwiek na osoby wypowiadające się w tym temacie. To było bardziej tak na zasadzie "na marginesie". Cieszę się, że Ashba zyskał fanów, o czym już pisałam, bo chłopak niewątpliwie na to zasługuje. Jeśli z nim zostaną, to ja z chęcią ich witam wśród Ashba Family ;) Może rzeczywiście moja wypowiedź mogła zostać odebrana jako skierowana do osób, które się tu wypowiadają, przepraszam, jeśli ktoś się poczuł urażony, to nie było moim zamiarem. Nie traktuję i nigdy nie traktowałam DJ'a jako "mojego" czy coś, tylko trochę hmm "boli" to jak widzę, że zamiast o jego talencie gada się o planach matrymonialnych w stosunku do niego. Może to dziwne, ale to dlatego, że jestem od lat zakochana w jego talencie i muzyce, a nie w nim samym i chciałabym każdemu z osobna pokazać "zobacz, jak on świetnie gra!! tak, jest przystojny, ale patrz, słyszysz? widzisz, o teraz słuchaj, teraz jest fajne solo" ;p Jestem trochę maniakiem Ashbowym wstającym w nocy, żeby z nim pogadać, gdy jest w Stanach i jest różnica czasu, nawet jeśli na drugi dzień mam egzamin. Dlatego, żeby nie było - ja się cieszę, że są nowi fani, czy tacy, którzy się przekonali do niego, tylko trochę z obawą patrzę na niektóre posty w necie ;p Tyle z mojej strony i mam nadzieję, że rozumiecie, jaśniej już chyba nie potrafię tego przedstawić ;p
Cieszmy się hipnotyzującym spojrzeniem Darena, jego uroczym uśmiechem i cudownymi tatuażami ;)

Co do dziewczyn, to zarówno Nicole jak i Nicky wydają mi się bardziej naturalne i że lepiej pasowały do niego :) Do Dorothy jakoś nie mogę się przekonać i zresztą z tego co widzę na tt, wiele jego fanek ma podobne odczucia ;p

wspomniana Nicky i świnka:
http://img1.bdbphotos.com/images/orig/z/m/zmnicub0kqirri0.jpg

a tu z Nicole:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/417398_326704910707063_2114204551_n.jpg

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: DJ Ashba.
« Odpowiedź #371 dnia: Lipca 19, 2012, 08:58:16 pm »
0
A masz może więcej fotek DJa z Dorothy Valentine? :D Przyjrzałbym się jej bardziej :P

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: DJ Ashba.
« Odpowiedź #372 dnia: Lipca 19, 2012, 09:05:25 pm »
0
Ashba chyba już nie jest z Dorothy, no nie? ;) Serwis whodateswho tak twierdzi przynajmniej :P

Rozmowa o planach matrymonialnych jest najzupełniej normalna :lol: Aczkolwiek wiem co czujesz, bo ja nie znoszę czytać rozmów o planach matrymonialnym względem Axla :lol:

Wagon, wpiszże sobie w google "Dorothy Valentine" i będziesz miał problem z głowy :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: DJ Ashba.
« Odpowiedź #374 dnia: Lipca 19, 2012, 09:13:58 pm »
0
Mam tak samo jak wy czytając w internecie o planach wobec Slasha (jakie szczęście, że nie ma ich za wiele, bo jest już zajęty, ale gdzieś tam czytałam, że żonkę zabić i będzie po sprawie  :lol:  )
Się właśnie przyjrzałam tej Dorothy. Ładna nawet, pasowali do siebie :)
aa i mam pytanko DJ naturalnie ma blond włosy? pytam z czystej ciekawości  :)