Autor Wątek: Axl  (Przeczytany 1458293 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Axl
« Odpowiedź #1515 dnia: Maja 22, 2007, 06:38:33 pm »
0
Ludzie za co wy tak kochacie Axla? Let me guess....jest arogancki, beszczelny, glupi ( i to was w nim pociaga najbardziej).........no i co najwazniejsze zle sie wypowiada o polakach. Moglabym tak jego lowpoints wymieniac w nieskaczonosc. .........but it's a waste of my time........Ale co tam, prawdziwy fan nie jedno zniesie!!!!!!!  A.........i trzega jeszcze dorzucic ze Mr Rose jest czlowiekiem nieslownym. Tak sie zarzekal ze nigdy GN"R nie zagra dla polakow. I co................ chyba nie musze konczyc.   Do pozostalych czlonkow GN"R nic nie mam, sa swietni ( oczywiscie mam na mysli stary sklad ten najbardziej pierwotny - Izzy, Slash i Duff.)  Wiem , jako fanka GN"R zgrzeszylam wyglaszajac te herezje. But, I just speak my mind.
 pisze o plotce nieprawdziwej w sposób jakby była to najświętsza prawda, co jest dośc wkurwiające... życze powodzenia w dalszej drodze z takim podejściem...

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Axl
« Odpowiedź #1516 dnia: Maja 22, 2007, 06:53:58 pm »
0
Cytuj
Ludzie za co wy tak kochacie Axla? Let me guess....jest arogancki, beszczelny, glupi ( i to was w nim pociaga najbardziej).........no i co najwazniejsze zle sie wypowiada o polakach. Moglabym tak jego lowpoints wymieniac w nieskaczonosc. .........but it's a waste of my time........Ale co tam, prawdziwy fan nie jedno zniesie!!!!!!!  A.........i trzega jeszcze dorzucic ze Mr Rose jest czlowiekiem nieslownym. Tak sie zarzekal ze nigdy GN"R nie zagra dla polakow. I co................ chyba nie musze konczyc.
Akurat to, że mówił słowa o tym, że nie gra dla Polaków były plotką zmyśloną przez media. Poza tym Axl to burak :P ;) ale doceniam go bardzo jako muzyka a o to przede wszystkim chodzi przecież?

SSolid

  • Gość
Odp: Axl
« Odpowiedź #1517 dnia: Maja 22, 2007, 06:59:04 pm »
0
Ludzie za co wy tak kochacie Axla? Let me guess....jest arogancki, beszczelny, glupi ( i to was w nim pociaga najbardziej).........no i co najwazniejsze zle sie wypowiada o polakach. Moglabym tak jego lowpoints wymieniac w nieskaczonosc. .........but it's a waste of my time........Ale co tam, prawdziwy fan nie jedno zniesie!!!!!!!  A.........i trzega jeszcze dorzucic ze Mr Rose jest czlowiekiem nieslownym. Tak sie zarzekal ze nigdy GN"R nie zagra dla polakow. I co................ chyba nie musze konczyc.   Do pozostalych czlonkow GN"R nic nie mam, sa swietni ( oczywiscie mam na mysli stary sklad ten najbardziej pierwotny - Izzy, Slash i Duff.)  Wiem , jako fanka GN"R zgrzeszylam wyglaszajac te herezje. But, I just speak my mind.
pisze o plotce nieprawdziwej w sposób jakby była to najświętsza prawda, co jest dośc wkurwiające... życze powodzenia w dalszej drodze z takim podejściem...



jej, jak ślicznie mówisz po angielsku



x]]]]]

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Axl
« Odpowiedź #1518 dnia: Maja 22, 2007, 07:05:30 pm »
0


http://i83.photobucket.com/albums/j291/cassiabj/144.jpg

Warto zwrocic uwage na napis na koszulce tejże pani obok Axla...

Bon Jovi Can Suck My Dick :D
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2007, 11:22:27 pm wysłana przez Ella »

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Axl
« Odpowiedź #1519 dnia: Maja 22, 2007, 07:05:41 pm »
0
a skad ta pewnasc ze to tylko plotka?...... a i tak calkie na marginesie, nie uzywaj wulgaryzmow!!!!!!!!!!!!!!!

SSolid

  • Gość
Odp: Axl
« Odpowiedź #1520 dnia: Maja 22, 2007, 07:06:55 pm »
0
jezeli masz dowod to udowodnij to, jezeli nie-plotka.
It's so easy xDD

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Axl
« Odpowiedź #1521 dnia: Maja 22, 2007, 07:15:36 pm »
0
w kazdej plotce jest ziarenko prawdy............dobra, zkoncze z tym  tematem, bo czlowiek od zielonej czcionki wyrzuci mnie z tego forum z wilkim hukiem.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2007, 02:36:05 pm wysłana przez Natalie »

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Odp: Axl
« Odpowiedź #1522 dnia: Maja 22, 2007, 07:17:40 pm »
0
Ludzie za co wy tak kochacie Axla? Let me guess....jest arogancki, beszczelny, glupi ( i to was w nim pociaga najbardziej).............Ale co tam, prawdziwy fan nie jedno zniesie!!!!!!!  A.........i trzega jeszcze dorzucic ze Mr Rose jest czlowiekiem nieslownym. Tak sie zarzekal ze nigdy GN"R nie zagra dla polakow. I co...............

pisze o plotce nieprawdziwej w sposób jakby była to najświętsza prawda, co jest dośc wkurwiające... życze powodzenia w dalszej drodze z takim podejściem...


A Ciebie co pociąga ? jesli bys była fanka, to bys wiedziała o tej plotce ze to bzdura........albo jakos zapytała, ale Ty jestes o tym święcie przekonana i nie jestes fanka ale fanatyczka i to w druga zła stone......... wszystko na nie , wszystko się nie podoba.......... trudno, nic na siłe, i zarobiłas na samym poczatku :angry:

Offline Zuzzanna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Axl
« Odpowiedź #1523 dnia: Maja 22, 2007, 07:19:39 pm »
0
w kazdej plotce jest ziarenko prawdy............dobra, skacze ten temat, bo czlowiek od zielonej czcionki wyrzuci mnie z tego forum z wilkim hukiem.
i dobrze :D
a  tak w ogóle to fotki Axl'a fajne ;]
Changed. Good times.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Axl
« Odpowiedź #1524 dnia: Maja 22, 2007, 07:20:59 pm »
0
w kazdej plotce jest ziarenko prawdy............dobra, skacze ten temat, bo czlowiek od zielonej czcionki wyrzuci mnie z tego forum z wilkim hukiem.
I tu ziarnko jest... z tym, że to ziarnko jest źle przetłumaczone :) Znajdę temat i Ci podeślę to przeczytania jeśli Cię to interesuje

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Axl
« Odpowiedź #1525 dnia: Maja 22, 2007, 07:24:00 pm »
0
wyluzujcie................ jestem fanka gunsow ale nie ich fanatyczka. nie wszystko jest na nie.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Axl
« Odpowiedź #1526 dnia: Maja 22, 2007, 07:24:54 pm »
0
wyluzujcie................ jestem fanka gunsow ale nie ich fanatyczka. nie wszystko jest na nie.
Ale my tylko chcemy Cie naprostować co do tej plotki :) chodzi o to, żeby właśnie rzeczy, które nie są prawdą nie były powtarzane dalej.. i to tyle

Aa no i koniec offtopa

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Axl
« Odpowiedź #1527 dnia: Maja 22, 2007, 07:25:35 pm »
0
w kazdej plotce jest ziarenko prawdy............dobra, skacze ten temat, bo czlowiek od zielonej czcionki wyrzuci mnie z tego forum z wilkim hukiem.
jestem człowiekiem od zielonej czcionki, lol :D

Offline Zuzzanna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Axl
« Odpowiedź #1528 dnia: Maja 22, 2007, 07:26:32 pm »
0
No prawie wszystko na nie ,a plotka o tym ,że nie zagrają dla Żydów i Polaków to krąży wokół dzieci onetu ;] hehe ;d KONIEC off topa ;p
Changed. Good times.

SSolid

  • Gość
Odp: Axl
« Odpowiedź #1529 dnia: Maja 22, 2007, 07:30:09 pm »
0
ej to jest temat o zdjeciach Axela a nie o tym co powiedział Eminem.

 

Axl i Rapidfire

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3905
Ostatnia wiadomość Maja 30, 2017, 07:39:46 pm
wysłana przez daub