Autor Wątek: Axl  (Przeczytany 1459383 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Axl
« Odpowiedź #5100 dnia: Lutego 24, 2013, 07:22:11 pm »
0
Boże...  :facepalm: dopiero zjadłam kolację...

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: Axl
« Odpowiedź #5101 dnia: Lutego 24, 2013, 07:28:11 pm »
+2
Boże... On ma 50lat a dostajecie orgazmów jak oglądacie jego zdjęcia

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Axl
« Odpowiedź #5102 dnia: Lutego 25, 2013, 10:22:39 pm »
0
Bez przesady  :D Nie można wszystkiego brać tak na serio. Staruszek - nas też to czeka. Teraz dla odmiany trochę mięśni







Nie wiem jak wy, ale ja jestem pod wrażeniem jego umięśnienia. Koncerty jednak zrobiły swoje, w tamtym czasie.







i sentymentalnie


Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Axl
« Odpowiedź #5103 dnia: Lutego 25, 2013, 11:30:33 pm »
0
Axl mówił kiedyś jak to ładował przysiady żeby mieć sexy nóżki :lol:
Na tych zdjęciach skacze tak samo...to oznacza tylko jedno. Lubił tak skakać!
A na ostatnim już na Jezusa ;)

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Axl
« Odpowiedź #5104 dnia: Lutego 25, 2013, 11:52:16 pm »
0
Skubany, ja robiłam brzuszki aż w końcu dałam sobie spokój, trzeba być zawziętym. Mega energiczny facet, na scenie nie dość że śpiewa to lata w tę i z powrotem. Lepsze to niż układ taneczny.
na tych zdjęciach też skacze strasznie wysoko, przeważnie na tym pierwszym. Wiadomo, że aparat robi swoje i nie skakał z ziemi ale i tak wow.

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Axl
« Odpowiedź #5105 dnia: Lutego 26, 2013, 01:50:55 pm »
0
Offtop:
nada.jonna - jak już wejdziesz w rytm, to jest tak jak z myciem zębów, piciem kawy/herbaty. Tylko tak jak do wszystkiego i do trenowania trzeba podejśc z głową ;)
Koniec offtopu.

Wracając do Axla - bardzo podobają mi się zdjęcia koncertowe, zawsze są pełne ekspresji :vampire:

Offline Oplariska

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +187
Odp: Axl
« Odpowiedź #5106 dnia: Lutego 26, 2013, 06:39:29 pm »
0
To dopiero Jezus!










o tempora, o mores!

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Axl
« Odpowiedź #5107 dnia: Lutego 26, 2013, 07:16:52 pm »
+6
Czyli, po moim rozpisaniu, Axl miał także swoją czarną stronę tj nie był takim aniołem na jakiego wygląda.

Żeby nie robić do końca offtopu coś, co mnie rozwaliło:



Myślę, że nie chdozi tutaj o wybielanie Axla. Z tego co rozumiem zdecydowana większość tutejszych czytelniczek rozpływa się nad jego urodą, a nie osobowością. Nie ma wątpliwości co do tego, że jego osobowość i zaburzenia z nią związane czyniły z niego raczej czarny charakter, dziś neico sie zmienił co obserwujemy, ale do ideału mu daleko. Choroby psychiczne są straszne i osoby nieleczone niestety są zagrożeniem, a jak wiemy w pewnym momencie Axl przestał się leczyć co wyglądało jak wyglądało.
Co do tego nie ma wątpliwości, tak jak i co do tego iż jego uroda wprawiała wiele kobiet w zachwyt, są i takie któe do dziś dnia miękną na jego widok. W zasadzie nie dziwi mnie to bo jego wzrok i uśmiech są zabójczo przyciągające.

Niedawno sama zastanawiałam się nad jego życiorysem czytając Sagę czy teś Slasha i wiecie co mimo wszystko go podziwiam. Nie łatwo jest żyć z zaburzeniami osobowości, nie łatwo jest żyć w depresji i początkiem choroby psychicznej zwłaszcza będąc osobą publiczną. Uważam, że to do czego doszedł mimo wielu potknięć powinno się docenić bo wygrał z chorobą, odniósł wielki sukces, nie poddał się uzależnieniom od narkotyów czy alkoholu i dziś ma 51 lat jest w dość dobrej kondycji , jeździ po świecie i zachwyca ludzi! To jest niesamowite moim własnym zdaniem.

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Axl
« Odpowiedź #5108 dnia: Lutego 26, 2013, 07:28:01 pm »
+1
Amen.

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Axl
« Odpowiedź #5109 dnia: Lutego 26, 2013, 07:35:30 pm »
0
nie wiem czy to było

yyyyyyy kto go napadł z taką ilością kosmetyków?




DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Axl
« Odpowiedź #5110 dnia: Lutego 26, 2013, 07:53:47 pm »
0
Niedawno sama zastanawiałam się nad jego życiorysem czytając Sagę czy teś Slasha i wiecie co mimo wszystko go podziwiam. [...]


W pewnym sensie i ja go podziwiam, zresztą pisałam o tym, może inaczej to ujęłam.
Ale mimo wszystko mam do niego odrazę, bo to właśnie, że Axl jest cholernie pociągający i z wierzchu wygląda całkiem niewinnie a w rzeczywistości ma okropny charakter jest przerażające. Diabeł w ciele anioła.

Offtop:
nada.jonna - jak już wejdziesz w rytm, to jest tak jak z myciem zębów, piciem kawy/herbaty. Tylko tak jak do wszystkiego i do trenowania trzeba podejśc z głową ;)


I odwrotnie - jak przestaniesz robisz jeden dzień to tak będzie przez kolejne, aż w końcu całkiem to rzucisz ;p

to teraz jak to się "some rare photos"



co on tu ma na sobie?















Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Axl
« Odpowiedź #5111 dnia: Lutego 26, 2013, 08:07:48 pm »
0
Niedawno sama zastanawiałam się nad jego życiorysem czytając Sagę czy teś Slasha i wiecie co mimo wszystko go podziwiam. [...]

W pewnym sensie i ja go podziwiam, zresztą pisałam o tym, może inaczej to ujęłam.
Ale mimo wszystko mam do niego odrazę, bo to właśnie, że Axl jest cholernie pociągający i z wierzchu wygląda całkiem niewinnie a w rzeczywistości ma okropny charakter jest przerażające. Diabeł w ciele anioła.


oczywiście każdy z nas ma prawo do własnego poglądu. Niemniej nie można moim zdaniem postrzegać go w ten sposób bo to że taki był nie do końca było jego winą i nie do końca miał na to wpływ. Innymi kryterami ocenia się po prostu buraka, któremu się wydaje że ma świat u swoich stóp, a dzięki forsie może wszystko, a ijnnymi kryterami ocenia się człowieka podkreślam chorego psychicznie. BO niewątpliwie Axl był chory o czym mówił nie tylko on ale i ludzie otaczający go. Otwarcie mówił o swoich problemach i potrzebie terapii.

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Axl
« Odpowiedź #5112 dnia: Lutego 26, 2013, 08:41:41 pm »
+2
Psychoza maniakalno-depresyjna jest na tyle specyficzną chorobą, iż nigdy do końca nie wiadomo które oblicze jest tym prawdziwym. Niestety..

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Axl
« Odpowiedź #5113 dnia: Lutego 26, 2013, 10:40:17 pm »
0
Dlatego właśnie, nie lubię jak ktoś usprawiedliwia Axla. Był w pełni świadomy swoich czynów, skoro był też w pełni świadomy rzeczy takich jak to, że jest wokalistą. Nie był chory na tyle, żeby zamiast pojawić się na koncercie, oglądać koncert... Łatwo o tym rozmawiać kiedy na jego charakter patrzy się "z boku" ale spróbuj(cie) wczuć się choć na chwilę w rolę choćby chłopaków z zespołu. Nie jest miło kiedy przyjaciel wystawi nas do wiatru, a taki Axl robił to ciągle i nie widział w tym swojej żadnej winy. Nawet z biografii Slasha można wyczytać, że Axl nie do końca szanował Guns N Roses. I chłopaki na tym ucierpieli. Choroba swoją drogą, głupota Axla swoją. Może gdyby nie jego egoistyczne zachowania Guns N Roses istniało by do dzisiaj. Trzeba też dodać, że każdy z nich wspierał się jak mógł, nawet teraz nikt nie mówi złego słowa o Axlu to znaczy mają do niego szacunek. Powinien się ogarnąć i to docenić.
Ja wiem, że jest tu mnóstwo fanek Axla tym bardziej, że to jego galeria. Ale spójrzmy prawdzie w oczy. Żadna/żaden z nas nie wytrzymałby z gościem, który non stop robi nas w ch***. Wielki szacun dla tych, którzy z Axlem wytrzymują (i wytrzymywali).

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Axl
« Odpowiedź #5114 dnia: Lutego 26, 2013, 10:50:28 pm »
0
Autobiografia charakteryzuje sie subiektywizmem. Jesteś świadoma tego, że dla niego jego własne zachowania są normalne? Nie jest dla niego dziwnym nie przyjść na koncert, próbe czy piwo. Jego manie nie są jednoznaczne.. On może być nawet nie do końca świadom swoich błędów. Nie chcę go usprawiedliwiać, bo wina również leży wnim. Potrafił to kontrolować, ale ostatecznie przestał. Widać, że znów kontroluje sie. W obecnym skladzie ma mniej sprzeczek. On rzadzi wiec jest mu ok

 

Axl i Rapidfire

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3912
Ostatnia wiadomość Maja 30, 2017, 07:39:46 pm
wysłana przez daub