Autor Wątek: Axl  (Przeczytany 1459274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Axl
« Odpowiedź #4860 dnia: Grudnia 12, 2012, 09:32:53 pm »
0
Nie będzie nigdy wiarygodnego dowodu, chyba, że się przyzna, a wiadomo, że gwiazdy niechętnie to robią, a jak już coś wyjdzie na jaw, to najczęściej zaprzeczają ;) Poza tym jakoś nie wyobrażam sobie, że jakiś dziennikarz pyta Rose'a "Czy poddawałeś się zabiegom chirurgii estetycznej? Opowiedz nam o tym proszę." :D

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Axl
« Odpowiedź #4861 dnia: Grudnia 12, 2012, 09:35:25 pm »
+1
dokladnie katarynko. tym bardziej facet gwiazda, tym bardziej axl. nigdy nam nie powie. sami mozemy tylko domniemywac  ;)
niektore laski sie przyznaja, ale tylko wtedy jesli takie zabiegi nie zaszkodzily ich urodzie

Offline sweetcali

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +351
Odp: Axl
« Odpowiedź #4862 dnia: Grudnia 12, 2012, 09:46:14 pm »
0
W tym programie na Polsat Cafe pokazywali różne gwiazdy ,między innymi Axla .Pokazywali w którym miejscu miał robione zastrzyki i to omawiał  chirurg ,mówił tylko o zastrzykach.Rzeczywiście twarz miał taką dziwną .Ale wiadomo ,że efekt zabiegu po jakimś czasie mija i trzeba powtarzać.Wątpię żeby Axl się przyznał do poprawienia "urody" ;)


Uploaded with [URL=http

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Axl
« Odpowiedź #4863 dnia: Grudnia 12, 2012, 09:53:18 pm »
0
Ok ja się z tym zgadzam. Problem w tym, że moim zdaniem fanki Axla można podzielić na dwie grupy - rozsądnie patrzące na świat kobiety zdające sobie sprawę z rzeczywistości, ale uwodzone przez jego uśmiech i oczy... oraz rozchichotane dziewczyny dla których Rose jest idealnym słodkim i cudownym chłopcem ... a to już lekko niezdrowe.

Nie powiem dla mnie Axl to zawsze był jakiś tam powiedzmy ideał mężczyzny, do dziś uważam że jest przystojny, niemniej zdaję sobie sprawę że jest człowiekiem chorym, mimo iż od dawna teoretycznie jest po terapii to zaszłości choroby psychicznej zostają i taki człowiek zawsze pozostaje z pewnego rodzaju traumą ...


Jeśli ktoś dostrzega TYLKO wygląd swojego idola to nie jest fanem, przynajmniej dla mnie. Zgadzam się z tym, że Axl był i jest przystojnym i atrakcyjnym (może teraz nie do końca) mężczyzną i ma fajny błysk w oku ;) Poza tym mi bardzo podoba się jego styl wypowiedzi, taki wolny i spokojny. I głos, który jest strasznie męski. Więc doskonale Cię rozumiem z tym ideałem! :)

Co do choroby... Na pewno nie umie opanować emocji bo już kilkukrotnie to pokazał napadając na dziennikarzy albo rzucając się ze sceny. Wydaje mi się, że w okresie kiedy był w stałych związkach był taki jakiś bardziej opanowany i chyba właśnie tego mu (było) trzeba. Na pewno alkohol, dragi, sława, traumatyczne przeżycia itp miały największy wpływ na jego chorobę i wszystko to odbiło się na jego psychice a pewnych rzeczy już wyleczyć się nie da nawet z pomocą psychologa lub psychiatry. Ciekawe czy Axl poradziłby sobie z tym wszystkim gdyby nie została przy nim Beta.

A co do operacji, to hym jakoś mi ciężko uwierzyć jakiś dowód wiarygodny jest?

Jestem pewna, że miał wstrzyknięty botoks bo jego twarz nienaturalnie była napięta i przez to się świeciła jakby był z wosku :) Co do implantów policzków mam nadzieję, że to bzdura...


Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Axl
« Odpowiedź #4864 dnia: Grudnia 12, 2012, 10:11:58 pm »
+1
Cytuj
Poza tym mi bardzo podoba się jego styl wypowiedzi, taki wolny i spokojny. I głos, który jest strasznie męski. Więc doskonale Cię rozumiem z tym ideałem! [/qutote] mnie osobiście rozwaliło w making videos kiedy opowiadał o czym jest trylogia ...

W botoks jestem w stanie uwierzyć, ale w stricte jakieś implaty nie uwierzę , to nie pasuje do niego.
posłuchajcie ..
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=X19tAgfy8u4" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=X19tAgfy8u4</a>

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Axl
« Odpowiedź #4865 dnia: Grudnia 12, 2012, 10:46:43 pm »
+2
mnie osobiście rozwaliło w making videos kiedy opowiadał o czym jest trylogia ...
Tak Tak !  :radocha: pięknie tu mówił. Ma taki wzrok utkwiony gdzieś w dal nie w kamerę, widać że zastanawia się jakie słowa dobrać (co prawda bardzo skomplikowane) i całość wyszła mu pięknie.
Moim drugim ulubionym jest motyw z drzewkiem halloween u Jimmiego Kimmela kiedy opowiada o tej zabawnej sytuacji ale z taką mega powagą.
Slash gdzieś kiedyś powiedział (chyba w Najniebezpieczniejszym zespole świata), że Axl świetnie nadaje się na frontamana bo wychodzi na scenę i strzela taką gadkę jakiej nikt inny nie umiałby ot tak na zawołanie wymyślić. Podpisuje się pod jego słowami bo Axl jakby nie patrzeć miał dar wypowiedzi i pisał na prawdę dobre teksty.

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Axl
« Odpowiedź #4866 dnia: Grudnia 12, 2012, 11:06:32 pm »
+7
On jest po prostu frontmanem wszechczasow i nikt mu tego nie odbierze, ani nawet nie zamierza  ;)

I za to kochamy go chyba najbardziej, za jego charyzme i niepowtarzalnosc, za jego geniusz artystyczny i piekny wokal mimo niejednej w zyciu wpadki. Nikt z wokalistow nie ma takiej sali glosu jak Axl i nie da sie tego ot tak przekreslic.
A nie za wyglad bozyszcza nastolatek czy jakiegos rudego starszego pana.

Umowmy sie, sexy facet to nie piekny facet, tylko facet z tym blyskiem w oku, tym czyms, a on to mimo postepujacego wieku nadal ma, bez dwoch zdan.
 ;)

Offline kate

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 116
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +8
Odp: Axl
« Odpowiedź #4867 dnia: Grudnia 12, 2012, 11:43:03 pm »
+2
nic dodać, nic ująć

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl
« Odpowiedź #4868 dnia: Grudnia 13, 2012, 12:16:27 am »
0
Nata, Amen! 8)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Axl
« Odpowiedź #4869 dnia: Grudnia 13, 2012, 12:26:01 am »
0
Nikt z wokalistow nie ma takiej sali glosu jak Axl i nie da sie tego ot tak przekreslic.
a to tak serio serio? Nigdy nie sprawdzałam jak to jest wśród wokalistów ale chyba znalazłby się ktoś lepszy np. Freddie Merkury. Z ciekawości aż poczytam :)

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Axl
« Odpowiedź #4870 dnia: Grudnia 13, 2012, 08:04:45 am »
0

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl
« Odpowiedź #4871 dnia: Grudnia 13, 2012, 08:24:36 am »
0
duży i większy

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Axl
« Odpowiedź #4872 dnia: Grudnia 13, 2012, 08:46:45 am »
0
no ładne przywitanie :) widzę, że ciągnie go do zwierząt :)
Myślałam ostatnio  o tej jego wypowiedzi względem jego zoo. Znaleźlicie jakieś informacje o tym gdzieś?

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl
« Odpowiedź #4873 dnia: Grudnia 13, 2012, 09:24:07 am »
+2
Nikt z wokalistow nie ma takiej sali glosu jak Axl i nie da sie tego ot tak przekreslic.
a to tak serio serio? Nigdy nie sprawdzałam jak to jest wśród wokalistów ale chyba znalazłby się ktoś lepszy np. Freddie Merkury. Z ciekawości aż poczytam :)
Może nie skala,ale barwa i moc głosu,Axl ma ją niepowtarzalną,zwłaszcza gdy był u szczytu swoich fizycznych możliwości.

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Axl
« Odpowiedź #4874 dnia: Grudnia 13, 2012, 11:09:34 am »
+2
ej no co wy? nie pamietacie dyskusji o skali glosow wokalistow. Axl jest jednym z niewielu, ktorego skala to jakies 4,5 oktaw.

dla przypomnienia: Axl Rose
Głos: Niski Baryton
Skala: (G1)A1 - G5(C#7)

Niski głos, bardzo niski. W górze bardzo nienaturalnie jasno ustawiony, ogromna ilość twangu (inaczej nie wyciągnąłby tak wysoko), jeden z niewielu wokalistów, którzy mają 4 oktawy pełnym głosem, poza nim jest jeszcze kilku. Sporo chrypy, czasami, gdy grał nawalony, megasporo. Brzmi trochę jak gitara. Mało ładny głos, atuty to właśnie duża skala i mocny wokal, ale kosi ;) W screamach zapewne dochodził dużo wyżej niż jest napisane, ale napewno nie pełnym głosem. Po rozpadzie Gunsów miał sporą przerwę, leczył się długo, coś z gardłem miał. W 2001 bodajże wrócił z  i zaczął dawać koncerty. Poszedł zapewne do nauczyciela, a koleś mu zakazał chrypek i przez pierwsze kilka lat ustawił wokal Axla jeszcze jaśniej, i bez chrypy. Na gali MTV w 2002 wokal miał  rozchwiany, i wręcz kiepski. Teraz w miarę wraca do normy. W górach brzmi jak w latach 80, ale złapał jeszcze więcej basu w dołąch. Mimo to, ze strunami już go ponoć do końca nie wyleczyli, i w przerwach od koncertów wdycha podgrzany tlen, ktory ma podobno chronic scianki,  nie wiem co to dokładnie jest. Śpiewa w górach głównie curbing, w overdrive raczej nic nie śpiewa.

 :)

 

Axl i Rapidfire

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3912
Ostatnia wiadomość Maja 30, 2017, 07:39:46 pm
wysłana przez daub