Autor Wątek: Axl  (Przeczytany 1461448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: Axl
« Odpowiedź #4845 dnia: Grudnia 11, 2012, 09:53:14 pm »
+2
Koleżanki, co jest słodkiego w 50letnim, otyłym facecie? Jest gruby, a że jest człowiekiem to żadne uzasadnienie, każdy powinien dbać o swoje ciało.

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Axl
« Odpowiedź #4846 dnia: Grudnia 11, 2012, 09:56:01 pm »
0
problem polega na tym, że wciąż oceniamy kogoś z zewnątrz. A Rose moim zdaniem ma coś co sprawia, że kobiety niektóre szaleją na jego punkcie mimo otyłości, mimo czerwonej twarzy, mimo łysienia. To osobowość, to spojrzenie, jeden gest, i nie możesz się opanować .....

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Axl
« Odpowiedź #4847 dnia: Grudnia 11, 2012, 10:02:02 pm »
+1
Pomijając różnego rodzaju cechy charakteru/zachowania, które przemawiają na plus, to sam wygląd - oczy i uśmiech wynagradzają wszystkie niedociągnięcia związane z wiekiem :)

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Axl
« Odpowiedź #4848 dnia: Grudnia 11, 2012, 10:04:37 pm »
0
Akurat co do operacji, to, jeśli wierzyć chirurgom plastycznym, Axl korzystał z dobrodziejstw chirurgii estetycznej ;) Całkiem niedawno oglądałam program na Polsat Cafe o gwiazdach po operacjach i Rose znalazł się w rankingu. Jestem w stanie w to uwierzyć patrząc na jego buźkę z 2006 roku. Ale nie mam nic przeciwko, jeśli jest to dobrze wykonane :)

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Axl
« Odpowiedź #4849 dnia: Grudnia 11, 2012, 10:15:20 pm »
0
no i że niby co Rose sobie zrobił?

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Axl
« Odpowiedź #4850 dnia: Grudnia 11, 2012, 10:20:39 pm »
0
Nie pamiętam, a nagraniem nie dysponuję. Aczkolwiek teraz dokładnie nie pamiętam, czy nie były to tylko zabiegi nieinwazyjne, ciężko powiedzieć bo program był emitowany w sierpniu lub wrześniu.

Offline sweetcali

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +351
Odp: Axl
« Odpowiedź #4851 dnia: Grudnia 11, 2012, 10:28:39 pm »
0
Miał tylko zastrzyki botoksu  :)


Uploaded with [URL=http

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Axl
« Odpowiedź #4852 dnia: Grudnia 11, 2012, 10:34:40 pm »
0
Możliwe :) Jak wpisze się w Googlach "Axl Rose plastic surgery" to wyskakują też informacje o implantach w policzkach, ale co jest prawdą, a co nie - tego się raczej nie dowiemy, a już na pewno nie od Axla ;)

Offline sweetcali

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +351
Odp: Axl
« Odpowiedź #4853 dnia: Grudnia 11, 2012, 10:37:07 pm »
0
W tym programie o gwiazdach mówili tylko o zastrzykach ,nie mówili ,że miał coś więcej robione.


Uploaded with [URL=http

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Axl
« Odpowiedź #4854 dnia: Grudnia 11, 2012, 10:38:55 pm »
0
no musieli mu coś zrobić... tu naciągnęli tam coś wstrzyknęli i zmarszczek już jest trochę mniej :)

Offline oj007a

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 801
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +370
    • Frank Sidoris Fans
Odp: Axl
« Odpowiedź #4855 dnia: Grudnia 11, 2012, 10:44:48 pm »
+1
Mówcie co chcecie dla mnie Axl zawsze będzie słodkim chłopcem xD

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Axl
« Odpowiedź #4856 dnia: Grudnia 11, 2012, 11:48:35 pm »
+4
problem polega na tym, że wciąż oceniamy kogoś z zewnątrz. A Rose moim zdaniem ma coś co sprawia, że kobiety niektóre szaleją na jego punkcie mimo otyłości, mimo czerwonej twarzy, mimo łysienia. To osobowość, to spojrzenie, jeden gest, i nie możesz się opanować .....
Możecie mnie ochrzanić ale ja bym się kłóciła. Dla fanek, znajomych - owszem jest atrakcyjny i z wyglądu i z charakteru ale sam kiedyś powiedział coś w stylu "Te fanki krzyczące kocham Cię, mam ochotę powiedzieć im gdybyś mnie znała nienawidziłabyś mnie" poza tym charakterek Pan Rose musi mieć zacięty skoro dwie dziewczyny oskarżyły go o molestowanie, wielu artystów za nim nie przepada i jest w konflikcie ze swoim własnym (starym) zespołem. Owszem zawsze można jakoś uzasadnić dlaczego te wszystkie wydarzenia miały miejsce ale wydaje mi się że mało kto z Axlem wytrzymuje, no chyba że Beta.
Staram się być obiektywna.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl
« Odpowiedź #4857 dnia: Grudnia 11, 2012, 11:56:27 pm »
+3
Wszyscy od dawien dawna wiedzą, że Axl był, jest i pewnie będzie charakterny :P Choroba pewnie ma na to jakiś wpływ.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Axl
« Odpowiedź #4858 dnia: Grudnia 12, 2012, 07:34:42 pm »
+3

Cytuj
Dla fanek, znajomych - owszem jest atrakcyjny i z wyglądu i z charakteru ale sam kiedyś powiedział coś w stylu "Te fanki krzyczące kocham Cię, mam ochotę powiedzieć im gdybyś mnie znała nienawidziłabyś mnie".
Ok ja się z tym zgadzam. Problem w tym, że moim zdaniem fanki Axla można podzielić na dwie grupy - rozsądnie patrzące na świat kobiety zdające sobie sprawę z rzeczywistości, ale uwodzone przez jego uśmiech i oczy... oraz rozchichotane dziewczyny dla których Rose jest idealnym słodkim i cudownym chłopcem ... a to już lekko niezdrowe.

Nie powiem dla mnie Axl to zawsze był jakiś tam powiedzmy ideał mężczyzny, do dziś uważam że jest przystojny, niemniej zdaję sobie sprawę że jest człowiekiem chorym, mimo iż od dawna teoretycznie jest po terapii to zaszłości choroby psychicznej zostają i taki człowiek zawsze pozostaje z pewnego rodzaju traumą ...

A co do operacji, to hym jakoś mi ciężko uwierzyć jakiś dowód wiarygodny jest?

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Axl
« Odpowiedź #4859 dnia: Grudnia 12, 2012, 09:30:45 pm »
0
patrzac jak axl wygladal w 2002 roku jestem sklonna uwierzyc w botoks i to z duza przesada. W inwazyjna chirurgie raczje nie, ale czy zle zastosowany botoks nie wystarczy? nie zapominajmy, ze zabotoksowana twarz w wielu przypadkach traci kontury i zarys twarzy i wlasnie to tutaj mialo troche miejsce. Nieraz patrze na niego i zastanawiam sie czy to ten sam czlowiek z przed lat. oczy i usmiech i gesty zostaly te same, reszta jest znieksztalcona. z biegiem lat bedzie troszke lepiej po botoksie. To taka pulapka, jesli sie stosuje botoks regularnie to generalnie nic nie widac. Jesli zastosuje sie zbyt duzo to zostaja slady do konca zycia, a jesli sie przestaje stosowac to twarz wariuje i miesnia twarzy sie nieregularnie napinaja.
uff.  ;)

 

Axl i Rapidfire

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3965
Ostatnia wiadomość Maja 30, 2017, 07:39:46 pm
wysłana przez daub