Autor Wątek: Axl  (Przeczytany 1459233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Axl
« Odpowiedź #3030 dnia: Maja 28, 2011, 11:34:40 pm »
0












2001-12-31 The Joint - Las Vegas, NV

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Axl
« Odpowiedź #3031 dnia: Maja 29, 2011, 08:46:53 am »
0
Katastrofa :)

Offline balazianka

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Kobieta
  • my way your way
  • Respect: +36
Odp: Axl
« Odpowiedź #3032 dnia: Maja 29, 2011, 09:33:28 am »
0
bardzo fajna stronka ze zdjeciami. to kogos z was?

Znalazłam ją przypadkem szukając najnowszych fotek Rudego, no i miłe zaskoczenie znalazłam mase fotek , których wcześniej nie widziałam, są tam naprawdę fantastyczne zdjęcia :)

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Axl
« Odpowiedź #3033 dnia: Maja 29, 2011, 12:42:34 pm »
0
Katastrofa :)

hmm, wiesz co, wystep ktory Axl okreslil jako "catastrophy" to raczej wystep w 2002 na MTV Awards.
ale moze sie myle, wiec mnie poprawiajcie jesli cus.  :)
 A to zdjecia z Las Vegas w Mandalay bay.
 Ten wystep to jak dla mnie jedna z najwiekszych tajemnic ostatnich czasow. Byl jakis koles na necie, ktory chcial sprzedac material z tego koncertu, ale chyba nie ma zadnych video przeciekow z tamtej nocy. A szkoda, bo to czas kiedy Axl i spolka byli niesamowicie fascynujacy (zreszta patrz zdjecia  :D)

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Axl
« Odpowiedź #3034 dnia: Maja 29, 2011, 11:32:14 pm »
0
To jest TEN koncert z 2001? Czy Axl czasem nie miał wtedy jakiejś koszuli ze smokiem, bo coś mi się kojarzy.
Jest więcej tego materiału? Jestem bardzo ciekaw jak to wtedy wyglądało, a widzę że Axl zupełnie innyj niż kiedykolwiek.

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Axl
« Odpowiedź #3035 dnia: Maja 30, 2011, 12:42:45 pm »
0
Katastrofa :)

hmm, wiesz co, wystep ktory Axl okreslil jako "catastrophy" to raczej wystep w 2002 na MTV Awards.

Zgadza się, ale ja uważam, że to jest większa katastrofa ;) Na VMA było chyba nieco lepiej... oczywiście chodzi mi o wygląd.

A koszulkę ze smokami to miał chyba na Rock In Rio 2001.

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Axl
« Odpowiedź #3036 dnia: Maja 30, 2011, 12:57:53 pm »
+1
Czy Axl czasem nie miał wtedy jakiejś koszuli ze smokiem, bo coś mi się kojarzy.
Jest więcej tego materiału? Jestem bardzo ciekaw jak to wtedy wyglądało, a widzę że Axl zupełnie innyj niż kiedykolwiek.

hmm jesli chcialbys wyliczyc wszytskie zestawy ubran ktore axl ubiera podczas jednego koncertu, potrzeba by chyba wiecej czasu  :P
ale koszulka ze smokiem tez kojarzy mi sie z Rio.
to na 100 % jest koncert sylwestrowy z las vegas, nie ma co debatowac.
na youtube sa kawalki koncertu, ale tylko audio i moim zdaniem koncert byl sredniej klasy, nic zaskakujacego po tak dlugiej przerwie, nie bylo najgorzej z tego co slychac na bootlegach.


Cytuj
Zgadza się, ale ja uważam, że to jest większa katastrofa ;) Na VMA było chyba nieco lepiej... oczywiście chodzi mi o wygląd.

ale ze jak? ze wolales nalanego Axla w dresach xxxl z debilnymi dlugimi warkoczykami i geba nalana po botoksie? (oczywiscie kwestia gustu) ;]

przeciez na tym sylwestrowym koncercie w Las Vegas Axl wyglada cudnie  :wub: (oczywiscie kwestia gustu)

ten wystep na MTV Awards w 2002 to jak dla mnie do tej pory najbardziej obciachowy wystep ever.
zreszta axl opowiadal kiedys historie, ze zeby dostac sie na ten wystep do MTV musial przez jakis tam korek wysiasc z samochodu i biegiem zapierdzielac do Areny, a na dodatek musial sie jeszcze tlumaczyc przy wejsciu kim jest i co bedzie robil, dokladnie totalna "katastrofa"  :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2011, 01:06:04 pm wysłana przez Nata »

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Axl
« Odpowiedź #3037 dnia: Maja 30, 2011, 01:18:19 pm »
0
Nieuchwytny, może mylisz ten koncert z koncertem z House of Blues, który był pierwszym koncertem newGNR ;)
- Nice boys don't play rock and roll... -

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Axl
« Odpowiedź #3038 dnia: Maja 30, 2011, 02:16:13 pm »
0
Nata, masz rację :sorcerer: Axl w którymś z wywiadów opowiadał o tym (jak odzyskam część swoich danych o Gn'R, to poszukam). Nie dość że korek, to jeszcze całkiem sporą trasę miał do przebiegnięcia (by the way: ciekawe czy ludzie, którzy siedzieli w samochodach zorientowali się, kim jest ten facet co biegnie :P). No i plus problemy z wejściem na teren imprezy, itd. To ja mu się nie dziwię, że nie wypadł dobrze.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Axl
« Odpowiedź #3039 dnia: Maja 30, 2011, 02:51:05 pm »
0
Hehehhe tej historii z korkiem nie słyszałem  :lol: Napewno ciekawie to musiało wyglądać :lol:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Axl
« Odpowiedź #3040 dnia: Maja 30, 2011, 03:48:56 pm »
0
Cytuj
Zgadza się, ale ja uważam, że to jest większa katastrofa ;) Na VMA było chyba nieco lepiej... oczywiście chodzi mi o wygląd.

ale ze jak? ze wolales nalanego Axla w dresach xxxl z debilnymi dlugimi warkoczykami i geba nalana po botoksie? (oczywiscie kwestia gustu) ;]

przeciez na tym sylwestrowym koncercie w Las Vegas Axl wyglada cudnie  :wub: (oczywiscie kwestia gustu)

Dokładnie :) Bardziej mi odpowiadały te warkoczyki niż to co jest na zdjęciach powyżej... Tutaj wygląda tak jakby sam nie wiedział co ma zrobić z włosami. A jeśli chodzi o ubranie to i na VMA i na tych z Las Vegas porażka. Ale racja - to kwestia gustu :]

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Axl
« Odpowiedź #3041 dnia: Maja 30, 2011, 07:13:24 pm »
+1
no dobra, kwestia gustu, ale six-packa, ktorego prezentuje na zdjeciach w Las Vegas nie moze sie wyprzec  :>

Offline am1110

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Axl
« Odpowiedź #3042 dnia: Czerwca 02, 2011, 04:32:29 pm »
0
Axlątko :) Jeśli coś się powtórzy, to wybaczcie  :)











Uploaded with ImageShack.us

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Axl
« Odpowiedź #3043 dnia: Czerwca 02, 2011, 07:10:39 pm »
0

Offline am1110

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Axl
« Odpowiedź #3044 dnia: Czerwca 03, 2011, 04:14:25 pm »
0









 

Axl i Rapidfire

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3912
Ostatnia wiadomość Maja 30, 2017, 07:39:46 pm
wysłana przez daub