Autor Wątek: Axl  (Przeczytany 1459415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Axl
« Odpowiedź #2295 dnia: Stycznia 23, 2009, 01:21:20 pm »
0

Bo jeśli chodzi Ci o to jak Axl się "zachowuje" na scenie to polecam KROQ Inland Invasion z 2006 roku ..ok.znam.

wydawało mi się że młodzi ludzie chcą widzieć tego młodzieńca Axla i tylko...tymczasem tego gościa juz nie ma a pozostały jedynie wspomnienia po nim i rzewne teksty z lat 80-90-tych...reszta to magia, czary, czasu nie da się cofnąć
stąd po części niezadowolenie z obecnej płyty która jest tworem człowieka w średnim wieku z kryzysem i przemyśleniami adekwatnymi dla swoich 45-47 lat.Muzycznie to też już nie jest ten sam facet, poszedł w swoja stronę i to jego wybór.
dziwi mnie że współczesny pop dla wielkiej części młodzieży nie znalazł Jezusa obecnych czasów...wtedy można by zachwycać się kimś namacalnym, żywym kto nie rozczaruje starcza twarzą i sztywnymi ruchami ciała na koncercie...PA

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Axl
« Odpowiedź #2296 dnia: Stycznia 23, 2009, 01:33:00 pm »
0
patrzac po Twoim nicku - uwazaj bo juz niebawem sama bedziesz "rozczarowywac starcza twarza i sztywnymi ruchami"
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Axl
« Odpowiedź #2297 dnia: Stycznia 23, 2009, 03:09:56 pm »
0

Bo jeśli chodzi Ci o to jak Axl się "zachowuje" na scenie to polecam KROQ Inland Invasion z 2006 roku ..ok.znam.

wydawało mi się że młodzi ludzie chcą widzieć tego młodzieńca Axla i tylko...tymczasem tego gościa juz nie ma a pozostały jedynie wspomnienia po nim i rzewne teksty z lat 80-90-tych...reszta to magia, czary, czasu nie da się cofnąć
stąd po części niezadowolenie z obecnej płyty która jest tworem człowieka w średnim wieku z kryzysem i przemyśleniami adekwatnymi dla swoich 45-47 lat.Muzycznie to też już nie jest ten sam facet, poszedł w swoja stronę i to jego wybór.
dziwi mnie że współczesny pop dla wielkiej części młodzieży nie znalazł Jezusa obecnych czasów...wtedy można by zachwycać się kimś namacalnym, żywym kto nie rozczaruje starcza twarzą i sztywnymi ruchami ciała na koncercie...PA



Offtop:

Mam dwadzieścia pięć lat i Gunnersów słucham od zawsze - dzięki mamie (ma pięćdziesiąt lat) zaczęłam ich słuchać. To właśnie mama "nauczyła" mnie słuchać dobrej muzyki: Gunnersi, Queen, Led Zeppelin, The Doors i wielu innych  8) Dla mnie Axl jest Axl'em i obojętnie ile ma lat. Nie tylko ludzie po czterdziestce są po przeżyciach - Axl i wielu innych już we wczesnych latach życia ma i miało różne głównie ciężkie przeżycia - dlatego Jego muzyka trafia do mnie. Moim skromnym zdaniem Axl się świetnie trzyma - życzę każdemu i wątpię czy zależy to od ilości kasy na koncie - trzeba samemu mieć motywację i chęci aby trenować. Nikt za nas tego nie odp.ieprzy.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Axl
« Odpowiedź #2298 dnia: Stycznia 24, 2009, 02:33:28 pm »
0
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Axl
« Odpowiedź #2299 dnia: Stycznia 24, 2009, 02:36:35 pm »
0
Nic tylko w Photoshopie kibel dorobić.  :rolleyes:

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Axl
« Odpowiedź #2300 dnia: Stycznia 24, 2009, 02:38:12 pm »
0
ja bym mu bron zamiast mikrofonu dorobil - to jest mina kolesia wpadajacego do banku i krzyczacego:

to jest napad !!!
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Daktyll

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 275
  • Respect: 0
Odp: Axl
« Odpowiedź #2301 dnia: Stycznia 24, 2009, 02:39:07 pm »
0
W życiu bym nie powiedział, że ma 40 lat a co dopiero 47:P:)

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Axl
« Odpowiedź #2302 dnia: Stycznia 24, 2009, 02:56:03 pm »
0


Sorrki jeśli były  ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2009, 03:02:11 pm wysłana przez Bloody Rose »

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Axl
« Odpowiedź #2303 dnia: Stycznia 24, 2009, 11:50:38 pm »
0
wydawało mi się że młodzi ludzie chcą widzieć tego młodzieńca Axla i tylko...tymczasem tego gościa juz nie ma a pozostały jedynie wspomnienia po nim i rzewne teksty z lat 80-90-tych...reszta to magia, czary, czasu nie da się cofnąć
stąd po części niezadowolenie z obecnej płyty która jest tworem człowieka w średnim wieku z kryzysem i przemyśleniami adekwatnymi dla swoich 45-47 lat.Muzycznie to też już nie jest ten sam facet, poszedł w swoja stronę i to jego wybór.
dziwi mnie że współczesny pop dla wielkiej części młodzieży nie znalazł Jezusa obecnych czasów...wtedy można by zachwycać się kimś namacalnym, żywym kto nie rozczaruje starcza twarzą i sztywnymi ruchami ciała na koncercie...PA


posługujesz się w swojej wypowiedzi oczywistymi frazesami tak naprawdę... :rolleyes: któż z nas bowiem nie zdaje sobie sprawy z tego, że czasu nie da się cofnąć, a to co było już nie wróci...? chyba trzeba być ślepym, aby twierdzić, że Axl "zakonserwował" się na tyle, aby pozostać w naszych oczach tym samym hipnotyzującym, rockandrollowym świrem jak za czasów AFD czy późniejszych Iluzji...czas mija i ludzie się zmieniają - proste jak przysłowiowa budowa cepa  8) warto jednak przy tych słowach krytyki, które padły z Twojej strony zastanowić się nad tym a ile Axl pozostał sobą ? otóż w moim przekonaniu on jest wierny swemu ego i żyje tak jak mu się podoba, robi to co uważa za stosowne i ma tak naprawdę w dupie co myślą inni...efektem tego jest chociażby Chinese (dla jednych rewelka, dla innych płyta nie do przełknięcia) czy zmiana stylu...on przeszedł do kolejnego etapu w swoim życiu, nie stoi w miejscu, podąża do przodu...taki proces jest chyba normalny i dziwiłoby mnie, gdyby nic w jego życiu nie ewaluowało... :ph34r: inną sprawą jest, czy my-fani potrafimy się pogodzić z tym naturalnym procesem przemiany naszego idola...ja zaakceptowałam to, że Axl się zmienił i uważam, że ma nadal w sobie spore pokłady niewyczepanej dotąd energii i jest w stanie zahipnotyzować mnie jeszcze wzrokiem (jak to było w Wawie, hehe) ;) koleś ma sporo uroku osobistego i rockowego zacięcia, dlaczego miałby się zatem gdzieś ewakuować i przestać cokolwiek robić? tylko dlatego, że ma 47 lat ???  :???: przecież to niedorzeczne!!! to co ma powiedzieć taki Ozzy albo Stonesi ? może powinni od razu dać się zmumifikować ???  :rolleyes: dla mnie to już nie ten sam Axl, podobnie jak Slash nie jest już tym samym Slashem, a Duff Duff'em...ale chyba na tym polega życie...że człowiek przechodzi kolejne etapy aż wreszcie zapuka do tych osławionych przez Gunsów bram niebios... ;)

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Odp: Axl
« Odpowiedź #2304 dnia: Stycznia 26, 2009, 02:58:53 pm »
0
Świetnie to napisałaś  Rose, nie potrafiłabym wyrazić tego lepiej ! :D

dorota40
Mnie by się nie chciało wchodzić gdzieś ------ gdzie mi się nie podoba, i wypisywać banialuki.
 Poza tym galeria to nie miejsce na tego typu dyskusje- załóż sobie inny temat i tam je prowadź.

Offline Alexis

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • Ogarnia mnie słodkie zło, mała
  • Respect: 0
Odp: Axl
« Odpowiedź #2305 dnia: Stycznia 26, 2009, 04:34:02 pm »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=bs-vbfpzVFE&amp;NR=1" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=bs-vbfpzVFE&amp;NR=1</a>

 :lol:
"Bo wiesz, moje serce jest czymś w rodzaju diamentu. Im więcej kamienia się na nim osadzi, tym trudniej będzie się dało do niego dostać."

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Axl
« Odpowiedź #2306 dnia: Stycznia 26, 2009, 04:47:40 pm »
0
juz to kiedys widzialem  :D a Slash jak zwykle nawalony jak pociag towarowy
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Alexis

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • Ogarnia mnie słodkie zło, mała
  • Respect: 0
Odp: Axl
« Odpowiedź #2307 dnia: Stycznia 26, 2009, 05:06:31 pm »
0
Tia, najlepsze jest to jak sie przepychaja  :lol: xD
"Bo wiesz, moje serce jest czymś w rodzaju diamentu. Im więcej kamienia się na nim osadzi, tym trudniej będzie się dało do niego dostać."

Offline Jaskinia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 222
  • Respect: +1
    • http://
Odp: Axl
« Odpowiedź #2308 dnia: Stycznia 26, 2009, 06:51:28 pm »
0





mam nadzieję że nie było ;)

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Axl
« Odpowiedź #2309 dnia: Stycznia 27, 2009, 07:17:10 am »
0
ostatnie jest słodkie :D

 

Axl i Rapidfire

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3912
Ostatnia wiadomość Maja 30, 2017, 07:39:46 pm
wysłana przez daub