Autor Wątek: Axl  (Przeczytany 1461145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Axl
« Odpowiedź #4815 dnia: Grudnia 10, 2012, 09:42:08 pm »
+1
Btw widzę, że obiektywizm nie idzie w parze z reputacją na forum
[/quote

normalnie lubię to ostatnie zdanie :D no właśnie idolem muzycznym.. a gdzie Axl jako człowiek? moim zdaniem on się w tym wszystkim pogubił, wiek i zaniedbanie siebie skrywa pod kapeluszami i śmiesznymi strojami obwieszony jak moja choinka na biurku :) podobnie jak jego bunt.. niby czemu on teraz się buntuje?? przeciwko obsłudze, która źle mu buty wypastowała... bo nie ma przeciw czemu.. :) zbił na ludziach majątek, tych którzy po drodze mu przeszkadzali wykopał :) zresztą fanów którzy by za nim w ogień poszli traktuje podobnie :) Gość nie szanuje ani siebie ani nikogo :D gdyby chociaż siebie szanował to dziś na bank by inaczej wyglądał :) jak na szanującą się gwiazdę rocka która dala światu wiele :)
Moja przyjaciółka też jest ruda i też bywa różowa (choć na ogół jest o wiele bardziej blada niż Axl). Myślę, że to kwestia karnacji.
Canis ale twoja przyjaciółka chyba nie jest gwiazdą ani osobą publiczna, która powinna być zadbana i dbać o swój image :) nawet na imprezie :) dla mnie słabe porównanie :D

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl
« Odpowiedź #4816 dnia: Grudnia 10, 2012, 09:43:44 pm »
+2
A dla mnie to żadne słabe porównanie tylko sprawa natury. Z karnacją i jej odcieniem nie wygrasz, nic z tym nie zrobisz. Bo niby jak masz sobie z tym poradzić? Pewnie nawet nie wiesz, kiedy twoja twarz zyskuje taki odcień i nie ma to nic wspólnego z byciem osobą publiczną. Dla mnie Twój argument - failed ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

vegtcia

  • Gość
Odp: Axl
« Odpowiedź #4817 dnia: Grudnia 10, 2012, 09:44:54 pm »
0
Pomponuś to, że Axl jest/był idolem muzycznym to oznacza, że nie może wyglądać tak jak wygląda teraz? Co ma jego wygląd do tego co działo się kiedyś? Rozumiem, że nie podoba Ci się teraźniejsza forma Axla, ale nie musisz go obrażać pisząc, że jest gruby i różowy. Jak dla mnie to obraziłeś go pisząc tak. Nie wiem dlaczego czepiasz się jego koloru skóry.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl
« Odpowiedź #4818 dnia: Grudnia 10, 2012, 09:57:32 pm »
+3
Jeśli ma skłonności do czerwienienia się, będzie się czerwienił bez względu na ilość przebiegniętych kilometrów, założonych łańcuchów czy wagę.
Zna się tu ktoś na biologii? Bo nie chcę się ośmieszyć pisząc, że to kwestia zdaje się unerwienia twarzy i przepływu krwi, ale wydaje mi się, że takie właśnie rzeczy na ten temat czytałam.

Argument na to, że Axlowi sypią się zakola będzie taki sam? :P Dla mnie to normalne w jego wieku, no ale jest osobą publiczną, powinien powiedzieć zakolom, że absolutnie nie powinny tego robić. Może posłuchają :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl
« Odpowiedź #4819 dnia: Grudnia 10, 2012, 09:59:08 pm »
0
Cytuj
Z karnacją i jej odcieniem nie wygrasz
uuu.... jeden był taki co wygrał i już go nie ma wśród nas
Cytuj
ale nie musisz go obrażać pisząc, że jest gruby i różowy.
vegtciu! No właśnie chciałem uderzyć moimi słowami, ale wyłącznie w osobę, która i tak tego nie przeczyta, a nawet jakby z podobną opinią spotakała się gdzieś w internecie to miałaby to gdzieś. Jakby było inaczej to strasznie bym się ucieszył.
Nie chciałem urazić nikogo na forum, tak więc reasumując delikatniej moje wcześniejsze wypowiedzi:
- Axl do dietetyka
- Canis, Vegtcia- wiszę piwko jak się przytrafi okazja

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl
« Odpowiedź #4820 dnia: Grudnia 10, 2012, 10:04:42 pm »
0
Mnie nie uraziłeś :D A jeśli chodzi o piwo to jesteśmy umówieni ;)

Tak, adusiu, tak to sobie będę tłumaczyć, dziękuję za radę, nie przyjrzę się, mam już chyba za słabe okulary :sorcerer: ^^ nie oddawaj wisienki, chętnie ją przygarnę.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Axl
« Odpowiedź #4821 dnia: Grudnia 10, 2012, 10:08:00 pm »
-1
wiesz co wsadzę ja do wody wyślę na siłownie i parę innych konkretnych zabiegów i z wisienki zrobi się bóstwo :D
ale wiecie co.. ja powiem od siebie ze temu Panu brak babskiej ręki.. :) przecież on biedny nie wie jak się ubrać i jak chodzić :D

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Axl
« Odpowiedź #4822 dnia: Grudnia 10, 2012, 10:31:18 pm »
+4
adusia każdy ma swoje zdanie, więc nie ma się co kłócić, to po pierwsze. Po drugie y...Canis napisała ,że rumieńce to sprawa biologiczna a Ty piszesz "tak to sobie tłumacz", no widać,że brak Ci arugmentów. Po trzecie co mają rumieńce do tego czy ktoś jest osobą publiczną?  :???: Kurde, może poślijmy go za to do więzienia bo zdarza mu się czerwienić, przecież to skandal. Płakać mi się chce jak czytam co piszesz. Amen.

Offline kate

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 116
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +8
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2012, 12:29:28 am wysłana przez kate »

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: Axl
« Odpowiedź #4824 dnia: Grudnia 11, 2012, 09:08:25 am »
0
Gadacie o jego oczach i świńskim odcieniu skóry a czy ktoś zwrócił uwagę na jego króciutkie włoski? Nie pamiętam, żeby w przeszłości były aż tak krótkie...  :???: Przez to wygląda staro, typowy stary rockman, który nie chce jeszcze obciąć włosów na łysą pałę, lub coś w ten deseń, więc trzyma te trzy pióra na łbie...

Chad Kroger też dziwnie wygląda w krótkich włosach  :P
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl
« Odpowiedź #4825 dnia: Grudnia 11, 2012, 10:37:45 am »
0
Chad Kroger też dziwnie wygląda w krótkich włosach  :P

Nie przyzwyczaje się do tego chyba nigdy :P

A co do Axla, podejrzewam że zdecydował się na taką długość bo w dłuższych wyglądałby gorzej. Wiadomo, że jego włosy są już przerzedzone, zresztą zawsze były cienkie i niezbyt gęste, dlatego wydaje mi się, że to optymalna długość. I w sumie dobrze komponują się z kapeluszami :P
Szkoda, że zrezygnował z grzywki już dawno temu :(
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Axl
« Odpowiedź #4826 dnia: Grudnia 11, 2012, 11:02:29 am »
+2
"Jeśli ma skłonności do czerwienienia się, będzie się czerwienił bez względu na ilość przebiegniętych kilometrów, założonych łańcuchów czy wagę.
Zna się tu ktoś na biologii? Bo nie chcę się ośmieszyć pisząc, że to kwestia zdaje się unerwienia twarzy i przepływu krwi, ale wydaje mi się, że takie właśnie rzeczy na ten temat czytałam."
Canis zacytowałam Twoje słowa bo masz rację ,ja pomimo ,że nie jestem ruda mam to samo czerwienię się czasem bez żadnej przyczyny.Poza tym jedynie do czego mogłabym się przyczepić to alkohol ,który niestety na kolor cery w takich przypadkach działa niekorzystnie.
Axl na swoje lata nie wygląda źle.Jestem też za tym żeby zrobił sobie grzywkę ,na pewno korzystniej by wyglądał :)

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Axl
« Odpowiedź #4827 dnia: Grudnia 11, 2012, 12:36:56 pm »
0
no grzywka to mu pasowała jak miał 20 lat a nie 50 :) teraz to albo ścięcie by było dobre, albo przeszczep włosków :) i od razu będzie lepiej :)

Offline mikus666

  • Newsman
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Axl
« Odpowiedź #4828 dnia: Grudnia 11, 2012, 12:40:00 pm »
0
Na siłownie i będzie lepiej:P

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl
« Odpowiedź #4829 dnia: Grudnia 11, 2012, 01:05:01 pm »
0
Czemu pięćdziesięciolatkowi nie wolno mieć grzywki? :o
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Axl i Rapidfire

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3954
Ostatnia wiadomość Maja 30, 2017, 07:39:46 pm
wysłana przez daub