Autor Wątek: VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen  (Przeczytany 20350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

guest211

  • Gość
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 16, 2007, 11:34:49 pm »
Wokalista pięknym? rykiem zakończył występ i można wreszcie dokończyć tego szampana którego organizatorzy przygotowali. Zdrówko kochanie!

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 17, 2007, 09:57:43 am »
Ja jestem bardzo rozczarowana Slashem, bo Sccot to jakoś nigdy mi nie pasował i raczej zawsze budził moją niechęć, więc jakoś nie spodziewałam się czegoś co umie moje serce. Ale Slash sprawiał wrażenie jakby nie umiał grać na gitarze, facet z takim doświadczeniem a tak to skopał.....Oo

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 17, 2007, 10:51:02 am »
Ja tak tylko nieśmiało zauważę,że w zepole są nie tylko Scott i Slash  :P
 
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline FH

  • Patience
  • Wiadomości: 22
    • http://ScottWeiland.prv.pl
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 17, 2007, 11:25:14 am »
Przeglądam te Wasze wpisy i widzę standardowe, klasyczne i typowo polskie narzekanie. Co by się nie działo to zawsze cholera musi być źle. Scott do dupy bo śpiewać i ruszać się na scenie nie umie, Slash nie umie grać na gitarze... Co k**** jeszcze? Duff za chudy i za wysoki i nie wie co to gitara basowa? Kushner ma za mało włosów? Matt jest za elegancki jak na perkusistę?

Mi się podobało i g**** mnie obchodzą opinie osób zapatrzynych w tego pana wyżej z różą.

Autentycznie rzygać mi się chce jak czytam te wypociny 60% z Was. Wy się uważacie za fanów muzyki rockowej, a nie umiecie uszanować kapeli w której 3/5 to byli członkowie Waszego ukochanego GN'R? Żenada...
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2007, 11:26:59 am wysłana przez FH »
--> Stone Temple Pilots, Velvet Revolver i więcej - SCOTT WEILAND prv.pl

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 17, 2007, 11:58:53 am »
Sadzisz , ze tylko Polacy narzekaja?

cyt.FH
Autentycznie rzygać mi się chce jak czytam te wypociny 60% z Was. Wy się uważacie za fanów muzyki rockowej, a nie umiecie uszanować kapeli w której 3/5 to byli członkowie Waszego ukochanego GN'R? Żenada..

Myślę, że bycie fanem , to  nie łykanie  wszystkiego jak leci...........całej tej papki ,bez zastanowienia, i (bezgranicznego uwielbienia)

 To sie tyczy i tego pana wyżej i pozostałych członkow zespołu, i to nic nie ma z brakiem szcunku i sympatii do nich .

Czasem ości staja w gardle i trzeba je "wyrzygać"! <_< Nie czuję się zażenowana  <_< to raczej oni , bo skopali występ tak powinni sie czuć :(  

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 17, 2007, 12:47:01 pm »

chciałbym  zauważyć  że  narzekanie  dotyczy  tego występu  i  uważam  że  jest  na  miejscu ... nikt  nie  jest  idealny i  każdy  może  nie trafić z doborem głosu  bądź  zachowania na scenie do utworu , czy też może komuś nie wyjść solówka i myślę że wykonawcy też to zauważyli jeżeli nie w trakcie to może po ...
napewno  wszyscy  na tym  forum  życzą  Slashowi  i  innym  ex Gunsom jak najlepiej ale  niekiedy  należy  się kilka słów krytyki i chyba po to jest to forum żebyśmy mogli się wymienić opiniami na różne tematy a nie być tylko ślepo zapatrzeni w to co robią muzycy którzy kiedyś występowali w Gn'R ;)
 
Gn'Ration ! 

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
    • http://www.gnrnow.prv.pl
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 17, 2007, 01:15:25 pm »
Generalnie występ kiepski, zły zespól do tej piosenki, a to, że wszyscy winią Scotta pozostawie bez komentarza.

Ale i tak VR rocks :D

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 17, 2007, 03:17:53 pm »
"Autentycznie rzygać mi się chce jak czytam te wypociny 60% z Was. Wy się uważacie za fanów muzyki rockowej, a nie umiecie uszanować kapeli w której 3/5 to byli członkowie Waszego ukochanego GN'R?"
Mam pisać, że arcydzielo, jak zagrali gównianie piosenke...

"Duff za chudy i za wysoki i nie wie co to gitara basowa? Kushner ma za mało włosów? Matt jest za elegancki jak na perkusistę?"

Nikt tak nie pisze... Po prostu Slash zrąał tak samo Scott...

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 17, 2007, 05:00:16 pm »
mi rowniez sie ten wystep nie podobal :P
FH - mowisz, ze jestesmy zapatrzeni w Axla, ale to chyba wlasnie Ty ubostwiasz wszystko co zrobi Scott, niezaleznie czy spiewa dobrze czy kiepsko. Osobiscie uwazam, ze zarowno Slasha jak i SCOTTA stac na wiecej i moglby lepiej to zaspiewac. :D


nowy nr gg : 12071320

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 17, 2007, 10:13:07 pm »
Cytuj
Przeglądam te Wasze wpisy i widzę standardowe, klasyczne i typowo polskie narzekanie. Co by się nie działo to zawsze cholera musi być źle. Scott do dupy bo śpiewać i ruszać się na scenie nie umie, Slash nie umie grać na gitarze... Co k**** jeszcze? Duff za chudy i za wysoki i nie wie co to gitara basowa? Kushner ma za mało włosów? Matt jest za elegancki jak na perkusistę?

Mi się podobało i g**** mnie obchodzą opinie osób zapatrzynych w tego pana wyżej z różą.

Autentycznie rzygać mi się chce jak czytam te wypociny 60% z Was. Wy się uważacie za fanów muzyki rockowej, a nie umiecie uszanować kapeli w której 3/5 to byli członkowie Waszego ukochanego GN'R? Żenada...
hahah ten post mnie rozbawił prawie do łez

Ale nie zostawię takiego przyjemnego posta bez odpowiedzi :D Tak więc jestem wielką fanką Slasha i jego gry na gitarze, to przez niego zaczęłam grać na tym przecudownym instrumencie. Mam prawo uczyć się rozczarowana i zażenowana faktem iż skopał solo i intro piosenki którą raz że bardo lubię a dwa że sama potrafię zagrać, im podczas oglądania tego przemknęła mi myśl że sama zagrałabym to o wiele lepiej. Nie będę mówić że zagrał cudownie (jak to Slash itd) bo to jest chore i dobre dla fanów z klapami na oczach. Gdybyś śledził uważnie np. temat o Chińczykach to mógłbyś zauważyć że szanownego Pana z różą nie darze jakąś wielką sympatią, mogę nawet powiedzieć więcej coraz bardziej mnie wkurza, i to że lubię stare GN'R to dlatego że tworzyli świetną muzę ale nie pochwalam zachowań Axla na koncertach niekiedy czy ogólnie rzecz ujmując. Nie zauważyłam również żeby ktoś nie ocenił tutaj suchych faktów iż np Scott nie poradził sobie wokalnie z tym utworem, a pisanie że ktoś się komuś nie podoba z wyglądu to głupie, ale NIKT tu czegoś takiego napisał. Nie widać? Radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem ;) Czasem się przydaje.....Poza tym wątpię czy kogoś tak naprawdę obchodzi jak ktoś wygląda, jak ktoś ma coś do przekazania t o i tak będzie szanowany i lubiany. Tyle ode mnie nie naskakuj na ludzi i nie wyciągaj pochopnych wniosków, choć plus dla Ciebie że przełamałeś rutynę i poprawność polityczną na tym forum :D  

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 18, 2007, 10:38:20 am »
Cytuj
a to, że wszyscy winią Scotta pozostawie bez komentarza.

Ale i tak VR rocks :D
Protestuję. Nie wszyscy :P Akustyk nawalił :P Zły podkład Slashowi włączył  :P
A poważniej mówiąc każdego z tych muzyków stać na więcej. A to,że najwięcej zarzutów padło pod adresem Scotta to akurat mnie nie dziwi na tym forum niestety,ale chyba poziom dyskusji od ostatniego razu trochę się podniósł. Tak,czy inaczej szkoda,że VR nie mogli wystąpić na przyjęciu do Hall of Fame Pistolsów,bo w Bodies wymiatają :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 18, 2007, 11:31:21 am »
A ja najbardziej nie obwiniam Scotta tylko Slasha :)

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
    • http://www.gnrnow.prv.pl
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 18, 2007, 11:33:53 am »
Cytuj
a pisanie że ktoś się komuś nie podoba z wyglądu to głupie, ale NIKT tu czegoś takiego napisał. Nie widać? Radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem ;) Czasem się przydaje.....
To ja radzę poczytać posty w dziale VR, większośc argumentów jest właśnie taka.. chociaż teraz i tak sporo skasowano.
Zresztą czego VR nie robią i tak jest zawsze sucks więc akurat mnie nie dziwią te narzekania.. tez uważam, ze wystep był kiepski ale to nie Scott zawinił bo spiewal to po swojemu i w swoim stylu.. - gdzieś juz czytalem takie teksty...

Cytuj
A ja najbardziej nie obwiniam Scotta tylko Slasha :)
to tylko 2/5 zespołu..  
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2007, 11:35:23 am wysłana przez Boski_Krzychu »

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 18, 2007, 11:51:26 am »
hm... raz im cos nie do konca wyszlo - przeciez tez sa ludzmi - nie musza grac zawsze idealnie... O to m.in chodzi chyba w tej muzyce, ze nie wszystko jest wypielegnowane tylko idzie sie bardziej na zywiol.. Hm.. moze nie mieli zbyt wiele czasu by sie przygotowac itp.. Mi tez sie wystep nie podobal, ale nei robmy z tego takiej tragedii :P  


nowy nr gg : 12071320

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 18, 2007, 12:58:01 pm »
Cytuj
Cytuj
a pisanie że ktoś się komuś nie podoba z wyglądu to głupie, ale NIKT tu czegoś takiego napisał. Nie widać? Radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem ;) Czasem się przydaje.....
To ja radzę poczytać posty w dziale VR, większośc argumentów jest właśnie taka.. chociaż teraz i tak sporo skasowano.
Zresztą czego VR nie robią i tak jest zawsze sucks więc akurat mnie nie dziwią te narzekania.. tez uważam, ze wystep był kiepski ale to nie Scott zawinił bo spiewal to po swojemu i w swoim stylu.. - gdzieś juz czytalem takie teksty...

Cytuj
A ja najbardziej nie obwiniam Scotta tylko Slasha :)
to tylko 2/5 zespołu..
Tylko 1/5 ale jak dla mnie on najwięcej sp******ł, poza tym jest zbyty dobrym (wg mnie) gitarzystą żeby p******ć takie rzeczy.  

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

 

PRZENIESIONY: VR na Hall of Fame w hołdzie Van Halen

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4351
Ostatnia wiadomość Listopada 05, 2017, 01:41:01 pm
wysłana przez daub