Autor Wątek: VMA 2006  (Przeczytany 9352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
VMA 2006
« Odpowiedź #15 dnia: Września 06, 2006, 08:01:09 pm »
[OFFTOP]E warkoczyki fajne calkiem ma....[/OFFTOP]
A co do drakcji publiki, no cuż teraz Świat przeżywa cięzkie chwile gdyż wikesozsc ludiz slucha HH, lub twory a'la prais hilton. Wiec na jaies szalenstwo przy takiej zbieraninie Axl nie mial szans...
Ale i tak calkiem dobrze, jak na clzowieka który wydaje plyte o 8 lat :D

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://bulak.home.pl/blog
VMA 2006
« Odpowiedź #16 dnia: Września 06, 2006, 11:11:56 pm »
Cytuj
Ale i tak calkiem dobrze, jak na clzowieka który wydaje plyte o 8 lat biggrin.gif
8? nie za mało? Nie licze singla, na którym było OMG. Ostatnia płyta była jakby na to nie patrzec 13 lat temu

A wracając troche do VMA to oglądając to coraz częścięj dochodzę do wniosku, że ten krzyk był trochę niepotrzebny. Nie wiem czy się zgodzicie ale wydaje mi się, że lepiej brzmiałoby gdyby pan Rose zapowiedział w taki sposób The Killers :)

Offline alas

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 639
    • http://
VMA 2006
« Odpowiedź #17 dnia: Września 07, 2006, 10:47:40 am »
wg mnie ten krzyk mu za bardzo nie wyszedł, a co do reakcji publicznosci to chyba innej nie mogło byc w koncu dla wielu z publiczności jest osobą nową  

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
VMA 2006
« Odpowiedź #18 dnia: Września 07, 2006, 01:31:08 pm »

ja  uważam  że  na  VMA  nie  było  publicznozści  Gn'R  a jeżeli była  to  w  bardzo  małej  części ...
Gn'Ration ! 

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
VMA 2006
« Odpowiedź #19 dnia: Września 07, 2006, 11:56:28 pm »
a ja uwazam ze wogole nie potrzebnie sie tam pojawil, szkoda mi tych co do 5 rano zapalkami oczy podpierali ogladajac transmisje, bo mysleli ze Axl jakas niespodzianke wykreci (a tu nic ala VMA 02 niestety nie bylo).

chociaz tyle ze stwierdzil ze nie bardzo sie nadaje na prezentera i ze dlugo sie zastanawial nad tym czy tam sie pojawic...
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
VMA 2006
« Odpowiedź #20 dnia: Września 08, 2006, 08:00:13 am »
No jesli ktoś tyle czekal to też mi go troche zal, ale jakby nie patrzeć to Axl potwierdzil ze plyta w tym roku wiec jednak pewna niespodzianka...

A co do plyty to jakis 8 lat jest przebakiwane wyjscie jej wiec chyba od wtedy warto liczyc proby nagrania jej...

Offline alas

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 639
    • http://
VMA 2006
« Odpowiedź #21 dnia: Września 08, 2006, 11:25:51 am »
ja uwazam ze mimo ze ne jest super prezenterem to jednak szłusznie sie pojawił, zawsze to lepsze niz to ukrywanie które uprawiał przez dosc długi czas, po drugie wydaje mi sie ze im wiecej w mediach bedzie o GNR tym lepiej dla promocji płyty.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5005
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
    • Fotografia Marek Śnioch
VMA 2006
« Odpowiedź #22 dnia: Września 08, 2006, 03:31:59 pm »
Axl nigdy nie był prezenterem dobrym. Jest typowym przykładem człowieka który jest dobry tylko w tym co robi. Zakładam więc po cichu że jego występ na VMA był spowodowany czysto marketingowym podejściem promocji zespołu przed jesienna trasą po stanach. Bo przecież nie dla promocji ChD.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

 

There Was A Time -Hammerstein 2006 - Opening Night

Zaczęty przez Pure_Poison

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3325
Ostatnia wiadomość Czerwca 06, 2008, 03:27:58 am
wysłana przez Gustavo24