Autor Wątek: Komentarze do konkursów  (Przeczytany 13094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anastasia11

  • Patience
  • Wiadomości: 18
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 03, 2013, 03:59:28 pm »
czy Ty naprawdę nie rozumiesz, że zachowałaś się nieetycznie i okazałaś się brakiem szacunku dla konkurentów, prosząc twoich znajomych, żeby rejestrowali się tutaj i oddawali na Ciebie głos?

Szlag mnie trafia jak to czytam! Czy ja komus kazałam zakładać tutaj konta? Zwyczajnie złożyło się tak, że liczne grono moich znajomych, podobnie jak ja, uwielbia Slasha więc często rozmawiamy na ten temat i po prostu wspomniałam o konkursie. Zresztą tłumaczyc się nie będę, bo absolutnie nie czuję się winna.
 Nawet jeżeli ktoś założył konto, i miałam już ten jakże tutaj istotny i "wyżulony" głos, to miał jeszcze drugi. Spokojnie drugiego już nie żuliłam. Dobrowonie mogli go oddać na najlepszy tekst ich zdaniam.
Przykro mi, że lepsze technicznie wiersze nie doceniono, no ale sory memory, co ja mogę tutaj zrobić?  Jedyne co to, przepraszam, że wygrałam. Przeraża mnie to jak okrutną jestem osobą. Napisałam wiersz o waginie, który jest nieetyczny (jak i moje zachowanie), namawiałam znajomych do rejestrowania się oraz kazałam im oddać na mnie głos, a do tego nie szanuję konkurencji. O jakie to smutne.
Z tym, że nikogo i nigdy nie zmuszałam do niczego, nikogo nie obrażałam, nie wyśmiewałam zgłoszonych wierszy i właśnie dlatego nie czuję się winna.
Zresztą jak sami zauważyliście nie tylko moi znajomi- podparci do muru, zmuszeni oddać na mnie głos, ten głos oddali.

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 03, 2013, 04:08:51 pm »
Gratulacje  dla wygranych !
A tak na przyszłość to powinno się mieć jakiś staż na forum aby uczestniczyć w konkursach i wtedy unikniemy kłótni o celowej rejestracji aby dać głos na znajomego.Wszystkich się nie zadowoli, ale takie kłótnie powodują niesmak zwycięstwa ;)

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 03, 2013, 04:14:42 pm »
ej no bez przesad nie atakujmy w ten sposób ludzi...
może fakt trochę to nie do końca fajne że nagle ludzie się rejestrowali tylko po to zeby zagłosować na znajomego i takie cos powinno być w przyszłości jakoś... ograniczone jak już mówiono wcześniej (w końcu im więcej konkursów tym można lepiej uformować i ustalić zasady, żeby uniknąć takich sytuacji) ale no przecież wątpię żeby koleżanka siłą kogoś zmuszała "rejestruj się i głosuj bo się wkurzę" czy jakieś tam inne... nie wiemy czy po prostu było rzucone hasło "biorę udział w konkursie na NTSie" i znajomi okazali się na tyle mili że sami się ogarnęli czy było "biorę udział i fajnie by było gdybyście zagłosowali blablabla" czy było wymuszanie głosów!
nikt nie ma pewności czy inne osoby też nie miały takiego poparcia z zewnątrz albo czy nie próbowały tak namawiać, tylko może mniej skutecznie
nooo i czy ktoś wziął też pod uwagę że nawet wśród "starych" użytkowników można oddawać głosy po znajomości i tego już nikt nie zweryfikuje i nikt się nie przyczepi?

Offline wyborowa

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 03, 2013, 04:23:31 pm »
Cytuj
nooo i czy ktoś wziął też pod uwagę że nawet wśród "starych" użytkowników można oddawać głosy po znajomości i tego już nikt nie zweryfikuje i nikt się nie przyczepi?
Jedynym wyjściem na tego typu "oszustwo" byłaby poprawka przy następnym konkursie, że chętni do wzięcia udziału wysyłają swoje podpisane dzieła pod jakiś jeden adres mail i potem anonimowo są one wystawiane do głosowania.
Tylko wtedy wciąż zostałby problem głosowania przez zwoływanych znajomych. Nie wiem, może sprawdzać kto głosował i liczyć tylko głosy osób mających jakąś konkretną ilość postów/zarejestrowanych od dłuższego czasu np. miesiąca? Tylko trochę roboty z tym by było...

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3758
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 03, 2013, 04:45:59 pm »
Zwyczajnie złożyło się tak, że liczne grono moich znajomych, podobnie jak ja, uwielbia Slasha więc często rozmawiamy na ten temat
Tak no i gdzie są teraz Ci twoi znajomi? Ani jeden nie chciał popisać na forum o Slashu, np. wrażenia na temat ostatniej płyty itp. Swoją drogą czy ktoś jeszcze ma liczne grono znajomych, którzy uwielbiają Slasha i często o nim z nimi dyskutuje w realu?


nikt nie ma pewności czy inne osoby też nie miały takiego poparcia z zewnątrz albo czy nie próbowały tak namawiać
ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, bo każdy kto tak zrobił zachował się nieładnie (nawet jeśli nieskutecznie). Swoim znajomym zawsze można powiedzieć, sorry, ale jak chcecie na mnie głosować tylko po znajmości, to ja bym wolał/wolałabym, żebyście w ogóle nie głosowali, bo dla mnie wtedy to nie będzie żadna satysfakcja jak wygram.

Offline ParadiseSlash

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 03, 2013, 04:54:39 pm »
Moim zdaniem Anastasia11 i Duffowa mają rację. Kto chciał to założył konto i zagłosował, a kto nie to nie. Ja zresztą miałam podobnie. Mam znajomych którzy non stop siedzą tylko na YouTube i oglądają jakieś filmiki z koncertów Slasha czy też Gn'R - są fanami. Trzymamy się razem. Kiedyś powiedziałam im że odkryłam tą super stronkę i żeby zaglądali bo można znaleźć fajne info itd. Kiedy został zorganizowany konkurs zmobilizowałam się i w końcu zarejestrowałam się tu. Nie zrobiłam tego tylko ze względu na konkurs. Slash to dla mnie idol. A Gn'R to ulubiony zespół. Ubóstwiam ich. Kiedy powiedziałam, że wzięłam udział w konkursie i oni się zmobilizowali. Nie kazałam im głosować na siebie ale myślę, że większość z nich oddała jeden głos na mnie. Czy to jest nieetyczne? Bez przesady. Także może już dacie spokój z tą cała nagonką?
Myślę, że administratorzy i ogólnie Ci którzy te konkursy organizują, dopiero uczą się jak robić to wszystko tak żeby było jak najlepiej... Więc jak już ktoś wcześniej napisał : little patience :)

The fire in my heart it will never die! iiii]; )'
I'm just a dreamer, who dreams of better days...

Offline Anastasia11

  • Patience
  • Wiadomości: 18
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 03, 2013, 05:00:56 pm »
Tak no i gdzie są teraz Ci twoi znajomi? Ani jeden nie chciał popisać na forum o Slashu, np. wrażenia na temat ostatniej płyty itp. Swoją drogą czy ktoś jeszcze ma liczne grono znajomych, którzy uwielbiają Slasha i często o nim z nimi dyskutuje w realu?

Ty jesteś nienormalny człowieku.  Ja aż tak ludzi ciekawa nie jestem żeby wiedzieć co robią po szkole i dlaczego nie siedzą na forum. Sama nie biorę w nich udziału, w tym wyjątkowo gdyż dotyczy mnie.
Jeżeli uważasz, że Slash nie jest osobą, o której można rozmawiać to już Twój problem. Ja mam odmienne zdanie. Poza tym moje rozmowy ze znajomymi nie ograniczają się do jednej osoby.

Paradise Slash
"]Slash to dla mnie idol. A Gn'R to ulubiony zespół. Ubóstwiam ich. Kiedy powiedziałam, że wzięłam udział w konkursie i oni się zmobilizowali. "

Daj spokój, rozmawiasz ze znajomymi o Slashu i Gn'R ?
O rany rany da się? Nie wierzę!


§ 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji.

Ostrzeżenie słowne. Radzę uważać na przyszłość i ugryźć się w język przed ocenieniem stanu psychicznego innych użytkowników forum.
/ Canis
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2013, 11:39:25 pm wysłana przez Canis_Luna »

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 03, 2013, 05:01:38 pm »
ja nie mówię że to jest usprawiedliwienie czy czynnik łagodzący, nie widzę tylko sensu robienia aż takiego najazdu na dziewczynę, bo nie ona pierwsza i nie ostatnia może jakoś postąpić niefair w takim konkursie ale tu już chyba każdy powinien rozważyć indywidualnie zgodnie z własnym sumieniem czy faktycznie zrobił chamstwo, czy nie zrobił nic złego i tak dalej i tak dalej...
my jako forumowicze możemy powiedzieć ok.. troche sie nam to nie podoba, zróbmy coś z tym przy następnej okazji, ale czytając to co tutaj ludzie piszą to mam wrażenie że zaraz będą skłonni pobić ją tylko dlatego że jej znajomi dowiedzieli się o konkursie... nikt nie jest w stanie powiedziec tak naprawdę ile zdobytych przez nią głosów to zasługa jej znajomych a ile w tym "naszej roboty" bo spodobał nam się odbiegający od normy żartobliwy tekst
wrzućmy na luz i pogódźmy się z tym że nigdy nie będzie pełnej sprawiedliwości w głosowaniu jeśli uczestnicy są jawni i mają znajomych czy tutaj czy z zewnątrz...
Wyborowa dobrze powiedziała, i zgadzam się że nawet lepszy efekt przyniosłoby gdyby była anonimowość (+ blokada rejestracji) i wtedy nawet nie próbowałoby się głosować na zasadzie "tego znam/tego lubię to ma głos ode mnie" bo nie wiedziałoby się kto co napisał (oczywiście pod warunkiem że ktoś by nie rozsyłał tego wierszyka forumowym znajomym ujawniając się z tym że jest jego autorem)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3758
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 03, 2013, 05:06:46 pm »
Ty jesteś nienormalny człowieku.  
Dziękuję za diagnozę.

Jeżeli uważasz, że Slash nie jest osobą, o której można rozmawiać
A gdzie ja tak napisałem?

zresztą nie mam już siły dyskutować

Offline Anastasia11

  • Patience
  • Wiadomości: 18
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 03, 2013, 05:18:04 pm »
 zresztą nie mam już siły dyskutować [/quote]

Bogu niech będą dzięki!


 Więcej takich ludzi jak Duffowa BŁAGAM! :D
Dzięki bardzo za poparcie. Ja już szczerze mówiąc nie mam ochoty tego czytać. Światopogląd niektórych osób jest przerażający. Wszyscy są fair i kulturalni tylko ja jestem zła i do tego nie mam szacunku dla ludzi. Opanujcie się.

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3758
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 03, 2013, 05:30:53 pm »
nie widzę tylko sensu robienia aż takiego najazdu na dziewczynę,
Ja naprawdę nie miałem zamiaru na Nią najeżdżać to wynikało po prostu z Jej kolejnych wpisów, bo wszyscy nawet Ci którzy ją bronią wyraźnie dają do zrozumienia, że głosowanie po znajomości nie jest do końca ok i że należy na przyszłość wyciągnąć wnioski, a tylko Ona jedna twierdzi, że wszystko było w porządku.
Na ParadiseSlash i na Pedofeela ani razu nie najeżdżałem
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2013, 05:33:32 pm wysłana przez Bluebird »

Offline Anastasia11

  • Patience
  • Wiadomości: 18
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 03, 2013, 05:37:32 pm »
nie widzę tylko sensu robienia aż takiego najazdu na dziewczynę,
a tylko Ona jedna twierdzi, że wszystko było w porządku.
Nie twierdzę, że wszystko jest w porządku ale czy ja jedna jedyna tak zrobiłam? Czuje się jakbym dopuściła się ogrmnej zbrodni, a najśmieszniejsze jest to że tą zbrodnią była rozmowa o konkursie ...
Ciekawi mnie dlaczego pedofil, który zajął II miejsce milczy? Miał zbliżoną liczbę punktów.
Paradise Slash sama przyznała, że jej znajomi też byli poinformowani, że bierze udział w konkursie, też nie mieli pojęcia o tej stronie, a przez ten konkurs może ich ona zainteresowała. I czy coś jest w tym złego? Jestem pewna, że jakiś znajomy oddał na nią głos. Więc co ją też będziecie atakować?

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 03, 2013, 05:39:26 pm »
nie mówiłam o tych najazdach akurat o Tobie, bo czytałam ogół tego co tu się pisało i jakoś zebrałam to w całość
obrońcy czy nie... każdy może powiedzieć czy to było ok czy niebo w końcu wolny kraj ale też nie można aż tak naskakiwać na kogoś, zwłaszcza że jak już mówiłam nie znamy pełnej sytuacji... nie wiemy jak powiedziała znajomym o konkursie, nie wiemy kto jeszcze inny to powiedział, nie wiemy czy tylko ona miała "szczęście" do znajomych i tak dalej i tak dalej
przedstawmy swoje zdanie w miarę kulturalnie i trzeźwo i przynajmniej nie sprawimy komuś przykrości, nie zrobimy afery i nie rzucimy jakiś aluzji także do innych użytkowników, a przecież "Góra" i tak weźmie pod uwagę nasze zdanie i sugestie przy następnych tego typu konkursach nawet jeśli napiszemy to spokojniej bez oskarżania ludzi o oszustwa i granie niefair...

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 03, 2013, 07:39:21 pm »
Czy tylko mi się wydaje, że ten temat powinien zostać zamknięty aż do ogłoszenia zwycięzcy według wydawnictwa? Moim zdaniem ta dyskusja zeszła na naprawdę złe tory.

Offline ParadiseSlash

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Komentarze do konkursów
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 03, 2013, 07:43:19 pm »
Wagon też tak uważam...

The fire in my heart it will never die! iiii]; )'
I'm just a dreamer, who dreams of better days...