Autor Wątek: Napiszmy książkę!! :D  (Przeczytany 29686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hex

  • Zasłużeni
  • Right Next Door To Hell
  • *****
  • Wiadomości: 261
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 17, 2006, 11:37:20 pm »
jak to zobacza to na pewno beda u nas znowu na 100 %
ja moge poskladac all w Indesign jako ksiazke gotowa do druku...
na okladke widzialbym Axla we fladze....

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 17, 2006, 11:44:27 pm »
tak  to  jest  Number 1  koncertu  w  Wawie  i  rzeczywiscie  moze  idealnie  pasowac  na  okladke  ;)
Gn'Ration ! 

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 17, 2006, 11:48:38 pm »
Według mnie tylko to zdjęcie na okładkę.  

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 18, 2006, 12:53:04 am »
Tez się zgadzam!
Jutro napiszę oficjalne oświadczenie które Witek umieści na stronie głownej i rusza nasza akcja pełną parą.  


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline andw

  • Patience
  • Wiadomości: 18
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 18, 2006, 07:39:42 am »
Widzialem ostatnio ofertę (co prawda dla nowożeńców)   :P ale i tak mogloby byc niezle - firma robiąca albumy ze zdjęciami na ladnym papierze kredowym i z grubą okładką. Do każdego zdjęcia ktoś mógłby dorzucić swoją opinię na temat koncertu albo podziękowania, czy też ulubiony kawałek tekstu. No i bez problemu możnaby wydrukować więcej kopii - byłoby na czym zbierać autografy :-)
[size=8]
Don't damn me when I speak a piece of mind
'cause silence isn't golden when I'm holding it inside
[/size]

Offline Ewa..

  • Patience
  • Wiadomości: 3
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 18, 2006, 07:40:16 am »
Pomysł jest zdecydowanie świetny- myślę, że warto by było, żeby ( aby wypowiedzi nie były zbyt monotonne;)- bo przeciez oczywste jest, że wszyscy z NAs nie mogą dojśc do siebie po ICH koncercie i że w ogóle ...każdy mógłby napisać, czym dla niego była dana piosenka..może przypominała mu o jakichś dobrych lub złych chwilach w życiu...a może po prostu była olbrzymim pokładem energii.....ja koncert przeżywałam w dosyć trudnych okolicznościach i dlatego dla mnie AXL wypowiadający PEWNE słowa na scenie...był czymś w rodzaju "Uzdrowiciela"...///Kiedy tylko dojdzie tu na stronie do kompromisu, gdzie i jak zostawiać swoje spostrzeżenia i czy są ograniczenia ilościowe;) na pewno coś od siebie zamieszczę.......a tak w ogóle, to ja nie mogę oglądac video z koncertu bo chce mi się płakać...JEDEN RAZ w życiu, to za mało...........

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 18, 2006, 10:25:49 am »
z  tą  firmą  która  robi  albumy  to  raczej  spokojnie,  na pewno  chcieliby niezła  kase  za  to... uwzam  ze  i  tak  trzeba  wszystko  na  kompie  przygotować  a  któz  bedzie  mial  wieksza  przyjemnosc  od  nas w  tworzeniu  ksiazki  ze  wspomnieniami  z  koncertu  Gn'R w  Warszawie  ;)

czy  juz  wiadomo  jaka  forma ?? ... ja  jestem  za  pdfem  który  mozna  miec  na  kompie  i  w  kazdej  chwili  przegladnac  lub  wydrukować...
i  material  zawarty  w  pdf  mozna  wykorzystac  do  stworzenia  strony  w  necie  ze  wspomnieniami  z  koncertu...
pdf  mozna  tez  zaniesc  do  jakiejs  profesjonalnej  drukarni  która  moglaby  na  podstawie  tego  co  zrobilismy  stworzyc  ksiazke  do ktorej  bedziemy  mogli  zagladac  kiedy  tylko zechcemy i  wspominac  koncert  Gn'R  do  konca  zycia ... oczywiscie kilka takich egzemplarzy wyslalibysmy  dla  Gn'R ;)

 
Gn'Ration ! 

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
    • Tomasz Krela
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 18, 2006, 10:27:34 am »
Cytuj
Widzialem ostatnio ofertę (co prawda dla nowożeńców)   :P ale i tak mogloby byc niezle - firma robiąca albumy ze zdjęciami na ladnym papierze kredowym i z grubą okładką. Do każdego zdjęcia ktoś mógłby dorzucić swoją opinię na temat koncertu albo podziękowania, czy też ulubiony kawałek tekstu. No i bez problemu możnaby wydrukować więcej kopii - byłoby na czym zbierać autografy :-)
ktoś komuś miał sie na GN'R oświadczyć więc znizke musimy dostac;)

a tak poważnie to trzeba to na spokojnie robić ;p żeby książka miała rece i nogi...

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 18, 2006, 10:41:00 am »
Cytuj
ktoś komuś miał sie na GN'R oświadczyć więc znizke musimy dostac;)

a tak poważnie to trzeba to na spokojnie robić ;p żeby książka miała rece i nogi...
tak  dokładnie , zeby  efekt  był  bardzo  ciekawy  i  żebysmy  z  checią  zaglądali  do  tej  pozycji  także  za kilka  lat ;)

jeżeli  chodzi  o  dziewczyny  to  były  świetne ;)  z  niektórymi  sobie  pogadałem  jakbym  znał  je  tysiąc  lat  albo  dłuzej,  niektóre  tak  bardzo  mnie  się  podobały  i  co  ciekawe  były  tuż obok  mnie  niemalże  przez  cały  koncert  ze  tylko  uwazalem  zeby  ich  jakos  nie  nadepnac  czy  zranic  w  tym  scisku...  wiem  ze  jedna  dziewczyne  zadrapalem  jak  skakalem  z  różą  ale  przeprosiny  poszly  przez  jej  kolezanke  przez  gg  bo  nie  pamietam  czy  przeprosilem  od  razu  na  koncercie ;)
Gn'Ration ! 

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 18, 2006, 11:16:57 am »
Przeczytałem ja sobie posty w tym topicu i jestem jak najbardziej za!! B) trzeba się by tylko wspólnie zastanowić nad formą. Poza tym popieram na 100% i jeżeli będę mógł w czymśkolwiek pomóc to dawajcie znać
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline andw

  • Patience
  • Wiadomości: 18
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 18, 2006, 11:40:23 am »
Cytuj
z  tą  firmą  która  robi  albumy  to  raczej  spokojnie,  na pewno  chcieliby niezła  kase  za  to...
Postaram sie o jakies konkretne informacje, jak tylko coś będę wiedział dam znać :-)
[size=8]
Don't damn me when I speak a piece of mind
'cause silence isn't golden when I'm holding it inside
[/size]

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 18, 2006, 12:07:58 pm »
tytuł książki : “Warsaw, you’re fuckin’ amazing” :D
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 18, 2006, 12:13:32 pm »
spoko  może  być  :D
Gn'Ration ! 

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 18, 2006, 12:57:43 pm »
Cytuj

 wiem  ze  jedna  dziewczyne  zadrapalem  jak  skakalem  z  różą  ale  przeprosiny  poszly  przez  jej  kolezanke  przez  gg  bo  nie  pamietam  czy  przeprosilem  od  razu  na  koncercie ;)
Wybaczcie off top, ale strasznie mi się, spodobało zachowanie kolegi, więc chciałam tylko powiedzieć, tak trzymać ;)  

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
Napiszmy książkę!! :D
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 18, 2006, 12:59:58 pm »
thanks  Panna ;)
Gn'Ration !