Autor Wątek: Naje 2016  (Przeczytany 12413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 23, 2017, 10:03:46 am »
Rozpoczęła się dogrywka w kategoriach:

19. Najlepszy avatar
20. Najlepsza sygnaturka

Głosować można do niedzieli do około godziny 10:00. Wtedy poznamy zwycięzców (oby).

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 23, 2017, 10:42:48 pm »
Zachęcam do głosowania :)
Myślę, że warto już też pomału zastanawiać się nad modyfikacjami, bądź nowymi kategoriami, jeśli chodzi o tegoroczne Naje.
Obserwując reakcje części forumowiczów na zwycięstwa w poszczególnych kategoriach myślę, że przydałaby się kategoria Najskromniejszy forumowicz ;) Mam już nawet faworyta  :D :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2017, 10:44:29 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 24, 2017, 09:03:37 am »
tak tak... dodanie zdjęć do kategorii też mile widziane :) i zrezygnowałbym z część... sygnaturek to większość ludzi nie ma albo ma jedno zdanie.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 24, 2017, 05:25:41 pm »
ja bym proponowal zeby mozna bylo zaproponowac swoja kandydature w danej kategorii, ale zeby nie mozna bylo glosowac na siebie

ja np zaproponowalem, ale glosowalem na innych

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 27, 2017, 11:05:40 am »
Przypominam, że zostały już tylko dwa dni do końca głosowania w dogrywce w kategoriach najlepszy avatar i najlepsza sygnatura! Jak do tej pory głosów jest nieporównywalnie mniej niż było w pierwszej rundzie, dlatego pełna mobilizacja! Głosujcie! Kończymy w niedzielę rano.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 27, 2017, 11:30:31 am »
To ja też podzielę się swoimi przemyśleniami.
Zastanawiam się, jaki właściwie jest sens kategorii "Najbardziej lubiany forumowicz" i "Najbardziej lubiana forumowiczka". Nie jest przecież tak, że daną osobę w roku - dajmy na to - 2012 lubi się bardziej, w 2013 trochę mniej, rok później znowu bardziej, a po roku - znów mniej.
Zgadzam się, że w danym okresie można być mniej lub bardziej kreatywnym, wesołym, spamującym, nawet kontrowersyjnym, ale... lubianym? Hmm.

Ot, takie sobie wolne refleksje. 


"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 27, 2017, 11:48:09 am »
@naileajordan Hm... to ja w tej kategorii raczej bym połączył forumowicza i forumowiczkę po prostu :) A czy ktoś, kogo lubimy dziś będziemy lubić ( tak samo)  także jutro, albo czy tak samo lubiliśmy wczoraj? Hm... Wpływa na to masa czynników tak naprawdę, więc jednak bym zostawił :)

@sunsetstrip : Pomysł na pewno wart rozważenia, ale przecież i dziś można w dowolnej kategorii wytypować siebie ( nie ma zakazu), co pewnie zresztą ludzie robią, bo wychodzi w wynikach chociażby, ale nie wiem, jak, od strony technicznej, miałby wyglądać zakaz głosowania na siebie. To jest nieweryfikowalne, bo nie wiemy kto jak głosował.  :)

Śpiochu: Myślę, że nad usunięciem kategorii avatary/ sygnaturki można pomyśleć :)

Kiedyś była jeszcze kategoria Bujaka bujaka,  czy coś takiego, dla tych wszystkich, na których chciałoby się oddać głos, ale nie bardzo pasowali do którejkolwiek ze "sztywnych" kategorii. Hm...

Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
    • As Koncertowy
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 27, 2017, 11:49:06 am »
@naileajordan wiesz, duża część z nas zna się też osobiście poza kontaktami przez internet. Spotykamy się na zlotach, koncertach, dzwonimy do siebie - rozmawiamy nie tylko o Gunsach, ale też o życiu, naszych rodzinach, problemach, radościach i smutkach. Stąd takie kategorie bo to się zmienia i decyzje podejmujemy nie tylko na podstawie napisanych postów.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 27, 2017, 11:51:33 am »
Zresztą nawet tylko na bazie forumowych pogawędek można się bardziej/ mniej lubić :) Dziś lubię X, bo np. nie napisał/a nic złego o Realu, a jutro trafi na listę moich wrogów, bo skrytykuje np. Ramosa - i zonk ;) To jest bardzo płynne według mnie :) Zreztą nie tylko w tej kategorii, ogólnie postrzeganie ludzi może się nie raz bardzo zmienić, bo czasem, zwłaszcza w sieci, bazujemy na czyimś wyobrażeniu, nie na rzeczywistym obrazie :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2017, 11:53:19 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 27, 2017, 11:54:53 am »
Zresztą nawet tylko na bazie forumowych pogawędek można się bardziej/ mniej lubić :) Dziś lubię X, bo np. nie napisał/a nic złego o Realu, a jutro trafi na listę moich wrogów, bo skrytykuje np. Ramosa - i zonk ;) To jest bardzo płynne według mnie :) Zreztą nie tylko w tej kategorii, ogólnie postrzeganie ludzi może się nie raz bardzo zmienić, bo czasem, zwłaszcza w sieci, bazujemy na czyimś wyobrażeniu, nie na rzeczywistym obrazie :)

Aha! A potem cały męski ród powtarza, że to niewiasta zmienną jest.  :D
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 27, 2017, 12:52:27 pm »
Nailleajordan, uwierz mi. W ciągu roku od przyjaźni do nienawiści można przejść nie tylko w życiu realnym, ale i wirtualnym ;) Wystarczy drobna kłótnia lub czyjś wyskok na forum, żeby z najbardziej lubianego forumowicza stać się persona non grata. Wystarczy, że nagle okaże się, że dana lubiana przez nas osoba posiada skrajnie różne poglądy od naszych i dyskusja pójdzie na noże, co później zaowocuje w Najach ;) Z forum jest jak w życiu, ma się tu do czynienia z ludźmi, więc wynikają i ludzkie przyjaźnie i ludzkie konflikty. A wydaje mi się, że im większy kontakt podtrzymuje się w życiu pozaforumowym tym bardziej można się albo polubić albo niestety w pewnym momencie rozczarować.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 27, 2017, 01:38:49 pm »
Wierzę, wierzę. Może pewnego dnia powrócę do dyskusji, uzbrojona w argumenty.  :)
A może przy następnych Najach odkryję, że i moje sympatie się zmieniły.
Na razie zamilknę, bo doprawdy - czas pokaże.  ;)
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 27, 2017, 05:52:30 pm »
Myślę, że nad usunięciem kategorii avatary/ sygnaturki można pomyśleć :)
człowiek zaczyna kampanię na rok przed, zobaczyli jaką stratę już mają w sondażach, to chcą usunąć, weź tu rób chłopie politykę 
:lol:
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 27, 2017, 08:01:10 pm »
A ja nie popieram Zqyxa w jego myśleniu, bo obie kategorie są nierzadko bardzo humorystyczne. Czego zresztą dowodem było parę zwycięstw Grzona czy teraz kampania Gloomy'ego ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Borusse

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fluent in over 6 million ways of kicking your ass.
Odp: Naje 2016
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 27, 2017, 11:00:09 pm »
@Zqyx, jeżeli mówimy o likwidacji kategorii Najbardziej Lubiany Forumowicz, to jesteś ostatnią osobą, która powinna się w tym temacie wypowiadać. Nemo iudex in causa sua, jeśli rozumiesz, o co mi chodzi. ;)

 

Naje 2013 !

Zaczęty przez Gnatek

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 12888
Ostatnia wiadomość Grudnia 27, 2013, 07:24:47 pm
wysłana przez janina