Ankieta

Jak oceniacie działalność moderatorki mawier?

0
0 (0%)
1
1 (50%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
0 (0%)
6
1 (50%)

Głosów w sumie: 2

Głosowanie skończone: Stycznia 29, 2012, 07:21:51 pm

Autor Wątek: Moderatorka mawier  (Przeczytany 60144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #210 dnia: Marca 10, 2008, 03:17:59 pm »
Własnie,jeszcze  kwestia tych kontaktów.Moze to problem,ale nie tylko z Robertem.Na forum jest jeszcze kilka  osób, z którymi utrzymuje blizsze stosunki.
Jeśli uwazacie,ze moderator nie powinien interweniowac w sprawach  , które dotycza jego znajomych- byc moze jest to słuszne rozwiazanie.Tylko nie wiem na ile mozliwe do zrealizowanie,bo nie wiem,na ile mozna wytyczyc tu granice.No i po raz kolejny pojawiłaby sie potrzeba powołania drugiego moda.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34664
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #211 dnia: Marca 10, 2008, 04:28:27 pm »
http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=4368.0 - Nie wiem,czy dobry link podałem,ale chyba dobry ;) Temat raportowania czyichś postów był już wałkowany wielokrotnie. Jesteśmy wdzięczni,że pomagacie,ale róbcie to tak,jak chcemy,żeby było robione.
Czy powinien być za to warn? Według mnie tak,bo pisząc co popadnie,gdzie popadnie zamieniamy forum w śmietnik,a nie o to chodzi.Jeśli te wytyczne komuś nie pasują - zapraszam do negocjacji,tak samo,jeśli nie pasują jakieś rozwiązania w którymkolwiek z regulaminów. Regulamin jest dla ludzi,a nie ludzie dla regulaminu.

W poście bizkita nie zauważyłem wyraźnego odniesienia do określonej osoby. Na podstawie wiedzy wyłącznie forumowej nie można "niestety" stwierdzić do kogo się odnosi,a co za tym idzie nie można określić,że jest to obraźliwe względem kogoś z forumowiczów.
Nie jest to więc wywlekanie prywatnej sprawy w sensie wynikającym jedynie z przeczytania posta,co nie znaczy,że nie jest w ogóle,ale za domysły póki co nie karzemy ;) 
W moim osobistym przekonaniu warn mawier odnosił się tylko i wyłącznie do pewnego rodzaju offtopa.
Nie miał  na celu zgnębienia kogokolwiek. Był więc uzasadniony merytorycznie - ostrzeżenie słowne było za coś innego,a warn,to kolejny stopień - odsyłam do regulaminu.
Być może moje "zarządzenie" odnośnie sposobu raportowania nie podoba się Wam,ale jak do tej pory nikt nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń,a o ile dobrze pamiętam  takie rozwiązanie problemu raportowania postów  było na rękę wszystkim moderatorom.Oczywiście możemy to przedyskutować na nowo w odpowiednim temacie.

Co do tego,że nie opieprzyłem - wybaczcie moi kochani,ale nie siedzę już na forum tyle,co kiedyś. Witek za mało płaci :P ,więc nie widzę wszystkiego. Gdybym zauważył,to najprawdopodobniej bym zareagował tak samo,bądź przez usunięcie posta.
Moderator/admin siłą rzeczy musi reagować w pewnych sytuacjach,nawet jeśli coś dotyczy jego znajomych,no chyba,że nikogo na forum nie zna,ale nie wiem,czy wtedy "może" być modem/adminem. Nie jesteśmy robotami,mamy emocje,ale staramy się wykonywać swoje zadania najlepiej,jak potrafimy.

Sytuacja wygląda jak wygląda - na dzień dzisiejszy jest aktywny jeden admin i jeden mod,a forum jest dosyć duże,więc nie raz nie jesteśmy w stanie widzieć wszystkiego. Dlatego tym bardziej prosimy Was o pomoc poprzez raportowanie lub zgłoszenie chęci moderowania forum.

Inna sprawa ,która wyszła przy okazji: pranie publicznie prywatnych brudów - jestem temu przeciwny i takie rozwiązanie znajdzie się wkrótce w regulaminie. I tu jeszcze raz powtórzę - nie obchodzi mnie kto i dlaczego. Temat ma zniknąć. Mówiłem już zresztą o tym i myślałem,że wszystkie strony sporu zrozumiały,ale niestety nie.
To jest forum Gn'R,a nie Bravo,czy Pudelka. Mam nadzieję,że dotarło. Proszę wszystkich o zwrócenie na to szczególnej uwagi i raportowanie w razie potrzeby. To nasze wspólne forum,więc liczę,że się zaangażujecie,a nie tylko będziecie wymagać zaangażowania od modów,czy adminów ;)  Są osoby,które mimo,że nie pełnią żadnej funkcji,ba nie mają żadnej rangi,to jednak po cichu robią wiele,żeby na forum było lepiej. Nie będę wymieniał,ale doceniam i dziękuję :)

Kwestia stronniczości - mod/admin powinien być tak obiektywny,jak to tylko możliwe. Ale jesteśmy ludźmi,zdarzają się nam błędy.
Ważne,żeby te błędy zdarzały sie jak najrzadziej. Zdarzają się tez różnice zdań,a w sytuacji gdy wypowiada się tylko mod i admin mamy 2 osoby. Można przyjąć,że admin ma zawsze rację,ale to nie w moim stylu wbrew pozorom. Dlatego tym bardziej przydałoby sie większe zaangażowanie pozostałych osób mających wpływ na kształt forum,ale o tym już wiele razy mówiłem.

Co do samego tematu "kultowe teksty"  myślę,że najlepiej byłoby dodać tam info,że chodzi o teksty medialne: z ksiązek,filmów i.t.d - w ten sposób skorzystamy,bo poznamy coś więcej. Myślę,że tak właśnie zrobię,bo przy całej sympatii dla Waszych i moich znajomych wszelkie wypowiadane przez nich opinie nie są jednak tekstami kultowymi.

Co do moderatorki mawier - w tym temacie jest ankieta,która zdaje się dziś będzie odnawiana,więc możecie sie spokojnie wypowiedzieć,co myślicie. Tak samo można pisać posty. W przypadku,gdyby większość ocen okazała się negatywna mam prawo zawiesić,bądź usunąć moderatora,więc ankieta nie jest ot tak sobie. Korzystajcie z tej możliwości wyrażenia sprzeciwu,bądź poparcia.

Wszystkim,którzy przeczytali tego posta serdecznie gratuluję i życzę miłego dnia :)

Uff,wreszcie koniec.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #212 dnia: Marca 10, 2008, 06:59:08 pm »
EJ bo zaraz się pokłucą jedne z moich ulubionych forumowiczek   ;)
Spokojnie, Wojo, my się nie kłócimy, tylko wymieniamy poglądy :D

i żeby nie było ja lubie Was wszystkich; (mawier, niszczyciel, moonsun bizkit i całą resztę) :radocha: :sorcerer:
To bardzo miłe i z mojej strony - z wzajemnością :)

Jeśli uwazacie,ze moderator nie powinien interweniowac w sprawach  , które dotycza jego znajomych- byc moze jest to słuszne rozwiazanie.
Mawier, ale właśnie chodzi o to, żeby moderator interweniował w takich sprawach – tylko żeby był przy tym obiektywny i potrafił nie tylko stanąć w obronie swoich znajomych, ale też „skarcić” ich, jeśli na to zasługują.

W poście bizkita nie zauważyłem wyraźnego odniesienia do określonej osoby. Na podstawie wiedzy wyłącznie forumowej nie można "niestety" stwierdzić do kogo się odnosi,a co za tym idzie nie można określić,że jest to obraźliwe względem kogoś z forumowiczów.
Zqyx – problem polega na tym, że zarówno Sawiak, jak i ja (a także jeszcze przynajmniej dwie forumowiczki) mamy w tym temacie wiedzę nie tylko forumową, ale też osobistą i naprawdę cała nasza czwórka jest już zmęczona „prywatnymi wycieczkami” bizkita. Dlatego czasem niektórym z nas puszczają nerwy, ale zauważ jedną rzecz - sami nigdy nie wyciągamy tego tematu na forum - dla nas jest to poniżej naszej godności...

Moderator/admin siłą rzeczy musi reagować w pewnych sytuacjach,nawet jeśli coś dotyczy jego znajomych
Problem w tym, że nie reaguje...a jeśli już, to tylko stając w ich obronie :(

Inna sprawa ,która wyszła przy okazji: pranie publicznie prywatnych brudów - jestem temu przeciwny i takie rozwiązanie znajdzie się wkrótce w regulaminie.

Szczerze? Ja już nie mogę doczekać się umieszczenia takiego punktu w regulaminie. Tylko czy wtedy będzie można zaraportować każdy post, który wg nas wyciąga na światło dzienne nasze prywatne sprawy, o których nie mamy ochoty pisać publicznie? W jaki sposób będziemy mogli udowodnić, że ktoś nas obraża albo usiłuje nas publicznie znieważyć swoimi zawoalowanymi aluzjami?

Wszystkim,którzy przeczytali tego posta serdecznie gratuluję i życzę miłego dnia :)
A dziękuję :D I wzajemnie – szacunek dla tych, którzy doczytali do końca, bo ja też się rozpisałam ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2008, 07:00:40 pm wysłana przez Moonsun »
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34664
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #213 dnia: Marca 10, 2008, 08:11:49 pm »
Kiedyś dawno ;) ludzie mówili mi różne rzeczy,ja sie denerwowałem,a oni mieli "ubaw". Potem z tym skończyłem:) Olewałem. I to najlepsza,jedyna opcja w każdej sytuacji,w której ktoś próbuje zirytować ;) Chyba megaofftopa zrobiłem  :o ,więc jeszcze o mawier napiszę :)

Być może nie jestem najlepszym adminem,być może mawier nie jest najlepszą moderatorką,ale kiedy pytałem Was,czy jesteście zainteresowani jedną z tych posad - "usłyszałem" milczenie,więc niestety,ale "musicie" z nami żyć ;) Co oczywiście nie znaczy,że nie możecie wpływać na nasze decyzje,czy próbować ich zmieniać. Jest to bardziej niż wskazane. Lubię aktywność,zwłaszcza aktywność ze strony forumowiczów. Bo niby czemu nam ma zależeć,skoro zwykle odzew jest niewielki ? ;) Proszę pomyślcie o tym wszyscy :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #214 dnia: Marca 10, 2008, 08:32:37 pm »
Kiedyś dawno ;) ludzie mówili mi różne rzeczy,ja sie denerwowałem,a oni mieli "ubaw". Potem z tym skończyłem:) Olewałem. I to najlepsza,jedyna opcja w każdej sytuacji,w której ktoś próbuje zirytować ;)
Zqyx, ja doskonale wiem, że tak właśnie jest - problem tylko w tym, że czasami tak trudno się do tego zastosować :( Gdyby moi przyjaciele wiedzieli, że znowu dałam się sprowokować, nakopaliby mi do d... :ph34r:

Być może nie jestem najlepszym adminem,być może mawier nie jest najlepszą moderatorką
Nie no, bez przesady - uważam, że odwalacie na tym forum kawał dobrej roboty. Chodzi tylko o tę jedną konkretną sytuację, która boli mnie tym bardziej, że tak naprawdę wystawia nam, czyli Wawce, zajebistą opinię :'(
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34664
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #215 dnia: Marca 10, 2008, 08:36:29 pm »
Trening czyni mistrza :) Powodzenia :)  Jest tyle ciekawszych tematów :)
Co do dobrej roboty - gdyby nie mawier,to nieraz bym się totalnie lenił - i chyba z wzajemnością :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #216 dnia: Marca 11, 2008, 08:07:23 am »
Chyba megaofftopa zrobiłem  :o ,więc jeszcze o mawier napiszę :)



Nie chciałam byc niegościnna,ale wiesz :P

Generalnie ,ze tak powiem główni zainteresowani wyjasnili miedzy soba co i jak  :)
Reszta tez sie wyjasni.

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #217 dnia: Marca 14, 2008, 08:44:21 pm »
Mawier, nic do Ciebie nie mam
lol, bez komentarza
W poście bizkita nie zauważyłem wyraźnego odniesienia do określonej osoby. Na podstawie wiedzy wyłącznie forumowej nie można "niestety" stwierdzić do kogo się odnosi,a co za tym idzie nie można określić,że jest to obraźliwe względem kogoś z forumowiczów.
CO??
Jak dla autora cytatu mogą byc obraźliwe jego własne słowa? Mówie ogólnie, niekoniecznie o forumowiczóach (tak, jak i nie tylko forumowiczów sie na forum cytuje, a juz szczególnie w temacie "kultowe teksty') To juz jakaś k***a paranoja. Trochę logiki jak by sie tu wkradło, to by nie zaszkodziło.

Cytuj
Inna sprawa ,która wyszła przy okazji: pranie publicznie prywatnych brudów - jestem temu przeciwny i takie rozwiązanie znajdzie się wkrótce w regulaminie. I tu jeszcze raz powtórzę - nie obchodzi mnie kto i dlaczego. Temat ma zniknąć. Mówiłem już zresztą o tym i myślałem,że wszystkie strony sporu zrozumiały,ale niestety nie.
To jest forum Gn'R,a nie Bravo,czy Pudelka.
Jest Hyde Park, są różne tematy. Część sam zakładasz, "podpytujesz" sie forumowiczów o osobiste sprawy, juz pisałem o tym w innym temacie.
Ja nie widzę żadnego "tematu". Wypowiadam sie tylko w poszczególnych topikach.
Jesli ktokolwiek bierze cokolwiek do siebie, jego problem.


Jesli mawier nie interweniowała, to MOŻE uznała, że nie było takiej potrzeby? Wpadł ktoś na to?




Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34664
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #218 dnia: Marca 14, 2008, 08:50:57 pm »
bizkit : Nie tyle obraźliwe( użyłem złego słowa),co po prostu ktoś może sobie nie życzyć,żeby jego słowa napisane prywatnie były upublicznione. Inna sprawa,że gdyby nie reakcja Moonsun,to pewnie nieliczne osoby wiedziałyby,że to jej słowa.

Tak,jak to piszę poniżej - ocena mawier często bywa inna od mojej,ale to nie znaczy,że jest lepsza,czy gorsza. Myślę,że podobnie,
jak ja stara się jak najlepiej wykonywać powierzone jej "zadania",choć na pewno reaguje bardziej emocjonalnie i spontaniczniej,ale to dobrze,bo myślę,że nikt nie chciałby dwóch Zqyxów na forum,jak czasem jednego ma się dosyć.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2008, 09:09:46 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #219 dnia: Marca 14, 2008, 08:57:47 pm »
Przeciez rozmawiamy o temacie "kultowe teksty"
I niby w tym temacie miał byc cytat który miał kogoś "obrażać" - jakiegoś "forumowicza"? Sam to napisałeś. Czy Ty w ogóle wiesz o czym piszesz? NIe chce tego dobitniej nazywać.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34664
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #220 dnia: Marca 14, 2008, 09:06:20 pm »
Dlaczego nie piszesz o tym w moim temacie,skoro to zarzut do mnie ?:)
Jak już pisałem: błędnie użyłem sformułowania obraźliwe, chodziło mi o to,że ktoś mógł sobie nie życzyć upubliczniania swoich słów,zresztą cóż jest w nich kultowego ;) ? Odpowiedz mi proszę już w moim temacie,ewentualnie w uwagach do spraw forum.
To jest jednak temat moderatorka mawier,a ja nią nie jestem.

Mawier ma często odmienne zdanie niż ja i bardzo się z tego cieszę,gdyż odmienne zdania tylko wzbogacają dyskusję.
Przyjęłem model administrowania,w którym każdy z modów może się swobodnie wypowiadać i często dzięki tej dyskusji
rodzi się rozwiązanie,którego wcześniej nie przewidywałem. Ale to nie jest tak,że ja,czy mawier jesteśmy nieomylni ;)
Ważne,że potrafimy dojść do pewnych wniosków,staramy się,żeby były jak najlepsze nie dla konkretnej osoby,ale dla
forum,jako społeczności. Czasem popełniamy błędy,bo jesteśmy tylko ludźmi. W każdym razie niezaleźnie od pewnych róźnic,które są nieuchronne ,ba czasem niezbędne, cenię sobie tę współpracę.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2008, 09:12:56 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #221 dnia: Marca 15, 2008, 01:06:15 am »
Mawier, nic do Ciebie nie mam
lol, bez komentarza
Masz jakiś problem? Jeśli tak, to śmiało - tylko uprzedzam, ja też jeszcze nie wykasowałam archiwum gg ;)

W poście bizkita nie zauważyłem wyraźnego odniesienia do określonej osoby. Na podstawie wiedzy wyłącznie forumowej nie można "niestety" stwierdzić do kogo się odnosi,a co za tym idzie nie można określić,że jest to obraźliwe względem kogoś z forumowiczów.
CO??
Jak dla autora cytatu mogą byc obraźliwe jego własne słowa?
Nie muszą być obraźliwe - wystarczy, że osoba cytowana może sobie nie życzyć upubliczniania na forum prywatnej korespondencji, proste? Ale w sumie po ch.. ja to tłumaczę - żeby to zrozumieć, trzeba mieć chociaż resztki przyzwoitości :)

Ja nie widzę żadnego "tematu". Wypowiadam sie tylko w poszczególnych topikach.
Jesli ktokolwiek bierze cokolwiek do siebie, jego problem.
Problem w tym, że nie wypowiadasz się, tylko cytujesz innych - trudno nie brać do siebie swoich własnych słów, którymi cynicznie wycierasz sobie twarz.

Jesli mawier nie interweniowała, to MOŻE uznała, że nie było takiej potrzeby?
A MOŻE po prostu zna całą sytuację tylko z jednej strony?

Wszystkim zainteresowanym przypominam,że temat brzmi moderatorka mawier i to jej powinny dotyczyć poruszane kwestie. Nie zmuszajcie mnie do interwencji,bardzo Was proszę. Miłej soboty. Zqyx



« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2008, 08:31:23 am wysłana przez Zqyx »
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #222 dnia: Marca 25, 2008, 08:35:22 pm »
Dlaczego nie piszesz o tym w moim temacie,skoro to zarzut do mnie ?:)
Pewnie dlatego, że poruszyłeś tu parę wątków, za których kontynuację dajesz warny. A nie, sorry, nie warny - warna, mnie.
resztki przyzwoitości :)
Nie używaj słów, których znaczenia nie zrozumiałabyś nawet ze słownikiem w ręku. :) Tak jak przyjaźń czy wierność. :)

Pisałem o forum i reakcji mawier na forum. Zrobiła to co uważała za słuszne.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2008, 06:23:54 am wysłana przez Zqyx »

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #223 dnia: Lipca 09, 2008, 05:25:35 pm »
Karol

You have received a warning for recent conduct on our message board. Please follow the link below for more information:

 http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=64/145756#145756


Nie zgadzam się. Nie było żadnej obrazy.
P'u (nieociosany kloc, P'u w języku chińskim oznacza uczciwy, prosty) to pojęcie taoistyczne - komplement, gdyż "rzeczy w swym pierwotnym stanie posiadają własną naturalną moc". Tu: w sensie: nieskażony głębszą refleksją.
Frajer - człowiek naiwny - naiwnością jest wierzyć, iż opinia nie poparta argumentacją inną niż emocje i "bo tak" ma jakąkolwiek wartość.
Żadnych obelg, kulturalna opinia o użytkowniku bizkicie, istotna dla sensu dyskusji.

P.S. Użytkownik bizkit używa wulgaryzmów i obrzuca obelgami ludzi o innym niż aprobowany przez niego, nie łamiącym prawa sposobie życia. Czy nie należy się za to nagana?

P.S.1. Przydałoby się przetłumaczyć automatyczne komunikaty na forum.
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34664
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #224 dnia: Lipca 09, 2008, 06:41:22 pm »
1) Post jest ewidentnie nie na temat,więc przeniosłem. Mogłem dać kolejnego warna,ale liczę na poprawę.
2) Można się odwoływać - pisząc w temacie o danym moderatorze,albo bezpośrednio do adminów. Tyle,że tu nie ma podstaw,bo był to ewidentny atak personalny na forumowicza,a nie polemika z poglądami.

Popieram tę decyzję mawier i w ramach tego usunąłem posta.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Where's Mawier???

Zaczęty przez REBEL

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 7904
Ostatnia wiadomość Października 04, 2008, 10:18:31 pm
wysłana przez Brokenwings