Autor Wątek: Fan klub  (Przeczytany 67379 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://bulak.home.pl/blog
Fan klub
« Odpowiedź #120 dnia: Marca 11, 2006, 06:37:56 pm »
Ja bym wlasnie chcial polaczenia elementow loga hex'a i Asi czyli roze, pistolety, gwiazda... Takie polaczenie elementow klasycznych jak i nowego GN'R... Moze wieczorem sie w cos pobawie... tymczasem musze pracowac nad inna stronka :]

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
Fan klub
« Odpowiedź #121 dnia: Marca 11, 2006, 06:58:10 pm »
Cytuj
Słuchajcie a może by jeszcze stworzyć jakiś krótki klip ,który by przedstawił tematyke tego forum (urywki z koncertów, teledysków , zdjęcia itp.)...gdybym potrafił sam bym spróbował coś takiego zrobić, ale że jestem pierdoła :P pozostawiam to wam do rozważenia
ja sie mogę tym zająć.... jak coś  :ph34r:  

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
Fan klub
« Odpowiedź #122 dnia: Marca 11, 2006, 07:00:30 pm »
o to bardzo prosimy ;))) taki zlepek różnych fragmentów GN'R to bardzo dobry pomysł imo ;]


nowy nr gg : 12071320

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
Fan klub
« Odpowiedź #123 dnia: Marca 11, 2006, 07:38:52 pm »
tworzy się ;) zaraz dam wam linka i powiecie czy robić dalej czy to nie ma sensu :)

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
Fan klub
« Odpowiedź #124 dnia: Marca 11, 2006, 07:41:11 pm »
Slasherr jako przykład masz trailer takiego jednego forum...myślałem o czymś w tym stylu...

http://www.briggsygnr.com/files/BriggsyGNR.wmv


Mam ochote na chińskie :P

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
Fan klub
« Odpowiedź #125 dnia: Marca 11, 2006, 07:55:09 pm »
http://s55.yousendit.com/d.aspx?id=0K2VMM5...J724JOY6QVEE844

trzymajcie, powiedzcie co o tym sądzicie ;) napisy można dodać później, to jest tylko wersja "demo". teraz osądzcie czy warto robić to dalej :P

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://bulak.home.pl/blog
Fan klub
« Odpowiedź #126 dnia: Marca 11, 2006, 08:03:27 pm »
Zapowiada sie dobrze ale tak - ten pierwszy fragment wideo ma jakosc do bani takze proponowalbym to wyrzucic. Potem ten drugi jakos tak wchodzi zbyt nagle. Reszta nawet fajna :) I cos z nowych gunsow mogloby byc tez... No i hmm dluzsze troche :D

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
Fan klub
« Odpowiedź #127 dnia: Marca 11, 2006, 08:06:41 pm »
Jak dla mnie już jest zajebiście !!!...tylko troche dłuższy i faktycznie te napisy trzeba dodać.Żółtodzioby, które jeszcze nie znają dobrze tego zospołu(a które pobiorą ten zwiastun) muszą dostać szoka...proponuje też żeby w tle leciała jedna piosenka np: "Prett Tied Up" jeżeli oczywiście jest taka możliwość


Mam ochote na chińskie :P

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
Fan klub
« Odpowiedź #128 dnia: Marca 11, 2006, 08:18:49 pm »
dobra dostosowywuję się do Waszych uwag ale dawajcie więcej pomysłów :D ps napisy zrobić po polsku czy po angielsku?
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2006, 08:24:04 pm wysłana przez slasherr »

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
Fan klub
« Odpowiedź #129 dnia: Marca 11, 2006, 08:37:24 pm »
Oczywiście że polskie w końcu to polskie forum o Gunsach !! :D Spróbuj też dać troche fragmentów z teledysków np:" Live and let Die" i jakieś zajebiste zakończenie


Mam ochote na chińskie :P

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
Fan klub
« Odpowiedź #130 dnia: Marca 11, 2006, 08:39:34 pm »
hmmm.... z teledyskami będzie trudno bo wszystkie mam na dvd.... a zgrywać mi sie poprostu nie chce :P

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
Fan klub
« Odpowiedź #131 dnia: Marca 11, 2006, 08:49:34 pm »
No to fakt troche roboty przy tym jest...a nie możesz sobie ściągnąć z jakiegoś programu p2p ? np bearshare albo emule


Mam ochote na chińskie :P

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
Fan klub
« Odpowiedź #132 dnia: Marca 11, 2006, 08:59:43 pm »
Cytuj
No to fakt troche roboty przy tym jest...a nie możesz sobie ściągnąć z jakiegoś programu p2p ? np bearshare albo emule
moge ale mi sie nie chce :P mam teledyski nieoficjalne tzn te które nie znalazły sie na welcome to the videos czyli z live ery i you could be mine i its so easy

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
Fan klub
« Odpowiedź #133 dnia: Marca 11, 2006, 09:03:32 pm »
Oo widzisz ...w "You could be mine" jest wiele fajnych fragmentów (oczywiście nie urywki z "Terminatora 2" :D ), które mógłbyś wykorzystać. Zresztą to są tylko propozycje a reszta i tak należy do Ciebie :D


Mam ochote na chińskie :P

guest211

  • Gość
Fan klub
« Odpowiedź #134 dnia: Marca 11, 2006, 11:45:39 pm »
Odkurzyłem Photoshopa.

Prawa autorskie zastrzeżone. Ja niestety nie mam za bardzo czasu aby się w to dłużej bawić, mnie osobiście się podoba to moje dziecko :D i może sobie to walnę na koszulkę sam ale jak ktoś to rozwinie albo doda jakiś inny pomysł to będzie super. Jak ktoś chce dalej pociągnąć ten wątek to mogę podrzucic mu plik *.psd z tym + grafiki i filter użyty do tego.

To byłoby fajne tak z kilkanaście osób w takich samych t-shirtach, ale by ludzi zdziwko rąbnęło. :P

A więc...

[img]http://img109.imageshack.us/img109/7135/nightrain4ia.th.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

lub

[img]http://img83.imageshack.us/img83/2675/nightrain20lk.th.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

 

Mapa fanów GN'R

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 11002
Ostatnia wiadomość Listopada 04, 2012, 11:54:55 am
wysłana przez Zqyx