Autor Wątek: Dyskusja o stanie forum,roli adminów etc.  (Przeczytany 19998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Dyskusja o stanie forum,roli adminów etc.
« dnia: Czerwca 29, 2007, 02:45:35 pm »
Administratorami na tym forum są Witek<admin techniczny> i Rocket Queen. W jednym z tematów znalazłem dosyć ostre słowa skierowane pod ich adresem,ale tam mogłyby zniknąć w potoku innych tematów,więc stwierdziłem,że warto zrobić temat,który odnosiłby się tylko do administratorów. Piszcie,co myślicie o tym,jak widzicie ich wkład w działalność forum,jak oceniacie i dlaczego. Może da to komuś do myślenia...

Moja opinia jest wyrażona w podpisie. Skąd taka? Nie widzę ze strony administracji prawie żadnego zaangażowania w życie forum,praktycznie ich nie ma,moderatorzy nie są w stanie załatwić wielu spraw,z racji tego,że adminów nie ma,nie było i nic nie wskazuje na to,żeby zamierzali się zjawić. Ogólnie jestem  bardzo zawiedziony postawą administracji i zastanawiam się,czy czują się w ogóle w jakikolwiek sposób z związani z forum,czy zamierzają tu jeszcze kiedyś wrócić i coś konkretnego zrobić.

A co wy o tym myślicie? Wydaje mi się,że jest to ważna sprawa,więc nie unikajcie tego tematu.
Tiaaa,a teraz będzie tu cisza,bo się ludzie boją banów od adminów :P Spoko,zanim się tu jakiś admin zjawi trochę czasu minie,więc piszcie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2007, 05:59:33 am wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
Odp: Ocena administratorów
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 29, 2007, 02:54:06 pm »
Mam bardzo zbieżne zdanie ze Zqyxem na ten temat... Wiadomo admini też ludzie(no przynajmniej zalozmy, ze tak jest :D) ale jednak jesli sie podejmuja tej funkcji to powinni sprawowac ja z jakimś zangazowaniem... I to ejst najwiekszy minus ich, że ich po prostu nie ma...

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ocena administratorów
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 29, 2007, 02:55:28 pm »
myślę, że jak zobaczyli co tutaj usiłujecie zrobić to dali sobie spokój i nie dziwię im się : DD to jest tylko forum a tu jakiś PIS chce się z tego zrobić hehehhee... :D

SSolid

  • Gość
Odp: Ocena administratorów
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 29, 2007, 02:57:46 pm »
myślę, że jak zobaczyli co tutaj usiłujecie zrobić to dali sobie spokój i nie dziwię im się : DD to jest tylko forum a tu jakiś PIS chce się z tego zrobić hehehhee... :D

chodzi o kilka rzeczy ktorych nie ma a byly na starym foum, tu jest np. beznadziejny system warnow i nikt do konca nie wie jak dziala.

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1639
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
Odp: Ocena administratorów
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 29, 2007, 02:58:41 pm »
witka to ja lubie :D  na koncert z nim jechałem ( i jeszcze kilka osób było z nami :D )
fakt faktem to ze witek neta dopiero od kilu dni ma, wiec oczekuje poprawy :D

co do rq to sie nie wypowiadam bo nieznam jej :)
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ocena administratorów
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 29, 2007, 03:00:25 pm »
myślę, że jak zobaczyli co tutaj usiłujecie zrobić to dali sobie spokój i nie dziwię im się : DD to jest tylko forum a tu jakiś PIS chce się z tego zrobić hehehhee... :D

chodzi o kilka rzeczy ktorych nie ma a byly na starym foum, tu jest np. beznadziejny system warnow i nikt do konca nie wie jak dziala.
owszem zgadzam się z Tobą :D ale nie trzeba  do tego wszystkiego podchodzić aż tak poważnie -> wg mnie oczywiście :] tak nagle wszystkim zaczęło się wszystko nie podobać, dziwne, że dawniej było ok

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
Odp: Ocena administratorów
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 29, 2007, 06:45:47 pm »
Drogi Zqyx - niestety tak się zlozyło, że przez ponad 4 ostatnie miesiące pracowałam praktycznie 6 razy w tygodniu po 8h, moja praca niestety nie miała nic wspólnego z komputerami, a więc miałam mało czasu dla forum, teraz, gdy wróciłam do Polski znowu nie mam dostępu do internetu - brat z niego zrezygnował, i komputer nowy muszę kupić. Troche to potrwa dlatego proszę o cierpliwość.
Jeśli innym moja nieobecność na forum przeszkadza - proszę to zgłosić Witkowi, bo mimo, że oboje jestesmy adminami - to jednak nadal jego forum i możecie pozbawić mnie tego stanowiska, a widzę, że niektórzy pewnie by tego chcieli.
Nie jestem na bierząco z tematami, ale nadrobię zaległości, jak tylko będę miala taką możliwość - bo w kawiarence internetowej raczej się nie da.


nowy nr gg : 12071320

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ocena pracy administratorów
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 29, 2007, 06:48:55 pm »
witka to ja lubie :D  na koncert z nim jechałem ( i jeszcze kilka osób było z nami :D )
fakt faktem to ze witek neta dopiero od kilu dni ma, wiec oczekuje poprawy :D

co do rq to sie nie wypowiadam bo nieznam jej :)


To nie tak,że nie lubię Witka,czy RQ. Witka miałem możliwość poznać-spoko z niego gość.RQ znam z gg i też jest sympatyczna w sumie. Gdy pisze o ocenie modów chodzi mi tylko o to,że na forum brak jest śladów ich działalności,moderatorzy z bardzo wieloma sprawami muszą sobie radzić sami,admini nie wypowiadają się zazwyczaj przy okazji forumowych dyskusji,bo po prostu nie są obecni. I nie wiem,czy wynika to z notorycznego braku czasu,braku zainteresowania forum,czy z jakichś innych przyczyn...Widzę po prostu jak jest i myślę,że nie jestem jedyną osobą,która to widzi...a może się mylę i znów zrobię z siebie durnia? Jeśli tak się stanie nie będzie to pewnie ani pierwszy,ani ostatni  ostatni raz,ale musiałem przynajmniej spróbować zyskać jakieś opinie w tym temacie.
Nie oceniam ludzi,jako ludzi,oceniam adminów,jako mających pewne zobowiązania. Może ktoś powie,że za poważnie do tego podchodzę,może nawet będzie mieć rację. Ale jeśli nie widać śladów zaangażowania ze strony adminów,to z jakiej racji ja,czy ktokolwiek inny ma się tu angażować? Ktoś powie,jeśli nie chcesz droga wolna,nikt mnie tu przecież nie trzyma. I może mieć rację. Ale przynajmniej spróbowałem coś zmienić,a nie tylko wykpić i wypiąć się na forum.

Jak ktoś chce sobie pobluzgać na mnie,czy coś nr gg macie w profilu.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
Odp: Ocena administratorów
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 29, 2007, 06:50:39 pm »
Nie traktujmy forum jak organizmu państwowego i to w dodatku w państwie totalitarnym... ;). Faktycznie, Witek ostatnimi czasy rzadziej tutaj zagląda, ale mimo wszystko uważam, że był świetnym adminem, do którego miałam od początku mojego "forumowania" ogromnie dużo sympatii...Nie przekreślajmy tego typu tematami (być może nieświadomie) wkładu danej osoby w powstanie i rozwój tego miejsca w necie...Sesja, wakacje, życie prywatne itd. absorbują sporo czasu...Być może nie jestem obiektywna, ponieważ piszę po prostu o kumplu a nie "władzy", ale zaczynam mieć wrażenie, że popadamy w skrajności... ::)


Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
Odp: Ocena administratorów
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 29, 2007, 06:54:46 pm »
Zqyx - uwierz, chciałabym wiecej czasu poświęcać forum, ale niestety było to niemożliwe - i obecnie, mimo chęci nie mogę spędzać tu zbyt wiele czasu - bo po prostu nie mam nawet komputera w domu :| Jak tylko będę miała możliwość zajęcia się forum - zrobię to.


nowy nr gg : 12071320

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ocena administratorów
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 29, 2007, 06:59:01 pm »
Nie neguję wkładu Witka w życie forum kiedyś. Nie neguję tego,że stworzył to forum i.t.d. To jest jego olbrzymia zasługa.Podobnie jak  jest to zasługa tych,co to forum współtworzyli : modów Looya i Rocket Queen (piszę o początkowej fazie),no i oczywiście forumowiczów,bez których forum nie istnieje. Ale czas mija ,a wielu bieżących spraw naprawdę nie ma z kim załatwić. Daleki jestem od tworzenia systemu totalitarnego,czy czegoś w tym rodzaju,czy ja naprawdę taki dyktator jestem,czy coś ? Rose znasz mnie przecież...  Jak wspomniałem wcześniej cenię obydwie osoby pełniące funkcję adminów,ale widzę,że nie mają czasu/ochoty? zajmować się forum. Rozumiem wakacje,sesja,wyjazdy i.t.d - inni moderatorzy,czy newsmani też mają przecież swoje sprawy. Nie mówię o tym,żeby siedziec tu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nikt nie jest przecież cyborgiem,ale jeśli w pewnej sytucji zwracamy się do administracji z pytaniem,czemu warny znikają,czemu nie można dać bana,i.t.p.,a jedyną odpowiedzią jest cóż,albo ciekawe,to chyba coś tu nie tak...i to przy założeniu,że ktoś z adminów akurat jest,co w ostatnim czasie zdarza się od święta...

 Droga Rocket zdaję sobie sprawę gdzie byłaś i.t.d ,witaj w Polsce,witaj na forum,czeka Cię trochę pracy,czego by nie mówić,życzę powodzenia ;)

P.S Są ankiety dotyczące pracy adminów,oddać głos można anonimowo,ankiety są na czas nieokreślony,istnieje możliwość zmiany głosu,jeśli ktoś czuje taką potrzebę. Pomyślałem,że warto także anonimowo wyrazic swoją opinię,jeśli ktoś nie chce,bądź nie może tego zrobić inaczej. Jestem ciekaw,czy tylko ja jestem takim frustratem,któremu ciągle się coś nie podoba,czy moją opinię podzielają też inni... Nie wykluczam zmiany opinii z czasem,ale muszę zauważyć zmiany...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2007, 09:32:38 pm wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
Odp: Ocena administratorów
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 29, 2007, 07:03:31 pm »
Dziekuje  :mellow:
wiem, że czeka mnie sporo pracy, ale spoko poradzę sobie. Dajcie mi tylko trochę czasu..


nowy nr gg : 12071320

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
Odp: Ocena administratorów
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 29, 2007, 07:05:52 pm »
myślę, że jak zobaczyli co tutaj usiłujecie zrobić to dali sobie spokój i nie dziwię im się : DD to jest tylko forum a tu jakiś PIS chce się z tego zrobić hehehhee... :D
nic dodać, nic ująć... dzięki duff_wife, że mnie wyręczyłaś :D - podpisuję się obiema rękami :) ludziki, więcej luzu i dystansu...
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
Odp: Ocena administratorów
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 29, 2007, 07:16:30 pm »
Nie neguję wkładu Witka w życie forum kiedyś. Nie neguję tego,że stworzył to forum i.t.d. To jest jego olbrzymia zasługa.Podobnie jak  jest to zasługa tych,co to forum współtworzyli : modów Looya i Rocket Queen (piszę o początkowej fazie),no i oczywiście forumowiczów,bez których forum nie istnieje. Ale czas mija ,a wielu bieżących spraw naprawdę nie ma z kim załatwić. Daleki jestem od tworzenia systemu totalitarnego,czy czegoś w tym rodzaju,czy ja naprawdę taki dyktator jestem,czy coś ? Rose znasz mnie przecież... 
Znam Cię Grzesiu i wiem, że jesteś daleki od jakiś władczych tudzież totalitarnych zapędów, ale uważam, że sądy, w których wejźmie udział garstka forumowiczów nie doprowadzą nas do konstruktywnych wniosków, a przecież o to Ci chodzi. Może warto pomyśleć o zastępstwie administracji podczas dłuższych nieobecności? Byłoby to jakieś rowziązanie...przynajmniej tymczasowe...Zresztą nie uważam, aby forum w widoczny sposób cierpiało pod nieobecność Wicia i RQ, modzi (przynajmniej większa część) czuwają w miarę swoich możliwości nad tym, co tutaj sie dzieje...:)

Ok, ja i tak biorę wszystko lightowo...hihi :-) Czasami dystans do pewnych spraw naprawdę sprzyja !!! Są wakacje ! :)
Buźka dla wszystkich zaangażowanych w nasze forumowe jestestwo :D

RQ, welcome home ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2007, 07:18:15 pm wysłana przez rose84 »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ocena administratorów
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 29, 2007, 07:24:14 pm »
modzi (przynajmniej większa część) czuwają w miarę swoich możliwości nad tym, co tutaj sie dzieje...:)

Zgadza się,.tyle,że w wielu sprawach;których może nie widać na pierwszy rzut oka;admini są po prostu niezbędni. Tymczasowe zastępstwo byłoby ciekawym rozwiązaniem,zawsze lepsze takie niż żadne w sumie ;) Generalnie chodzi o to,że są sprawy do załatwienia,których moderatorzy nie są w stanie sami rozwiązać,choćby nie wiem,jak chcieli.

Mam luz i dystans,ale mam też jakieś zobowiązania tutaj,a jestem tak skonstruowany,że jeśli mam jakieś zobowiązania to chcę to robić najlepiej,jak potrafię,jeśli komuś mój sposób bycia lub poglądy nie odpowiadają,to niestety nic nie poradzę,bo chcę być szczery w tym,co robię. Wybaczcie ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

PRZENIESIONY: 03.08.1991 - Great Western Forum, Inglewood, CA

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3325
Ostatnia wiadomość Listopada 05, 2017, 01:40:22 pm
wysłana przez daub