Autor Wątek: Nero-- pliki DVD--- jak nagrac?  (Przeczytany 3930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
Nero-- pliki DVD--- jak nagrac?
« dnia: Maja 01, 2007, 11:13:58 pm »
Powiedzcie mi, jak nagrac małe koncerty dvd (vob) na jednej płytce,  3, 4 rózne, na płycie dvd ?   
  Taką  multisesje, ale nie chodzi mi o pliki video, bo to nagrywa sie jako pliki z danymi, i to są inne pliki. :'(
Kombinuję jak koń pod górkę i nic mi nie wychodzi.
Są tez małe koncerty, jest miejsce na płycie więc jak to zrobic? :(

Offline kokosz1981

  • Uploaderzy
  • Atittude
  • ****
  • Wiadomości: 1076
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nero-- pliki DVD--- jak nagrac?
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 02, 2007, 08:19:54 am »
Wiem, że jakoś 2 dvd na jednej płytce można, ale jak nie pytaj.
Mam inne rozwiązanie - nagraj jeden koncert na jeden DVD jako DVD-Video a żeby miejsca nie tracić dorzuć jakieś filmiki czy coś w tym stylu.
2010-10-13 I 2012-05-31 London O2 Arena
2010-06-20 Gdańsk

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Nero-- pliki DVD--- jak nagrac?
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 02, 2007, 09:36:19 am »
Musisz odpowiednio nazwac pliki - jak nagrywasz to w folderze VIDEO_TS masz pliki o nazwach VTS_01_1.vob, VTS_01_2 itp... po prostu ponazywaj tak pliki:)

guest211

  • Gość
Odp: Nero-- pliki DVD--- jak nagrac?
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 02, 2007, 09:43:03 am »
Powiedzcie mi, jak nagrac małe koncerty dvd (vob) na jednej płytce,  3, 4 rózne, na płycie dvd ?   
  Taką  multisesje, ale nie chodzi mi o pliki video, bo to nagrywa sie jako pliki z danymi, i to są inne pliki. :'(
Kombinuję jak koń pod górkę i nic mi nie wychodzi.
Są tez małe koncerty, jest miejsce na płycie więc jak to zrobic? :(



http://tinyurl.com/yojoeq - pierwszy post od góry... Potrzebne Nero 7 w jakiejś pełnej wersji (np. Ultra Edition) żeby miał w sobie wszystkie wtyczki no i ten Clone DVD2. Nie pytaj skąd wziąć soft (torrentownie?) i czy i jak to działa - nie sprawdzałem niestety samodzielnie żeby robić tutoriala. :P

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
Odp: Nero-- pliki DVD--- jak nagrac?
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 02, 2007, 10:01:04 am »
Musisz odpowiednio nazwac pliki - jak nagrywasz to w folderze VIDEO_TS masz pliki o nazwach VTS_01_1.vob, VTS_01_2 itp... po prostu ponazywaj tak pliki:)

Wiesz to---- co teraz napisałes przyszło mi do głowy w nocy, tego nie robiłam.( mysle o tym jak to zrobic), nie wiem jak ale pare razy udało mi sie nagrac video razem z plikami VtS, i odtwarzało dobrze.Gdzies słyszałam o ze w jakims Nero , a moze inny program, posiada funkcje do nagrywania małych konc dvd
Tez nagrywałam  to jako, dvd z danymi jak multisesje , ale nagrało mi sie tylko jako pliki, a nie otwierało się od razu, i musiałam to wrzucac opakowane w foldery

Sciagnęłam wczoraj trial najnowszy 7,8,5, ale ja tam nie widze takiej funkcji, a moze nie wiem jak to zrobic/

 

[MP3] Guns N' Roses @ Puerto Rico 04/15/2010 DVD-RIP

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2092
Ostatnia wiadomość Lipca 07, 2010, 05:18:42 pm
wysłana przez Ivellios