Autor Wątek: Nasze recenzje płyty(całość)  (Przeczytany 141902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #105 dnia: Grudnia 06, 2008, 11:42:43 pm »
0
wiele osób wyrobiło sobie złe zdanie o GNR na podstawie SCOM ewe tualnie Don't Cry.

No nie, jakich ja czasów dożyłam - żeby porównywać SCOM do DC?! :lol: Jeszcze nigdy nie słyszałam, żeby ktokolwiek wyrobił sobie złe zdanie o GN'R po usłyszeniu SCOM... ;) DC to kompletnie inna kategoria - po tym kawałku Gunsi zdobyli mnóstwo psedudofanów, a zwłaszcza pseudofanek ;)

A wracając do ChD - nigdy, nawet w najgorszych snach, nie przypuszczałam, że tak długo komponowana, nagrywana i dopieszczana płytka moich absolutnie największych idoli z młodzieńczych lat będzie tak słabiutka, że po kilku jej przesłuchaniach nie będę miała najmniejszej ochoty, żeby sięgnąć po nią po raz kolejny... :ph34r:
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #106 dnia: Grudnia 07, 2008, 12:09:23 am »
0
akurat TAY to kawalek w calosci napisany przez Izziego - wiec nie ma nic wspolnego z miloscia Axla

a IRS kopie dupe i na pewno nie jest wypelniaczem
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #107 dnia: Grudnia 07, 2008, 01:12:28 am »
0
Co do porównań nie wypowiem się bo lubię oba utwory w zależności od nastroju  :P
a IRS kopie dupe i na pewno nie jest wypelniaczem
A pod tym podpisuję się obiema łapami  8)
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #108 dnia: Grudnia 07, 2008, 02:35:28 pm »
0
A wracając do ChD - nigdy, nawet w najgorszych snach, nie przypuszczałam, że tak długo komponowana, nagrywana i dopieszczana płytka moich absolutnie największych idoli z młodzieńczych lat będzie tak słabiutka, że po kilku jej przesłuchaniach nie będę miała najmniejszej ochoty, żeby sięgnąć po nią po raz kolejny... :ph34r:

no coz przykro mi ze jestes tak odosobniona w swojej opinii - bo 56 osob z 74 - ocenilo ChD na 8-10 (patrz ankieta)

[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #109 dnia: Grudnia 07, 2008, 03:35:37 pm »
0
zgadza się, ale jest to i tak jakieś procent;) wiadomo że płyta nie mogła trafić do wszystkich, dobrze że trafiła do większości ludzi z forum, to o czymś jednak świadczy.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #110 dnia: Grudnia 07, 2008, 04:09:56 pm »
0
A wracając do ChD - nigdy, nawet w najgorszych snach, nie przypuszczałam, że tak długo komponowana, nagrywana i dopieszczana płytka moich absolutnie największych idoli z młodzieńczych lat będzie tak słabiutka, że po kilku jej przesłuchaniach nie będę miała najmniejszej ochoty, żeby sięgnąć po nią po raz kolejny... :ph34r:

no coz przykro mi ze jestes tak odosobniona w swojej opinii - bo 56 osob z 74 - ocenilo ChD na 8-10 (patrz ankieta)

A mnie nie jest przykro ;)
O ile mi pamięć nie szwankuje (ale za to głowy nie dam ;)) ja też oceniłam ChD na 8... A może na 6? :ph34r:
Co nie zmienia faktu, że zupełnie mnie ta płytka nie kręci... Czasem posłucham sobie któregoś kawałka w ANTYRADIU (ostatnio ta stacja leci u mnie w fabryce), ale np. do tej pory nie zgrałam sobie ChD na mp4 i zupełnie nie mam na to ochoty - a to o czymś świadczy.
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #111 dnia: Grudnia 07, 2008, 04:15:12 pm »
0
To o niczym nie świadczy......tylko tyle że ci się niepodoba,innym się podoba .Pozdrawiam. :P

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #112 dnia: Grudnia 07, 2008, 06:10:38 pm »
0
To o niczym nie świadczy......tylko tyle że ci się niepodoba

A  jednak o czymś świadczy, przynajmniej dla mnie, a to  jest najważniejsze ;)
Ale ogólnie właśnie to miałam na myśli - że mnie się nie podoba :)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline EroticJesus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • All Pigs Must Die/Brain Dead
  • Respect: -2
    • http://img147.imageshack.us/img147/3038/ownedwa2mq8qj0.png
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #113 dnia: Grudnia 07, 2008, 06:33:57 pm »
0
Jeszcze nigdy nie słyszałam, żeby ktokolwiek wyrobił sobie złe zdanie o GN'R po usłyszeniu SCOM... ;)
A ja znam. Powiem Ci że mieszkam w Norwegii, obecnie jest tu niesamowity szał na GNR i min. w telewizji puszczają klipy promocyjne AFD, z Sweet Child. Mój ojciec nigdy nie był fanem GNR ale ich szanuje-za dobrą obiektywnie muzykę, wokal i charyzme Axla i Oh My God. W pewnym sensie może być autorytetem w sprawach muzycznych bo muzyki nie słucha byle jakiej. I O SCOM ma takie same zdanie jak ja- cukierki, cola i popsute zęby.

.
DC to kompletnie inna kategoria - po tym kawałku Gunsi zdobyli mnóstwo psedudofanów, a zwłaszcza pseudofanek
A powiedz mi Moonsun który kawałek wypromował GNR wśród takich pseudofanów/ek. Nie DC. Troche wczesniej był singiel SCOM.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2008, 06:40:11 pm wysłana przez EroticJesus »
Elvis Presley And The Soul Monster!!!
Chinese Democracy Rocks! Don't You Try To Stop Us Now!


Sometimes I feel like
There's nothing that's stopping me  All things are possible  I am unstoppable

Offline BRUNER

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Respect: 0
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #114 dnia: Grudnia 07, 2008, 10:28:39 pm »
0

Co nie zmienia faktu, że zupełnie mnie ta płytka nie kręci... Czasem posłucham sobie któregoś kawałka w ANTYRADIU (ostatnio ta stacja leci u mnie w fabryce), ale np. do tej pory nie zgrałam sobie ChD na mp4 i zupełnie nie mam na to ochoty - a to o czymś świadczy.
Wysłane: Dzisiaj o 03:35:37 pm
Jedno  pytanko  -  co  leci  u  Ciebie  w  fabryce  co  Ciebie  kręci ??!!
Zgraj  sobie  tę  muzę  na  MP4  -  i  miłego  słuchania !!!!!!
Nowa  płyta  Gunsów  nie  jest  dla  wszystkich  -  w  natłoku  dennych  zespołów  rockowych ( sezonowych ) to  muza  dla  ludzi , którzy  wiedzą  czym  jest  nowoczesny  hard  rock  !!
Nie  masz  ochoty  słuchać  Chinese .....  -  słuchaj  Ich  Troje 
Pozdro  dla  wszystkich  pracujących  w  fabryce     :P

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #115 dnia: Grudnia 07, 2008, 10:40:47 pm »
0
Nie  masz  ochoty  słuchać  Chinese .....  -  słuchaj  Ich  Troje 

Ja też nie mam już ochoty słuchac ChD czy ja też mam zacząć słuchać Ich Troje??
Czy wg. ciebie są tylko 2 typy osób: słuchający ChD i IT??
Nie wmówicie nigdy nikomu że jest coś zejebiste jak ten ktoś myśli inaczej, najwyżej po pewnym czasie sam się do tego przekona, nie popędzajcie nikogo bo tylko zniechęcacie

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #116 dnia: Grudnia 08, 2008, 12:18:06 am »
0
Ejjjj tu miały być recenzje. Koniec OT :] kolejny post, który nie będzie recenzją - warn

Offline Aś.

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #117 dnia: Grudnia 11, 2008, 06:37:44 pm »
0
Gunsów odkryłam (troszkę pond) rok temu, więc jestem wolna od argumentu "15 lat czekania". Można powiedzieć, że u mnie wciąż trwa faza zaczarowania i zafascynowania AFD ^^. Nie byłam również osłuchana z przeciekami. Nawet jeśli któryś ruszyłam to raz czy dwa.

Pierwsze odsłuchanie płyty: och! to jest... coś innego. Na Iluzji mogły by się niektóre piosenki znaleźć, ale na Apetycie żadnej z nich bym nie widziała.
Zdecydowanie jak dla mnie nie jest to album na jeden raz. Za każdym razem coś innego wpada w pamięć i ucho.
Pierwsze odtwarzanie: Chinese Democracy, Better, Sorry.
Za kolejnym razem There Was A time i wprost zakochałam się w This I Love.
Zaraz potem: Madagascar (wprost czuję ciary gdy w środkowej części są te wstawki tekstów ^^), Prostitute, Catcher In The Rye.

Jestem zdecydowanie na co co do If The World. Po prostu odrzuca mnie od tego kawałka. Nie jestem również entuzjastką Shackler's Revenge. Nie mogę się do niego przekonać teraz i nie mogłam wcześniej, kiedy go usłyszałam po wyjściu gry (Rock Band? bodajże).
Na minus zaliczam również te 'ooo-aaa' w Scraped. Uciąć ten wstęp i kawałek 10/10 ^^.

W pewnym momencie przyłapałam się na zastanawianiu jak niektóre z utworów brzmiały by bez tych wszystkich kombinacji, aranżacji, pianinek i wstawek elektronicznych. Czy nie lepiej by było im w bardziej surowej wersji.
I to jest dla mnie największy mankament tej płyty : momentami przekombinowanie.

Czy to jest Guns N' Roses czy to nie jest Guns N' Roses: Axl to jednak Axl, więc 8/10 ^^.

Offline Rowecki

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Respect: 0
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #118 dnia: Grudnia 11, 2008, 10:29:19 pm »
0
Czekałem 15 lat na nową płyte, chociarz mam 13 lat.
Jak uslyszalem ich nowe kawałki poczułem, że dobry rock powrócił.
Same utwory i wykonanie ich bylo genialne,
lecz zabrakło mi gitary Slasha, i jego solówek.
Płyta genialnia, ale brakuje Slasha.

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Nasze recenzje płyty(całość)
« Odpowiedź #119 dnia: Grudnia 11, 2008, 10:38:02 pm »
0


Nie  masz  ochoty  słuchać  Chinese .....  -  słuchaj  Ich  Troje 


przesłuchałam kilkakrotnie płytę i się nią nie zachwycam, co nie znaczy że słucham ich troje  :???:
jeden lubi to, drugi co innego, ja osobiście uwielbiam hard rocka i ta płyta do hard rocka niestety nie należy.
Czekałam na nią kilka lat i sie niestety rozczarowałam.


nowy nr gg : 12071320

 

Recenzje ChD (polskie i zagraniczne)

Zaczęty przez el_loko

Odpowiedzi: 147
Wyświetleń: 54201
Ostatnia wiadomość Sierpnia 24, 2017, 06:12:04 pm
wysłana przez naileajordan