Autor Wątek: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?  (Przeczytany 19707 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 24, 2008, 04:52:25 pm »
0
za długo

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 24, 2008, 04:55:56 pm »
0
Ja jakos po VMA 2002. Pamietam, ze na tej imprezie bardzo spodobal mi sie 'Madagascar' :)

Offline Marko

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rock N' Beer
  • Respect: 0
    • Polska strona o metalowym zespole Believer - mojego autorstwa :)
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 24, 2008, 05:11:25 pm »
0
Ja świadomie czekałem chyba około 6 lat

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 24, 2008, 05:30:43 pm »
0
Pamiętam jak kupowałem Illuzje w sklepie ,więc 17 lat tak sobie czekałem.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1483
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 24, 2008, 05:40:19 pm »
0
W związku z tym, że słucham Gunsów bodajże od 1989 roku to się troszkę naczekałem. Był jednak taki okres, że od 1994 roku poprzez brak dostępu do informacji o nich, kompletnie nie wiedziałem co się dzieje... No, ale mimo to jakieś myśli o płycie się pojawiały...

Offline gnrdora

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 24, 2008, 05:48:11 pm »
0
Hm, jakiś 1 roczek :P bo w 93 to ja dopiero na świat przyszłam :D

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 24, 2008, 05:52:12 pm »
0
Po rozpadzie starego skladu, w latach 90-tych nic na temat ChD nie slyszalem i nie wiedzialem ze taka plyta ma powstac. Pisali cos wtedy w Popcornie na ten temat? :)

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 24, 2008, 06:40:01 pm »
0
3-4 lata, a tak niecierpliwie wyczekiwać to zacząłem od Legii 2006.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34683
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 24, 2008, 08:15:32 pm »
0
Po rozpadzie starego skladu, w latach 90-tych nic na temat ChD nie slyszalem i nie wiedzialem ze taka plyta ma powstac. Pisali cos wtedy w Popcornie na ten temat? :)
Pisali,że ma być nowa płyta,ale Chinese Democracy,jako tytuł pojawiło się w 1999,więc wcześniej nikt nie mógł na nią czekać :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

guest211

  • Gość
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 24, 2008, 08:18:41 pm »
0
Wcale nie czekałem. Po tym "teledysku przy ognisku" xD do Since I Don't Have You przeszła mi ochota na Guns N' Roses. Było czuć że to już koniec pewnego etapu w historii tego zespołu. Uderzyłem w rozwijające się wtedy nyhc, grunge, gangsta rap - osobno i zmiksowane wszystko razem (crossover). Klasyczny rock/metal/heavy metal poszedł w odstawkę. Nie miałem pojęcia o czymś takim jak utwór Oh My God choć film z Arnoldem oglądałem ale jakoś nie zainteresowałem się soundtrackiem do niego. W 2005 błąkając się po necie wklepałem sobie z ciekawości w jakiejś wyszukiwarce hasło guns n' roses i wyskoczyło mi to forum. Pierwsza myśl - k***a, kto ożywił trupa? Przecież ten zespół już nie istnieje? Jak się potem okazało trup ma się całkiem nieźle...

Także dopiero od 2005 roku zacząłem być znowu w temacie.






Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 24, 2008, 10:10:26 pm »
0
Moje czekanie na ChD było zarówno bierne jak i aktywne ;). Muzyka Gunsów towarzyszy mi od ok. 1991/92 roku. Intensywne czekanie na płytę to lata 1993-94, kiedy pojawiły się pierwsze wzmianki na temat tego albumu, a potem mój ukochany zespół się rozsypał i w zamian kolejnej studyjnej płyty Gunsów, otrzymałam solowy projekt Hudsona pt. Slash's Snakepit. Jak intensywne było to czekanie trudno ocenić, bo byłam wtedy dzieckiem, którego gusta muzyczne zaczęły się dopiero kształtować, a wszelkie newsy czerpałam z gazet pokroju "Bravo" ;). W liceum moja miłość do zespołu znów zapłonęła wielkim ogniem, a zainteresowanie płytą (to był dokładnie 1999) i Axl'em stało się większe. Kilka lat tendencji spadkowej aż do występu w MTV w 2002 roku, kiedy to czekałam z niecierpliowścią przed TV, aby móc nagrac ten tak ważny wtedy dla fanów comeback Gn'R na vhs. Nie ukrywam, że się rozczarowałam...Mimo wszystko śledziłam poczynania Rose'a od tamtej pory z pewną systematycznością, która na początku 2006 roku osiągnęła swój najwyższy punkt. Sledząc moja gunsową ścieżkę wydaje mi się, że w tymże roku moje wyczekiwanie ChD było ogromne (poniekąd za sprawą koncertu w PL itd.). Od 2007 czekałam na płytę biernie...czytałam newsy, które nie robiły na mnie najmniejszego wrażenia, a niemalże każde słowo Rudego, jak i kolejne doniesienia o ChD, brałam z przymrużeniem oka. Nigdy nie zwątpiłam, że ten album zostanie wydany, ale w zasadzie było mi to obojętne, co obrazuje powtarzane przeze mnie od ponad roku "wyjdzie to wyjdzie, a jak nie to trudno". Fazy mojego czekania na płytę obrazowałaby najlepiej sinusoida :D.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2008, 10:12:19 pm wysłana przez rose84 »

Offline wolfs

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Respect: +1
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 24, 2008, 10:16:43 pm »
0
Ja czekam 15 lat, ale ogolnie wkurzylem sie bo zamowilem w HMV wesje vinylowa a na dwa dni przed premiera w UK ngle okzalo sie ze vynyli nie ma musialem zadowlic sie CD.  :vampire:

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 24, 2008, 10:58:40 pm »
0
Od 2001 Po wystepie na Rock In Rio   :)


Uploaded with ImageShack.us

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 24, 2008, 11:40:08 pm »
0
ja na nowa plyte GNR czekalem od 1993, a to ze bedzie sie nazywac ona ChD dowiedzialem sie gdzies 2000-2001 - era
modemu w domu i kafejek na miescie - drukowanie kilkudziesieciu stron o GNR, m.in. o ChD z heretoday... stale lacze
mam dopiero od 4 lat wiec dopiero od wtedy moje czekanie bylo ze tak powiem "na biezaco z newsami"
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5007
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 24, 2008, 11:57:48 pm »
0
Hmm... zaczęło się w sumie w październiku 2002 roku, kiedy to podłączono mnie do sieci i mogłem w końcu poczytać więcej o muzyce. Wtedy też byłem wielkim fanem Lady Pank, zapisałem się na forum fanów itd. Starego klasycznego rocka słuchałem już dawno, ale zawsze były to tylko i wyłącznie te piosenki, które leciały w tv i radiu - nic więcej... pamiętam, że był to czas kiedy głównym źródłem dostępu do klipów/filmów i muzyki był magiczny program Kazaa. Wtedy też, trochę z ciekawości ściągnąłem przy okazji występ GNR na VMA z 2002 roku. Wcześniej widziałem tylko kilka klipów oryginalnych gunnerów. Szok był spory z tego co pamiętam... Ale w końcu wyszło na to, że na równi ze starymi klipami zespołu i występami live zacząłem ściągać też fragmenty koncertów z 2002 roku jak i rock in rio '01. I tak w sumie wyszło, że poznawałem i stare i nowe GNR w tym samym czasie. Po pewnym czasie zacząłem słusznie moim zdaniem, rozgraniczać te dwa zespoły. Gdzieś po dwóch latach mocne katowania muzyki GNR dałem sobie trochę z tym spokój. Przesłuchałem wcześniej olbrzymią ilość bootlegów, dyskografię znałem już na pamięć i doszedłem do wniosku, że faktycznie jestem fanem... Ale nic nowego się nie działo, więc siłą rzeczy musiałem od tego odejść, żeby nie zwariować. Wszystko wróciło w 2006 roku, po ogłoszeniu trasy itd. Człowiek czatował na nowe wiadomości, nawet przesłuchałem cały wywiad z Axlem, kiedy ten pojawił się u Eddiego Trunka przed koncertami z Hammersmith Ballroom w maju 2006. Wiara wróciła, ale tym razem już wiedziałem, że kibicuje zespołowi jako pełnoprawny fan. Potem była zapowiedź wydania ChD w marcu i dalej wszystko zaczeło się znowu rozjeżdżać... Byłem gotowy na to, że GNR znowu zniknie na kilka lat ze sceny. I w sumie znikneło... Na szczęście w lipcu ukazała się informacja o Shackler's Revenege. Potem było If The World, następnie zapowiedzi, domysły itp. aż w końcu 22 października strona GNR została zaktualizowana. I stała się jasność.

Pytanie... na co teraz czekać?
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

 

Chinese Democracy(spoilery) - czyli, czego niektórzy wiedzieć nie chcą

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 172
Wyświetleń: 46558
Ostatnia wiadomość Listopada 20, 2008, 06:50:02 pm
wysłana przez Zqyx