Autor Wątek: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?  (Przeczytany 27360 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 25, 2008, 01:47:59 pm »
0
Oczekuje jedynie aby ukazala sie w ciagu 2 lat i aby znalazlo sie na niej miejsce dla Silkworms.

Offline Wojtek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1268
  • Respect: +42
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 25, 2008, 02:20:11 pm »
0
Byleby nie czekac tak długo, aby było nieco więcej ostrzejszych klimatów.
KULT    [size=3.75pt]No Rose - No Fun (84 ofkorse)
ADAM FUDALI na Prezydenta RP!!!!

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1483
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 25, 2008, 05:12:57 pm »
0
Dla mnie jest troszkę za szybko, aby się oczekiwać czegoś już po kolejnej płycie jak ciągle się jeszcze tą ostatnią cieszę.

Offline risotto

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 26, 2008, 09:09:32 pm »
0
Wystarczy żeby trzymała poziom ChD, ale ciut mniej elektroniki, trochę ostrzej, ale żeby perełka w stylu TIL też się znalazła. Jakiś kawałek akustyczny też mogliby wrzucić ^^ A przede wszystkim - żeby była!
[size=3.75pt]DON'T YOU TRY TO STOP THEM NOW![/size]

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 26, 2008, 09:14:22 pm »
0
industrial/metal :D
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 26, 2008, 09:25:11 pm »
0
A ja bym chciał, żeby znalazł się na następnej płycie kawałek, którego fragment znany jest jako Checkmate.. Po samym fragmencie stwierdzam, że ten utwór miałby kopa i jest genialny, a czemu Axl nie umieścił go na ChD tego nie wiem, być może zachował go coby umieścić go na następnym krążku :)
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline veganmike

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Respect: 0
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 26, 2008, 10:05:18 pm »
0
Chciałbym żeby płyta była bardziej tradycyjna. Więcej prostego, rockowego grania + ballady a la Sorry.

Offline mikus666

  • Newsman
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 26, 2008, 10:38:05 pm »
0
1.Żeby w ogóle wyszła:D
2.Więcej utworów typu CHD, Better ,TWAT i Sorry
3.Byle nie czekać kolejnych 15 lat

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5007
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 26, 2008, 11:51:11 pm »
0
Ma być kontynuacją muzyki z ChD...
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline ural

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • Madness is like gravity. It needs a little push...
  • Respect: +13
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 27, 2008, 12:01:29 am »
0
Przede wszystkim by była bez kubło-głowego, ale to na szczęście raczej pewne. A co poza tym? Ma być ostrzej. Chcę głównie kawałków pokroju Chinese Democracy, IRS, Scraped. Bez eksperymentów typu Shackler's Revenge, choć nie chcę do końca przekreślać tego kawałka, bo Riad N' The Bedouins mi się nie podobał, a teraz zaczyna mi powoli podchodzić - zwłaszcza w momencie jak robi się ostrzej (i nawet solówka kurzego mistrza mnie tak nie drażni). No i zdecydownie bez kawałków typu Sorry, który mi nie podchodzi zupełnie i pachnie Metalliką (refren)... Jak będzie stosunek nawet pół na pół ostre/ballady, to będę zadowolony, choć jednach chciałbym by się czuło, że jest ostrzej...

Co do elektroniki - w takiej ilośći jak teraz była mi nie przeszkadza. Byle nie było tego więcej. Co jeszcze? Hmm... to, że ma wyjść w przeciągu 2 lat, to wiadomo, ale ja sobie mogę chcieć, a będzie jak będzie. Jak wyjdzie za 3 lata, to będzie dobrze, ba, jak w ciągu 5. Zresztą co ja się oszukuję... mam dziwne przeczucia, że Chinese będzie ostatnią płytą, ale nie chcę krakać. Ogólnie jak będzie poziom Chinese, to będę zadowolony, aczkolwiek moja prawdziwe marzenie - Axl ku&*#@#, dogadaj się ze Slashem i Duffem - wtedy będzie wypas. Dla dobra muzyki kuźde...

Osobiście jestem ciekaw, jaki Axl ma podpisany aktualnie kontrakt - bo może ma taki zapis, że musi dostarczyć kilka albumów - czy tego chce, czy nie. Oto jest pytanie...

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 27, 2008, 12:36:03 am »
0
Axla nie obowiazuja zadne konktrakty. Z Geffenem tez mieli konktrakt na jeszcze jedna plyte ale nikt nie byl w stanie
zmusic Axla zeby wydal ChD w jakims tam terminie (dlatego wyszlo Greatest Hits wydane bez zgody Axla, Slasha i innych-
ktorzy przegrali sprawe w sadzie, a wytwornia miala prawo odebrac choc czesc utopionej kasy). Nawet byla taka sytuacja ze Geffen zaplacil Axlowi million zielonych zeby go pospieszyc i zaoferowal kolejny milion jesli zdazy wydac przed 1 marca 1999.
Az doszlo do tego ze Geffen stwierdzil ze zadna miara go nie zmusi i w lutym 2004 powiedzial ze teraz odpowiedzialnosc
za wydanie plyty spada na samego Axla, wytwornia umywa rece. Axl jak wiemy sie zbytnio nie przejal, a poniewaz
na brak pieniedzy nie narzeka to moga mu naskoczyc z konktraktami i zobowiazaniami.

info mam z tego artykulu http://tnij.org/ce9h
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2008, 12:37:35 am wysłana przez DrDrei »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 28, 2008, 10:42:39 pm »
0
Gunsi unplugged, gunsi z orkiestrą, gunsi w sosie własnym- wszystko może być  :lol: co się pojawi tylko to bedzie przesłuchane przeze mnie

oj, słusznie prawisz :D ja też pochłaniam GnR w każdej postaci, mimo niestrawnych dań typu "If The World"  :lol:

jak widzę w miarę jedzenia apetyt rośnie ;) ja jeszcze delektuję się Chińszczyzną a Wy juz mi tutaj snujecie domysły na temat kolejnego krązka  ;) osobiście niczego nie wyczekuję i wydanie ChD mi jak na razie wystarcza; bardziej od kolejnej płyty życzyłabym sobie kolejnej trasy po Europie i koncertów takich jak te w Japonii, gdzie usłyszeliśmy np. Don't Cry live ;) wg tych wszystkich doniesień materiału miało straczyć na trzy płyty, więc być moze najlepsze jeszcze przed nami ??

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 29, 2008, 01:16:53 am »
0
oczekuje fajnej trasy w przyszłym roku, aby pochłoneła Gunsów na dłuższy czas, by stali się prawdziwym zespołem, a nie jakimś tam zbiorem muzyków... oczekuje (raczej marzę o) gościnnych występach starych Gunsów tj: Adlera (który coś ostatnio pieprzył o chęci powrotu do bandu), Slasha i Duffa (żeby przynajmniej pokazali się na jednym z koncertów (byłoby wspaniale dla wielu setek tysięcy fanów) no i oczywiście Stradlin. Po trasie chciałbym usłyszeć od menagementu lub samego Axla, że wracają do studia. Co na płycie??

Ja uważam że powinny być 4 takie słodkie balladki a reszta to ostre napierdalanie po strunach i bębnach, wyjący Axl na wysokich rejestrach, stosunek 10:4 na ostre... chciałbym by płyta była naprawde ciężka i była bliziutko prawdziwego metalu z prawdziwego zdarzenia. Odświeżone Oh My God by się przydało, takie industrialne smaczki także by się przydały. Oczekuje wydania albumu tak za dwa lub trzy lata.

Wydaje mi się również że faktycznie za szybko na takie oczekiwania względem nowych działań, bo jeszcze dobrze się chińszczyzną nie zajeliśmy. Na tą płytkę potrzeba dużo więcej czasu niż tydzień...

to co napisałem wyżej traktuje obecnie bardziej jako marzenie niż oczekiwania, bo moje oczekiwania póki co często goszczą na moich głośnikach i skupiam się wyłącznie na nich:) ale temat dość ciekawy... marzycielski:D
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline Brou

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 29, 2008, 10:23:15 am »
0
Co do 'napierdalania po strunach i bębnach'- zgadzam się i popieram. Ale zacznę oczekiwać/chcieć/marzyć dopiero po końcu Europejskiej trasy. Na razie muszę do końca rozgryźć chińszczyznę.

Offline luka

  • Patience
  • Wiadomości: 12
  • Respect: 0
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 29, 2008, 11:32:52 am »
0
chciałbym, żeby to brzmiało jak starzy Gunsi, nawet jakbym miał czekać kolejne 15 lat!

 

Chinese Democracy(spoilery) - czyli, czego niektórzy wiedzieć nie chcą

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 172
Wyświetleń: 46552
Ostatnia wiadomość Listopada 20, 2008, 06:50:02 pm
wysłana przez Zqyx