Autor Wątek: Chinese democracy  (Przeczytany 193527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 16, 2006, 05:48:17 pm »
0
Przeżyłem wszystkie te "daty wydania" i 30 innych, podawanych w 99% przez fanów, gitarzystów, dziennikarzy etc. 1% wypowiedzianych przez Axla był raczej potwierdzeniem na pytania dziennikarzy- wierzę, że jak mówił że płyta wyjdzie w 2006 miał to na myśli (nie chce w tym momencie powtarzać się, ale niestety nie tylko On o tym decyduje). Dlatego WIERZĘ, że płyta ukaże się za 80 dni- jeszcze nigdy (podczas 12 letniego czasu oczekiwania) nie było tylu znaków....
Dizzy!!! Poczekamy!!! Zobaczymy kto się mylił- ale proszę o jedno- nie podcinaj skrzydeł tym co wierzą, bo nie chce mi się wymieniać już powodów, które wskazują na to, ze usłyszymy chińszczyznę w marcu!
P.S.(nie chodzi mi w tym momencie o Ciebie) Ciekawe na co ludzie będą narzekali jak już płyta wyjdzie? Na brak Slasha, na brak 3 krążków, na to, że większość piosenek już słyszeli, czy może na to, że co tak długo? ;P

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 16, 2006, 05:56:08 pm »
0
Po przeczytaniu otwartego listu do Axl'a w piatek rano i od razu zamieszczenia go tutaj, nie byłem w domu. Dopiero teraz wróciłem i przyjżałem się na spokojnie temu całemu zamieszaniu a także tym kilku słowom które wypowiedział na temat całej sprawy Merck.

Czy powinniśmy się cieszyć czy płakać? W chwili obecnej widzę, że większość fanów przeżywa fakt iż jakakolwiek data wydania płyty się pojawiła, zapominając jednak o tym jaka jest to data. Popatrzcie na to z perspektywy, pomijając to ze ciśnienie Wam skacze jak sobie pomyślicie o trzymanej płycie w rękach.

Bo czym własciewie jest ta data? Przeczytajcie raz jeszcze list od lidera... 6 marzec to jest jego propozycja. Te dwa miesiące mają być przeznaczone na promocję. Merck powiedział że wytwórnia odmówiła reklamowania produktu póki nie dostaną gotowej cd do ręki. Trudno się im dziwić. Inwestowanie w ChD jest bardzo ryzykowną sprawą. Jeśli więc rzeczywiście styczeń zostanie przeznaczony na doszlifowanie albumu, luty to promocja, marzec wydanie. A co jesli znów będzie tak jak przez majem w Nowym Yorku, w sierpniu w Londynie czy też w Los Angeles we wrześniu i październiku kiedy to wedle słów Mercka zespół miał dokończyć projekt? Nie chce nawet o tym myśleć. Ponoć trzy dni dzielą nas od ukończenia nagrywania. Ale jeśli nie udało się wygospodarować tych 3 dni przez ponad pół roku to jaką mamy pewność że teraz się to uda?

Nie wierzę chyba zbytnio liderowi. W jego liscie można doszukać się jakiejś obawy o to, że wszyscy się od niego odwórcą. Już sam fragment kiedy pisze że jeśli się zawiedliśmy to przeprasza nas za to i ma nadzieje że wrócimy do wspierania zespołu kiedy płyta wyjdzie. Czuję ze lider wie że jest to już przegięcie totalne, że tyle nie można już scierpieć. To niby dobrze rokuje na przyszłość ale...

Powtarzają się wiec słowa sprzed kilku lat kiedy lider mówił że ciężko jest zebrać się 8 facetom w jednym miejscu o jednym czasie. Cóż... teraz jest ich 9ciu.

Tak naprawdę to żałuję że Merck odchodzi. Z tego co pisał, był on osobą która naprawdę chciała postawić to wszystko na nogi... a może własnie to był powód dla którego Axl poczuł się dziwnie przez niego naciskany... i dlatego jest to koniec tego związku. Ja sam czuję, że Axl to nadal ten sam rozpuszczony bachor z manią wielkości, który myśli że wszystko mu się w życiu udaje i ma wszystko gdzieś... Może i jest wspaniałym muzykiem, ale szacunku z kazdym rokiem mego fanowania Gunsom jest dla niego u mnie coraz mniej. Jeśli ChD jednak wyjdzie w marcu, to na następną płytę napewno przyjdzie nam czekać równie długo... chyba że zespół poczuje że zostali w stu procentach zaakceptowani przez publikę i mogą tworzyć dalej. Notabene ten zespół ma już prawie 10 lat!

Czekam... bo co mam zrobić. Taki już mój głupi los, że wybrałem sobie taki zespół do fanowania... God Bless i miejmy nadzieje.

PS

Do szanownych moderatorów: nie rozumiem waszego dziwnego zwyczaju zmieniania sobie dowoli tytułów tematów zakładanych na tym forum. Dla mnie jest to trochę jakby brak szacunku - to że macie do tego uprawienia i robicie sobie co wam się żywnie podoba z tematami. Uwazam, jak chyba niejedna osoba na tym forum, ze forum GNR bez tematu w ktorym ludzie snują teorię o datach wydania ChD jest conajmniej dziwne. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego macie w dupie to co ludzie sobie czasem lamentuja i bez zadnego zastanowienia sie tamtem temat poleciał. Komu on przeszkadzał? I, za przeproszeniem, kto uzyskal ode mnie zgode na zmiane nazwy tego topicu - ktory sam zresztą zalozylem? nie spełniał waszych forumowych standartow bo nie mial usmieszku? Fakt jest faktem - nie zlamalem w nim zadnego pkt regulaminu. Jakby jakis wspanialomyslny moderator chcial podyskutowac albo przynajmniej zapytac to moze najpierw niech napisze do mnie PW...  
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline freekE

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 16, 2006, 06:22:08 pm »
0
na wstepie apeluje zeby co poniektorzy nie bili jadem na mnie tak jak ostatnio - texty o tym ze ktos jest gorszym fanem,czy nie zna sie na gnr to mozecie sobie wsadzic w żope.Teraz meritum sprawy :

List Axla nie wiele dla mnie znaczy.Praktycznie podal jakas data,ok mamy dokladna date wydania ale dziwi mnie to "styczniowe doszlifowanie plyty" no sorry ale oni CHD szlifuja od 7 lat...to ja nie wiem co to za szlify sa ??? calkowicie zmieniaja piosenki,rozsampolwuja i zsamplowuja spowrotem,przez miesiac czasu to mozna cala plyte napisac i zagrac od nowa,zmieniaja solowke na milion roznych sposobow...Jasne ze fajnie bedzie jak CHD wyjdzie w marcu ale jezeli nie wyjdzie to wydaje mi sie ze to bedzie koniec bandu...definitywny koniec z ktorego AXL nie da rady sie podniesc...

Mikey''to na następną płytę napewno przyjdzie nam czekać równie długo"

a moim zdaniem dokladnie odwrotnie jak juz wyjdzie jedna plytka to za nia pojda nastepne w krotkim okresie czasu,jesli wierzyc Axlowi maja "sporo" materialu...

Offline annrose

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 16, 2006, 09:34:53 pm »
0
Cytuj
"Jakby sie coś zmieniło zostaniecie o tym niezwłocznie pionformowani". Zmieni się na sto procent i AXL przesunie datę wydania na jesień, później na późną  jesień, a później na marzec 2008, z zaznaczeniem że jakby sie coś zmieniło to nam powie.
A ja myśle, że to będzie trochę inaczej Axl powie, że zapomniał dopisać do tej daty zera na końcu
płyta wyjdzie 6 marca 20070r.
"...przecież to tylko płyta.."Axl

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 17, 2006, 11:03:37 am »
0
Cytuj
na wstepie apeluje zeby co poniektorzy nie bili jadem na mnie tak jak ostatnio - texty o tym ze ktos jest gorszym fanem
szkoda, że poprzedni temat zniknął, bo chciałbym abyś przytoczył cytat, w którym ludzie i ja napisali o tym, że jesteś gorszym fanem! To, że wyrażamy swoje opinie na forum nie znaczy, że możesz w ten sposób się o innych wyrażać! Jeżeli mnie źle odebrałeś trudno- jakoś będę musiał z tym żyć- nie mam zamiaru nikogo przepraszać, bo właśnie po to jest to forum- do wyrażania własnych opinii!
A co do ostatniego Twojego posta- to chciałbym zobaczyć jak ktoś (obojętnie kto) nagrywa płytę na "milion" sposobów w ciągu jednego miesiąca!
Cytuj
ale jezeli nie wyjdzie to wydaje mi sie ze to bedzie koniec bandu...definitywny koniec z ktorego AXL nie da rady sie podniesc...
a moim zdaniem jesteś tutaj w błędzie- Axl nie zrezygnuje z zespołu z powodu jednej małej daty w kalendarzu. A czy będzie sens aby dalej ciągnął GnR? Owszem! Dla ludzi, którzy mogą poczekać i kolejne 12 lat!
Peace!

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 17, 2006, 11:06:07 am »
0
Cytuj
PS

Do szanownych moderatorów: nie rozumiem waszego dziwnego zwyczaju zmieniania sobie dowoli tytułów tematów zakładanych na tym forum. Dla mnie jest to trochę jakby brak szacunku - to że macie do tego uprawienia i robicie sobie co wam się żywnie podoba z tematami. Uwazam, jak chyba niejedna osoba na tym forum, ze forum GNR bez tematu w ktorym ludzie snują teorię o datach wydania ChD jest conajmniej dziwne. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego macie w dupie to co ludzie sobie czasem lamentuja i bez zadnego zastanowienia sie tamtem temat poleciał. Komu on przeszkadzał? I, za przeproszeniem, kto uzyskal ode mnie zgode na zmiane nazwy tego topicu - ktory sam zresztą zalozylem? nie spełniał waszych forumowych standartow bo nie mial usmieszku? Fakt jest faktem - nie zlamalem w nim zadnego pkt regulaminu. Jakby jakis wspanialomyslny moderator chcial podyskutowac albo przynajmniej zapytac to moze najpierw niech napisze do mnie PW...
Dobrze ze ktos w koncu zwrocil na to uwage. Mnie tez to drazni na tym forum. Ale to tak nawiasem.

Muzyczne serwisy internetowe - zreszta to nie pierwszy raz - przekrecaja slowa zamiast napisac tak jak byc powinno. W jednym czytam cos takiego: '6 marca 2007 roku to według lidera Guns N' Roses Axla Rose'a pewna data premiery długo oczekiwanego albumu zespołu "Chinese Democracy"'. A pozniej sie dziwic, ze ludzie krytykuja zespol za nie dotrzymywanie obietnic. Tym bardziej ze jest to napisane na Interii a wiec troche ludzi to czyta.

Offline slash145

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1149
  • Respect: +1
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 17, 2006, 11:22:04 am »
0
Cytuj
mnie to "styczniowe doszlifowanie plyty" no sorry ale oni CHD szlifuja od 7 lat...to ja nie wiem co to za szlify sa ???
JA popieram RocketQueen. Chodzi zapewne o głos Axl`a. Porównajcie sobei np. występ z tegorocznego Rock In Rio i z Warszawy. Różnica kolosalna :) I czy na tym forum nei ma żadnego optymisty, który pomyslał, że data tymczasowa może też oznaczac wydanie płyty PRZED 6 marca? :D :)
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą. " - Andrzej Sapkowski

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 17, 2006, 12:14:16 pm »
0
Cytuj
JA popieram RocketQueen. Chodzi zapewne o głos Axl`a. Porównajcie sobei np. występ z tegorocznego Rock In Rio i z Warszawy. Różnica kolosalna :) I czy na tym forum nei ma żadnego optymisty, który pomyslał, że data tymczasowa może też oznaczac wydanie płyty PRZED 6 marca? :D :)
dzięki ;D

no jestem pewna, że płytka pojawiłaby się o wiele wcześniej gdyby nie głos Axla - moim zdaniem to główny  powód ciągłych opóźnień.

Co do wydania przed 6 marca - to hm..  im wcześniej ruszy promocja - tym wcześniej wyjdzie płyta ;-)


nowy nr gg : 12071320

BARSIK

  • Gość
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 17, 2006, 01:53:37 pm »
0
Rocket , ja Cię zawsze popieram  :)  

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 17, 2006, 02:36:16 pm »
0
Cytuj
Rocket , ja Cię zawsze popieram  :)
hehe czemu? ;] ;>


nowy nr gg : 12071320

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 17, 2006, 03:24:35 pm »
0
Bo nie ma dżemu. Zakochał się chłopak po prostu a ty pytasz czemu :D
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 17, 2006, 06:17:52 pm »
0
Cytuj
Bo nie ma dżemu. Zakochał się chłopak po prostu a ty pytasz czemu :D
hahahahaha ;D dobre ;)

ekhm wracajmy do tematu - jak sądzicie płytka wyjdzie w marcu? będzie to jedna płyta - czy może aż 3?  :lol:
Ciekawi mnie, czy to właśnie Better będzie pierwszym singlem hmmm ;> ;d


nowy nr gg : 12071320

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 17, 2006, 06:23:03 pm »
0
Cytuj
ekhm wracajmy do tematu - jak sądzicie płytka wyjdzie w marcu? będzie to jedna płyta - czy może aż 3?  :lol:
Sądząc po tempie pracy i po ilości nowych kawałków jestem absolutnie przekonany, że będzie to album 3 płytowy  :lol:

Generalnie jest mi obojętne czy ta płyta wyjdzie kiedykolwiek  :D  

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 17, 2006, 06:33:14 pm »
0
Cytuj
Generalnie jest mi obojętne czy ta płyta wyjdzie kiedykolwiek  :D
to szkoda - ja jestem nastawiona na sporą dawkę świetnego materiału ;D


nowy nr gg : 12071320

BARSIK

  • Gość
Odp: Chinese democracy
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 17, 2006, 06:34:22 pm »
0
Też tak uważam  :D

Prosimy o  bardziej rozbudowane wypowiedzi, wnoszące coś do tematu :). RQ
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2006, 07:06:15 pm wysłana przez RocketQueen »

 

The Chinese Democracy Years: 1994 – 2008

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 9456
Ostatnia wiadomość Listopada 09, 2011, 04:30:06 pm
wysłana przez smakol