Autor Wątek: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać  (Przeczytany 7736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« dnia: Lutego 27, 2018, 01:53:20 pm »
+3
       Steven Adler: „Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać"



 

       Steven Adler był gościem audycji „The Johnny Dare Morning Show”, nadawanej przez rozgłośnię 98.9 The Rock! z Kansas. 

       Mówił tam między innymi o…


       … występach z GNR w ramach „Not In This Lifetime”:

       „To było niesamowite. Oczywiście chciałbym, żeby reunion był kompletny, ze mną i Izzym, ale nawet tych kilka występów to coś wspaniałego. To było fantastyczne. Kiedy kocha cię sto osób, czujesz się wspaniale. Ale kiedy to samo robi 85 tysięcy, jesteś jak odurzony. Nie ma lepszego narkotyku. Cudownie było spuścić wzrok i zobaczyć Slasha, Duffa i Axla. Fani chcieliby zobaczyć całą naszą piątkę, ale to nie mogło się zdarzyć. Przykro mi, fani. Ja zrobiłem, co mogłem. Przysięgam na Boga, że zrobiłem. Działajcie w sieci, módlcie się. Sprawcie, żeby w tym roku się udało”.     


       … występach z Adler’s Appetite, podczas których uczci rocznicę ukazania się „Appetite For Destruction“, grając cały album:

       „Zagraliśmy kilka koncertów w Australii i Europie. Wybieramy się do Ameryki Południowej. Oczywiście wystąpimy także w Ameryce Północnej. Zagramy ‘Appetite’ i kawałki z ‘Back From The Dead’. Tak, numery z mojego albumu też”.   


       … opublikowanej niedawno przez Deannę Adler książce, „Sweet Child O’ Mine”:

       „Wiesz, co w tej książce jest fajnego? To książka o aktorze i muzyku, o narkotykach, imprezach, laskach i zakulisowych historiach. Dzięki książce mojej matki możesz dowiedzieć się, co robiłem i jak balangi, ćpanie i cała reszta wypłynęły na bliskie mi osoby. Kiedy urządzałem imprezę, nie myślałem, że tym samym wyrządzam krzywdę mojej rodzinie. Nie zdawałem sobie z tego sprawy, bo nie myślałem jasno. Wielu rodziców na świecie ma dzieci, które ćpają, i lektura książki mojej matki pozwoli im zrozumieć, że nie są sami i że mogą pomóc własnej rodzinie”.     


       … Slashu:

       „Myślałem, ze ja i Slash będziemy jak Geddy Lee i Alex Lifeson [z zespołu Rush – przyp. tłum.]. Znają się ze szkolnej ławy; razem dorastali, grając; osiągnęli sukces i pracowali razem przez jakieś pięćdziesiąt lat. Sądziłem, że to samo przydarzy się nam, ale sprawy potoczyły się inaczej. Przyjaciele przychodzą i odchodzą, i to dotyczy nawet tych, których masz głęboko w sercu i myślisz, że pozostaną tam na zawsze.
       Nie czuję żalu. Tylko dzięki temu udaje mi się zachować trzeźwość, nie pić. Wierz mi, cała ta historia z Guns N’ Roses, fakt, że nie zaprosili ani mnie, ani Izziego… to mogło okazać się doskonałą wymówką, żeby znowu zacząć pić i ćpać. Tak stało się poprzednio, kiedy wrzucili mnie pod autobus, a ja znów wpadłem w nałóg, ponieważ złamali mi serce.
       Dziś jestem silniejszy i tym razem udało mi się jakoś przez to przejść. A teraz wracam do grania”.   


       W roku 2010 Steven opublikował autobiografię pt. „My Appetite For Destruction: Sex And Drugs, And Guns N’ Roses”. Opisał w niej swoje problemy z depresją, próby samobójcze, a także wywołany narkotykami udar mózgu, który spowodował trwałe trudności w mówieniu. 


       Mimo że nie wziął udziału w reunionie, Steven pojawił się na kilku koncertach w ramach trasy „Not In This Lifetime”. Trzy razy wystąpił w Stanach Zjednoczonych i raz w Buenos Aires (Argentyna). Wykonał z zespołem „Out Ta Get Me” i „My Michelle”. 
 




       Źródło:
       http://www.blabbermouth.net/news/steven-adler-says-not-being-invited-to-rejoin-guns-n-roses-tested-his-sobriety-that-would-have-been-the-perfect-excuse-to-start-drinking-and-drugging/
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 27, 2018, 10:46:30 pm »
+1
    Przykro mi, fani. Ja zrobiłem, co mogłem. Przysięgam na Boga, że zrobiłem. Działajcie w sieci, módlcie się. Sprawcie, żeby w tym roku się udało”.     

W wywiadzie rok temu powiedział, że nie chce mu się jechać do Australii i Azji na dalszą część trasy tylko po to żeby zagrać kilka piosenek - sam sobie zamknął drogę, a teraz opowiada, że robił co mógł.
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 27, 2018, 11:21:33 pm »
+3
Zagraliśmy kilka koncertów w Australii i Europie. Wybieramy się do Ameryki Południowej. Oczywiście wystąpimy także w Ameryce Północnej. Zagramy ‘Appetite’


A Richard na to:




Cytuj
Dzięki książce mojej matki możesz dowiedzieć się, co robiłem i jak balangi, ćpanie i cała reszta wypłynęły na bliskie mi osoby.
 

a ja juz wiem bez czytania jak wplywaja, wydawnictwa i matki rockmanow mnie nienawidza

     
Cytuj
Nie czuję żalu.


do nastepnego wywiadu

Cytuj
Wierz mi, cała ta historia z Guns N’ Roses, fakt, że nie zaprosili ani mnie, ani Izziego… to mogło okazać się doskonałą wymówką, żeby znowu zacząć pić i ćpać.


albo zeby podac GNR ponownie do sadu o pare baniek odszkodowania

             
Cytuj
Mimo że nie wziął udziału w reunionie, Steven pojawił się na kilku koncertach w ramach trasy „Not In This Lifetime”. Trzy razy wystąpił w Stanach Zjednoczonych i raz w Buenos Aires (Argentyna). Wykonał z zespołem „Out Ta Get Me” i „My Michelle”.


...a wowczas wylaczyli mu prad

Mozna sie smiac z Paula Tobiasa, Pitmana czy Ashby, ale najbardziej kuriozalnym czlonkiem GNR ever jest jednak Steven. W kazdym wywiadzie to potwierdza.
   
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2018, 11:30:07 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 27, 2018, 11:41:18 pm »
+2
najbardziej kuriozalnym czlonkiem GNR ever jest jednak Steven.


Tudzież niewątpliwym (anty?)bohaterem ostatnich dni na forum.

Jeśli ktoś nie czytał, a ma chęć, to korzystam z okazji, żeby  zaprosić do lektury:
http://gunsnroses.com.pl/forum/artykuly/steven-adler-vs-gnr-cz-12/
http://gunsnroses.com.pl/forum/artykuly/steven-adler-vs-gnr-8211-cz-22/
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 28, 2018, 12:49:03 am »
+3
O Boże, on dalej się łudzi, że mu jednak zaproponują ten reunion :facepalm:
Cytuj
Tak stało się poprzednio, kiedy wrzucili mnie pod autobus, a ja znów wpadłem w nałóg, ponieważ złamali mi serce.
Ok, ja wiem że osoby uzależnione mają często trochę poprzestawiane w głowie, ale wychodzi na to, że chłopaki go wyrzucili z zespołu, bo ćpał, a on ćpał, bo wyrzucili go z zespołu. Zaraz się okaże, że powie, że był jedynym abstynentem i to spisek na miarę #mistergate.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 28, 2018, 04:33:43 pm »
0
To już jest błaganie na kolanach o powrót do GNR.  :facepalm:

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 06, 2018, 10:19:47 pm »
0
Jedni odgrzewają kotlety inni odgrzewają afery :)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 06, 2018, 11:41:24 pm »
+1
Kotlety też odgrzewa.  ;) Przecież zapowiada, że wyruszy w trasę i będzie grał cały AFD.  :???:
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 07, 2018, 09:36:37 am »
+2
Tego, kim Steven był dla GN'R nikt mu nie odbierze, więc wiadomo, że będzie to wspominał. Poza wszystkim, co wydarzyło sie niefajnego - był to dla niego piękny czas. Był u szczytu swoich możliwości, młody, zdrowy, podbijał świat. Był to najlepszy czas w jego życiu. Nic dziwnego, że chciałby do niego wrócić. Zresztą, kto by nie chciał wrócić do nostalgicznie wspominanych najlepszych chwil życia? :)  Na tej zasadzie można np. ubrać Axla w portki sprzed 30 lat, ale to będzie nadal ten sam, współczesny, Axl w portkach sprzed 30 lat, nie stanie się od nich młodszy przecież. Nie ma powrotów. Nie można dwa razy wejść do tej samej rzeki.

Ludzi, którzy uważają, że cały świat jest przeciwko nim, wcielających się w rolę jedynych sprawiedliwych, jest mnóstwo, zdarzają się wszędzie, od czasu do czasu uaktywniają się nawet na NTS, .  Po co poświęcać im aż tyle uwagi?
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2018, 09:38:24 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 07, 2018, 01:50:09 pm »
0
Kotlety też odgrzewa.  ;) Przecież zapowiada, że wyruszy w trasę i będzie grał cały AFD.  :???:

Ale większą aferę robi ze swojej ''krzywdy''
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 07, 2018, 02:29:04 pm »
0
Po tym co Adler gada w mediach przez ostatnie lata dziwię się, że Gunsi zapraszają go nawet gościnnie.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 07, 2018, 04:34:22 pm »
0
Może zagroził że popełni samobójstwo jeśli go nie wezma...
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2018, 08:27:19 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 07, 2018, 08:07:14 pm »
0
A może znowu zaczął upominać sie o jakąś kasę, bo w końcu skoro wtedy dostał tantiemy, to czemu teraz miałby nie dostać?
Wzięli go dla świętego spokoju i tyle.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 07, 2018, 08:28:19 pm »
0
sek w tym ze nigdy nie zaznaja spokoju, dopoki nie zostanie pelnoprawnym czlonkiem zespolu, a na 99% to sie nigdy nie stanie...

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Steven Adler: Przez GNR mogłem znowu zacząć pić i ćpać
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 08, 2018, 08:32:41 pm »
0
Całe szczęście, bo z litości to najgorsze co może być.
Czemu chłopak nie zachowuje się jak Izzy?
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Tom Zutaut: GNR byli lepsi niż Led Zeppelin [appetitefordestruction]

Zaczęty przez sunsetstrip

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4802
Ostatnia wiadomość Lipca 22, 2017, 08:38:51 pm
wysłana przez mafioso