Ankieta

Który support podobał się wam najbardziej?

Głosów w sumie: 0

Autor Wątek: Supporty  (Przeczytany 50215 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Supporty
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 30, 2006, 10:02:41 am »
0
a ja dalej uwazam,,ze to co nam zgotowano przed GN"R to TRAGEDIA!!!Mając kilkanaście lat byłam na GN'R w Pradze.Wtedy grali tez Soundgarden i Faith No More.To był KONCERT.

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Supporty
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 30, 2006, 10:41:38 am »
0
No znowu nie wymagajmy zbyt wiele żeby nie wiadomo jakie te supporty były...ale to tylko rozgrzewka , liczy sie gwiazda wieczoru !!


Mam ochote na chińskie :P

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Supporty
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 30, 2006, 02:11:24 pm »
0
Święte słowa!Jedziemy tam dla GN'R

Offline Eowina

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Respect: 0
    • http://
Supporty
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 30, 2006, 02:39:56 pm »
0
Jadę dzięki temu, że zagra KB... Długo się zastanawiałam, czy jechać na nowe GN'R... Cieszę się, że wiadomość o supporcie mnie przekonała!!!! Czuje sie z tym dużo lepiej i powoli akceptuję sytuację, a nawet..., można powiedzieć, że mam od kilu dni  Gunsomanię w głowie!!! Czuję, że przestaje mi przeszkadzać myśl, że nie będzie tych świetnych, dawnych muzyków. VR jednak  mam nadzieję, że też kiedyś zobaczę!!!!! To chyba najwieksze marzenie!!! Trzymam kciuki, abyście i  Wy jakoś przeżyli ten drugi support!!! Ja mam problem, bo będę szalećna całego dłużej niż Wy... Jak to zniosę??? Ostatnio po koncercie Kobranocki wyglądałąm jak zmokła kura (choć grali " pod dachem" . W Jarocinie ledwo przeżyłam w pierwszym rzędzie!!! Pozdrawiam serdecznie!!!
podaruj 1%podatku dziecku, które bardzo tego potrzebuje!!!!!
www.kobranocka.pl/kb.php?m=fanclub&i=stas&l=mst

Offline Eowina

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Respect: 0
    • http://
Supporty
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 30, 2006, 02:52:11 pm »
0
Mawier9 napisał: "Mając kilkanaście lat byłam na GN'R w Pradze.Wtedy grali tez Soundgarden i Faith No More.To był KONCERT".. Masz rację, to był koncert!!! Ale to były też inne czasy, a Gunsi wówczas święcili swoje triumfy! Mam nadzieję, że tamten czas wróci!!!!!  
podaruj 1%podatku dziecku, które bardzo tego potrzebuje!!!!!
www.kobranocka.pl/kb.php?m=fanclub&i=stas&l=mst

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Supporty
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 30, 2006, 03:08:25 pm »
0
to były czasy kiedy ogólnie rządziła taka muza... nie ma porównania...

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Supporty
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 30, 2006, 03:11:58 pm »
0
Ja nie jestem wrogiem Kobranocki czy OZ.Wolałabym jednak,żeby zagrały inne kapele.Ktos wspomniał o TSA.Marząc mogę wspomnieć o Illusion -bo to jeden z naszych najlepszych zespołów

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Supporty
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 30, 2006, 04:11:28 pm »
0
Moim zdaniem nasze obiekcje co do supportów można uzasadnić tym, ze pamiętamy Gunsów sprzed 15 lat, kiedy byli jednym z najlepszych zespołów świata i zgarniali wszelkie nagrody oraz wyróżnienia. Obraz tamtych Gunsów (ktoś przytoczył koncert w Pradze ;) ) nie dopuszcza do fanów myśli, że przed Gn`R mogą zagrać kapele takie jak chociażby Kobranocka (niech nie będzie to opatrznie zrozumiane). Zresztą na pewno sami muzycy tych zespołów nigdy nie pomyśleliby nawet, że dostapią takiego zaszczytu...
Zatem nasz sceptycyzm bierze się z faktu, że Gn`R było jedną z najlepszych kapel hardrockowych, która już na zawsze się wpisała do hostorii tego gatunku. Gdyby grali w oryginalnym składzie, support byłby inny.
 ;)
Pozdrawiam fanów Kobranocki i Oddziału! :) Na pewno wszyscy się dobrze pobawimy. B)  
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2006, 04:15:46 pm wysłana przez rose84 »

Offline zielonogórski mały

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
Supporty
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 30, 2006, 04:40:44 pm »
0
Pamiętam ten koncert z Pragi. Nie ma juz żadnego z tych zespołów nie ma. Bo i  teraz w Warszawie to tylko Axel z kumplami, gdzie zespół nie ma żadnego wsparcia medialnego. Cisza.
Ale nawet, samego Axla bardzo chciałbym zobaczyć.
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2006, 04:42:12 pm wysłana przez zielonogórski mały »

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Supporty
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 30, 2006, 05:04:49 pm »
0
Cytuj
Moim zdaniem nasze obiekcje co do supportów można uzasadnić tym, ze pamiętamy Gunsów sprzed 15 lat, kiedy byli jednym z najlepszych zespołów świata i zgarniali wszelkie nagrody oraz wyróżnienia. Obraz tamtych Gunsów (ktoś przytoczył koncert w Pradze ;) ) nie dopuszcza do fanów myśli, że przed Gn`R mogą zagrać kapele takie jak chociażby Kobranocka (niech nie będzie to opatrznie zrozumiane). Zresztą na pewno sami muzycy tych zespołów nigdy nie pomyśleliby nawet, że dostapią takiego zaszczytu...
Zatem nasz sceptycyzm bierze się z faktu, że Gn`R było jedną z najlepszych kapel hardrockowych, która już na zawsze się wpisała do hostorii tego gatunku. Gdyby grali w oryginalnym składzie, support byłby inny.
 ;)
Pozdrawiam fanów Kobranocki i Oddziału! :) Na pewno wszyscy się dobrze pobawimy. B)
śmiem w to wątpić... jeśli zespół sam nie rekomenduje jakiegoś zespołu to organizator dobiera według własnego uznania pasujący zespół... a że na polskiej scenie nie ma wiele pasujących zespołów, lub "cenią" się one za bardzo by grać jako support to mamy Kobranocke i OZ... choć i tak jest w miare dobrze...


Cytuj
zespół nie ma żadnego wsparcia medialnego.
albo po prostu ty tego nie widzisz...

Offline jarodKB

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
Supporty
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 01, 2006, 09:07:40 pm »
0
Witam serdecznie wszystkich fanów Gunsów. Czytając posty odnośnie supportu nie sposób zauważyć, że niektóre wypowiedzi negatywne napisane są bez znajomości rzeczy. Przecież Panie i Panowie ci co piszą bzdury o wygwizdaniu KB i OZ nie wiedzą co mówią, a może, a nawet napewno nie znają brzmienia supportowych kapel. Ja ze strony mogę tylko zarekomendować KB bo to kapela wprost stworzona do koncertowania. A nie lubię osób które wypowiadają się na jakiś temat nie znając go. Wiem to napewno że Wy  sceptyczni wobec suppotów fani Gunsów po pierwszy rifach kobranokowych diametralnie zmienicie zdanie. A na poczatek dla tych co nie słyszeli polecam zapoznanie się z kawałkami KB jak to już niektórzy z was uczynili i  co wpłynęło na zmianę ich postawy.
Nadmienię jeszcze że do niedawna moja ukochana żona była obojętna wobec Kobranocki - ja jej słucham namiętnie a ja to ziębiło no może podobało jej się kilka kawałków, aż do pewnej niedzieli kiedy usłyszała na żywca Kobrę,Wysola, Kaza i Jacka - od tamtej pory w domu mam normalnie Kobranockę 24h/dobę. W ten sposób chciałem zobrazować co się dzieje z człowiekiem po wysłuchaniu Kobranocki LIVE. I życzę wszystkim niezapomnianych wrażeń z koncertu Gunsów, a co do Kobranocki jestem spokojny - chłopaki zagrają tak że napewno wam się spodoba. I wierzę że po 15 czerwca w chwilach jeszcze podjarania koncertem swoich ulubieńców napiszecie kilka miłych słów odnośnie supportów. Pozdro i miłego Gunsowania
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2006, 09:09:10 pm wysłana przez jarodKB »

Offline mrpaul

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
Supporty
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 02, 2006, 07:56:20 pm »
0
Z tego co wiem, to supporty nie są totalnie "przypadkowe" - jak niektorzy sądza. Mam na myśli to, że manager GN`R wie na tyle dużo o tych kapelach, że    nieobawia się o ich poziom i jakość grania. Oczywiście człek nie zaśpiewa numerów Oddziału czy Kobranocki, ale wie, że to kultowe polskei rockowe grupy.  

Offline Lavilion

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
Supporty
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 06, 2006, 12:28:13 am »
0
Ja się na żadne wygwizdywanie nie zgadzam! /tupnięcie nogą/ nie znam dobrze twórczości obu zespołów, ale wolę sobie czekać na Gunsów słuchając muzyczki niż stać przez 5 godzin i czekać na zbawienie w ciszy. Oba zespoły na pewno chcą wypaść jak najlepiej (tylko nie przesadźcie, żeby GNR nie wypadło blado hihi), w końcu GNR to nie tylko nasi idole ;)  Dlatego chłopcy i dziewczęta pokażmy, że fani gunsów mają klasę. A jak ktoś ma z tym problem  to niech zamknie oczy i znajdzie się po drugiej stronie - na scenie wygwizdywany przez tłum ludzi. Miło?  
"Or I'll just end up walking
  In the cold November Rain"

Bo zielony to kolor nadziei, nadziei na powstanie fanklubu :D

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Supporty
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 06, 2006, 09:35:40 am »
0
Cytuj
Dlatego chłopcy i dziewczęta pokażmy, że fani gunsów mają klasę. A jak ktoś ma z tym problem  to niech zamknie oczy i znajdzie się po drugiej stronie - na scenie wygwizdywany przez tłum ludzi. Miło? Tak jak pisze Lavilion pokażmy,że mamy klasę:)
Wiem,że  tak jak większość z nas idzie na Gn'R,a na supporty przy okazji,tak inni  mogą iść na supporty,a na Gn'R przy okazji.Pokażmy się z dobrej strony.
Nawet jeśli ktoś nie zna kompletnie nic z twórczości Kobranocki,czy Oddziału,a wątpię,żeby ktoś taki się znalazł,to ma najlepszą okazję,żeby poznać.
Jeśli mam stać,właściwie siedzieć :P, i  być może moknąć<oby nie> to wolę się rozgrzać muzyką :)
Nawet gdyby organizatorzy koncertu zrobili wśród ludzi na forum ankietę,a potem sprowadzili zespół,który zdobyłby najwiecej głosów to i tak część ludzi byłaby niezadowolona. Nie ma sposobu,żeby zainteresować wszystich,no chyba,żeby zamiast supportów przez 5 godzin Gn'R grało :D,ale na to się nie zanosi,więc zaakceptujmy to co jest.Spróbujcie wczesniej chociaż poznać OZ i Kobranockę :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
Supporty
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 06, 2006, 10:36:24 am »
0
przestańcie  z  tym  deszczem  bo  i  tak  nie  będzie  padało  i  koniec  ;)
Gn'Ration !