Ankieta

Który support podobał się wam najbardziej?

Głosów w sumie: 0

Autor Wątek: Supporty  (Przeczytany 49304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline łoniu

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Respect: 0
Supporty
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 25, 2006, 09:28:50 pm »
0
Dla tych co nie chca słuchac supportów mam dobre rozwiazanie
Przyjdzcie troche pozniej, co prawda lepsze miejsca was ominą ale coś za coś :D  
Do boju POLSKO!!!!!!

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Supporty
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 25, 2006, 09:34:29 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Chce ktoś brać cdplayera,prosze bardzo.
Ale jak ktoś zepsuje mi koncert,obojętnie,czy będzie to występ Kobranocki,Oddziału,czy Gn'R to osobiście zbanuję  :ph34r:
Ten ktoś ma na imię rose84 ;)  i nie zepsuje Ci raczej koncertu, bo chyba się w tym tłumie nawet nie dostrzeżemy :ph34r: . Poza tym nie zamierzam bojkotować tej kapeli, ale uważam, ze tego typu zespoły mogą grać na dniach jakiegoś miasta i wtedy jest to uzasadnione!
I ja Ci absolutnie tego nie zabraniam,słuchaj sobie :)
Moja wypowiedź była skierowana była wyłącznie do osób,które chcą siłą,bądź wyzwiskami skierować supporty w stronę wyjścia.
 
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Majka

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Supporty
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 25, 2006, 09:37:26 pm »
0
Cytuj
A ja wezmę szydełko i zeszyty do matmy jak wyjdzie Axl bo ja jadę głównie na supporty a jakieś Gn'r mnie nie interesuje....
<hahaha> dobre dobre ;P a wymieniajac utwory zapomniales o Irlandii :D

ja znam oba zespoly na obu koncertach bylam wiec nie martwie sie ze lipa bedzie :P

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Supporty
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 25, 2006, 09:40:19 pm »
0
Cytuj
Moja wypowiedź była skierowana była wyłącznie do osób,które chcą siłą,bądź wyzwiskami skierować supporty w stronę wyjścia.
Wiesz, wydaje mi się, że Axl rozgromi to towarzystwo na scenie :lol:  i będzie po wszystkim!!!  ;) Chyba  że przyjedzie z hotelu na 5 min przed koncertem. :lol:
 

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Supporty
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 25, 2006, 09:41:30 pm »
0
Napisze tak:
Do zespołów nic nie mam, niech se graja, za to do Odyssey mam sporo. Nie po to sciagaja GNR, by dac jako support polskie zespoly, jeden to nawet rozumiem. Ale dwa to troche pojscie na latwizne. Idąc na GNR wiadomo kazdy czeka na te 2 niezapomniane godziny. Ale też liczy, że wstep bedzie chociaż w miare mocny.
Posluchać to i z checia poslucham obu kapele, ale zeby skakac ze szczescia z tego zestawu to jestem daleki...
Prawde mowiąc, to najlepszym zestawem byli supporci na UYI Tour, jakby te zespoly graly teraz przed GNR to by bylo cudownie, bylyby 3 cudowne kapele. Niestety żadnego z tamtych supportow juz nie ma.

Reasmując:
Posłuchać Tak
Zachwycać sie Nie  

Solid Shake

  • Gość
Supporty
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 26, 2006, 01:06:37 am »
0
kolejny support nie tylko utwierdził-nie jadę.
Nie po to się ciągam przez pół kraju żeby słuchać 2 zespołów których płyty walają się w supermarketach. Ktoś je lubi-ależ proszę bardzo, mi szkoda na to czasu, naprawdę. Zapłaciłem 110 zł za bilet nie po to żeby się męczyć rpzez większość czasu tylko po to żeby się dobrze bawić. Za 110-pójdzę spokojnie do wrocka na imrpezę z muzą toola, napije się,kupię sobie chociażby kebab. Liczyłem że cokolwiek ściągną  z zagranicy ale nie,po co. Mogli dać Perfect-świetny zespół ale po co. A tak to sobie spokojnie z forumowiczami i znajomymi pojadę w sierpniu ddo lipska gdzie będę się dobrze bawił :]
Miłego  koncertu :]

Offline RAW

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 233
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +35
Supporty
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 26, 2006, 07:04:24 am »
0
oj dzieci dzieci...:)Kobranocka to klasyka polskiego rocka, takie kawałki jak Irlandia, hipisowka,po nieboskłony,list z pola boju... spiewala kiedys cala Polska...okazuje sie ze jak czegos nie puszczaja w radio czy w TV to juz ma byc niefajne?ja poluje na ich koncert w krakowie juz od dawna,ale nie mam jakos szczescia :) a co Oddzialu, no to klasa sama w sobie...w tym momencie maja chyba najlepszy wokal od dłuzszego czasu.Z chłopakami mozna zawsze wypic piwko, pogadac zrobic fotki a kawałki jak Gdyby nie Ty, czy Party no to chyba kazdy zna.a co samego Odysey....no coz.Ja to przewidywalem ze skonczy sie na rodzimych zespołach jak zawsze pojdzie o kase...martwi mnie troszke ta dziwna promocja ze przy zakupie biletu na Gunsow 50% znizki na Alicje(czyzby słabe zainteresowanie?)...zeby nie bylo jak z Lennym Krawitzem...ponad 20 tys bylo przeznaczone a przyszło 8 tys...OZ wychodzi o 19.45 czyli Kobranocka pewnie koło 18.30.To tyle ide spac, bo padam po nocce...joł
November Rain...

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
Supporty
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 26, 2006, 10:34:18 am »
0
ja  myślę  tak ... dajmy  im  szansę ...
to  są  niezłe  polskie  kapele  i  co warto  podkreślic  nie  są  nastawione  na  komercję  i  tylko i wyłącznie  kasę , sądzę  że  właśnie  dlatego  niewielu  z  nas  o  nich  słyszało  i  ich  najnowszych  wydawnictwach...

tak  szczerze  to  ich  dawno  nie  słyszałem  ale  mam  do  zespołów  i  ich  utworów  dużo  sympatii...
owszem  liczyłem  może  tak  jak  większość  z  Was  zfrustrowanych , zawiedzionych na  coś  innego  ale  teraz  uważam  że  może  nie być  tak  bardzo  źle  a  nawet  zaryzykuję  tezę  że  może  być  dobrze... wszystko  oczywiście  zależy od  ludzi  którzy  przyjdą  15.06  na stadion  Legii...
któregoś  dnia  poszukam w  necie  ich  starych  i  nowych  kawałków  albo  nawet  całych  płyt  ;)  i  zobaczę  co  aktualnie  grają...

ostatnio OZ grał  koncert  na dachu  gdzieś  w  Warszawie  , może  ktoś  był  i  podzieli  się  wrażeniami ....
Gn'Ration ! 

Offline piter_krakow

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Respect: +3
    • http://smokticket.pl
Supporty
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 26, 2006, 11:08:18 am »
0
Byłem na wielu koncertach organizowanych przez Odysseya i muszę stwierdzić że, co do supportów to oni idą na jakieś zupełnie chore oszczędności - rzadko się zdarza aby support był znany. (No może wyjątiem był Slipknot przed Metalliką w Chorzowie)
Często zdarza się że, supporty są z zupełnie innej bajki niż danie główne - np przed laty byłem na organizowanym przez Odysseya koncercie Ironów - jako support grały jakieś kapele hardcorowe - czyli zupełnie inny gatunek niż Ironi - ale najwyrażniej ktoś w Odysseyu uznał że jedno i drugie to ostra muzyka więc pasuje.
Wystarczy wejść na stronę odyssey  i zobaczyć jak wyglądają supporty na innych koncertach - np. przy Stonessach nie podali do tej pory jaki jest support (wprawdzie koncert odwołany ale support pownien być już znany) - a na trasie Stonesów supportowały takie gwiazdy jak peal jam czy nawet chyba  Metallika - ale tam organizatorem nie był Odyssey. A jesli zobaczycie jakie supporty są np. przed DM - to dopiero kicha - jacyś DJ-e -no  nie wiem czy fani DM to są automatycznie fanami HH - ale już im współczuje.

wniosek:
OZ, czy Kobranocka to nie jest jeszcze najgorzej chociarz ja spodziewałbym sie bardziej metalowego supportu przed G'n'R - ale dobrze że nie dali nam jakiegoś DJ-a  :lol:
ps.
a może by tak zrobić koncert bez supportów i wpuszczać ludzi np od 18-tej po co się maja tyle godzin męczyć ??

Offline mrpaul

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
Supporty
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 26, 2006, 03:08:24 pm »
0
A ja jestem bardzo zadowolony - spotkalem siedziś z kumplem, który twierdzi, że Oddział bardzo dobrze gra teraz!
Co do Kobranocki, to jestem spokojny - zawsze koncerty mi dostarczały niezapomnianych wrażeń.
Solid Shake - Twoja wypowiedź mi pokazuje - jakim fanem jesteś...
nie będę pisał, co mogę zrobić za 110pln, bo koncert GN`R w Polsce, nawet w takim składzie to nigdy nie przekłada się an imprezę, którą mogę sobie zafundować zawsze...

ale oczywiście "...wolność Tomku w swoim..." etc

Solid Shake

  • Gość
Supporty
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 26, 2006, 03:21:09 pm »
0
Jakim fanem to ja jestem-bwah. A czy ja gdzieś pisałem że jestem megafakinbig fanem gunsów? Ja ich ostatnio słyszałem ponad tydzień temu-nie pojadę na koncert bo nie chcę, szkoda mi czasu i już
EOT

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
Supporty
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 26, 2006, 06:42:27 pm »
0
:P  :P nikt tu nie chce robic zadymy. poprostu jeden uwaza tak, a drugi inaczej.
gn'r rzadzi!! :P  :P  :P  
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2006, 06:43:33 pm wysłana przez zqyx »

Offline veni_f

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 827
  • Raz,2,Trzy...Kryjesz Ty!!
  • Respect: 0
Supporty
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 26, 2006, 07:02:25 pm »
0
dla mnie niech sobie grają.I myśle że byśmy dali im spokój,a nie żeby coś wymyślić żeby długo nie pograli.To by było bardzo hamskie(mówię to o jakiś buczeniach,żuczanai jakimś przedmiotami)
[size=3.75pt]Zaprawde powiadam ci,nie ogladaj sygnaturki Kali...[/size]

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Supporty
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 26, 2006, 07:24:35 pm »
0
A ja mam zamiar się bardziej zapoznać z twórczością obu zespołów, bo tak szczerze, to niewiele znam utworów. Być może dzięki temu, że jako support wypadną dobrze, to zacznę chodzić na ich koncerty :D
Jak już mówiłam, jade na koncert GN'R bo chce usłyszeć obecnych Gunsów, a nie dla supportów :D


nowy nr gg : 12071320

Offline DOMIN

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Respect: +11
    • http://
Supporty
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 26, 2006, 08:18:50 pm »
0
Kobranocka- jak najbardziej tak!!! Nic dodac nic ujac, ci ktorzy twierdza inaczej sa zbyt mlodzi zeby pamietac jak grali w Jarocinie i nie tylko.
Oddzial( to tylko moje zdanie) znam ich dobrze od lat. Kto u nich teraz spiewa? Pamietacie tego pozera co demolowal sprzet z domow kultury jak grali, udawal Axla na kazdym kroku. Brak mi slow! Ide tam na Guns a na rozgrzewke moze zagrac nawet sam Rolling Stones i Metallica mam to gdzies.
[SIZE=14]Najlepszy polski support dla Guns to TSA