Autor Wątek: Rock In Rio - Potwierdzone na stronie  (Przeczytany 82136 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline phoenix.pl

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #225 dnia: Maja 28, 2006, 01:37:41 pm »
0
co to znaczy ze popsul solowke ? czyli ze nie jest taka sama jak oryginal ? bo chyba dobrze ze nie probuje nasladowac Slasha no nie ? i gra zupelnie inaczej

Offline curac

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Respect: +1
    • http://www.deadrose.prv.pl
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #226 dnia: Maja 28, 2006, 01:42:41 pm »
0
wszystko fajnie gdy ta "inna" solowka pasuje do utworu, nie oczekuje od nich grania jak Slash bo tak nie potrafia :D ale mi te solowki nie pasuja po prostu. Jeszcze w Nightrain bylo ok, NR to porazka na calej linii.

odpowiedz sobie na pytanie: wolalbys posluchac live solowek Slasha z powiedzmy 92 roku czy solowek chlopakow z dziesiejszego skladu... dla mnie odpowiedz jest oczywista.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2006, 01:44:46 pm wysłana przez curac »

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #227 dnia: Maja 28, 2006, 01:42:47 pm »
0
Koncert to miernota i tyle. Partia solowa Fincka w NR zawalona jak zawsze. Fakt soundman rozwalił ten koncert doszczędnie bo zamiast słychać cały czas gitary to musialem znosić Dizza i zbędnego Pitmana... Solo Briana bez rewelacji. Podobało mi się granie Aguilery - taki fajny motyw. Głos Axla czasem dobry a czasem miał straszną zadyszkę. Axl nie popisał sie przy nowych kawałkach Better i IRS. A Bąbel tylko próbuje sobie zjednać fanów grając kawałek Don't Cry, może potem zacznie grać kawałek Estranged albo Civil War, kto wie :| Tak jak ktoś już napisał raz jest dobrze a raz jest to nieporozumienie zobaczymy tylko co przyjdzie Nam 15 czerwca.

Cytuj
stwierdzam gdyby NR mialo takie solowki jak te grane na RIR to NR nigdy by nie bylo w rankingach tak wysoko czy to solowkowych czy piosenkowych.
Nigdy mi się nie podobało wykonanie tego przez nowy zespół, Finck zawala sprawę niestety - wystarczy obejrzeć NR z aksutycznego setu z Plum, porazka na całej linii :/

Offline Garfield

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 332
  • Respect: +12
    • http://
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #228 dnia: Maja 28, 2006, 02:11:39 pm »
0
Cytuj
1. Bucket ladnie wymiata ale pomylil zespoly.
2. Slash gorszy technicznie ale Bucket moze mu buty czyscic.
 
Dokładnie zawsze tak mi sie wydawalo... nie watpie ze Buckethead to swietny gitarzysta ale z innej bajki... Wydaje mi sie ze momentami jest podobnie z Robinem, on tez nie jest do konca rockowym gitarzystym... stad tez takie a nie inne solowki w NR... ostatnio ogladalem jakis nowy koncert Red Hot Chilli Peppers, to co mi sie bardzo spodobalo to wlasnie solowki Johna, wlasnie dlatego ze byly typowo rockowe... przypominaly mi Slasha...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15173
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #229 dnia: Maja 28, 2006, 02:52:41 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Ja tam oglądam jeszcze raz bo jest właśnie retransmisja bądź highlights z koncertu.  :D
co jeszcze raz puszczają??
Tak było jeszcze raz ja zacząłęm oglądać ok 12  

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #230 dnia: Maja 28, 2006, 03:10:54 pm »
0
Wlasnie sobie jeszcze raz przesluchalem solo Fincka z NR i mi tam sie podoba.
Powiem tyle ze on potrafi je zagrać fajnie, ale za kadym razem gra je inaczej, jakby nie umial jego powtorzyc.
w Plum je rzeczywiscie zawalil....
Cytuj
mam nadzieje ze ktos ze swiata nagrywal koncert na video lub karte tv bo jakosc przynajmniej dobra bedzie
Napewno ktos nagral...
Szkoda ze u nas nie bylo trasmisji to ja bym nagral ...:(
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2006, 03:14:23 pm wysłana przez KuZik »

Offline Kakula

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Respect: +9
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #231 dnia: Maja 28, 2006, 03:12:19 pm »
0
mam nadzieje ze ktos ze swiata nagrywal koncert na video lub karte tv bo jakosc przynajmniej dobra bedzie

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #232 dnia: Maja 28, 2006, 03:35:52 pm »
0
Cytuj
mam nadzieje ze ktos ze swiata nagrywal koncert na video lub karte tv bo jakosc przynajmniej dobra bedzie
Ja też mam taką nadzieję, bo wczoraj wszystko mi się schrzaniło i miałam guzik z koncertu....Nie mogłam się juz potem podłączyć... :(  :(  :(.
Mam pecha i tyle!!!

O 12 znowu to bylo na aol...?
Nie...idę się prywatnie zastrzelić. B)  
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2006, 03:39:23 pm wysłana przez rose84 »

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #233 dnia: Maja 28, 2006, 03:57:03 pm »
0
http://www.newgnr.com/newgnr.html

chyba drugi  news i wybiera się aby otworzył poprzez WMP i jedzie... tylko przerywa - zależy od łącza - niedawno się zaczęło.

ale działa chyba tylko na tym serwerze co Kuzik podawał.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2006, 04:03:08 pm wysłana przez duff_wife »

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #234 dnia: Maja 28, 2006, 04:06:27 pm »
0
Cytuj
Koncert to miernota i tyle. Partia solowa Fincka w NR zawalona jak zawsze.
Chyba jak ty widzisz Fincka to wyłaczasz glos, i ideologie dorabiasz sobie sam. Przecież Fincki zagrał to JAK SLASH!!!
Cytuj
Solo Briana bez rewelacji.
A co mial tanczyc z Nun Chaku jak Buckethead??
Cytuj
A Bąbel tylko próbuje sobie zjednać fanów grając kawałek Don't Cry
Nie no, Ron powinien meic zakazane granie starych kawałków... Bo to nie jego, no i wogle ble.
Rozumiem rozgoryczenie, że nie ma starych Gunnsów. Ale teraz sa nowi i nie wiem czy momentami nie lepsi.
Cytuj
Nigdy mi się nie podobało wykonanie tego przez nowy zespół, Finck zawala sprawę niestety - wystarczy obejrzeć NR z aksutycznego setu z Plum, porazka na całej linii :/
Nie ma to jak oceniac utwór którego prawie nie sluchać i wiekszosc muzyki w nim to szum. To fakt wspaniale NR z Plum nie brzmi ale jak ma brzmiec fenomenalnie jak jest taka jakosc nagrania..

Naprawde ta noc, była wyjatkowo udana, mimo klopotow technicznych.

A co do tego czy ktos to nagrywał, moge powiedziec, że jest to prawie 100% pewne. Wszegolnosci, ze puszaczli to w TV...

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #235 dnia: Maja 28, 2006, 04:09:35 pm »
0
Cytuj
http://www.newgnr.com/newgnr.html

chyba drugi  news i wybiera się aby otworzył poprzez WMP i jedzie... tylko przerywa - zależy od łącza - niedawno się zaczęło.

ale działa chyba tylko na tym serwerze co Kuzik podawał.

 No u mnie dziala tylko po zmianie proxy....
I sie nieraz tnie ale i tak drugi raz ogladam :P

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #236 dnia: Maja 28, 2006, 04:28:57 pm »
0
Loko rozumiem Twoje wielkie oddanie dla Axla itd. itp. ale mam prawo do wygłoszenia swojej opinii i tyle, jeżeli nie możesz tego zrozumieć to trudno...Twój problem. Dla mnie ten koncert był pod wieloma względami średni mimo, że było w nim kilka dobrych akcentów. 15 czerwca przekonamy się na własne uszy ile nowi Gunsi są tak na prawdę warci.

erin

  • Gość
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #237 dnia: Maja 28, 2006, 04:45:57 pm »
0
Cytuj
Loko rozumiem Twoje wielkie oddanie dla Axla itd. itp. ale mam prawo do wygłoszenia swojej opinii i tyle, jeżeli nie możesz tego zrozumieć to trudno...Twój problem. Dla mnie ten koncert był pod wieloma względami średni mimo, że było w nim kilka dobrych akcentów. 15 czerwca przekonamy się na własne uszy ile nowi Gunsi są tak na prawdę warci.
co żeś się tak wkurzył? nie wyspałeś się czy co? :D  :D
a ja nie wyrobiłam i potem poszłam spać bo miałam ciężki dzień, czekam na całość, wiem tylko , że Axl nie może już biegać i jednocześnie śpiewać bo nie wyrabia, ale tak było ok, its so easy se teraz ściągnęłam to 5 raz oglądam i nie przestaje, tych gitar rzeczywiście za dużo, no ale ma być pewnie ostrzejsze brzmienie nie jak 20 lat temu, jest dobrze, Axlowi głos się znacznie poprawił to się ciesze

Offline curac

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Respect: +1
    • http://www.deadrose.prv.pl
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #238 dnia: Maja 28, 2006, 04:59:19 pm »
0
kazdy ma swoje zdanie i przy nim zostanie ,ale mnie najbardziej smiesza teksty "najlepszy wystep GN'R w historii" itd. mozna sie ostro usmiac :)

Offline JuJu_Hound

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +12
    • http://www.izzyontour.com
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #239 dnia: Maja 28, 2006, 05:08:42 pm »
0
jak zwykle naładowany ironicznymi komentarzami pod adresem new gnr - jesli ktos uwaza ze to najlepszy koncert gnr to ok - nie pekaj kuro Ty buraku
Izzy Stradlin Message Board
http://shuffleitall.proboards.com/index.cgi

Izzy Stradlin On Tour 1992-2007
www.izzyontour.com

 

Kolejne koncerty potwierdzone.

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7453
Ostatnia wiadomość Marca 15, 2006, 03:57:33 pm
wysłana przez Zqyx