Autor Wątek: Rock In Rio - Potwierdzone na stronie  (Przeczytany 81903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #210 dnia: Maja 28, 2006, 03:42:14 am »
0
heh ja to miałam niezły hardkor.. niedość, że jeden głośnik mi nawalił dawno temu, to drugi nie działał czasem lub transmisje mi przerywano lub w ogóle jakoś dziwnie było słychać - raz bardziej wokal/raz gitary

2,5h męczenia się, ale dałam radę... hmm patience słyszałam tylko gwizdanie i końcówkę.. :/ bo mi nie chciało nawiązać połączenia..to samo z KOHD i kilkoma innymi piosenkami.

Jak dla mnie najlepiej wyszło November Rain, Rocket Queen [ach te gitary], You Could Be Mine, Out ta get me i Paradise City.. ;D
mam nadzieję, że Wituś wrzuci porządne audio, bo ja połowy nie słyszałam..;/ Ale i tak jestem zadowolona ;D

a teraz ide spać, chociaż odechciało mi się ;P


nowy nr gg : 12071320

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #211 dnia: Maja 28, 2006, 03:43:08 am »
0
Supeeer koncert....!!! pytanie czy dzwiek taki byl tez na miescu czy tylko transmisja z neta byla do pewnego momentu;/

Dobranoc...do rana;]

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #212 dnia: Maja 28, 2006, 03:43:50 am »
0
wrażenia na świeżo - koncert z*******y, zespół grał zajebiście mimo realizacji do dupy, naprawdę koszmarnej, publiczność drętwa, naprawdę okropna... wogóle klimat do dupy, w Brazylii był lepszy...
ale głos Axla w świetnej formie, jak dla mnie brzmi lepiej niz podczas UYI Tour.
gitary świetne, każdy z gitarzystów gra na wysokim poziomie. każdy z osobna dorównuje, a nawet przerasta kudłatego.
klawisze dobre, choć w chwilach gdy ściszali gitary przeszkadzały... ale ogólnie tworzą dobre tło... bas tak samo... z*******y...
no i perkusja... tutaj niezaprzeczalnie brain się popisał... potrafi naprawdę porządnie chłop grać...
ogólnie raziła mnie monotonnośc stroju Axla i Robina, bo praktycznie co koncert mają to samo...
ale ogólnie koncert z*******y!! nic tylko czekać na audio i video...  

Offline curac

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Respect: +1
    • http://www.deadrose.prv.pl
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #213 dnia: Maja 28, 2006, 04:16:37 am »
0
czy ja ogladalem ten sam koncert ?

1. realizacja do dupy - fakt.
2. po cholere w tej kapeli 3 gitarzystow tego nigdy nie pojme.
3. Finck ok, fortus w miare ok, wielka stopa - go home
4. Axl glos czasami dobry, czasami slaby... w kratke.
5. Dizzy & Pitman - za duzo tego, Dizzy sam dalby rade.
6. Zespol emerytow, Axl najstarszy najwiecej sie ruszal, reszta jak na pikniku przed domem kultury w Zukowie a nie na koncercie rockowym.
7. To nie byl rock n roll
8. brak Madagascar, TWAT, My Michelle, Chinese Democracy
9. na plus You're Beautiful i Don't Cry
10. poczatek slaby, koncowka w miare dobra (od NR bylo ok)

Ogolnie troche sie zawiodlem, zero werwy (moze podczas PC sie obudzili troche), zero rock n rolla, stoimy i gramy swoje...

Offline Kamon

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Respect: 0
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #214 dnia: Maja 28, 2006, 08:06:45 am »
0
a mi sie koncerciwo podobało...

jedyne co moglbym wymienic in minus to praca dzwiekowca, i brak CD, TWAT, Madagascar...
[img]http://media.godashboard.com/linkinpark/300x250-LP.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #215 dnia: Maja 28, 2006, 09:04:45 am »
0
Ludzie !!! co Wy macie do gitarzystów?? Ktos wczesniej napisal ze Finck zawalil solowke w NR?! hallo !!! powiedzcie mi czy Wy wogole na czyms gracie i macie pojecie i sluch muzyczny?! Czy to tylko uprzedzenia przez Was przemawiaja...?!
Przeciez to slychac iz graja dobrze!!! Nikt mi nie powie bo obejrzeniu tego koncertu iz nie tworza zespołu porownując tą edycje RIR do zeszlej to mozna pokusic sie o stwierdzenie iz tam to był zespół na scenie z łapanki !!!
kwestia do ustalenia pozostaje czy taki mix stereo byl u nas (sluchajac za posrednictwem neta) i na samym koncercie... takie rzeczy sie poprostu zdarzaja jak dwa zespołu grają po sobie...
A teraz idziemy z bratem szukac zapisu z koncertu i porownac jakosc...

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #216 dnia: Maja 28, 2006, 10:42:13 am »
0
Koncert najlepszy w historii wystepow GNR na RIR, nawet za czasow Slasha i reszty paki tak nie grali...
Gitarzysci sie spisali a narzekania na Rona lub Fincka sa bezpodstawne. Finck w solowce w NR zagral jak Slash, więc jesli wam to sie nie podobalo to niepodoba wam sie też gra Slasha. Po co 3 gitarzystów?? Po to aby GNR było nadla najwiekszym zepsolem rockowym wszechczasów. Jesli reszta koncertow GNR bedzie taka to GNr powroci na swoje miejsce...

A i tak najlepsze bylo wejscie Axl'a z butelką :)

[img]http://www.gnrfrance.net/gnr/img/news/news_439.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]
Axl: I brought the booze, no where are the bitches?

Offline Garfield

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 332
  • Respect: +12
    • http://
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #217 dnia: Maja 28, 2006, 10:47:20 am »
0
Cytuj
Ludzie !!! co Wy macie do gitarzystów?? Ktos wczesniej napisal ze Finck zawalil solowke w NR?! hallo !!! powiedzcie mi czy Wy wogole na czyms gracie i macie pojecie i sluch muzyczny?!
Tak sie składa ze ja gram i na gitarze i na basie... i nawet przez pewien czas mielismy cover band Gunsow i wg mnie Robi zwalil solowke w NR... Ogolnie Robin jest dobrym gitarzysta ale nie do konca mi pasuje jego styl, wolalbym zeby bardziej rockowo gral... A jesli chodzi o sam koncert to po wielu trudnosciach w koncu udalo mi sie go wlaczyc... dzieki wszystkim za wskazowki na forum! Koncert uwazam za udany ale bez rewelacji... najlepsze momenty to wg mnie Irs, Nov Rain, Rocket queen no i oczywiscie Nightrain, ktory wychodzi lepiej niz kiedykolwiek... Na wielki minus jakosc dzwieku, mam nadzieje ze tak tylko bylo poprzez łacze internetowe... Nie do konca odpowiadala mi setlista, za duzo wolniejszych numerow, szczegolnie w srodkowiej czesci koncertu, koncówka od NR zajebista!!! aaa zapomnialbym swietny patent z Beautiful Kryśki... mam nadzieje ze i u nas to zagraja! Pozdro dla wszystkich ktorzy wytrwali do 3:30 i slodkiego odsypiania w dzien XD

Offline veganmike

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Respect: 0
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #218 dnia: Maja 28, 2006, 11:40:28 am »
0
Jakimś cudem udało mi się włączyć video gdy byli w trakcie WTTJ. Przez cały czas zacinał mi się obraz i dźwięk, a pod koniec niestety usnąłem.

Koncert dobry, choć bez rewelacji. Okropna realizacja dźwięku. Zespół dał sobie bdb radę. Axl momentami tracił głos, ale ogólnie bardzo mi się podobał.

Teraz słucham mp3 Paradise City, kótrego nie widziałem i jest bomba!!

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #219 dnia: Maja 28, 2006, 11:52:05 am »
0
Fajnie mi sie ogladalo, choc lepiej by bylo gdyby byl dobry glos i nie zacinalo mi sie co paredziesiat sekund...
Wlasie sciagam audio :)

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #220 dnia: Maja 28, 2006, 11:52:13 am »
0
Co do solówki w NR - to było moim zdaniem najlepiej zagrane NR w ogóle w historii Gunsów. Solówki były świetne wg mnie. Mi się bardzo podobał właśnie NR, Rocket Queen - genialnie zagrane, nigdy Slash tak nie grał w tym utworze. You Could Be Mine też było świetne, takie mocne, tak samo Out Ta Get Me, Axl miał tam bardzo dobry głos. Co do gitarzystów, to uważam, że teraz właśnie skład się uzupełnia ze sobą - to co  tego że jestich 3?? Tylko wychodzi zespołowi na dobre. Axl pracuje z bardzo dobrymi muzykami.
Narzekacie, że nie było niektórych utworów. Hmm zobaczcie jak długo grali The Darkness..1h15min, a Gunsi? 2h30min.. ;D

A teraz idę ściągnąć wczorajszy RIR :D


nowy nr gg : 12071320

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #221 dnia: Maja 28, 2006, 11:55:10 am »
0
Koncert według mnie świetny. Axl sobie nawet pobiegał jak za starych dobrych czasów.  :D  Takie kawałki jak Nightrain, November Rain, Out Ta Get Me po prostu zagrali świetnie. Jeśli chodzi o solówki to uważam, że gitarzyści dobrze się spisali. Jeśli nawet i Fortusowi jakieś solo nie wyszło no to chyba nie chodzi w koncercie aby idealnie odtworzył je na koncercie. Jeśli ktoś chce sobie posłuchać dopracowanego i dopieszczonego solo to niech sobie włączy płytę. Gra Rona bardzo przypadła mi do gustu. Widać, że facet ma niezły warsztat... Cieszę się, że dołączył do Gunsów.
Publika faktycznie trochę drętwa mi się wydała. Skoro Axl mówił, że są fantastyczni to co powie u nas?  :D
Co do dźwięku mam swoją teorie. Myślę, że bardziej wynikało to z tej transmisji (może coś z jakimś przekazem satelitarnym było nie tak, czy coś w tym stylu). Nie sądzę, że w momencie gdy prawie przez cały koncert nie słychać śpiewu czy gitarzystów Axl by się nie wkurzył i kazał coś z tym zrobić.
Generalnie na koniec powiem, że wogóle nie żałuję nie przespanej nocy.  :D  

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #222 dnia: Maja 28, 2006, 11:57:59 am »
0
Cytuj
Generalnie na koniec powiem, że wogóle nie żałuję nie przespanej nocy.  :D
Mam takie samo zdanie ;D Dla tych, którym sie koncert nie podobał niech włączą sobie koncert GNR z lat 90-tych i porównają do tegorocznego RIR :D


nowy nr gg : 12071320

Offline curac

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Respect: +1
    • http://www.deadrose.prv.pl
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #223 dnia: Maja 28, 2006, 12:13:53 pm »
0
nie bede sie spieral... moze Wam sie podobac przeciez taka gra gitarzystow, kiedys kumpel (tez fan GN'R) zrobil sonde na forum gitarowym gdzie umiescil dwa linki do solowek Nightrain (Slasha i Bucketa) i jakies 80% stwierdzilo, ze:

1. Bucket ladnie wymiata ale pomylil zespoly.
2. Slash gorszy technicznie ale Bucket moze mu buty czyscic.

odpowiedzialo tam ok. 30 userow z calego swiata... nie bylo to forum GN'R, Slasha ani kogokolwiek zwiazanego z GN'R... taki maly sondazyk. Jak znajde linka gdzie to bylo to go tu zapodam.

po przesluchaniu koncertu jeszcze raz... stwierdzam gdyby NR mialo takie solowki jak te grane na RIR to NR nigdy by nie bylo w rankingach tak wysoko czy to solowkowych czy piosenkowych.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Rock In Rio - Potwierdzone na stronie
« Odpowiedź #224 dnia: Maja 28, 2006, 12:21:09 pm »
0
Ja tam oglądam jeszcze raz bo jest właśnie retransmisja bądź highlights z koncertu.  :D  

 

Kolejne koncerty potwierdzone.

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7396
Ostatnia wiadomość Marca 15, 2006, 03:57:33 pm
wysłana przez Zqyx