Autor Wątek: Zakk Wylde: Mogłem grać w GNR  (Przeczytany 3321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Zakk Wylde: Mogłem grać w GNR
« dnia: Kwietnia 20, 2018, 11:49:58 am »
+1
       Zakk Wylde: Mogłem grać w GNR





       Zakk Wylde, gitarzysta Ozzy’ego Osbourne’a i Black Label Society, udzielił niedawno wywiadu Eonmusic. Poruszył w nim między innymi temat swojej krótkiej przygody z Guns N’ Roses z 1995 roku.

       „Axl powiedział, że on i reszta zespołu rozważali zatrudnienie nowego gitarzysty [w miejsce Gilby’ego – przyp. red.]. Pomyśleli o mnie”. 

       „Znałem ich, znałem Slasha i Duffa, ale z Axlem nigdy nie spotkałem się osobiście. Dlatego wydawało mi się, że stroi sobie żarty. On jednak dopytywał, jakie mam plany.

       Poszedłem do nich na próbę. To właściwie nie było przesłuchanie, raczej spotkanie klownów, którzy po prostu grali razem. Byli tam Slash, Axl, Duff, Matt i Dizzy. Dołączyłem do nich, żeby razem pograć. W studiu w domu Duffa nagraliśmy kilka demówek. Mnóstwo riffów i tego typu rzeczy. Niczego nie doprowadziliśmy jednak do końca, wszystko pozostało w zawieszeniu. W końcu powiedziałem: ‘Chłopaki, na mnie czas. Dajcie mi znać, co postanowiliście’.

       Ozzy zapytał, czy zamierzałem dołączyć do Guns N’ Roses. Sam nie wiedziałem, jak to będzie. Trochę to trwało. W końcu Ozzy oświadczył, że wybiera się do studia i potrzebuje gitarzysty. Wtedy do zespołu dołączył Joe Holmes. Ja zachowałem wszystkie riffy, a jakiś czas później powstał Black Label Society”.



   


       Źródła:

https://www.facebook.com/theroxy.radioshow/?hc_ref=ARRQKPG4c6GCoIsdJH-1AoCX16Y6WIKsRefJVVPW3QNMptyX1u0bUlzYGxRRt2SFaU0&fref=nf

http://www.blabbermouth.net/news/zakk-wylde-discusses-his-reunion-with-ozzy-osbourne-jam-sessions-with-guns-n-roses/
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Zakk Wylde: Mogłem grać w GNR
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 21, 2018, 01:39:31 pm »
+3
@gloomy, @Śpiochu @Canis_Luna :  "To właściwie nie było przesłuchanie, raczej spotkanie klownów, którzy po prostu grali razem" - jakby Zakk zjawił się kiedyś na NTS, to proszę dać mu warna za obrażanie zespołu  :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Zakk Wylde: Mogłem grać w GNR
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 21, 2018, 11:29:43 pm »
0
Jakby Zakk zjawił się kiedyś na forum, lepiej byłoby się zakrzątnąć wokół tych nagranych w domu Duffa demówek.  8)
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Zakk Wylde: Mogłem grać w GNR
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 21, 2018, 11:30:35 pm »
0
To było raczej odniesienie do sytuacji w zespole tuż przed "rozpadem". Jakiejś kosy nie ma, bo Zakk wystąpił gościnnie i ze Slashem i z Gunsami. Pamiętam, jak na jednym nagraniu omijał Ashbę na scenie.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1458
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip