NighTrain Station Guns N' Roses

Guns N' Roses => Aktualności => Wątek zaczęty przez: naileajordan w Styczeń 26, 2018, 11:06:17 am

Tytuł: Slash pojawi się w filmie przeciwko przemocy [slash]
Wiadomość wysłana przez: naileajordan w Styczeń 26, 2018, 11:06:17 am
       Slash pojawi się w filmie przeciwko przemocy


(https://img.thedailybeast.com/image/upload/c_crop,d_placeholder_euli9k,h_675,w_1200,x_0,y_0/dpr_2.0/c_limit,w_740/fl_lossy,q_auto/v1493049308/articles/2012/05/25/slash-talks-guns-n-roses-future-new-album-apocalyptic-love-and-more/slash-interview-stern-tease_uwslwk)


       Co prawda szczegóły nie są jeszcze znane, ale Loftly Sky Entertainment oficjalnie zapowiedziała pojawienie się filmu dokumentalnego pod tytułem #NoJoke.

        Głównym bohaterem dokumentu jest Andrew Cole, który zachęcił grono muzyków do wspólnego nagrania piosenki wspierającej ofiary jednej z największych i najbardziej bolesnych plag współczesnego społeczeństwa – zastraszania i nękania. 

       W filmie pojawi się imponujące grono artystów. Jest wśród nich Slash, ale także Chad Smith, Ozzy Osbourne, Steve Vai, Jeff Goldblum, Meat Loaf, Jane Lynch i Patrick Stewart.

       Reżyserem #NoJoke jest Manfred Becker, natomiast producentem – Adam Leipzig (z Walt Disney Studios).


       Oto trailer:

! No longer available (http://www.youtube.com/watch?v=aAHCfn1r99o&feature=share#)
       Źródło:
http://www.spaziorock.it/news.php?&id=slash-ozzy-osbourne-chad-smith-arrivo-documentario-nojoke-contro-fenomeno-bullismo (http://www.spaziorock.it/news.php?&id=slash-ozzy-osbourne-chad-smith-arrivo-documentario-nojoke-contro-fenomeno-bullismo)
Tytuł: Odp: Slash pojawi się w filmie przeciwko przemocy [slash]
Wiadomość wysłana przez: naileajordan w Styczeń 31, 2018, 01:48:17 pm
Pod tym linkiem można zobaczyć urywek piosenki A. Cole'a, w której gra Slash.

https://www.alternativenation.net/clip-new-song-guns-n-roses-slash-leaks-featuring-surprising-singer/ (https://www.alternativenation.net/clip-new-song-guns-n-roses-slash-leaks-featuring-surprising-singer/) 

Cały artykuł dotyczy głównie dokonań Cole'a jako wokalisty (album "Why We Wonder" z 2010, EPka "Voices" z 2012, udział w projekcie "Glenn Morrison – Colourblind" w 2014). Reszta jest wtórna w stosunku do tego, o czym jest news powyżej.
Dlatego nie ma większego sensu wrzucać tłumaczenia.   8)