NighTrain Station Guns N' Roses

Guns N' Roses => Aktualności => Wątek zaczęty przez: naileajordan w Grudzień 10, 2017, 03:56:35 pm

Tytuł: Meegan i Myles nie zgadzają się co do planów Slasha na 2018
Wiadomość wysłana przez: naileajordan w Grudzień 10, 2017, 03:56:35 pm
(https://www.alternativenation.net/wp-content/uploads/2017/07/slashsmiling-696x392.jpg)


       Partnerka Slasha, Meegan Hodges, i jego kolega z zespołu, Myles Kennedy, mają sprzeczne opinie co do przyszłości gitarzysty Guns N’ Roses.

       Hodges napisała ostatnio na Instagramie, że pod koniec miesiąca Slash i Konspiratorzy wrócą do studia, aby nagrywać nowy album.
       Z kolei Myles Kennedy, który w tym tygodniu gościł u Eddie’ego Trunka, zdradził, że on i Slash byli co prawda ostatnio w kontakcie, jednak nie snuli żadnych konkretnych planów.
       Dlaczego?
       Po pierwsze, współpraca Slasha i Guns N’ Roses układa się znakomicie.
       Po drugie, Myles w marcu 2018 wyda solowy album, a w 2019 zamierza poświęcić się nagrywaniu nowego krążka z Alter Bridge.   
       
       ! No longer available (http://www.youtube.com/watch?v=pVsYTTKiifk&feature=youtu.be#)

       Źródło:
       https://www.alternativenation.net/guns-n-roses-slashs-girlfriend-bandmate-appear-disagree-2018-recording-plans/ (https://www.alternativenation.net/guns-n-roses-slashs-girlfriend-bandmate-appear-disagree-2018-recording-plans/)
Tytuł: Odp: Meegan i Myles nie zgadzają się co do planów Slasha na 2018
Wiadomość wysłana przez: domino236 w Grudzień 10, 2017, 06:41:33 pm
No to jeśli Myles rzeczywiście ma takie dalekie i poważne plany, to znaczy, że Slash stawia na GNR. I dobrze.
Tytuł: Odp: Meegan i Myles nie zgadzają się co do planów Slasha na 2018
Wiadomość wysłana przez: Śpiochu w Grudzień 10, 2017, 09:29:56 pm
Perla przynajmniej potrafiła trzymać język za zębami. A ta na prawo i lewo sprzedaje plany swojego faceta...

Może Slashu ma się spotkać z Toddem i Brentem i trochę popracować nad samą muzyką na nowe wydawnictwo... Czy Myles będzie promował koncertowo swój solowy krążek?
Tytuł: Odp: Meegan i Myles nie zgadzają się co do planów Slasha na 2018
Wiadomość wysłana przez: Bender w Grudzień 11, 2017, 12:41:05 pm
Meegan zaczęła strasznie gwiazdorzyć. Pamiętam, jak jeszcze rok temu wysyłałem prośbę, aby móc ją obserwować na instagramie, gdzie miała dopisek z prośbą, aby uszanować jej prywatność. Teraz gdyby mogła to by kręciła relacje na żywo ze Slashem na kiblu. @Śpiochu Perla chyba umiała być cicho, bo siedziała w managemencie.
Tytuł: Odp: Meegan i Myles nie zgadzają się co do planów Slasha na 2018
Wiadomość wysłana przez: pawlik.7 w Grudzień 13, 2017, 11:09:07 am
Myles jak wydaje solo to na tym skupia swoją uwagę. Konspiratorzy wrócą za jakiś czas ale to nie będzie pewnie przyszły rok.
Tytuł: Odp: Meegan i Myles nie zgadzają się co do planów Slasha na 2018
Wiadomość wysłana przez: Zqyx w Grudzień 13, 2017, 03:22:27 pm

"Kennedy added that while making another MYLES KENNEDY AND THE CONSPIRATORS album is an idea that has "been talked about, the GUNS thing is doing so well" that "we'll just see how that all plays out."

According to Myles, he and Slash had about half an album's worth of new material in the works toward the end of the "World On Fire" touring cycle, but Slash's touring commitments with GUNS have prevented him from becoming involved in any other projects.

"We had some stuff brewing," Myles confirmed before adding: "These are wonderful problems to have in terms of just being able to be a musician and have these various outlets to create. So we'll see how it all plays out.

Read more at http://www.blabbermouth.net/news/myles-kennedy-says-there-are-no-concrete-plans-to-work-on-new-slash-solo-album.html#ZAFhGPDfo7qM53k8.99 (http://www.blabbermouth.net/news/myles-kennedy-says-there-are-no-concrete-plans-to-work-on-new-slash-solo-album.html#ZAFhGPDfo7qM53k8.99)"
http://www.blabbermouth.net/news/myles-kennedy-says-there-are-no-concrete-plans-to-work-on-new-slash-solo-album/ (http://www.blabbermouth.net/news/myles-kennedy-says-there-are-no-concrete-plans-to-work-on-new-slash-solo-album/)