Ankieta

Jak organizujemy się ze zlotem? (głosujemy ORAZ wypowiadamy się w temacie)

Idziemy w ciemno do Zaszytej, a jak nie będzie miejsca to szukamy innego lokum
7 (46.7%)
Zbieramy kasę i robimy rezerwację w Zaszytej
7 (46.7%)
Szukamy knajpy, w której można zrobić rezerwację bez zaliczki (propozycje?)
1 (6.7%)

Głosów w sumie: 15

Autor Wątek: Katowice, wrzesień 2014  (Przeczytany 24508 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #15 dnia: Września 05, 2014, 08:09:03 pm »
0
No ja ze względu na pracę będę mogła pojawić się prawdopodobnie dopiero przed 19. Ale nie ma sprawy, jeśli zaczniecie zlot wcześniej ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline bozenkamalutka3

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
  • Kocham Gunsów w starym i nowym składzie
  • Respect: +34
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #16 dnia: Września 06, 2014, 09:17:29 pm »
0
Może też na chwilkę wpadnę  :)

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #17 dnia: Września 08, 2014, 04:27:33 pm »
0
Uwaga zainteresowani zlotem.

Dostałam w końcu odpowiedź z knajpy. Możemy zrobić rezerwację, ale wtedy potrzebna jest zaliczka wysokości 10 zł od każdej osoby i należy ją wpłacić przynajmniej dwa dni wcześniej. I tutaj bym chciała poznać Wasze zdanie.

  • Możemy się zebrać i iść w ciemno, tym bardziej, że niektórzy nie są pewni swej obecności, albo nie zamierzają długo z nami siedzieć. Wiąże się to jednak z tym, że może nie być miejsca dla tylu osób (a na górze nie ma stolików jak kiedyś).
  • Możemy się umówić tak, że prześlecie mi kasę na konto, a ja będąc w środę w Katowicach, pójdę zarezerwować nam miejsce.
  • Mogę zapytać o rezerwację w Białej Małpie, która jest na tej samej ulicy i nigdy nie wymagali przy rezerwacji zaliczki, ale z kolei ta knajpa jest czynna do 1:00 i potem trzeba się gdzieś przenieść, np. do wspomnianej Zaszytej. No i jak już mielibyśmy miejsce na tyle osób, to na górze, co byłoby problematyczne dla niektórych. Więc ta opcja raczej odpada.


Dajcie znać jak najszybciej. Do niczego nie zmuszam, ostatecznie jeśli nie będzie miejsca to zawsze można poszukać innej knajpy.
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2014, 05:33:07 pm wysłana przez Mysza »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34664
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3432
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #18 dnia: Września 08, 2014, 05:27:16 pm »
0
Patrząc z perspektywy zmarzlucha - wolę zapłacić tą dychę ( jak rozumiem wymienną na jakieś napoje? ) niż iść w ciemno i być wywalonym z Zaszytej np. o 2 w nocy. Biała Małpa nie jest mi zbyt bliska, bo lubię spacery, a ewakuacja z pierwszego piętra z samego rana do najbezpieczniejszych nie należy.
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2014, 05:33:09 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #19 dnia: Września 08, 2014, 05:28:58 pm »
0
Ja za to wolę iść w ciemno i ogarnąć coś innego. Ale dostosuję się do większości.

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #20 dnia: Września 08, 2014, 05:38:41 pm »
0
Zrobiłam ankietę, głosujcie, będzie się łatwiej połapać.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #21 dnia: Września 08, 2014, 08:08:49 pm »
0
Osobiście uważam, że lipa, że jest tak mało zadeklarowanych pewnych osób. Nie chciałabym, żeby się okazało o północy, że wszyscy zmywają się do domu, zamiast szukać innej knajpy (w przypadku niezrobienia rezerwacji w Zaszytej), a ja zostaję na dworcu i modlę się o przeżycie do rana. A nie wiem czy jak pewnych jest ok. 5 osób to rezerwacja w ogóle ma sens. Głosuję za rezerwacją, bo to sprawdzony lokal (choć mam do niego zastrzeżenia). Osobiście wolę Białą Małpę.
Dzięki Mysza za zorientowanie się w sytuacji i przekazanie sprawy.
Kiedy będziemy się decydować co robić? Dwa dni wczesniej to środa, więc byłoby dobrze już jutro wszystko ostatecznie przemyśleć.

No dalej ;) nie zawiedźcie mnie, nie chciałabym musiec się zastanawiać, czy przyjazd nie jest dla mnie zbyt ryzykowny :lol:
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2014, 08:47:49 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #22 dnia: Września 08, 2014, 08:53:20 pm »
0
Nie no, myślę, że w tej sytuacji to i przy takiej liczbie osób jaką Canis podałaś, rezerwacja sens ma. Bo nawet, jeśli przyjdzie nas więcej, to jakoś sobie poradzimy, dostawi się krzesełka, cokolwiek. Przynajmniej nie okaże się, że nie ma ani jednego wolnego stolika i nas wyproszą. Po prostu ci, którzy się nie zrzucą, muszą liczyć się z załatwianiem sobie miejsca na własną rękę. Zresztą... zawsze jest duża rotacja, jedni idą na fajkę, drudzy na spacer, na górze jest teraz podobno bilard to i tam część się wybierze. Nie będzie źle. I mogę wziąć karimatę awaryjnie. W sumie ze względu na okrojone fundusze sama nie byłam przekonana co do tej rezerwacji, ale sobie pomyślałam, że ta kasa nie przepada tylko idzie na piwo/napoje, więc to właściwie nic innego jak wcześniejsza opłata za nasze trunki.

Umówmy się tak. Poczekam jeszcze do jutra i zorientuję się, co na to inni. A rano najwyżej podam numer konta tym, którzy chcą rezerwacji. Do Katowic i tak będę jechała dopiero w środę, więc jak jutro pójdą przelewy, to zdążymy. Jest tylko jeden problem, mam bardzo okrojone fundusze i nie mogę za nikogo zakładać - jeśli ktoś chce rezerwację, kasę muszę dostać.

Na pewno nie zostaniesz sama. Sporo ludzi będzie przyjezdnych i nie będzie miała możliwości powrotu do domu w środku nocy. Daleko nie szukać - my się w nocy do domu na pewno nie dostaniemy ;)
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2014, 08:57:28 pm wysłana przez Mysza »

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #23 dnia: Września 08, 2014, 09:21:34 pm »
0
Okej. Tak czy siak przyjadę, jeśli jest opcja zobaczenia się z Wami, a wiem, że Wy mnie raczej nie wystawicie, więc najwyżej przebiedujemy gdzieś razem i pozwiedzamy knajpy w razie czego ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline oj007a

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 801
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +370
    • Frank Sidoris Fans
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #24 dnia: Września 08, 2014, 10:07:29 pm »
0
Ja również jestem za rezerwacją. I tak te pieniądze pójdą na jakieś napoje czy coś innego ;)
Ja po 4 mam pociąg do Warszawy i z pewnością nim wrócę.

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #25 dnia: Września 08, 2014, 10:15:27 pm »
0
Jeśli Canis i Lama są za rezerwacją (a po wypowiedzi Canis wnioskuję, że tak) to mamy już 6 osób. Wciąż czekam na opinię pozostałych i myślę, że ktoś jeszcze się zgłosi, ale nawet jeśli nie, to moim zdaniem i tak warto miejsca zarezerwować. Jak będziemy mieć stolik(i) to upchnięcie kilku dodatkowych osób będzie zdecydowanie mniej problematyczne, niż znalezienie innej knajpy dla większej liczby ludzi.
Upewnię się, że ta kasa rzeczywiście do nas potem wraca i rano podam Wam numer konta.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #26 dnia: Września 08, 2014, 11:08:55 pm »
0
No właśnie, zapytaj czy zrobią tak jak rok temu, że to 10 zł zostanie przeznaczone na piwo lub inne napoje :) (Dobrze, Mysza liczysz :D jak ja się wypowiadam to licz Lamę też :D )
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Undercover

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 435
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +44
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #27 dnia: Września 09, 2014, 08:57:24 am »
0
Będę :-)
Mi tam wsio rybka jaka knajpka. Byłem 2 razy na zlocie w zaszytej i było spoko.
Jak będzie coś wiadomo z zaliczką to dajcie jakieś namiary i tyle :-)

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #28 dnia: Września 09, 2014, 12:03:42 pm »
0
Okej. Zróbmy tak. Żeby nie marnować czasu, zaraz podeślę chętnym numer konta. Zróbcie przelew w miarę jak najszybciej. Jutro jak pojadę do Katowic, dowiem się dokładnie, co i jak. Jeśli ta kasa rzeczywiście jest wymienna na napoje, to zrobię rezerwację na tyle miejsc, ile osób prześle kasę. Jeśli nie, to wtedy nie robię rezerwacji, a kasę po prostu dostajecie w piątek na zlocie. Ewentualnie przejdę się po Mariackiej i tam może uda się coś znaleźć odpowiedniego.

Post Merge: Września 09, 2014, 04:36:06 pm
Właśnie dostałam info z knajpy.
"W cenie jest piwo lane, lub napój. Reszta nie podlega zwrotowi".
Soł? Bo nie chcę rezerwować w ciemno, a jutro mi powiecie, że się nie zgadzacie na taki układ. To czekam na ostateczną odpowiedź od osób, które są za rezerwacją i przelewają kasę.
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2014, 04:36:06 pm wysłana przez Mysza »

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Katowice, wrzesień 2014
« Odpowiedź #29 dnia: Września 09, 2014, 07:17:25 pm »
0
Ja, jak wiesz jestem za rezerwacją :) Jestem już za stary na latanie po knajpach w poszukiwaniu miejsca i szlajanie się po nocy po mieście lub spędzanie jej na dworcu.
Miałem się nie wypowiadać ale mam ważne pytanie. Czy ludzie głosujący w ankiecie mogą się wypowiedzieć? A przynajmniej Ci głosujący przeciwko rezerwacji, i ryzykowaniu, że siądziemy w Zaszytej. Widzę 5 ryzykantów, a jakby się przyjrzeć to tylko Ruda jest (prawie) przeciwko rezerwacji.

 

Zlot ogólnopolski - 2 czerwca - Katowice

Zaczęty przez Canis_Luna

Odpowiedzi: 410
Wyświetleń: 54734
Ostatnia wiadomość Czerwca 12, 2012, 03:21:20 pm
wysłana przez Lady in Black