Autor Wątek: Koncerty  (Przeczytany 69386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Koncerty
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 16, 2005, 05:07:49 pm »
0
Hmm mnie sie wlasnie bardziej podoba druga czesc koncertu :) ale Axl wydaje mi sie, ze srednio wtedy spiewal..                    

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Koncerty
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 16, 2005, 08:24:27 pm »
0
Cytuj
Asiu Ty chyba jeste¶ moj± bratni± dusz± :P , bo mi sie podoba dokładnie to samo, jeszcze dorzuciłabym Patience. A tak ogólnie koncert jest super, przecież w tym czasie Axl miewał problemy z głosem, a tutaj wypadł naprawde ¶wietnie może to przez t± sympatie do Japonczyków. Pierwsza cze¶a tego koncertu to dla mnie rewelacja, w drugiej już dało o sobie znaa zmeczenie, ale i tak jest o.k
hehe no ale i tak Axl fajnie spiewal.. wlasnie na koncertach widac, ile energii wkladal w spiewanie i sie staral.. a przeciez takie latanie po scenie tez troche potrafii zmeczyc a i tak niezle mu to wychodzilo.. wg mnie kazda pisoenka zaspiewana w Tokio na zywo byla lepsza od wersji studyjnych i o to chyba  chodzi ;]                    


nowy nr gg : 12071320

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Koncerty
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 16, 2005, 08:50:41 pm »
0
Hehe, Estranged spiewane na zywo moim zdaniem jest gorsze od studyjnej wersji :]                    

Solid Shake

  • Gość
Koncerty
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 16, 2005, 10:28:44 pm »
0
Cytuj
Hehe, Estranged spiewane na zywo moim zdaniem jest gorsze od studyjnej wersji :]
fakt,to jest utwór który traci wtedy klimat,podobnie jak pogrzebowe solo z NR                    

Offline Maly Kastuch

  • Patience
  • Wiadomości: 14
  • Respect: 0
Koncerty
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 18, 2005, 10:40:04 pm »
0
Mam do was jedno pytanie, no bo sciagnolem 1 czesc koncertu z paryza w formacie mpg i mam lipna jakosc. Ten mój plik zajmuje ponad 776 mb.I teraz pytanie jezeli macie paryz w dobrej jakosci to chcialem wiedziec ile to zajmuje jaki ma format i czy to mozna znalezc w donkeyuż Z góry dziekuje :D                    

Offline kokosz1981

  • Uploaderzy
  • Atittude
  • ****
  • Wiadomości: 1076
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Koncerty
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 05, 2005, 03:52:43 pm »
0
Cytuj
Mam do was jedno pytanie, no bo sciagnolem 1 czesc koncertu z paryza w formacie mpg i mam lipna jakosc. Ten mój plik zajmuje ponad 776 mb.I teraz pytanie jezeli macie paryz w dobrej jakosci to chcialem wiedziec ile to zajmuje jaki ma format i czy to mozna znalezc w donkeyuż Z góry dziekuje :D
cóż - ja mam wersje podzielon± na kawałki i pewnie jest to to samo co w 2 plikach (776 i 709mb); co do jako¶ci to chyba nie można narzekaa - ot obraz to słaby rip ale d1wiek jest dobry;nie spotkałem sie z inn± wersj±.osiołka nie znam - tylko DC                    
2010-10-13 I 2012-05-31 London O2 Arena
2010-06-20 Gdańsk

Offline alas

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Respect: +1
    • http://
Koncerty
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 05, 2005, 07:10:12 pm »
0
Cytuj
cóż - ja mam wersje podzielon± na kawałki
ja mam to samo, jako¶a b.dobra.                    

Offline kokosz1981

  • Uploaderzy
  • Atittude
  • ****
  • Wiadomości: 1076
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Koncerty
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 22, 2005, 11:36:57 pm »
0
Jestem po tej miłej, do¶a długiej lekturze. Musze stwierdzia, że tamto wykonanie naprawde ma kopa - ogólnie zdecydowanie lepiej mi sie podoba niż lat 1991-199ł. Przede wszystkim wokal jako¶ tak lepiej piszczał. SCOM wykonywane z kapitalnym, przedłużonym i na jednym wydechu ostatnim wersem \"Sweet child o\' mine\" (a nie jak pó1niej urywane na Sweet). Grali, ¶wietne dla mnie, Shadow of Your Love czy Anything Goes.                    
2010-10-13 I 2012-05-31 London O2 Arena
2010-06-20 Gdańsk

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Koncerty
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 23, 2005, 09:22:20 am »
0
Cytuj
Jestem po tej miłej, do¶a długiej lekturze. Musze stwierdzia, że tamto wykonanie naprawde ma kopa - ogólnie zdecydowanie lepiej mi sie podoba niż lat 1991-199ł. Przede wszystkim wokal jako¶ tak lepiej piszczał. SCOM wykonywane z kapitalnym, przedłużonym i na jednym wydechu ostatnim wersem \\\"Sweet child o&#ł9; mine\\\" (a nie jak pó1niej urywane na Sweet). Grali, ¶wietne dla mnie, Shadow of Your Love czy Anything Goes.
JA mam wrazenie, ze Axl mial najlepszy glos w 88 roku, koncert w Tokio wyszedl wtedy swietnie, ale w 9ł roku tez byly swietne koncerty (moja ulubiona z tego okresu Brema, w ogole wiecej bylo akustycznego grania wtedy)                    

Offline Maly Kastuch

  • Patience
  • Wiadomości: 14
  • Respect: 0
Koncerty
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 23, 2005, 03:30:01 pm »
0
Cytuj
JA mam wrazenie, ze Axl mial najlepszy glos w 88 roku, koncert w Tokio wyszedl wtedy swietnie, ale w 9ł roku tez byly swietne koncerty (moja ulubiona z tego okresu Brema, w ogole wiecej bylo akustycznego grania wtedy)
Móglbys cos udostepnic z tego konceru np. Sweet child o\' mine albo Rocket Queenżż Uwazam ze na tych piosenkach Axl najbardziej musi sie wysilc i latwo sprawdzic w jakiej byl formie                    

Offline Maly Kastuch

  • Patience
  • Wiadomości: 14
  • Respect: 0
Koncerty
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 23, 2005, 03:37:34 pm »
0
Wlasnie nie dawno nareszcie udalo mi sie sciagnac Koncert z Argentyny z grudnia 1992. I moge powiedziec jedno, moim zdaniem jest to najlepszy wystep Axl\'a na UYI Tour(mówie to oczywiscie na podstawie tych koncertów które przesluchalem). Swietne WTTJ, YCBM i Nightrain ale SCOM wypadlo znakomicie chyba nawet lepiej niz w Paryzu. Szkoda ze zabraklo tam Estranged i Rocket Queen no ale trudno nie mozna miec wszystkiego.                    

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Koncerty
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 29, 2005, 08:50:49 pm »
0
Ej ostatnio sobie slucham koncertu i mnie olsnilo.Jakei sa slowa co axl na koncu Paradise City krzyczy-spiewa.(I wanna seeżż)Jakby ktos byl tak mily to moze mi podrzucic tekst :)                    

Offline Piotrek_1o

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 16, 2009, 04:38:24 pm »
0
Skąd można zassać koncert z Ritz bez cenzury??

guest211

  • Gość
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 18, 2009, 12:19:40 pm »
0
Coś o koncercie z Olympic Stadium, Athens, Greece May 24th 1993

"Naście lat temu byłem na koncercie GNR w Atenach. Była to trasa z use your illusion. Wcześniej widziałem ten show w TV i spodziewałem się czegoś podobnego. Niestety, GNR zagrali żenująco słabo a sympatię słuchaczy chcieli zdobyć rzucając kawałki pizzy w tłum. Skąd pizza? Dowieźli i Axel się pożywiał w trakcie koncertu... Wyszedłem w trakcie solo na perkusji, zaś ekipa siedziała wtedy na kanapie wyniesionej na przód sceny. Wyraźnie nie chciało im się grać. Od tej pory przestałem słuchać GNR choć oczywiście nadal podobają mi się ich starsze numery. Najnowszej płyty jeszcze nie słyszałem. 07.02.09, 15:30 gregmcrazy"

Wyłapane z komentarzy do http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,6246325,Chinese_Democracy_w_Rock_Band__I_do_tego_jacys_Szkoci.html

Dla kontrastu recenzja fanowska - http://www.gnrontour.com/sets1993/19930524reviews.html


Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 21, 2009, 10:59:30 pm »
0
no tak, wg recenzji bardzo dobry koncert, z tego co pamiętam są urywki pokazywane przez mtv, które mam na dvd
cytuję jednego z fanów "the best concert, rock concert in Athens"